Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

94 odpowiedzi w tym temacie

#81 ~Daro~

~Daro~
  • Goście

Napisano 17 sierpień 2012 - 08:27

Śmieszy mnie ich powracanie (z uporem maniaka) do postów Taty Maćka/Wojciecha C./Prowokatora itd.itp.

Ty oczywiście zaprzeczasz (z uporem maniaka :P ), że to byłeś ty we własnej osobie. O przepraszam, miało być osobach. Czyżbyś wstydził się wcześniejszej "twórczości"?

Widocznie zaszli im Oni dobrze "za skórę". :)

Miał być ON. Nieprawdaż?

#82 ~gosia~

~gosia~
  • Goście

Napisano 17 sierpień 2012 - 08:31

O ! To jest bardzo ciekawe co napisałeś. Czy ty jesteś tym kimś " z drugiego zdania" ?! :lol:

Widzę że wiele złego zdążyli już napisć na forum jakieś "zdziwione robale" :D ("znawcy prawa/religii/właściwie to znawcy wszystkiego" ;) ). Rozpisują się o Jezusie Chrystusie, o partiach komunistycznych, żeby nagle przejść do jakiś swoich urojeń, a kończąc o biciu w mordę itd.itp. Trudno jest się w tym wszystkim połapać. Wydaje się im (a właściwie to temu jednemu) że jak napiszą o wszystkim (i o niczym) dużo, to będą mieli rację w temacie, a tu klops :( jak zwykle.
Śmieszy mnie ich powracanie (z uporem maniaka) do postów Taty Maćka/Wojciecha C./Prowokatora itd.itp.
Widocznie zaszli im Oni dobrze "za skórę". Skoro po dziś dzień tak "życzliwie" ich wspominają. :D
Jako człowiek pracujący nie mogę być non stop obecny na forum. Dlatego odniosę się do coniektórych "wypocin" w innym terminie.
Szkoda tylko że skasowano te posty, które były jak najbardziej w temacie tego forum. (chodzi o te filmiki).
Najwidoczniej zbyt mocno one oddziaływały na tych którzy są za zabijaniem nienarodzonych dzieci w łonie matki. To przykre że zdziwiony ponownie zaczął wywierać presję na moderatora (i zawracać mu głowę), a ten dla świętego spokoju kasuje takie posty bez zastanowienia. Czyżby ponownie powracała "zła praktyka", zobaczymy.
Do "zobaczenia" wkrótce, pozdrawiam serdecznie. :)

a idiota będzie cały czas klepał swoją regułkę i wmawiał wszystkim że białe jest czarne i na odwrót.... :D tobie chłopie już nawet lekarz nie pomorze ani egzorcysta............... :D

#83 zdziwiony

zdziwiony

Swojak

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 7237 postów

Napisano 17 sierpień 2012 - 11:14

O ! To jest bardzo ciekawe co napisałeś. Czy ty jesteś tym kimś " z drugiego zdania" ?! :lol:

Widzę że wiele złego zdążyli już napisć na forum jakieś "zdziwione robale" :D ("znawcy prawa/religii/właściwie to znawcy wszystkiego" ;) ). Rozpisują się o Jezusie Chrystusie, o partiach komunistycznych, żeby nagle przejść do jakiś swoich urojeń, a kończąc o biciu w mordę itd.itp. Trudno jest się w tym wszystkim połapać. Wydaje się im (a właściwie to temu jednemu) że jak napiszą o wszystkim (i o niczym) dużo, to będą mieli rację w temacie, a tu klops :( jak zwykle.
Widocznie zaszli im Oni dobrze "za skórę". Skoro po dziś dzień tak "życzliwie" ich wspominają. :D
Jako człowiek pracujący nie mogę być non stop obecny na forum. Dlatego odniosę się do coniektórych "wypocin" w innym terminie.
Szkoda tylko że skasowano te posty, które były jak najbardziej w temacie tego forum. (chodzi o te filmiki).
Najwidoczniej zbyt mocno one oddziaływały na tych którzy są za zabijaniem nienarodzonych dzieci w łonie matki. To przykre że zdziwiony ponownie zaczął wywierać presję na moderatora (i zawracać mu głowę), a ten dla świętego spokoju kasuje takie posty bez zastanowienia. Czyżby ponownie powracała "zła praktyka", zobaczymy.
Do "zobaczenia" wkrótce, pozdrawiam serdecznie. :)

>>Czy ty jesteś tym kimś " z drugiego zdania" ? << - co cię to obchodzi? Jaki to ma związek ze sprzedażą (lub nie) środków anty przez aptekę w Maszewie? Ten "dowcip" pokazuje, na jakim poziomie uwielbiasz prowadzić dyskusję. I na jakie tematy.
"są za zabijaniem nienarodzonych dzieci w łonie matki." - Po to jest antykoncepcja a także oświata, edukacja i higiena,by aborcja była zjawiskiem marginalnym. Pomimo, że mam już sporo lat, sporo w życiu doświadczyłem (a może właśnie dlatego?), nie potrafię pogodzić się z bezmiarem obłudy i świętoszkowatej hipokryzji."Aborcja jest zabijaniem dziecka w łonie matki a to potworna zbrodnia" - głoszą kościółkowi. A poza tym łonem to już można? Podałbym ci kilka linków, ale znów mi Moderator zdejmie, że strony drastyczne. Właśnie. Tylko, że te dzieci się urodziły. Podobnie, jak "dzieci Sarajewa" - o które tak się troskał JPII. Jak się urodziły, jakoś się nimi nie zainteresował. Ani żaden inny sq...syn w sutannie, tak zatroskany o "dziecko napoczęte". Jak ten wikary z poznańskiej parafii, który wolał słuchać muzyki niż zająć się dziewczyną rodzącą jego dziecko. Jak trzeba mieć przestawiony system wartości, aby troszczyć się o cudze, nawet nie wiadomo, czy istniejące, w dodatku potencjalne dziecko a pozwolić umrzeć własnemu?!
P.S. Wciąż mi zarzucasz, że ja wnioskuję do Moderatora, aby ten usuwał jakieś posty. Czy masz na to jakieś dowody?

Użytkownik zdziwiony edytował ten post 17 sierpień 2012 - 11:28

#84 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 sierpień 2012 - 18:31

a idiota będzie cały czas klepał swoją regułkę i wmawiał wszystkim że białe jest czarne i na odwrót.... :D tobie chłopie już nawet lekarz nie pomorze ani egzorcysta............... :D

Masz rację gosiu, ale żeby tak od razu wyzywać zdziwionego od idiotów ? Tego nie pochwalam, to bardzo brzydko. <_<
Zwróć uwagę na błędy ortograficzne w swoim poście, chyba że piszesz tak celowo (o pewnym regionie Polski północnej).
Wyczuwam jednak (intuicyjnie) tego samego autora/kameleona, który celowo, dla niepoznaki popełnia takie proste błędy, żeby bardziej uwiarygodnić to że to nie on, prawda zdziwiony ? :D ;)

#85 ~serdeczny przyjaciel~

~serdeczny przyjaciel~
  • Goście

Napisano 17 sierpień 2012 - 18:33

Przepraszam, że się nie podpisałem. :) Post # 88 jest mojego autorstwa.

#86 ~serdeczny przyjaciel~

~serdeczny przyjaciel~
  • Goście

Napisano 17 sierpień 2012 - 19:09

1. >>Czy ty jesteś tym kimś " z drugiego zdania" ? << - co cię to obchodzi?

2. Jaki to ma związek ze sprzedażą (lub nie) środków anty przez aptekę w Maszewie?

3.Ten "dowcip" pokazuje, na jakim poziomie uwielbiasz prowadzić dyskusję. I na jakie tematy.

4. "są za zabijaniem nienarodzonych dzieci w łonie matki." - Po to jest antykoncepcja a także oświata, edukacja i higiena,by aborcja była zjawiskiem marginalnym.

5. Pomimo, że mam już sporo lat, sporo w życiu doświadczyłem (a może właśnie dlatego?), nie potrafię pogodzić się z bezmiarem obłudy i świętoszkowatej hipokryzji.

6. "Aborcja jest zabijaniem dziecka w łonie matki a to potworna zbrodnia" - głoszą kościółkowi. A poza tym łonem to już można?

7. Podałbym ci kilka linków, ale znów mi Moderator zdejmie, że strony drastyczne. Właśnie.

8. Tylko, że te dzieci się urodziły. Podobnie, jak "dzieci Sarajewa" - o które tak się troskał JPII. Jak się urodziły, jakoś się nimi nie zainteresował. Ani żaden inny sq...syn w sutannie, tak zatroskany o "dziecko napoczęte".

9. Jak ten wikary z poznańskiej parafii, który wolał słuchać muzyki niż zająć się dziewczyną rodzącą jego dziecko. Jak trzeba mieć przestawiony system wartości, aby troszczyć się o cudze, nawet nie wiadomo, czy istniejące, w dodatku potencjalne dziecko a pozwolić umrzeć własnemu?!

10. P.S. Wciąż mi zarzucasz, że ja wnioskuję do Moderatora, aby ten usuwał jakieś posty. Czy masz na to jakieś dowody?

1. Ups ! Przepraszam, oczywiście nic mnie to nie obchodzi, to twoja prywatna sprawa. :ph34r:
p.s...qrka wodna ! ...chyba trafiłem w czuły punkt zdziwionego :huh: ...jeszcze raz cię zatem serdecznie przepraszam, twoje problemy "majtkowe" to oczywiście nie moja sprawa, sorry ! ...wybacz ! :D

2. Masz rację, żaden ! Sorry jeszcze raz ! :unsure:

3. Przestań już drążyć ! :angry: Przecież już cię przeprosiłem ! (patrz punkt 1 i 2)

4. To są "za zabijaniem nienarodzonych dzieci w łonie matki" czy też nie są. Tak trudno ci jest pojąć to zagadnienie ? Aborcja to według ciebie zjawisko marginalne ?? ...szok !

5. Czyżby dlatego ten problem z ... :unsure: (patrz punkt 1, 2, 3) ??
"Serdeczny przyjacielu" nie rób z siebie takiego staruszka...co to jest 55 lat ?! Jeszcze wiele wiele wiosen przed tobą ! :)
Ja też nie potrafię pogodzić się z bezmiarem obłudy i "świętoszkowatej" hipokryzji, ja też.

6. Aborcja to potworna zbrodnia, zgadza się. Każda zbrodnia jest potworna, nie tylko ta w łonie matki, to oczywista oczywistość. Przykro mi zatem że masz problemy ze zrozumieniem tak kluczowej kwestii.

7. Jak uważasz ! Myślę jednak że jakbyś chciał podać to byś podał. ;) Nie wciskaj nam tutaj kitu że boisz się moderatora, ty, "szara eminencja" forum ?! (Pewnie zaraz coś zapodasz.)

8. Ponownie dajesz świadectwo twojego zacietrzewienia, uspokój się proszę i nie obrażaj tych, którym do pięt nie dorastasz. Nie ubliżaj przede wszystkim, tyle razy cię już o to prosiłem.

9. Czy ty wiesz o czym piszesz ? Dlaczego kogoś obrażasz, na jakiej podstawie ? Na podstawie jakiegoś artykułu w prasie ? ...bez komentarza.

10....żadnych ! ...kompletnie żadnych dowodów na to nie posiadam.
Jednakże jak jest wiesz ty i wiem ja, prawda ?! ;)

#87 ~serdeczny przyjaciel~

~serdeczny przyjaciel~
  • Goście

Napisano 17 sierpień 2012 - 19:13

Prawo farmaceutyczne.
(Dz. U. z dnia 31 października 2001 r.)
Art. 95.3.Jeżeli w aptece ogólnodostępnej brak poszukiwanego produktu leczniczego, w tym również leku recepturowego, aptekarz POWINIEN zapewnić jego nabycie w tej aptece w terminie uzgodnionym z pacjentem. (zaznaczenie moje -Z)

Powinien, ale nie musi. :)

#88 ~serdeczny przyjaciel~

~serdeczny przyjaciel~
  • Goście

Napisano 17 sierpień 2012 - 19:16

Prawo farmaceutyczne określa również, kto, kiedy i na jakich zasadach może zwolnić aptekę ogólnodostępną z posiadania określonych produktów leczniczych.

Właśnie ! Szkoda że zapomniałeś tego dodać. ;) :D

#89 ~Gosia~

~Gosia~
  • Goście

Napisano 18 sierpień 2012 - 17:44

Masz rację gosiu, ale żeby tak od razu wyzywać zdziwionego od idiotów ? Tego nie pochwalam, to bardzo brzydko. <_<
Zwróć uwagę na błędy ortograficzne w swoim poście, chyba że piszesz tak celowo (o pewnym regionie Polski północnej).
Wyczuwam jednak (intuicyjnie) tego samego autora/kameleona, który celowo, dla niepoznaki popełnia takie proste błędy, żeby bardziej uwiarygodnić to że to nie on, prawda zdziwiony ? :D ;)

Co do błędów: moje imię piszę się z dużej litery. Proszę nie uczyć ortografii, jeśli sami się do niej nie stosujecie!!!

#90 ~Gosia~

~Gosia~
  • Goście

Napisano 18 sierpień 2012 - 17:46

"a idiota będzie cały czas klepał swoją regułkę i wmawiał wszystkim że białe jest czarne i na odwrót.... :D tobie chłopie już nawet lekarz nie pomorze ani egzorcysta............... :D". Niestety to nie ja pisałam. Zawsze mozna sprawdzić IP komputera

#91 ~S83~

~S83~
  • Goście

Napisano 11 październik 2014 - 19:16

A jak ktoś nie jest katolikiem?!!!

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Brak słów

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych