Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

79 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~zgred~

~zgred~
  • Goście

Napisano 29 marzec 2012 - 16:43

Facet oddał za darmo swoją prywatną ziemię, to jego sprawa. Jeżeli teraz przekształcą działkę w teren budowlany pod działalność gospodarczą, zdobędą wszystkie wymagane prawem pozwolenia i zbudują budynek kościelny wyłącznie za pieniądze wiernych, to jak najbardziej jestem za takim rozwiązaniem.
Może to początek normalności w tym kraju a nie rozdawanie państwowych lub samorządowych terenów z bonifikatą 99% wartości i potem jeszcze dokładanie publicznych środków do budowy, aby w niedziele usłyszeć z ambony "dziękuję ..... za...." (w miejsce kropek dopisać stanowisko, nazwisko i ile przelał z publicznej kasy aby go poparto z ambony)
A co do cudu z tą ręką - to ja bym raczej lekarzom dziękował, no ale może ja się na cudach nie znam.

#2 ~Wierny~

~Wierny~
  • Goście

Napisano 29 marzec 2012 - 17:12

Ksiądz Piotr Leśniak miał zawsze super pomysły na nawracanie zbłąkanych owieczek. Gratuluję ks. Piotrze super pomysł.

#3 ~leon.z~

~leon.z~
  • Goście

Napisano 29 marzec 2012 - 17:20

a ja myślę, że to już przegięcie

#4 Maciek83

Maciek83

Swojak

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 2467 postów

Napisano 29 marzec 2012 - 17:46

" W wypadku straciłem dłoń, przyszyli mi ją, normalnie mogę nią poruszać. Tylko Bogu to zawdzięczam. Chciałem mu się jakoś odwdzięczyć..."

Ja wiem że kościół ma sie ostatnio coraz gorzej ale żeby Bóg musiał dorabiać jako chirurg to nie słyszałem,w którym szpitalu operuje?

#5 ~moher~

~moher~
  • Goście

Napisano 29 marzec 2012 - 17:51

a ja myślę, że to już przegięcie

Co przegięcie ?! Jakie przegięcie ! Bardzo dobrze ! Tak trzymać!
Zawsze znajdzie się ktoś komu coś nie pasuje, taki jest ten świat.

Niedługo mistrzostwa Europy w piłce nożnej, takich namiotów (w całej Polsce) i jeszcze większych będzie wszędzie pełno i w centrum miast i miasteczek i w niejednej większej wsi.
W środku zaś duży telebim i ławki i pełno rozkrzyczanych kibiców. Będą wrzaski i chlanie piwska (i smród moczu). Ciekawe na jakich miejscach bedą stały te namioty ja się pytam?
Mnie i wielu innych piłka nożna nie ciekawi, to dlaczego mam się godzić na te wrzaski pijanych kibiców pod moimi oknami, a tak jest zawsze jak są jakieś mistrzostea w piłce nożnej.
1000 razy wolałbym taki namiot jak ten.
Z poważaniem Maciej Karbownik.

#6 ~SZARY OBYWATEL~

~SZARY OBYWATEL~
  • Goście

Napisano 29 marzec 2012 - 18:27

Co przegięcie ?! Jakie przegięcie ! Bardzo dobrze ! Tak trzymać!
Zawsze znajdzie się ktoś komu coś nie pasuje, taki jest ten świat.

Niedługo mistrzostwa Europy w piłce nożnej, takich namiotów (w całej Polsce) i jeszcze większych będzie wszędzie pełno i w centrum miast i miasteczek i w niejednej większej wsi.
W środku zaś duży telebim i ławki i pełno rozkrzyczanych kibiców. Będą wrzaski i chlanie piwska (i smród moczu). Ciekawe na jakich miejscach bedą stały te namioty ja się pytam?
Mnie i wielu innych piłka nożna nie ciekawi, to dlaczego mam się godzić na te wrzaski pijanych kibiców pod moimi oknami, a tak jest zawsze jak są jakieś mistrzostea w piłce nożnej.
1000 razy wolałbym taki namiot jak ten.
Z poważaniem Maciej Karbownik.

Ano takie przegięcie, że bez zgody - a nawet WBREW ZAKAZOWI wydanemu przez powołany do tego ORGAN ADMINISTRACJI PAŃSTWA - funkcjonariusze jednej z sekt religijnych postawili obiekt i przymierzają się do wybudowania budowli - tak, jakby nie obowiązywało ich prawo Rzeczpospolitej.
Przegięcie - to bardzo delikatnie powiedziane; ja to nazwę wprost: w świetle danych z artykułu jest to ORDYNARNE ŁAMANIE PRAWA W BIAŁY DZIEŃ!
Nie dość, że funkcjonariusze kościelni dopuścili się bezprawia - to jeszcze zachowują się tak, jakby wszystko było w jak najlepszym porządku, a za pomocą wyższego w hierarchii funkcjonariusza-biskupa będą próbowali to bezprawie usankcjonować.

Buta i arogancja funkcjonariuszy kościelnych jest wprost porażająca!

#7 ~ministrant~

~ministrant~
  • Goście

Napisano 29 marzec 2012 - 18:34

i oto chodzi, ważne aby zbierac na tace i za pierwszą komunie skasować

#8 ~Alicja~

~Alicja~
  • Goście

Napisano 29 marzec 2012 - 18:39

Kochani Bogu nie potrzebne są pałace!!!!!.Pozdrawiam i gratuluję pomysłu.

#9 ~jj~

~jj~
  • Goście

Napisano 29 marzec 2012 - 19:04

Zrównać z ziemią to gówno!!!!!!!!!!!!! Mam nadzieję, że odpowiednie służby sprawdzą czy klechy zapłaciły podatek od tej działki (darowizny) !!! będę monitował tą sprawe z czystej ciekawości :) ja płacę podatki więc klechy też muszą!! opodatkować instytucję kościoła, zabrać im dotację! do roboty klechy!!!!!!!

#10 Maciek83

Maciek83

Swojak

• PipPipPipPip
  • 2467 postów

Napisano 29 marzec 2012 - 19:05

Nie mówie o powodach tylko o faktach,co za różnica czy ludzie wyjeżdżają czy sie zwyczajnie odwracają od kk skoro coraz ich mniej i firma coraz gorzej przędzie.Do tego państwo też już sie nań wypięło,kończy sie włażenie w tyłek klerowi,darowizny (z wyjątkiem Szczecina)i takie namioty będą coraz powszechniejsze.Nie zdziwiłbym sie jeśli za jakiś czas zerwiemy konkordat.A co do bielunia to jak widzisz ja poprawnie adresuje moje odpowiedzi a ty niedowidzisz i wmawiasz że coś mnie dziwi.

#11 ~alutka~

~alutka~
  • Goście

Napisano 29 marzec 2012 - 19:26

księzulko postawił ludzi ze wsi przed faktem...:( "za mało" u nas świątyń!!! teraz będzie problem z betonowa podłogą:) hehe

#12 ~Viola~

~Viola~
  • Goście

Napisano 29 marzec 2012 - 19:29

Panie Wojtku litości. Idź pan boso dalej, bo to panu naprawdę dobrze wychodzi. :P

#13 ~Bartek~

~Bartek~
  • Goście

Napisano 29 marzec 2012 - 20:48

Szkoda, ze pan Stasiu nie dziekuje chirurgom... nastepnym razem z taka reka od razu pod oltarz prosze...

#14 ~wandzia~

~wandzia~
  • Goście

Napisano 29 marzec 2012 - 20:53

Szkoda, ze pan Stasiu nie dziekuje chirurgom... nastepnym razem z taka reka od razu pod oltarz prosze...

może masz racje a gdzie ty polecisz?

#15 ~Enrico~

~Enrico~
  • Goście

Napisano 29 marzec 2012 - 21:06

Ano takie przegięcie, że bez zgody - a nawet WBREW ZAKAZOWI wydanemu przez powołany do tego ORGAN ADMINISTRACJI PAŃSTWA - funkcjonariusze jednej z sekt religijnych postawili obiekt i przymierzają się do wybudowania budowli - tak, jakby nie obowiązywało ich prawo Rzeczpospolitej.
Przegięcie - to bardzo delikatnie powiedziane; ja to nazwę wprost: w świetle danych z artykułu jest to ORDYNARNE ŁAMANIE PRAWA W BIAŁY DZIEŃ!
Nie dość, że funkcjonariusze kościelni dopuścili się bezprawia - to jeszcze zachowują się tak, jakby wszystko było w jak najlepszym porządku, a za pomocą wyższego w hierarchii funkcjonariusza-biskupa będą próbowali to bezprawie usankcjonować.

Buta i arogancja funkcjonariuszy kościelnych jest wprost porażająca!

Masz rację, bracie... jak później my, świadkowie jedynego i prawdziwego Jehowy mamy nawracać (p)obłąkanych?

#16 ~wandzia~

~wandzia~
  • Goście

Napisano 29 marzec 2012 - 21:07

Czytałam artykół w gazecie z wypowiedzią Pana sołtysa,że w Czarnej Łące Kościół jest zbędny.Myślę ,że Pan sołtys powinien zainteresować się tonącą w śmieciach plażą i załatwić śmietnik a nie wypowiadać się w sprawie czy potrzebny mieszkańcą Kościół.

#17 ~manitou~

~manitou~
  • Goście

Napisano 29 marzec 2012 - 21:25

– W wypadku straciłem dłoń, przyszyli mi ją, normalnie mogę nią poruszać. Tylko Bogu to zawdzięczam.

A lekarze pewnie tylko Najwyższemu asystowali. :blink: <_<

#18 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 29 marzec 2012 - 21:34

Czytałam artykół w gazecie z wypowiedzią Pana sołtysa,że w Czarnej Łące Kościół jest zbędny.Myślę ,że Pan sołtys powinien zainteresować się tonącą w śmieciach plażą i załatwić śmietnik a nie wypowiadać się w sprawie czy potrzebny mieszkańcą Kościół.

Zamiast do książeczki do nabożeństwa, czasami zajrzyj do słownika ortograficznego. :)

#19 macrac1068

macrac1068

Bywalec

• PipPipPip
  • 82 postów

Napisano 29 marzec 2012 - 23:15

I na takie bzdety idą pieniądze z tacy? A potem narzekanie,że na przysłowiowy dach nie ma.

#20 ~dded~

~dded~
  • Goście

Napisano 29 marzec 2012 - 23:17

Pamiętam jak za komuny najpierw wierni zbierali się na placu pod krzyżem a potem powstawał kościół. Tak było na Słonecznym, wtedy była komuna, mimo to kościoły powstawały, teraz jest komuna wojująca; zagrzewana do boju przez media, naćpana hołota walczy ze wszystkich sił z kościołem. Wielu próbowało i marnie skończyło. Han pasado!

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych