Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

5 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Tolek~

~Tolek~
  • Goście

Napisano 31 marzec 2010 - 12:57

Karpiński to burmistrz o dużym formacie jako polityk, ma wiedzę , umiejętności jako menager potrafi wizję przekuć w czyn

#2 ~Wierna~

~Wierna~
  • Goście

Napisano 01 kwiecień 2010 - 08:27

e tam...polityk , burmistrz Karpiński to uczciwy i bardzo przyzwoity czlowiek

#3 ~Bartosz J.~

~Bartosz J.~
  • Goście

Napisano 01 kwiecień 2010 - 10:13

a ja tam Pana Burmistrza popieram i życze kolejnej kadencji;)

#4 ~Jacek~

~Jacek~
  • Goście

Napisano 02 kwiecień 2010 - 07:41

Zgadzam się z moim poprzednikiem BRONEK GÓRĄ bo faktycznie dużo już zrobiono a z tego co jest planowane naprawdę nasz Kamień ruszył do przodu. TO NAJLEPSZY BURMISTRZ DO TEJ PORY.

#5 ~Waldek~

~Waldek~
  • Goście

Napisano 21 październik 2010 - 10:03

Tak jest dobrym człowiekiem a zwłaszcza dobrym i przykładnym katolikiem, jednak pomimo mojej sympatii do Pana Burmistrza Bronisława Karpińskiego nie mogę go dobrze ocenić jako polityka. Na pewno się stara z całego serca ale w gospodarowaniu gminą nie ma wielkich osiągnięć. Przede wszystkim zdecydowanie za mało pozyskuje pieniędzy z UE, a jak wiadomo czasu na to jest coraz mniej.

#6 ~Zawiedziony~

~Zawiedziony~
  • Goście

Napisano 21 październik 2010 - 12:28

a ja tam Pana Burmistrza popieram i życze kolejnej kadencji;)

ja już na niego nie zaglosuje zawiódł moje zaufanie i nie dam mu następnej szansy. przeciesz on nic nie zdziałał, miasto stoi w miejscu, a przecież Kamień ma potęcjał mógłby być całkiem niezłą bazą turystyczną i sportów wodnych, trzeba tylko mądrze pokierować inwestycjami, ale jak widać tej mądrości obecnemu burmistrzowi brakuje.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych