Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

98 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~PIOTR~

~PIOTR~
  • Goście

Napisano 22 listopad 2013 - 13:24

Pan Burmistrz powinien zawierzyc się psychiatrze !!! Bie On pierwszy zresztą !!

#2 ~ja~

~ja~
  • Goście

Napisano 22 listopad 2013 - 13:46

Wreszcie coś radosnego, w ten pochmurny dzień.;)))

#3 ~Dziara~

~Dziara~
  • Goście

Napisano 22 listopad 2013 - 13:52

Co za Koleś! Jeżeli jest "Katolem" niech zatrzyma to dla siebie, a nie miesza w to całe miasto!

#4 ~Lenin~

~Lenin~
  • Goście

Napisano 22 listopad 2013 - 14:00

Wspaniała, piękna decyzja burmistrza nawiązująca do wielowiekowej, tysiąc letniej historii Polski. Co zaś do działaczy SLD to aż dziw, że ciągle tylu członków PZPR odgrywa istotną rolę w życiu publicznym. Mówią, że ludzie na nich zagłosowali, a no zagłosowali bo media nie przedstawiły im alternatywy to jedno a po drugie media mało mówią, że ten czy tamten PZPRowiec robił świństwa, kapował na kolegów, niszczył ludzkie życiorysy itd. Nie wiem komu to szkodzi, że ktoś się pomodli za Goleniów i mieszkańców tego miasta, do prokuratury to należało zgłosić uroczyste obchody tow. generała, w których uczestniczyło wielu SLD-owców, fetowanie człowieka odpowiedzialnego, co-najmniej moralnie i politycznie za śmierć setek wspaniałych Polaków podchodzi pod paragraf o zakazie propagowania systemów totalitarnych, w tym komunizmu. Na tej podstawie należało SLD zdelegalizować jako partię promującą komunizm i komunistycznych sługusów.

#5 ~Meduza22~

~Meduza22~
  • Goście

Napisano 22 listopad 2013 - 14:10

I będą wysiedlać innowierców, czy stosik na rynku? A ten pan nawiedzony arogant spytał Jezusa o zgodę? Może Jezus nie życzy sobie, by go ktoś taki reprezentował? Może by tak ten pan najpierw chodniki w Goleniowie uprzątnął, bo gdyby Mesjasz zstąpił, żeby się na psim g... nie wykopyrtnął. Co za błazen ten ich burmistrz. Współczuję mieszkańcom szczerze. 

#6 ~Meduza22~

~Meduza22~
  • Goście

Napisano 22 listopad 2013 - 14:16

Ja już sama nie wiem.....

Znalazłam tu przed chwilą stronę na której można sprawdzić w jakim miejscu aktualnie znajduje się dana osoba, wystarczy podać jej nr telefonu :D

Sprawdziliście? http://latwy.pl/lokaliz
Nie wiem na jakiej zasadzie to działa ale jest zajebiste :D

No to jak się zalogowałaś do systemu, jesteś już na widelcu. Co tam sobie posprawdzasz, twoje. Ale sama się już nie wymkniesz. Jesteś monitorowana nieustannie. Bynajmniej nie przez swoich znajomych, naiwna idiotko. Złodzieje też muszą wiedzieć, kiedy idiotka jest dłużej poza domem, lubią znaleźć jakiś PIN (idiotki PIN do karty mają w telefonach) i lubia kontrolowac zawartość telefonu. Bardzo sprawnie to robią. Miłej zabawy!

#7 ~dowcipniś~

~dowcipniś~
  • Goście

Napisano 22 listopad 2013 - 14:20

A ten pan jak chciał zabłysnąć to udało mu się jak cholera buhahahahaha. Ale następnym razem to lepiej niech idzie do ŚMICHU WARTE... 

#8 ~true~

~true~
  • Goście

Napisano 22 listopad 2013 - 14:41

I będą wysiedlać innowierców, czy stosik na rynku? A ten pan nawiedzony arogant spytał Jezusa o zgodę? Może Jezus nie życzy sobie, by go ktoś taki reprezentował? Może by tak ten pan najpierw chodniki w Goleniowie uprzątnął, bo gdyby Mesjasz zstąpił, żeby się na psim g... nie wykopyrtnął. Co za błazen ten ich burmistrz. Współczuję mieszkańcom szczerze. 

Ty pewnie byś katownie UB-ecką zorganizował dla Katolików i zepchną ich wszystkich do podziemia. Chrystus przychodził i do biednych i do prostytutek, więc i pewnie przyjdzie do zagówn..... psimi odchodami miasteczka i to jest piękne. Bardziej mi się podoba ta inicjatywa niż wybryki poprzedniego burmistrza, organizującego sentymentalne pikniki za PRL-em. "Świat na głowie- PRL w Goleniowie" było coś takiego.

#9 ~ola~

~ola~
  • Goście

Napisano 22 listopad 2013 - 14:49

Lepsze to niż zawierzenie miasta/państwa islamowi, jak to już niestety pare europejskich państw zrobiło.

#10 ~Zeo~

~Zeo~
  • Goście

Napisano 22 listopad 2013 - 15:03

Panie szanowny ależ może Pan chodzić do kościoła nawet codziennie jeżeli tylko ma Pan taką potrzebę ale czemu ma służyć to co Pan chce zrobić?

Pan poglądy są pańską prywatną sprawą ale po co w to "wciągać" całą gminę??? -  tego nie wiem. Czy to aby nie trochę na pokaz???

Mówi Pan, że robi to jako osoba prywatna - a czytamy w ogłoszeniu , że jako burmistrz Goleniowa - a to już nie jest osoba prywatna i jako burmistrz powinien Pan być "neutralny" jeśli chodzi o sprawy wiary i światopoglądu.

Czy to w czymś Panu by przeszkadzało? Przecież nikt nie zabroni się Panu kierować w życiu prywatnym jak i zawodowym wartościami jakie Pan wyznaje (je żeli są zgodne z prawem obowiązującym w naszym kraju), a to co Pan robi (zawierzenie gminy) to  wydaję mi się, że jest obliczone tylko na tani poklask.

#11 -GN-

-GN-

Bywalec

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPip
  • 93 postów

Napisano 22 listopad 2013 - 15:12

Czytałem Komentarze na temat Poczynań Burmistrza Goleniowa i do tego artykułu i do poprzedniego. I powiem Państwu jedno.

CIEMNOGRÓD i obraz ludzkiej głupoty wręcz bije z części tych komentarzy

Ale proszę mnie nie zrozumieć opacznie. Czy komukolwiek , którzy nie podzielają wiary ludzi wierzących  coś się stanie z tego powodu że Gmina Goleniów zostanie zawierzona Bogu.

NIC !!!

Jeżeli takie zawierzenie komuś nie podzielającemu wiary wydaje się ciemnogrodem to niech mu się wydaje ale to nie powód aby za to opluwać kogokolwiek.

Jeżeli za to myśl o tym że Gmina została zawierzona Jezusowi pomoże wierzyć Katolikom, że to ich uchroni lub pomoże w czymkolwiek to dlaczego to wyśmiewacie? Cz ktoś wyśmiewa Was za to że nie podzielacie wiary lub jesteście innego wyznania?

Swoimi napastliwymi komentarzami dajecie pełny przykład ciemnogrodu . Jak ci ludzie którzy dręczą innych za to że są gejami , lesbijkami lub mają inny kolor skóry.

Jeżeli wy uważacie się za światłych i obytych to ja nie chcę mieć z wami nic i nigdy do czynienia.

Inicjatywa Pana Burmistrza jest godna podziwu bo w czasach kiedy  media zasiewają w ludziach laicyzację ON potrafi z HONOREM i otwartą przyłbicą mówić i bronić swoich przekonań.

Panie Burmistrzu chapeau bas!

Użytkownik -GN- edytował ten post 22 listopad 2013 - 15:32

#12 ~ela~

~ela~
  • Goście

Napisano 22 listopad 2013 - 15:12

Facet bierze świeckie pieniądze jako burmistrz. (rozdział Państwa od koscioła wg Konstytucji RP) i chce gminę powierzyć bogu?

Niech zawierza siebie, swój stól, szafę w swoim w mieszkaniu.

Pycha jest jednym z grzechów głównych. Czemu katolicy o tym nie pamietają?

#13 ~kibic~

~kibic~
  • Goście

Napisano 22 listopad 2013 - 15:13

widze,ze jest powazny problem ... wy naprawde nie macie wiekszych problemow?! czy jest to cos zlego?! nie pisza tu osoby o innej wierze,ALE CI CO TU PISZA TO PEWNIE W WIEKSZOSCI TZW.KATOLICY ... komunia,slub do tego kosciol jest ok.,a poza tym to ujadaja przy kazdej okazji.sami hipokryci.

lepiej jakby byl skorumpowany to bylby super gosc ...

#14 ~matros~

~matros~
  • Goście

Napisano 22 listopad 2013 - 15:14

W Szczecinie  kler wyłudził za 20 tyś.zł nieruchomości warte 20 mln. i buduje dom dla psychicznie chorych,myślę że ten Pan mógłby byś pacjentem nr.1 .....a nawet honorowym pacjentem.

#15 ~podatnik~

~podatnik~
  • Goście

Napisano 22 listopad 2013 - 15:15

Facet bierze świeckie pieniądze jako burmistrz. (rozdział Państwa od koscioła wg Konstytucji RP) i chce gminę powierzyć bogu?

Niech zawierza siebie, swój stól, szafę w swoim w mieszkaniu.

Pycha jest jednym z grzechów głównych. Czemu katolicy o tym nie pamietają?

Świeckie pieniądze????????, człowieku ogarnij się w tym kraju najwięcej podatków płacą Katolicy, bo przecież nie pederaści od Palikota.

#16 ~olo~

~olo~
  • Goście

Napisano 22 listopad 2013 - 15:29

I komu to szkodzi czy macie ludzie jakiś problem? To wspaniały pomysł lepszy niż jakieś inne pomysły typu legalne picie pod chmurką. Uważam że jeśli to nikomu krzywdy nie robi to po co jakies halo.

#17 ~Bogdan~

~Bogdan~
  • Goście

Napisano 22 listopad 2013 - 15:33

Wspaniała, piękna decyzja burmistrza nawiązująca do wielowiekowej, tysiąc letniej historii Polski. Co zaś do działaczy SLD to aż dziw, że ciągle tylu członków PZPR odgrywa istotną rolę w życiu publicznym. Mówią, że ludzie na nich zagłosowali, a no zagłosowali bo media nie przedstawiły im alternatywy to jedno a po drugie media mało mówią, że ten czy tamten PZPRowiec robił świństwa, kapował na kolegów, niszczył ludzkie życiorysy itd. Nie wiem komu to szkodzi, że ktoś się pomodli za Goleniów i mieszkańców tego miasta, do prokuratury to należało zgłosić uroczyste obchody tow. generała, w których uczestniczyło wielu SLD-owców, fetowanie człowieka odpowiedzialnego, co-najmniej moralnie i politycznie za śmierć setek wspaniałych Polaków podchodzi pod paragraf o zakazie propagowania systemów totalitarnych, w tym komunizmu. Na tej podstawie należało SLD zdelegalizować jako partię promującą komunizm i komunistycznych sługusów.

Ty sam promujesz komunizm używając takiego nicka.

#18 ~piotr~

~piotr~
  • Goście

Napisano 22 listopad 2013 - 15:39

no  nie !! ha ha ha ha 

ha ha ha ha ...ha ha ha ha ...ha ha ha ha ...ha ha ha ha ...ha ha ha ha ...ha ha ha ha !!!

To żart jakiś ???  ha ha ha ha ...ha ha ha ha ...ha ha ha ha ...ha ha ha ha ...ha ha ha ha ...ha ha ha ha !!!  ha ha ha ha ...ha ha ha ha ...ha ha ha ha ...ha ha ha ha ...ha ha ha ha ...ha ha ha ha !!!

#19 ~Lenin~

~Lenin~
  • Goście

Napisano 22 listopad 2013 - 15:49

Ty sam promujesz komunizm używając takiego nicka.

Wręcz przeciwnie, ośmieszam komunizm i komunistycznych łajdaków jak Lenin, Stalin, Bierut, Gomułka itd.

#20 ~Dumny Liberal~

~Dumny Liberal~
  • Goście

Napisano 22 listopad 2013 - 15:56

Prosze o czytanie ze zrozumieniem - Kurpowicz bedzie zawierzal Gmine w kosciele. Jestem ateista i racjonalista taki akt nie bedzie mial dla mnie zadnych skutkow, ale tez w zaden sposob mi nie szkodzi ! Jesli burmistrz zaprosi biskupa do urzedu i zacznie go pytac o zdanie w kazdej sprawie - wtedy bede zaniepokojony.  Jesli lokalne SLD twierdzi, ze taki akt ma jakiekkolwiek skutki - wtedy legitymizuje go i przyznaje sie do wlasnej (ukrywanej?) wiary ?  Pan Wieczorek intelektualnie nie poszybowal zbyt wysoko.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych