Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »
Drodzy internauci!
W związku z ciszą wyborczą wyłączyliśmy możliwość komentowania artykułów i zamieszczania wpisów na forum.
Zapraszamy w niedzielę wieczorem, po zakończeniu głosowania.

11 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Wicher~

~Wicher~
  • Goście

Napisano 13 marzec 2014 - 20:46

"Fakt, że życzyliście sobie państwo dostępu do informacji zawartych w umowie przed jej podpisaniem, gdzieś mi umknął. Przyznaję, to moje zaniedbanie." - nic dodać nic ująć ale czemu się dziwić jeśli przetarg wygrywa gościu, który po pomoc odsyła ludzi do internetu...

#2 ~zwierz~

~zwierz~
  • Goście

Napisano 14 marzec 2014 - 09:04

skoro pomocy mam szukać w internecie to po co istnieje ta Instytucja!!!!!!!

#3 ~Krystyna~

~Krystyna~
  • Goście

Napisano 14 marzec 2014 - 11:51

to skandal, Pan Czeraszkiewicz powinien odpowiedzieć karnie stosowanie agresji. Właściwie może to świadczyć o totalnej niekompetencji tego człowieka. Taki akt agresji w Urzędzie Miejskim to sprawa wielce bulwersująca. Ten człowiek powinien się sam leczyć psychiatrycznie i powinny zostać mu odebrane wszelkie prawa wykonywania zawodu oraz odebrana broń. Jaką mamy pewność czy następnym razem ten świr nie będzie strzelał.

#4 ~kota~

~kota~
  • Goście

Napisano 14 marzec 2014 - 11:53

panu Kudawskiemu Michałowi, wszelkich serdeczności życze!!! A pan Łowczy jest niedzisiejszy, odsyła do Fundacji Ratujmy Ptaki??? To chyba nie wie że tą fundację prowadzi starsza Pani we własnym mieszkaniu w bloku....

#5 ~kubeł zimnej wody~

~kubeł zimnej wody~
  • Goście

Napisano 14 marzec 2014 - 14:30

Prawda jest jedna to Panu Kudawskiemu póściły nerwy i zawrócił z drogi do wyjścia żeby zaatakować człowieka który oficjalnie prosto w oczy  ujawniał kłamstwa jakich się dopuszcza Pan Kudawski  .Stosuje prowokacje z urzyciem zwierząt  czytaj odpowiedz TOZ z Goleniowa na artykuł o psie huski i artykuł Gazety Wyborczej "Polowanie na łowczego".Coto za opiekun zwierząt ,który atakuje ludzi.

#6 ~ja~

~ja~
  • Goście

Napisano 14 marzec 2014 - 15:40

Prawda jest jedna to Panu Kudawskiemu póściły nerwy i zawrócił z drogi do wyjścia żeby zaatakować człowieka który oficjalnie prosto w oczy  ujawniał kłamstwa jakich się dopuszcza Pan Kudawski  .Stosuje prowokacje z urzyciem zwierząt  czytaj odpowiedz TOZ z Goleniowa na artykuł o psie huski i artykuł Gazety Wyborczej "Polowanie na łowczego".Coto za opiekun zwierząt ,który atakuje ludzi.

Kubeł zimnej wody- to Ty wylej sobie na głowe!

Odpowiadam:

Po wyjściu z sali pracownik, który ukrywa swoje imię i nazwisko (wiem już dlaczego) zdenerwowany tym, że radni postanowili skierować audyt wewnętrzny w celu sprawdzenia czy umowa pomiędzy miastem a firmą Lupar jest wykonywana należycie zaczął wykrzykiwać brednie! typu: kłamiesz gnoju!. Nadmieniam, iż na sali używał słów typu: wszyscy jesteście kłamcami, pójdziecie do piekła, gazety kłamią!, manipulanci!, kiedyś palono za to na stosie, zniszczymy was! i tekst, który powala: JAK ZWIERZĘTA ZDYCHAJĄ Z GŁODU, TO NIECH KUDAWSKI WEŹMIE KREDYT I SIĘ ODPIEPRZY OD "TYCH" PIENIĘDZY! jest, to słownictwo osoby opiekującej się rannymi zwierzętami- a nie przepraszam ranne rehabilitowane są przez Pana Kudawskiego w ORDZ w Wielgowie p. Czerawszkiewicz i jego pracownik trafiają na zwierzęta (jak to określili na radzie) przy, których wystarczy posiedzieć kilka godzin i chyba następuje samowyleczenie, ponieważ automatycznie wypuszczane są do natury. Nawet nie potrafili wskazać ani jednego adresu weterynarza!!!! z którego usług korzystają a opowiadali, że jeżdżą i tu i tam i jeszcze dalej objechali w wypowiedzi całe zachodniopomorskie, ale adresu i nazwiska nie wskazali!

A Ty "Kubeł zimnej wody" skoro takiś mądry i piszesz bzdury, to pamiętaj, że za fałszywe informacje,które mogą poniżyć kogo kolwiek w opinii publicznej, tj. o czyn z art. 212 § 2 kk. w zw. z art. 12 kk -grozi kara do 2 lat więzienia. A w dzisiejszych czasach IP można zdobyć w 15 minut. Więc zacznij szanować ludzi i jak nie znasz sprawy, to się nie wypowiadaj, bo tu przede wszystkim chodzi o ZWIERZĘTA! więc skoro pan Kudawski sam rehabilituje rocznie ponad 200 zwierząt i prosi jedynie o 5 tys miesięcznie, to jak to się ma do ośrodka Oleńka, który ma powstać, który ma w pełnym obłożeniu ludzmi, najnowszym sprzęcie i ogromnej przestrzeni rehabilitować ma ok 170 zwierzaczków- no błagam!!!!! mało tego przeznaczone jest na ten ośrodek 1,5 mln złotych.

#7 ~kubeł zimnej wody~

~kubeł zimnej wody~
  • Goście

Napisano 15 marzec 2014 - 08:34

Udało mi się ustalić ,że żadnej bójki nie było .Zaiskrzyło między dwoma mężczyznami i już.
Temat trzeba załatwić jak dżentelmeni , przestrzegam przed prefabrykowaniem fałszywych faktów, które podaje prasa

dramatem też byłoby podstawianie świadków rzekomej "bójki. Miasto Szczecin powołało 'Pogotowie d/s Dzikich Zwierząt" jako jedno z pierwszych miast w Polsce.Było to 10 lat temu .Pan Czeraszkiewicz od początku prowadzi pogotowie .W trakcie działań do pogotowia dołączył Pan Kudawski jako wolontariusz,współpraca układała się na tyle dobrze ,że postanowili wspólnie powołać w trosce o zwierzęta poszkodowane w wyniku różnych zdarzeń ,a przede wszystkim gatunki chronione .Zaczynają działać przez kilka lat i co nagle bomba ,konflikt, prasa ,której zależy na eskalacji nieporozumienia zaczynają się cuda oskarżenia ,pomówienia wrze w UM , instytucjach powołanych w celu dbania o środowisko i w całej Polsce. Komu to potrzebne trzeba usiąść do stołu wyjaśnić merytorycznie problem i wytyczyć zadania dla ośrodka i pogotowia .Wzywam wszystkich do działań mających na celu pogodzenie skonfliktowanych środowisk .Zapraszam do dyskusji merytorycznej.Cel jest jeden i nie może być stron, tak powiedziała Pani Radna Zielińska i idźmy tą drogą razem.pozdrawiam kubeł zimnej wody na gorące głowy

#8 ~Dżentelmen~

~Dżentelmen~
  • Goście

Napisano 15 marzec 2014 - 09:27

Kuble zimnej wody - proponuję najpierw przeprosić tych wszystkich, którzy zostali przez pana oblani kubłem brudnej wody i tych, którzy zostali poszkodowani. Jeśli dyskusja ma się odbyć "jak na dżentelmenów przystało", to trzeba uszanować godność ludzi, którzy mają w niej uczestniczyć. 

#9 ~kubeł zimnej wody~

~kubeł zimnej wody~
  • Goście

Napisano 15 marzec 2014 - 12:11

Przeprosiny muszą być z obu stron.Prywatnie stać mnie na taki gest.

#10 ~Radca~

~Radca~
  • Goście

Napisano 16 marzec 2014 - 10:31

Proszę więc pokazać, że myśli Pan tak jak pisze. Proszę publicznie odwołać te wszystkie publiczne pomówienia i oszczerstwa, których nie szczędził Pan Panu Kudawskiemu, dziennikarzom, radnym czy innym uczestnikom dyskusji.

#11 ~Ola82~

~Ola82~
  • Goście

Napisano 18 marzec 2016 - 15:46

Pan Michał jest bardzo oddany zwierzętom.Dzwoniąc do p.Michala zawsze można liczyć na jego pomoc.Pan Michał na lowczego miejskiego!

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych