Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

14 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~ada~

~ada~
  • Goście

Napisano 18 czerwiec 2015 - 18:38

zamiast pytać mogła sama babcie brzydko mówiąc wyprowadzić na spacer Dlaczego nie robiły tego w domu tylko oddały do DPS bo tu zapłacą i wymagają a w domku samemu należy babcie pod rączkę i pospacerować a to już cięzko W DPS opiekun ma kilkunastu podopiecznych np z Alzhaimerem więc trudno wszystkim zapewnić bezpieczeństwo ale wnusia w domu ma tylko babcie jedną i dlaczego tego nie zrobiła nawet jak odwiedza babcie w DPS z odruchu serca a nie tylko płace to wymagam

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 czerwiec 2015 - 18:53

Personel to po prostu bydło a nie ludzie....Ale po kasiorę za tę niby opiekę to łapy wyciągali bez krępacji!! Niestety w wielu DPS sytuacje są podobne...

#3 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 18 czerwiec 2015 - 19:19

Oddanie osoby do DPS zawsze stanowi problem dla rodziny, w przypadku DPS przy szpitalu w Goleniowie znam tylko dobre opinie, mój kolega oddał tam swoja mamę bo sam już nie dawał rady, mama wprawdzie już nie żyje ale kolega dobrze się wypowiada o tym ośrodku i poleca go.

#4 ~Kasia~

~Kasia~
  • Goście

Napisano 18 czerwiec 2015 - 22:25

A to bydlo ! Raju ! To straszne ! Ze tak mozna traktowac starszych ludzi

#5 ~Do ada~

~Do ada~
  • Goście

Napisano 19 czerwiec 2015 - 05:50

Rozumiem, że jesteś pracownicą takiego domu? Więc może powinnaś wiedzieć, że po to ludzie płacą CIĘŻKIE pieniądze, żeby takimi osobami się zajmowano! G...o kogo obchodzi jak! Niech zatrudnią więcej osób za te bajońskie pieniądze! Zresztą poczytaj sobie, co to EMPATIA!

#6 ~Lolek~

~Lolek~
  • Goście

Napisano 19 czerwiec 2015 - 06:45

Wiadomo ze nie kazdy nadaje sie do takiej pracy ! Jesli sa nieprawidlowosci to takie osoby sie eliminuje ! Przynajmniej powinno i zatrudnia kompetentne

#7 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 czerwiec 2015 - 11:21

Rozumiem, że jesteś pracownicą takiego domu? Więc może powinnaś wiedzieć, że po to ludzie płacą CIĘŻKIE pieniądze, żeby takimi osobami się zajmowano! G...o kogo obchodzi jak! Niech zatrudnią więcej osób za te bajońskie pieniądze! Zresztą poczytaj sobie, co to EMPATIA!

nie jestem pracownikiem takiego domu ale mam w domu właśnie taka babcię i wiem ile pracy rodzina musi włożyć w opiekę  i kiedy była pod opieką DPS także byliśmy przy babci wychodziła z nami na spacery i przy nas czuła sie bezpieczna sama poczytaj o empatii a także o chorobie i problemach A w świetle prawa i tak macie obowiązek wobec matki   babci i nikt wam za to nie zapłaci a za pobyt w DPS płacicie emeryturą babci i tu chyba jest problem

#8 ~Beata~

~Beata~
  • Goście

Napisano 21 czerwiec 2015 - 09:59

Znam syna tej kobiety. Kłócą się o majątek a teraz chcą wyłudzić pieniądze za to, że kobieta się przewróciła. Przecież jej zaraz udzielono pomocy. Szkoda, że syn się chwali, że sam matkę zabrał a do gazety leci, że ją wyrzucono... Na miejscu właścicieli pozwałabym gazetę za pisanie takich bzdur.

#9 ~Janina~

~Janina~
  • Goście

Napisano 22 czerwiec 2015 - 12:42

Zan ten osrodek doskonale  mam tam swoja mamę lezy juz ponad  dwa lata jest zadban  czysciutka wypielęgnowana otoczona pfofesjonalna opiekaą nigdzie nie miałaby lepiej , byłam w tym dniu u mamy kiedy syn tej Pan zrobił karczemna awanture pielęgniarce Bodzajże Pani Jadzi nie interesowało go że w okół sa PACJENCJI BYŁ CHAMSKI I WULGARNY na miejscu wlasciciela nie pusciłabym tego płazem A osrodek jest doskonały polecam 

Janina

#10 ~Bronisław S~

~Bronisław S~
  • Goście

Napisano 22 czerwiec 2015 - 17:35

Witam jestem rozwścieczony  ponieważ  znam tych ludzi cała rodzinę  którzy oczernili włascicieli ośrodka syn tej Pani to hazardzista i człowiek o złej reputacji pieniacz, który uciekł za granice z powodu długów  , byłą juz synowa POLICJA zakuła w kajdanki gdyż była agresywna i widac i dziecko podobne jak  rodzice, Skadal że Głos szczeciński schodzi do poziomu  innych brukowców i daje wiarę złodziejo i tym , którzy potrafia głośno krzyczec . Nalezy przypomniec że to Syn  właśnie  zostawił matkę  bez opieki i uciekł za granicę   ile zapłacono gazecie za ten artykuł ? 

TO JEST PYTANIE NA PIEREWSZĄ STRONĘ.

Na miesjscu właścicieli  podałabym tę pseudogazetę do sądu

#11 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 czerwiec 2015 - 17:39

Witam jestem rozwścieczony  ponieważ  znam tych ludzi cała rodzinę  którzy oczernili włascicieli ośrodka syn tej Pani to hazardzista i człowiek o złej reputacji pieniacz, który uciekł za granice z powodu długów  , byłą juz synowa POLICJA zakuła w kajdanki gdyż była agresywna i widac i dziecko podobne jak  rodzice, Skadal że Głos szczeciński schodzi do poziomu  innych brukowców i daje wiarę złodziejo i tym , którzy potrafia głośno krzyczec . Nalezy przypomniec że to Syn  właśnie  zostawił matkę  bez opieki i uciekł za granicę   ile zapłacono gazecie za ten artykuł ? 

Witam mam swoja  MAMĘ w tym osrodku i zapewniam że nie pracuje tam bydło  ale uczciwi i poządni ludzie oddani swojej pracy, ja z tego osrodka jestem bardzo zadowolony i go polecam .Radzę zawsze zastanowić się co sie mówi ja nie zna się faktów a jedynie opowieści  łaknoaceko sensacji pismaka

#12 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 czerwiec 2015 - 17:57

Witam mam swoja  MAMĘ w tym osrodku i zapewniam że nie pracuje tam bydło  ale uczciwi i poządni ludzie oddani swojej pracy, ja z tego osrodka jestem bardzo zadowolony i go polecam .Radzę zawsze zastanowić się co sie mówi ja nie zna się faktów a jedynie opowieści  łaknoaceko sensacji pismaka

#13 ~Grażyna~

~Grażyna~
  • Goście

Napisano 23 czerwiec 2015 - 22:51

Proszę Państwa dziś byłam dzisiaj u mamy w ośrodku właściciel poinformował mnie o toczącej sie przeciwko niemu sptawie chciał byc uczciwy wolał abym dowiedziała  sie od niego a nie  z mediów. Jestem zbulwersowana postawą tej  rodziny  to jeden z najlepszych osrodków w województwie , moja mam jest tam od początku jestem bardzo zadowolona z włascicielamii i personelem  zżyłam się jak z rodzną odwiedzam swoja mamę regularnie nigdy tam nie ma zadnych problemów . Wprost przeciwnie zarówno właścicioel jak i personel maja i duzo ciepliwosi i serca dla podopiecznych .ten artykuł to straszny paszkwil napisany pod dyktando osób , któtre chc a wyłudzić pieniadze . Wepółczyje włascicicielowi i pracownikom

#14 ~Ola~

~Ola~
  • Goście

Napisano 25 czerwiec 2015 - 10:53

Też mam tam swoją mamę i jestem z opieki bardzo zadowolona. Pielęgniarki miłe i pełne empatii, panie salowe również. Mama zadbana, czyściutka, nakarmiona.

#15 ~PIRX~

~PIRX~
  • Goście

Napisano 23 luty 2018 - 13:16

Myśleliśmy, żeby umieścić tam (w Goleniowie) mojego ojca ale opinie w necie - także w innych portalach są straszne.

Bałbym się ryzykować.

Ojciec mój był już po operacji 1 miesiąc w podobnym ośrodku w Gryficach.

Sytuacja bardzo podobna - miła obsługa i na tym koniec.

Jedzenie niesmaczne - ojciec nic nie jadł i wyglądał po miesiącu jak śmierć. Wzięliśmy go do domu i wpiernicza wszystko co dostanie do jedzenia   :)

W oczach odżywa i odzyskuje siły. Jak go zabieraliśmy to nie mógł ustać na nogach.

Widać, że w Polsce państwo nie ma żadnej kontroli nad takimi przytułkami i ja osobiście wierzę, że w Goleniowskim ośrodku jest nieciekawie. Nie będę ryzykował drugi raz. Wolę zatrudnić w domu 3 pielęgniarki na zmianę - finansowo to jest to samo.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych