Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Brak ogrzewania

7 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Przemek~

~Przemek~
  • Goście

Napisano 01 styczeń 2012 - 11:09

Od rana nie grzeją u mnie kaloryfery, mieszkam na poddaszu gdzie ciepło szybko ucieka, więc temperatura w mieszkaniu spadła już do 16 stopni. Boje się że jak tak dłużej bedzie to dalej temp. bedzie spadac. Czy też u was są problemy z ogrzewaniem (centralne, miejskie; niebuszewo, okolice kadłubka, niemcewicza)? Ewentualnie podpowiedzcie gdzie mogę to zgłosic, jakieś pogotowie lokatorskie czy coś takiego i czy dzisiaj (01.01) ktoś wogóle pracuje

#2 ~Krzysztof~

~Krzysztof~
  • Goście

Napisano 01 styczeń 2012 - 11:42

Na Przyjaciół Żołnierza twż brak ogrzewania i ciepłej wody

#3 ~set~

~set~
  • Goście

Napisano 01 styczeń 2012 - 12:10

spółdzielnia srodmiescie poinformowala mnie na nr alarmowym ze wiedza o problemie a cieplownie poinformowala o awari i na tym koniec teraz nie moga sie z nimi skontaktowac i generalnie nic wiecej nie wiedza. pewnie cieplownicy odpoczna po zabawie i moze laskawie wezma sie jutro do roboty zadna laska z ich strony jesli chca byc ok to powinni poinformowac o wszystkim spoldzielnie.

#4 ~Krtek~

~Krtek~
  • Goście

Napisano 01 styczeń 2012 - 12:59

Na Długosza dwie godziny temu kaloryfery były zimne, teraz już OK. Widocznie po pijanemu wajcha "się omsknęła" panom z SEC :)

#5 ~Ryszard~

~Ryszard~
  • Goście

Napisano 01 styczeń 2012 - 13:19

Na Bandurskiego brak cieplej wody, moze kto cos wie: co sie stalo, kiedy bedzie ?

#6 ~kaja~

~kaja~
  • Goście

Napisano 17 grudzień 2019 - 15:52

zimna woda i brak ogrzewania na Pasterskiej,ponoć awaria jakaś ;(

#7 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 grudzień 2019 - 11:26

Wystarczyłoby zadzwonić do SEC i zapytać, ale lepiej trzepać pianę na forum.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych