Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

98 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 listopad 2013 - 16:32

Prosze o czytanie ze zrozumieniem - Kurpowicz bedzie zawierzal Gmine w kosciele. Jestem ateista i racjonalista taki akt nie bedzie mial dla mnie zadnych skutkow, ale tez w zaden sposob mi nie szkodzi ! Jesli burmistrz zaprosi biskupa do urzedu i zacznie go pytac o zdanie w kazdej sprawie - wtedy bede zaniepokojony.  Jesli lokalne SLD twierdzi, ze taki akt ma jakiekkolwiek skutki - wtedy legitymizuje go i przyznaje sie do wlasnej (ukrywanej?) wiary ?  Pan Wieczorek intelektualnie nie poszybowal zbyt wysoko.

Czy nie widzisz, że cała Polska ma ubaw ?? Niech sobie zawierza ale prywatnie !! 

#22 ~roman~

~roman~
  • Goście

Napisano 22 listopad 2013 - 16:47

W Szczecinie  kler wyłudził za 20 tyś.zł nieruchomości warte 20 mln. i buduje dom dla psychicznie chorych,myślę że ten Pan mógłby byś pacjentem nr.1 .....a nawet honorowym pacjentem.

masz info z pierwszej ręki i czytałeś wszelkie dokumenty do tego tematu czy tylko opierasz się na info z internetu bo jesli nie znasz tematu to się nie odzywaj bo mieszasz a to grzech oskarzać kogoś bezpodstawnie.

#23 ~roman~

~roman~
  • Goście

Napisano 22 listopad 2013 - 16:52

W Szczecinie  kler wyłudził za 20 tyś.zł nieruchomości warte 20 mln. i buduje dom dla psychicznie chorych,myślę że ten Pan mógłby byś pacjentem nr.1 .....a nawet honorowym pacjentem.

masz info z pierwszej ręki i czytałeś wszelkie dokumenty do tego tematu czy tylko opierasz się na info z internetu bo jesli nie znasz tematu to się nie odzywaj bo mieszasz a to grzech oskarzać kogoś bezpodstawnie.

#24 ~catholic~

~catholic~
  • Goście

Napisano 22 listopad 2013 - 16:57

Ale jaja, ale jaja moher burmistrz doznał objawienia i popie*****a w tej łysej głowie! Równie dobrze

może zawierzyć Goleniów i mnie lecz to kosztuje 10tyś. I pomysleć, że tak postępuje były wojewoda,

mgr...nauk politycznych (aby napewno a może teologicznych), urzędnik państwowy i samorządowy!

#25 ~rysiek~

~rysiek~
  • Goście

Napisano 22 listopad 2013 - 16:58

Czy nie widzisz, że cała Polska ma ubaw ?? Niech sobie zawierza ale prywatnie !! 

Właśnie prywatnie to robi. Problem z czytaniem ze zrozumieniem?

#26 ~olaf~

~olaf~
  • Goście

Napisano 22 listopad 2013 - 16:59

Prosze o czytanie ze zrozumieniem - Kurpowicz bedzie zawierzal Gmine w kosciele. Jestem ateista i racjonalista taki akt nie bedzie mial dla mnie zadnych skutkow, ale tez w zaden sposob mi nie szkodzi ! Jesli burmistrz zaprosi biskupa do urzedu i zacznie go pytac o zdanie w kazdej sprawie - wtedy bede zaniepokojony.  Jesli lokalne SLD twierdzi, ze taki akt ma jakiekkolwiek skutki - wtedy legitymizuje go i przyznaje sie do wlasnej (ukrywanej?) wiary ?  Pan Wieczorek intelektualnie nie poszybowal zbyt wysoko.

miło czytać takie posty zwłaszcza jeśli pisze je ateista w sprawie wiary czysto obiektywnie popieram a jestem wierzący, uważam że lepiej postępować tak niz nawoływać do nienawiści taki pomysł nie robi nikomu nic złego, a jeśli nasi rządzacy obojętnie z jakiej partii nie potrafią rządzić krajem by ludziom było z dnia na dzień lepiej a robią tylko by im samym coś skapło to dlaczego nie zawierzyć kraju lub miasta czy gminy Panu Bogu?

#27 ~fan romcia~

~fan romcia~
  • Goście

Napisano 22 listopad 2013 - 17:02

Następny moher pierwszej wody nawiedzony w duchu świętym co to wie co jest grzechem.

#28 ~ela~

~ela~
  • Goście

Napisano 22 listopad 2013 - 17:09

Świeckie pieniądze????????, człowieku ogarnij się w tym kraju najwięcej podatków płacą Katolicy, bo przecież nie pederaści od Palikota.

Katolicy to powinni utrzymywać swój kościół, a nie przerzucać to na wszystkich. 

Ja nie mam zamaru płacić na pedofili!

#29 ~rador~

~rador~
  • Goście

Napisano 22 listopad 2013 - 18:43

Katolicy to powinni utrzymywać swój kościół, a nie przerzucać to na wszystkich. 

Ja nie mam zamaru płacić na pedofili!

A płacisz i to potężną kasę bo najwięcej pedofilii jest w szkołach, domach dziecka, poprawczakach i na koloniach.

#30 ~roman~

~roman~
  • Goście

Napisano 22 listopad 2013 - 20:02

Następny moher pierwszej wody nawiedzony w duchu świętym co to wie co jest grzechem.

ale z ciebie koles daleś się wciągnąć w prowokację a już myślałem że nie znajdzie się naiwniak a tu się jednak trafił, zawsze trzeba mieć nadzieję a z drugiej strony i tak napisałem to szczerze bo tak mysle a ty chłopie dajesz sie ponosić negatywnym emocją mys pozytywnie i wierz bo wiara cie uleczy przekonasz sie kiedy bedziesz w potrzebie aczkolwiek życze ci wszystkiego dobrego oraz poglebienia wiary w Pana Boga z wlasnej woli a nie pod wpływem zdarzenia w Twoim zyciu. Wiara Cię uleczy i zbawi.

#31 ~poloneziskshedumethd~

~poloneziskshedumethd~
  • Goście

Napisano 22 listopad 2013 - 20:09

A płacisz i to potężną kasę bo najwięcej pedofilii jest w szkołach, domach dziecka, poprawczakach i na koloniach.

a ty co jakis wszechwiedzacy jestes gdzie pedofile sa? to daj cynk Policji niech ich wylapia i podaj nazwiska konkretnych osób a nie obrazasz cale grupy zawodowe, masz racje ze takie popaprane typy i typówki sie zdarzaja i to w kazdej społecznosci ale nie mozna uogolniac i pchac wszystkich do jednego wora. moze byc ci niewesolo jak kiedys trafisz na opinie ktora bedzie ciebie dotyczyc posrednio lub bezposrednio Ciebie a ty bedziesz niczemu winny.

#32 ~dekan56~

~dekan56~
  • Goście

Napisano 22 listopad 2013 - 20:37

Czy już jest opinia lekarska?

#33 ~entor~

~entor~
  • Goście

Napisano 22 listopad 2013 - 20:47

W Stargardzie był swego czasu podobny przypadek niejakiego Koziołka, jak mnie pamięć nie myli.

#34 ~Jan~

~Jan~
  • Goście

Napisano 22 listopad 2013 - 20:48

Szacunek i uznanie dla pana Krupowicza !

Nie jest łatwo dzisiaj publicznie przeciwstawić się antyklerykalnej, lewackiej rzeczywistości.

#35 ~Tolo~

~Tolo~
  • Goście

Napisano 22 listopad 2013 - 21:11

Wielki szacunek dla Pana burmistrza za mega odwagę,myślę że to co chce zrobić jest bardzo mądre

#36 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 listopad 2013 - 21:23

No to teraz się wam polepszy, widać że się wystraszył konkurencji Lubuskiego bo tam to sobie nawet ksiądz pomnik Jezusa postawił bo takie miał objawienie.

#37 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 listopad 2013 - 21:27

Ja to na miejscu radnych Goleniowa był bym ostrożny, bo może się bardzo szybko okazać że budzet jest pusty.

#38 ~Paweł~

~Paweł~
  • Goście

Napisano 22 listopad 2013 - 21:42

Ja, jako osoba prywatna, Ryszard Kijewski od jutra tzn. 22.11.2013 r. powierzam Allahowi gminę Goleniów, może razem z Jezusem więcej zdziałają. Aha ! przy okazji też zawierzam całą gminę Goleniów wraz z mieszkańcami Bogu Jahwe, a co tam, trójca może więcej !!!

Podobno siódemka jest potężną liczbą, tak twierdzą pomyleńcy od wróża Maćka, więc dobij jeszcze Sziwę, Zeusa, Quetzalcoatla i dla równowagi, żeby choć trochę regionalnie było Światowida. A co!

#39 -GN-

-GN-

Bywalec

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPip
  • 93 postów

Napisano 22 listopad 2013 - 22:05

Ja, jako osoba prywatna, Ryszard Kijewski od jutra tzn. 22.11.2013 r. powierzam Allahowi gminę Goleniów, może razem z Jezusem więcej zdziałają. Aha ! przy okazji też zawierzam całą gminę Goleniów wraz z mieszkańcami Bogu Jahwe, a co tam, trójca może więcej !!!

Wybacz ale głupszej wypowiedzi to w życiu nie słyszałem :)

Każda nazwa którą użyłeś tyczy się JEDNEGO BOGA. Poniweaż każda z wiar jest wiarą monoteistyczną , a to znaczy żę wierzą w jednego Boga, Tylko w inny sposób wyznają swoją wiarę. A tym samym i Jachwe i Jechowa i Allach i Bóg Ojciec = BÓG !

BÓG JEST JEDEN  w rozumieniu tych religi

#40 -GN-

-GN-

Bywalec

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPip
  • 93 postów

Napisano 22 listopad 2013 - 22:06

Ale sobie wybraliście  personę . Cała polska się śmieje !! !! ha ha ha ha 

ha ha ha ha ...ha ha ha ha ...ha ha ha ha ...ha ha ha ha ...ha ha ha ha ...ha ha ha ha !!!

To żart jakiś ???  ha ha ha ha ...ha ha ha ha ...ha ha ha ha ...ha ha ha ha ...ha ha ha ha ...ha ha ha ha !!!  ha ha ha ha ...ha ha ha ha ...ha ha ha ha ...ha ha ha ha ...ha ha ha ha ...ha ha ha ha !!!

Z ciebie na pewno :)

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych