Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

7 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~MY ludzie DOBREJ ZMIANY~

~MY ludzie DOBREJ ZMIANY~
  • Goście

Napisano 06 czerwiec 2018 - 20:54

dilera do pierdla a NFZ powinien obciążyć go wszystkimi kosztami leczenia tych hospitalizowanych a oni powinni wystąpić o odszkodowanie za czas pobytu w szpitalu. GOŚĆ uwalony do końca życia.

#2 ~Ratata~

~Ratata~
  • Goście

Napisano 06 czerwiec 2018 - 21:19

Narkomani powinni podać dilera o odszkodowanie? Proszę Cię... ci dorośli chyba wiedzą na co sie piszą biorąc takie ścierne. Jedyne kogo szkoda to tych nastolatków od 14do 16lat.

#3 ~Ratata~

~Ratata~
  • Goście

Napisano 06 czerwiec 2018 - 21:21

Biorąc takie ścierwo*

#4 ~Wu~

~Wu~
  • Goście

Napisano 07 czerwiec 2018 - 06:07

W tym samym czasie normalni ludzie zapadaja na rozne ciezkie chorobska, a tu grupka malolatow igra z zyciem i w powazaniu ma swoje zdrowie. Sluzba zdrowia publiczna ale teraz pojawia sie pytanie: komu pomagac tak naprawde? Tym ktorzy traca zdrowie mimo ze nie chca czy tym drugim ktorzy mysla ze sa bogami. Takie bezmyslne zachowania powinny byc rozstrzygane w kategoriach choroby psychicznej: swiadome niszczenie siebie i swojego zdrowia

#5 ~łagwica~

~łagwica~
  • Goście

Napisano 07 czerwiec 2018 - 08:16

Komentarze przygłupów. Nudzicie się hultaje?

#6 ~trohan~

~trohan~
  • Goście

Napisano 07 czerwiec 2018 - 08:18

dilera do pierdla a NFZ powinien obciążyć go wszystkimi kosztami leczenia tych hospitalizowanych a oni powinni wystąpić o odszkodowanie za czas pobytu w szpitalu. GOŚĆ uwalony do końca życia.

On diler ma 18 lat, a biorący 30 lat Więc nie pisz bzdur idioto!

#7 ~Była mieszkanka Trzebiatow~

~Była mieszkanka Trzebiatow~
  • Goście

Napisano 07 listopad 2018 - 18:25

Śmiać mi się chcę z tego tu jest cichutko. Tam mieszka sama patologia. Ta dziewczyna lubi w nos uderzyć itp.za towar dawała dupy.Sami chcieli rozrywki to jej mieli. I tak się nic nie nauczyli bo dalej ćpaja.Nic ich to nie nauczy.A selekcja głupoty się szerzy. Może kiedyś krokodyla wezmą to deb***i będzie mniej.

#8 Mycha22

Mycha22

Nowy

• Oczekujący na zatwierdzenie
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 20 grudzień 2018 - 15:50

Mam to samo zdanie co mój poprzednik. Nic dodać i nic ująć.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych