Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »
Drodzy internauci.
W związku z ciszą wyborczą wyłączyliśmy możliwość komentowania artykułów i zamieszczania wpisów na forum.
Zapraszamy w niedzielę wieczorem, po zakończeniu głosowania.

8 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~RYBAK~

~RYBAK~
  • Goście

Napisano 21 styczeń 2015 - 17:27

.

#2 ~shuwar~

~shuwar~
  • Goście

Napisano 21 styczeń 2015 - 21:59

No sensacja...

Nie ważne jaki wynik, ile ludzi oglądało, jak się dobrze bawili, jaka była fajna atmosfera, jak sprawnie funkcjonowało wpuszczanie widzów i wychodzenie. Ot takie nasze narzekanie i sensacje...

Ja się bawiłem świetnie i cieszyłem się, że wreszcie w naszym mieście mamy takie wspaniałe miejsce, którego nam, szczecinianom brakowało.

A wpadki zdarzają się wszędzie. Pamiętam brak zasilania czy odrywającą się matę na pewnych mistrzostwach świata ... i co? I nic. :P

#3 ~Max~

~Max~
  • Goście

Napisano 21 styczeń 2015 - 22:22

Zapytajcie krzystka skąd ta woda

#4 ~lom~

~lom~
  • Goście

Napisano 21 styczeń 2015 - 23:31

Zapytajcie krzystka skąd ta woda

Sam zapytaj, a nie innym każesz cwaniaczku  

#5 ~Aneczka~

~Aneczka~
  • Goście

Napisano 22 styczeń 2015 - 08:42

Sam zapytaj, a nie innym każesz cwaniaczku  

Świetna odpowiedź tak sie odpowiada takim jak max BRAWO!!!!!! 

#6 ~czytelnik~

~czytelnik~
  • Goście

Napisano 22 styczeń 2015 - 09:41

Czyli podwójny zimny przysznic - woda z dachu no i przegrana :D

A to poszło w świat, blamż na calego.

#7 ~Tola~

~Tola~
  • Goście

Napisano 22 styczeń 2015 - 09:43

A ciekawe co w takim razie było powodem dokładnie w tym samym momencie zalania aż 3 rzędów w sektorze rodzinnym? I to o wiele większego niż to co nakapało na parkiecie.

Bo tam to się dopiero woda lała na widzów.

Ciekawe czemu to się starają wyciszyć.

@shuwar - artykuł dotyczy akurat "usterek technicznych" więc co ma wynik meczu do tego? Pomyśl trochę. O sportowej stronie tego wydarzenia był inny artykuł.

#8 ~gruzin~

~gruzin~
  • Goście

Napisano 22 styczeń 2015 - 10:03

ja siedzacy w sektorze c-4 bede sie domagal zwrotu kasy bo mi ta woda zaslaniala widok na parkiet.to byloby tyle.zeby tak leciala woda,prosto do garla.

#9 ~Mich~

~Mich~
  • Goście

Napisano 22 styczeń 2015 - 10:30

No sensacja...

Nie ważne jaki wynik, ile ludzi oglądało, jak się dobrze bawili, jaka była fajna atmosfera, jak sprawnie funkcjonowało wpuszczanie widzów i wychodzenie. Ot takie nasze narzekanie i sensacje...

Ja się bawiłem świetnie i cieszyłem się, że wreszcie w naszym mieście mamy takie wspaniałe miejsce, którego nam, szczecinianom brakowało.

A wpadki zdarzają się wszędzie. Pamiętam brak zasilania czy odrywającą się matę na pewnych mistrzostwach świata ... i co? I nic. :P

no wypadki tak zdarzją sie wszędzie ale dlaczego zawsze musimy coś spier.... Nowy obiekt i już zimny prysznic. ściema wykonawcy - klapa w dachu. Impreza fajna, cieszę się, ze w naszym mieście, czerwona kartka dla wykonawców hali.

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: ARENA

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych