Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

31 odpowiedzi w tym temacie

#21 krisrider

krisrider

Bywalec

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPip
  • 80 postów

Napisano 29 wrzesień 2011 - 20:32

A mi jest zwyczajnie szkoda tego radosnego tłumu żałośnie napierającego drzwi. Ci ludzie chyba nie znają innych fajnych rzeczy w życiu niż bycie w sklepie. Te wszystkie galeria traktuje się jako dobro narodowe - ale gdzie
ludzie mają pójść z dzieckiem - do kolejnej galerii ?

Zgadzam się. Jaką trzeba mieć spaczoną psychikę żeby łazić po galeriach handlowych. Ja po, lub przed pracą zawsze staram się zrobić pętlę na rowerze po Wkrzańskiej, a zakupy robię tam gdzie mam najbliżej, czyli w osiedlowych sklepikach ew. w Lidlu lub Netto czy biedronce. Poza tym jeżdżę do makro lub Selgrosa po większe zakupy. Tam klienci wiedzą po co przyszli. Na pewno nie po to by się lansować czy patrzeć jak inni są ubrani, lub co mają w koszyku. Poznałem grupkę gówniarzy i jak im zaproponowałem wspólne pokręcenie na rowerze to powiedzieli, że oni nie chcą bo wolą iść do Galaxy. Jak się nie zgodziłem to spytali: "CZEMU NIE LUBISZ SIĘ LANSOWAĆ". Żałośni są tacy ludzie.

#22 ~Xshiva~

~Xshiva~
  • Goście

Napisano 29 wrzesień 2011 - 21:20

I księżulek był i nawet poświęcił, czyżby pogodził się z faktem, że oto nowa świątynia powstała i odprawiane będą niedzielne msze konsumpcjonizmu?

#23 ~BASIA~

~BASIA~
  • Goście

Napisano 29 wrzesień 2011 - 21:37

Byłam tam dzisiaj na zakupach.Jestem pod niesamowitym wrażeniem ,tak pięknej galerii nie ma w zachodniopomorskim.
Wybór sklepów niesamowity od drogich po naprawdę tanie.Każdy znajdzie tam coś dla siebie.Plusem jest dla kupujących to ze nie ma kina,przynajmniej nie będzie strasznego tłoku małolatów.Jedynie brakuje mi sklepu z Galaxy ST.OLIVER.
Czekałam z obkupieniem całej rodziny w odzież zimową na otwarcie Kaskady i całe szczęście, zrobiłam tam całe zakupy korzystając jeszcze z dodatkowych rabatów.Jestem bardzo szczęśliwa że takie centrum powstało w Szczecinie.

#24 ~Kobieta~

~Kobieta~
  • Goście

Napisano 30 wrzesień 2011 - 06:44

Buahaha.Padłam po poście "Basi" i nie wiem czy jeszcze dziś powstanę...Jaka jestem szczęśliwa..że kolejne miejsce pracy dla galerianek powstało...Puste to jak bęben

To lepiej nie wstawaj bo Twój post zalatuje pustością na kilometr.

Jak chce kupować, niech kupuje, jej prawo. Cieszy się, że udało jej się kupić rzeczy na zimę i nie wypłukała się całkowicie z gotówki. Nie wszyscy mogą szastać pieniędzmi na prawo i lewo...

Ja do Kaskady jeszcze nie zajrzałam. Jedynie przejeżdżałam obok. Z zewnątrz bardzo ładnie to wygląda, trzeba przyznać. Wybiorę się za jakiś miesiąc dwa - jak już ten szał opadnie.
A teraz będę się cieszyć, że w Galaxy, Carrefourach czy innych centrach handlowych nie będzie tak dużo ludzi, będzie można spokojnie zrobić zakupy.

#25 ~Motocyklista~

~Motocyklista~
  • Goście

Napisano 30 wrzesień 2011 - 08:48

To miasto to jedna wielka porażka nic się w nim nie dzieje tylko otwierają kolejne centra handlowe jakby ich było mało. W ciągu tego roku otworzono 3 centra handlowe a ja się pytam gdzie mają pójść młodzi aktywni ludzie rodzice z dziećmi. Kiedy powstanie tu Aqua Park żygać mi się chce a jak czytam jeszcze że w pierwszy dzień 86tys ludzi odwiedziło Kaskade to bardzo współczuje tym ludziom ich ulubioną rozrywką jest łażenie po sklepach śliniąc się z zachwytu jakie to pięne i wspaniałe centrum handlowe nam otworzyli. Porażka

PS Przejedźcie się do Zielonej Góry gdzie jest jedno centrum handlowe i przepiękny aQua park.

#26 ~No Kaskader~

~No Kaskader~
  • Goście

Napisano 30 wrzesień 2011 - 08:56

hehe 86 tyięcu ludzi, co 5 szczecinianin lub już niestety niedługo co trzeci!!! ciekawe skąd mają te liczby. Marketing ogłupia ludzi. Ja tam osobiście nie znam nikogo z licznej grupy znajomych i rodziny kto by w dniu otwarcia był w Kaskadzie. Nie jestem pewnie osamotniony w tym poglądzie. Dlatego też proponowałbym nie ośmieszać się i nie ogłupiać ludzi. Co to w ogóle za liczba z kosmosu?

#27 ~arturo80~

~arturo80~
  • Goście

Napisano 30 wrzesień 2011 - 09:00

Na otwarcie nowej zagrody waliły tłumy baranów!!! Taki powinien być opis

#28 ~lol~

~lol~
  • Goście

Napisano 30 wrzesień 2011 - 10:01

niestety Szczecin jest biedny. ja też wolałbym aquapark, ale nie dziwę się 86 tysiącom w kaskadzie. tam wchodzi się i ogląda za darmo, natomiast wejscie 4 osobowej rodziny na godzinkę do aquaparku, chociaz takiego jak Laguna w Gryfinie, to wydatek rzędu ok. 100 zł. A po Galaxy można chodzić nawet 10 godzin i to za darmo, jak sie nie ma pieniędzy. Więc te kilkadziesiąt tysiecy po prostu poszło pooglądać. Rachunek jest prosty.

#29 ~obywatel~

~obywatel~
  • Goście

Napisano 30 wrzesień 2011 - 10:34

podobno nie bedzie w kaskadzie galerianek... bedą kaskaderki :)

#30 ~kaskaderka~

~kaskaderka~
  • Goście

Napisano 30 wrzesień 2011 - 12:06

Ludzie co wam to przeszkadza że ktoś sobie tam przyszedł pooglądać? Żal mi ludzi piszących takie głupstwa i obrażających innych bo poszli zobaczyć co nowego. Gdyby nie ta kaskada cały czas był by tam ten obleśny plac i dachy paryża, w miejscu gdzie stoi plecuga był by asfalt a obok stary basen Ppoż.

Galeria wygląda bardzo ładnie galaxy wszystkim sie już przejadło i dlatego tak tłumnie wszyscy przyszli na otwarcie. W kaskadzie jest wiele nowych sklepów i w jakiejś tam biedronce czy netto nie znajdziesz takich rzeczy jak tam. Czy nie lepiej przejść się ten 1 km do galxy czy kaskady na zakupy niż jeździć po całym mieście w poszukiwaniu jakiegoś ciuszka stojąc w korkach.

#31 PlOTR

PlOTR

|☺/☻\☺|®

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 174 postów

Napisano 30 wrzesień 2011 - 13:07

To miasto to jedna wielka porażka nic się w nim nie dzieje tylko otwierają kolejne centra handlowe jakby ich było mało. W ciągu tego roku otworzono 3 centra handlowe a ja się pytam gdzie mają pójść młodzi aktywni ludzie rodzice z dziećmi. Kiedy powstanie tu Aqua Park żygać mi się chce a jak czytam jeszcze że w pierwszy dzień 86tys ludzi odwiedziło Kaskade to bardzo współczuje tym ludziom ich ulubioną rozrywką jest łażenie po sklepach śliniąc się z zachwytu jakie to pięne i wspaniałe centrum handlowe nam otworzyli. Porażka

PS Przejedźcie się do Zielonej Góry gdzie jest jedno centrum handlowe i przepiękny aQua park.

Widocznie w Szczecinie jest popyt na centra/galerie handlowe skoro się je buduje.
Jak Szczecin to taka wielka porażka i tak Ci niedobrze jest, a Zielona Góra taka wspaniała to dlaczego się tam nie wyprowadzisz? :unsure:

#32 ~obserwator~

~obserwator~
  • Goście

Napisano 30 wrzesień 2011 - 20:53

Ludzie,ale Wam żal d..ę ściska.Przyznajdzie się że zaliczacie się do biednego społeczeństwa,którego nawet na kawę nie stać.Krytykujecie jak porąbani.No cóż dla biedoty też są sklepy,całe szczęście.Dziwię się że komputery,laptopy posiadacie aby pisać.Właściwie nie wiem a może siedzicie teraz w jednej z galerii i piszecie z kafejki internetowej.
Kaskada jest boska.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych