Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

13 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 listopad 2009 - 11:39

Czy pani Beata pomyslała wcześniej ze nie ma pracy ze jest chora to zdecydowała się zajść w ciąże nic tylko daj opieka za darmo trzeba było wcześniej pomyśleć zanim zaszla w ciąże bezmózgowie i tyle

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 listopad 2009 - 11:58

w Stargardzie jest mnustwo rodzin - gdzie nie mają ludzie pieniędzy - to jest polityka Państwa gdzie namawia do zakładania rodzin i rodzenia dzieci - a pomocy z żadnej strony - i nie chodzi o jakieś dary - dajcie tylko ludzią prace - too nikt nie będzie wyciągał ręki po datki - ale w Stargardzie teraz znaleść prace to nie prosta sprawa

#3 ~~magda~~

~~magda~~
  • Goście

Napisano 13 listopad 2009 - 19:52

A DO SPANIA Z CHŁOPEM MA SIŁĘ SIĘ GZIĆ?JUŻ MNIE SZLAK TRAFIA NA BEZCZELNOŚĆ DARMOZJADÓW.MY MAMY MARNE GROSZE I MUSIMY SOBIE RADZIĆ A NIEROBY TYLKO ŻĄDAJĄ

#4 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 listopad 2009 - 20:14

szkoda, ze zdecydowala sie na trzecie dziecko wiedzac ze dwoje pozostalych juz bez matki sa wychowywane to co stanie sie z tym trzecim to samo -co z dwoma pozostalymi!!!!!!!!
dlaczego ludzie sa egoistyczni i mysla tylko o swojej przyjemnosci a pozniej dziecko niczemu winne bedzie cierpiec!
swoja droga wspolczuje

#5 ~Wanda~

~Wanda~
  • Goście

Napisano 13 listopad 2009 - 20:26

W osrodkach dla bezdomnych powinni rozdawac prezerwatywy. Przypomnialo mi sie powiedzenie: " Dlaczegos biedny? Bom glupi. Dlaczegos glupi :( ? Bom biedny."

#6 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 13 listopad 2009 - 21:46

Sensacja tam gdzie bieda i nieporadność - taki był sens tej informacji?????? Kogo dziasiaj stać na to, żeby umiał spojrzeć na drugiego jak na człowieka???

#7 strazak

strazak

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 14 listopad 2009 - 18:47

A może by tak zakupić pieluchy z tetry i proszek do prania które by były na dłuższy czas do używania.Swoim dzieciom sam prałem i wystarczały na długo Teraz wszyscy są wygody tyle że to kosztuje i jeżeli kogoś nie stać to się podwija rękawy i pierzemy w misce czy wannie i się nie wstydżmy]

#8 ~art-b~

~art-b~
  • Goście

Napisano 15 listopad 2009 - 13:15

Jeśli ktoś jest bezdomny i nie ma środków do życia to nie planuje dzieci.Bezmyślne babsko pukało się w schronisku z kloszardem, a teraz szuka pomocy.

#9 ~maryjan~

~maryjan~
  • Goście

Napisano 15 listopad 2009 - 13:18

on ma 57 lat ona 36 więc są w sile wieku i mogą wziąć się do roboty, a nie liczyć na pomoc państwa.Skoro mają siłę robić dzieci to mogą pracować tylko im się nie chce

#10 ~~mika~~

~~mika~~
  • Goście

Napisano 15 listopad 2009 - 15:59

Witam

Czytajac wypowiedzi ludzi na tym forum jestem przekonana że w Polsce nie ma zadnej tolerancji dla ludzi chorych, czy człowiek z zespołem dauna, lub inwalida na wózku nie maja prawa do normalnego życia. I wy sie nazywacie Polakami, wstyd przyznać sie że sa tacy ludzie któzy nie myślą o tym że nie ważne czy jest sie chorym czy zdrowym każdy ma prawo do szcześcia, Jestem bardzo ciekawa czy jesli ktos z was został by bezdomnym nie prosiłby o pomoc. cieszcie sie że macie dach nad głowa co zjeść i za co sie ubrać. Bo juz niedługo z waszym podejsciem do życia możecie równiez potrzebować pomocy, a wtedy zobaczymy jak bedzie sie was nazywać!!!!! Macie zero kultury i tolerancji, mam nadzieje że wasze dzieci nie odziedziczą tego po Was bo kolejne pokolenie ludzi z takim podejsciem do życia, to nic dobrego. Nie musicie sie juz martwić, ta pani otrzyma pomoc i to akurat ode mnie i mojej przyjaciółki. was juz o to nikt nie prosi wiec sie nie wypowiadajcie na ten temat nie znajac tak naprawde życia. Ja go znam z każdej strony i biedy i bogactwa. I nie widze tu nic złego aby pomagać ludzia potrzebującym.

#11 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 listopad 2009 - 22:03

EEEEEEEEEEEETAM !!!!

#12 ~brawo mika~

~brawo mika~
  • Goście

Napisano 16 listopad 2009 - 14:22

Witam

Czytajac wypowiedzi ludzi na tym forum jestem przekonana że w Polsce nie ma zadnej tolerancji dla ludzi chorych, czy człowiek z zespołem dauna, lub inwalida na wózku nie maja prawa do normalnego życia. I wy sie nazywacie Polakami, wstyd przyznać sie że sa tacy ludzie któzy nie myślą o tym że nie ważne czy jest sie chorym czy zdrowym każdy ma prawo do szcześcia, Jestem bardzo ciekawa czy jesli ktos z was został by bezdomnym nie prosiłby o pomoc. cieszcie sie że macie dach nad głowa co zjeść i za co sie ubrać. Bo juz niedługo z waszym podejsciem do życia możecie równiez potrzebować pomocy, a wtedy zobaczymy jak bedzie sie was nazywać!!!!! Macie zero kultury i tolerancji, mam nadzieje że wasze dzieci nie odziedziczą tego po Was bo kolejne pokolenie ludzi z takim podejsciem do życia, to nic dobrego. Nie musicie sie juz martwić, ta pani otrzyma pomoc i to akurat ode mnie i mojej przyjaciółki. was juz o to nikt nie prosi wiec sie nie wypowiadajcie na ten temat nie znajac tak naprawde życia. Ja go znam z każdej strony i biedy i bogactwa. I nie widze tu nic złego aby pomagać ludzia potrzebującym.

jednak są jeszcze normalni ludzie .chcesz pomóc pomóż nie chcesz to nie ale zamknijcie dupy . cudze to pod lasem widzicie a swego pod nosem to nie. jeden jest bardziej inteligentny i zaradny a drugi mniej a jak człowiek człowiekowi pomoże to sam czuje się lepiej

#13 ~pracodawca~

~pracodawca~
  • Goście

Napisano 16 listopad 2009 - 20:42

Ok. należy pomagać chorym, ale czy jak temu 57 letniemu mężczyżnie ktoś zaproponuje pracę to czy ją podejmie? Wątpię, bo łatwiej jest wyciągać rękę i dostawać za darmo.Niektórzy próbują brać na litość pokazując swoje dzieci i zarabiają na tym po kilkanaście tyś.złotych miesięcznie

#14 ~ULA~

~ULA~
  • Goście

Napisano 17 listopad 2009 - 16:50

NALEŻY ZAPROPONOWAC, ŻEBY SPRAWDZIĆ

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych