Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

23 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~R -52~

~R -52~
  • Goście

Napisano 20 marzec 2014 - 22:40

Jak kiedyś naćpane lub nachlane gnoje zdemolują coś co należy do ciebie to osrany cwaniaczku na pewno nie wystartujesz do nich,tylko z płaczem pobiegniesz na policję,

#22 ~Jaja~

~Jaja~
  • Goście

Napisano 20 marzec 2014 - 22:53

Szkoda chłopaka, ale troszke sam sobie winien zwracał uwagę 3 pijanym sam jeden no to agresja przeszła ze śmietnika na kolesia. Poprostu sie odezwał gdzie nie trzeba każdy wie , że jak jest 3 na 1 to uciekać albo siedzieć cicho i sie w oczy nie rzucać a nie wdawać sie w dyskusję.
Jeszcze rozumiem jak by ci 3 człowieka zaczepiali ale śmietnik ... zaryzykował na maksa obrońca mienia, jak by pożar był czy coś no to może ale tak to nie miał szans biedaczek.
Mógł ich nagrać z ukrycia i zgłosic na komendę albo odejśc i zadzwonić na policje a tak to śmietnik zniszczyli i jemu nos połamali i nic im nie zrobia bo byli pijani :P a za małolata starzy zapłaca grzywne pokalaja sie przed kuratorem i dalej będzie łobuzował :P

#23 ~Indiana~

~Indiana~
  • Goście

Napisano 21 marzec 2014 - 00:38

Racja za komuny,cos takiego by było nie do pomyślenia...znam przypadek pobicia ze skutkiem śmiertelnym na gdańskiej Zaspie w roku 1983...kilku osobowa grupa pijanych,młodych ludzi pobiła,że skutkiem śmiertelnynm 30 latka,pobili go używając metod walk karate.To pobicie nabrało rozgłosu w całej Polsce.Ci ludzie oglądali modny w 1983 roku film Wejście Smoka z Bruce Lee i po wypiciu postanowili wypróbować to karate.Na moim osiedlu tam gdzie mieszkałem w latach 80 był koleś który po pijanemu też mnie zaczepił ale ja uciekłem.W czasach komuny złodzieje,łobuzy i iini podobni byli uważani za elemet szkodliwie społeczny ,którego lud pracujący miast i wsi nie będzie tolerował to i milicja takich pałowała.

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: patola

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych