Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

31 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~karol~

~karol~
  • Goście

Napisano 29 wrzesień 2011 - 13:41

Dziadostwo wole zdecydowanie Schwed Oder Center

#2 ~lamusom_narta~

~lamusom_narta~
  • Goście

Napisano 29 wrzesień 2011 - 13:53

To atakuj do Schwed ! Zapomniałeś chyba co było tam wcześniej. Mi ten pomysł na zagospodarowanie terenu po żulowisku bardzo się podoba i z radością patrzę na zniechęcone miny okolicznego elementu.

#3 ~Elemental~

~Elemental~
  • Goście

Napisano 29 wrzesień 2011 - 13:59

ale w oder center też dziadostwo !

#4 ~Piotr~

~Piotr~
  • Goście

Napisano 29 wrzesień 2011 - 14:01

A mi jest zwyczajnie szkoda tego radosnego tłumu żałośnie napierającego drzwi. Ci ludzie chyba nie znają innych fajnych rzeczy w życiu niż bycie w sklepie. Te wszystkie galeria traktuje się jako dobro narodowe - ale gdzie
ludzie mają pójść z dzieckiem - do kolejnej galerii ?

#5 ~xyz~

~xyz~
  • Goście

Napisano 29 wrzesień 2011 - 14:19

organizacja ruchu na parkingu wcale nie byla dobra... nie mówie o kolejkach bo to jest normalna rzecz podczas otwarcia sklepu. jednak oznakowanie gdzie jest wyjazd,wjazd,jednokierunkowa byly bardzo slabe. a o oznakowaniu toalet juz nie wspomne...

#6 ~Kierowca~

~Kierowca~
  • Goście

Napisano 29 wrzesień 2011 - 14:37

Jak się nie umie jeździć to najlepiej zgonić na złą organizację. Znaki są? Są! obowiązują przepisy które każdy kierowca powinien znać ale to jest POLSKA!!! Kaskada niech lepiej logo poprawi od Obrońców Stalingradu.

#7 ~Seweryn~

~Seweryn~
  • Goście

Napisano 29 wrzesień 2011 - 15:09

Cudowna sprawa fanstatic ta Galeria Kaskada prosimy o więcej takich świątyń

#8 ~m~

~m~
  • Goście

Napisano 29 wrzesień 2011 - 15:13

Raczej ODWIEDZAJĄCYCH, a nie klientów. Nie wszyscy, którzy do Kaskady zajrzeli zrobili zakupy!!!
Co do schodów: ja byłam późno, po 20 i schody nadal nie działały, więc nie wiem o jakiej naprawie oni mówią. A ok 21 nie działała również jedna z wind.

#9 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 29 wrzesień 2011 - 15:25

to widocznie popsuły sie po raz drugi. ja byłam rano ok 10. i nie dzialaly ale po godzine juz bylo mozna zjechac nimi na dół.

#10 ~klient~

~klient~
  • Goście

Napisano 29 wrzesień 2011 - 16:13

nie ma to jak płatna toaleta za potrzebę płać 50 gr. rozwalili mnie szkoda słów a tak więcej to żadnych uwag.

#11 ~zenon~

~zenon~
  • Goście

Napisano 29 wrzesień 2011 - 16:29

zostawcie jakis telewizor dla mnie buuuuuuuu!!!!!!

#12 ~abc+++~

~abc+++~
  • Goście

Napisano 29 wrzesień 2011 - 16:52

Dzisiaj jechałem z trasy zamkowej( pierwszy pas z lewej )i z niego chciałem skręcić w Obrońców. Posegregowałem się oznaczeniem pionowym ( wyrazie jest tam zaznaczono lewy pas do skrętu w lewo pozostałe dwa w stronę światu Dziecka ). Natomiast poziome na jezdni dopuszcza ze środkowego skręt w lewo lub jadę prosto.

Które oznakowanie jest prawidłowe pionowe czy poziome ?

#13 ~Hany~

~Hany~
  • Goście

Napisano 29 wrzesień 2011 - 17:04

30 tysiecy dziennie? czyli 900 tysiecy miesiecznie? to wychodzi ze kazdy szczecinianin bedzie tam 2 razy w miesiacu-tylko ciekawe po co...?

#14 ~Dzony~

~Dzony~
  • Goście

Napisano 29 wrzesień 2011 - 17:07

30 tysiecy dziennie? czyli 900 tysiecy miesiecznie? to wychodzi ze kazdy szczecinianin bedzie tam 2 razy w miesiacu-tylko ciekawe po co...?

Jak to po co-żeby kupic telewizor i za dwa dni oddac do reklamacji... no to wtedy wyjdzie te 2 razy...

#15 ~artur~

~artur~
  • Goście

Napisano 29 wrzesień 2011 - 17:32

przecież w Media Markt były taniej telewizory...
799zł, 32"

#16 ~Seweryn~

~Seweryn~
  • Goście

Napisano 29 wrzesień 2011 - 17:34

Zaszedłem wczoraj do galerii Kaskada po pracy było po godz. 16 chciałem sobie kupic radyjko samochodowe Alpine za 249 zł ale juz śladu nie było ponoc skonczyły sie juz ok godz. 12 w południe cholera jasna :(

#17 ~Tomek~

~Tomek~
  • Goście

Napisano 29 wrzesień 2011 - 18:06

Zaszedłem wczoraj do galerii Kaskada po pracy było po godz. 16 chciałem sobie kupic radyjko samochodowe Alpine za 249 zł ale juz śladu nie było ponoc skonczyły sie juz ok godz. 12 w południe cholera jasna :(

Radyjka już na Allegro :)

#18 ~Maks~

~Maks~
  • Goście

Napisano 29 wrzesień 2011 - 18:09

przecież w Media Markt były taniej telewizory...
799zł, 32"

Jakie bo chyba nie Samsung d550 jakie były w Saturnie nie pisz bzdur i nie wprowadzaj ludzi w błąd są Media Markt lcd Samsungi d400 po 949 zł są niestety gorsze od tych co były w promocji w Saturnie

#19 ~Roberson~

~Roberson~
  • Goście

Napisano 29 wrzesień 2011 - 18:16

Radyjka już na Allegro :)

Są jedem ze Szczecina juz wystawił 20 szt na Allegro po 300 zł sztuka :)

#20 ~zolt~

~zolt~
  • Goście

Napisano 29 wrzesień 2011 - 20:15

Dla mnie obecność na otwarciu tego molocha to strata czasu. Ale jak będą otwierać lagunę na Gontynce albo oceanarium na Wałach będę na pewno.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych