Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

• Zamknięty Temat jest zamknięty
48 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~xxx~

~xxx~
  • Goście

Napisano 27 listopad 2010 - 20:50

Żenada! Może niech lepiej podpisze deklarację, że nie będzie chodził na sznurku Nitrasa! Chyba, że ma cykora. Hahahahaha! :lol:

#22 ~Mati~

~Mati~
  • Goście

Napisano 27 listopad 2010 - 20:54

jak byś choć troszku się wysilił to byś wiedział,że taki stadion to niezła promocja dla klubu a klub promuje miasto

Klub promuje miasto? Niezle, normalnie boki zrywac. Ten klub to porazka i nie rozumiem dlaczego mieliby dostac wiecej kasy. Fakt, ze powstanie nowy stadion nie sprawi, ze te patalachy zaczna lepiej grac.

#23 ~buhahahahahaha~

~buhahahahahaha~
  • Goście

Napisano 27 listopad 2010 - 20:59

nhahahahahahahaahaaaaahahahaaaaaaaaa
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

nie mogę hahhaaha przestać hahahaha się hahah śmiać! hahahaha

#24 ~wyborca~

~wyborca~
  • Goście

Napisano 27 listopad 2010 - 21:08

Ja mam wrażenie że politycy podpisaliby i pakt z diabłem byle tylko sie przykleić do stołka.
No zobaczymy...

#25 ~Ryszard~

~Ryszard~
  • Goście

Napisano 27 listopad 2010 - 21:31

Litwiński niech obieca ze za jego kadencji wybuduje 25 km podziemne metro :lol: to dostanie mój głos obiecanki-cacanki

#26 ~BABECZKA~

~BABECZKA~
  • Goście

Napisano 27 listopad 2010 - 21:32

jezeli juz to partnerstwo PUBLICZNO PRYWATNE!..nie znamy sie na tym..widocznie, czas sie pouczyc

#27 ~Szczecinanin~

~Szczecinanin~
  • Goście

Napisano 27 listopad 2010 - 21:35

coś malo obiecuje ten Litwiński a na cholerę mi stadion lepiej niech hale widowiskowa sportowa na ok 9 tys miejsc wybuduje

#28 ~Jarek~

~Jarek~
  • Goście

Napisano 27 listopad 2010 - 21:40

tak, przed wyborami wszystko nam mogą obiecać
zresztą to widać na 0512.pl/szczecin/ :)

#29 ~150 !~

~150 !~
  • Goście

Napisano 27 listopad 2010 - 22:15

Bez kozery obiecam na...100 tysięcy, wybierzta mnie !!! :lol: Jak szanowny pan da to na piśmie potwierdzone notarialnie, to może na niego zagłosuję...

Do ja dokładam kolejne 50 tysięcy :lol:
Wybierając mnie wybierasz stadion na 150 tysięcy :lol:

:P

#30 ~edek~

~edek~
  • Goście

Napisano 27 listopad 2010 - 22:21

Nareszcie sie uśmiałem świetny dowcip na weekend ale mam humor :lol: :lol: :lol: :lol:

#31 ~jo~

~jo~
  • Goście

Napisano 27 listopad 2010 - 22:31

co 25 tys. ja chce 35 tys !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

#32 ~wtopa_2010~

~wtopa_2010~
  • Goście

Napisano 27 listopad 2010 - 22:32

Hahahaha stadion :D Zapewne Litwińskiemu chodziło o to, że dobuduje do każdego Orlika trybuny i łącznie będzie ich w Szczecinie 25 tyś hahaha :D.

Hahaha co za ziomuś :D żeby aż tak desperacko prosić o głos hahaha :D co on sobie myśli, że kibice w Szczecinie (i okolicach) to jakieś ciołki którzy niewiedzą, że w 3 lata bez wcześniej zrobionego odpowiedniego planu to będzie wielka kicha a nie stadion, i po drugie to gdzie on chce go wybudować hehe na placu bo byłym Wiskordzie :D czy na bagnach w Dąbiu ? Jeżeli na bagnach to wszystkie czynności związane z badaniem i palowaniem tego terenu osiągną takie koszta, że wycofa się z tego pomysłu szybciej niż myśli... jeżeli w ogóle myśli - bo po takiej obietnicy mam do tego wątpliwości hehe :D

PANIE LITWIŃSKI!
CO?
GAME OVER!
AHA

#33 ~wolt~

~wolt~
  • Goście

Napisano 27 listopad 2010 - 23:17

Panowie niech mi ktoś odpowie na pytanie - Kto odebrał to zobowiązanie i kim on jest ??????????????????????????????????????

#34 ~pablo~

~pablo~
  • Goście

Napisano 28 listopad 2010 - 00:02

Panowie niech mi ktoś odpowie na pytanie - Kto odebrał to zobowiązanie i kim on jest ??????????????????????????????????????

POmyśl

#35 ~T.O.~

~T.O.~
  • Goście

Napisano 28 listopad 2010 - 00:03

Podoba mi się pomysł 150. też chce stadionu na 150 tys. HEHEHEHEHEHHEHEEHEHEHEHEH. 150 na prezesa ja na zastępce hehehehhehehehehehhehhehehhehe. Qrwa propagande na stadionie sobie zrobił i w dodatku na tle herbu Pogoni. takie pytanie czy był kiedyś na stadionie Pogoni? Sory - był dzisiaj pierwszy raz tylko meczu nie było i jak zwykle winne temu PZPN PZPN ......itd. Nie oszukujmy się. ja w ten stadion nie wierzę w ciągu najbliższej kadencji. na Pogoń chodzę od 1991 roku i czekam. I mogę jeszcze poczekać, ale niech to będzie stadion z prawdziwego zdarzenia na co najmniej 30 tys a nie kurnik na bagnie. A co do drużyny. Spokojnie. Jest źle ale gorzej być nie może i może być tylko lepiej.

#36 ~aga~

~aga~
  • Goście

Napisano 28 listopad 2010 - 00:20

A ja Wam obiecam:
Stadion
Nowe Centrum Handlowe

i wszelkie inne rozrywki...jak mnie wybierzecie...!!!

#37 zdziwiony

zdziwiony

Swojak

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 7237 postów

Napisano 28 listopad 2010 - 00:29

Może to nie taki głupi pomysł? Wynajmując go klubom, które umieją grać w futbol miasto zarobi a może ludzie w Polsce dowiedzą się, że jest takie miasto jak Szczecin? Przecież na mecz wraz zawodnikami przyjadą kibice, będzie tv.... - słowem - promocja!

#38 ~Robin Hood~

~Robin Hood~
  • Goście

Napisano 28 listopad 2010 - 01:25

Obiecanki cacanki a głupiemu radość. Nie jestem fanem prezydenta Krzystka, ale na pewno na marionetkę Nitrasa na pewno nie zagłosuję, pozwolę dalej rządzić obecnemu prezydentowi, bądź co bądź 4 lata kadencji to za mało by się czymś wielkim wykazać, pozwólmy niezależnemu rządzić. Przez ostatni tydzień zaczałem nielubić PO a to dlatego że ich nie interesuje dobro ogółu, ich interesuje tylko i wyłącznie władza. Na to ja mówię NIE dla PO. A sam pomysł budowy stadionu, czemu nie? Zamaist stadionu bardziej cieszyłaby dobra gra Pogoni a na chwilę obecną gorzej być nie może, więc po co nowy stadion? By na mecz Pogoni przyszło 500-1000 osób na stadion na 35 tys? To musiałobybyć zabawne. Zresztą nie wierzę w jakiekolwiek obietnice marnych kandydatów, godnych kandydatów, czemu nie?

#39 ~AHAHAHAHA~

~AHAHAHAHA~
  • Goście

Napisano 28 listopad 2010 - 01:49

a stadion może pan obiecać 6-cio latkom może uwierzą! ehehehe :))))))))))))))))))

#40 ~hew~

~hew~
  • Goście

Napisano 28 listopad 2010 - 02:10

a kto to jest Nitras to nazwisko nic mi nie mówi

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych