Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

98 odpowiedzi w tym temacie

#41 ~Ryszard Kijewski~

~Ryszard Kijewski~
  • Goście

Napisano 22 listopad 2013 - 22:10

Wybacz ale głupszej wypowiedzi to w życiu nie słyszałem :)

Każda nazwa którą użyłeś tyczy się JEDNEGO BOGA. Poniweaż każda z wiar jest wiarą monoteistyczną , a to znaczy żę wierzą w jednego Boga, Tylko w inny sposób wyznają swoją wiarę. A tym samym i Jachwe i Jechowa i Allach i Bóg Ojciec = BÓG !

BÓG JEST JEDEN  w rozumieniu tych religi

Wydaje mi się że się w czymś pomyliłeś ! "Bóg jest jeden" ? czy "Allah jest jeden" ?

#42 ~mieszkaniec~

~mieszkaniec~
  • Goście

Napisano 22 listopad 2013 - 22:13

A może by Pan Burmistrz zawierzył drogę dojazdową na osiedle Wrzosowe w Pucicach. Niedługo do kościoła nie będziemy się mogli wydostać.

#43 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 listopad 2013 - 22:21

Ej ludziska z Goleniowa to chyba nie prawda co czytam, to chyba promocja Goleniowa, ale mam pytanie czy na to dają kasę unijną.

#44 -GN-

-GN-

Bywalec

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPip
  • 93 postów

Napisano 22 listopad 2013 - 22:37

Wydaje mi się że się w czymś pomyliłeś ! "Bóg jest jeden" ? czy "Allah jest jeden" ?

Inteligent

Naucz się czytać ze zrozumieniem

#45 -GN-

-GN-

Bywalec

• PipPipPip
  • 93 postów

Napisano 22 listopad 2013 - 22:40

A może by Pan Burmistrz zawierzył drogę dojazdową na osiedle Wrzosowe w Pucicach. Niedługo do kościoła nie będziemy się mogli wydostać.

Zawierzyć to trzeba to całe ośiedle i mieszkających tam ludzi . Bo wiekszej głupoty chyba nie ma aby budować się na terenach które mogą być zalane przez powódź. A skoro ma zalać prędzej czy później to po co budować . kupcie sobie pontony i czekajcie :)

#46 -GN-

-GN-

Bywalec

• PipPipPip
  • 93 postów

Napisano 22 listopad 2013 - 22:41

Jeżeli wypowidział by to Machometanin to tak . Ale nie nic nie rozumiejący ateiusta

#47 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 listopad 2013 - 22:59

Jeżeli wypowidział by to Machometanin to tak . Ale nie nic nie rozumiejący ateiusta

Ateista i człowiek przeciwny wszelkiej religii, to nie znaczy że niczego nie rozumie. Ty wierzysz, ja myślę :))

#48 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 listopad 2013 - 23:00

Już czytam na innych forach że cała polska z was przykład będzie brała, może Jezus nam pomoże długi spłacić.

#49 -GN-

-GN-

Bywalec

• PipPipPip
  • 93 postów

Napisano 22 listopad 2013 - 23:17

Ateista i człowiek przeciwny wszelkiej religii, to nie znaczy że niczego nie rozumie. Ty wierzysz, ja myślę :))

każdy w coś wierzy jeden w Boga jeden w mamone , a ktoś w Swoje niby myślenie wolne . nie ma ludzi nie wierzących :))

#50 ~ale wstyd!~

~ale wstyd!~
  • Goście

Napisano 22 listopad 2013 - 23:46

Początkowo sądziłem - podobnie jak autor posta #46 - że to jakiś mało wybredny żart lub marketingowa prowokacja - ale niestety byłem w błędzie...

W tej sytuacji nie pozostaje nic innego, jak zacytować jednego z najwybitniejszych przedstawicieli ludzkości, Alberta Einsteina:

"Tylko dwie rzeczy są nieskończone: wszechświat oraz ludzka głupota, choć nie jestem pewien co do tej pierwszej."

Zaczynam wstydzić się tego, że jestem Polakiem...

#51 ~ZS~

~ZS~
  • Goście

Napisano 23 listopad 2013 - 00:20

Czesław Majdak, przewodniczący rady Goleniowa: "Burmistrz Krupowicz zapewnił w swoim piśmie, że występuje jako osoba prywatna."

Panie Czesławie Majdak, Przewodniczący Rady Miasta - czy pan kpi czy o drogę pyta?

Czy burmistrz złożył rezygnację z funkcji lub został odwołany?

Dla każdego myślącego oczywistym jest, że człowiek ten NIE JEST OSOBĄ PRYWATNĄ - gdyż od chwili wyboru do chwili zakończenia pełnienia funkcji burmistrza reprezentuje władzę - wprawdzie nie państwową a samorządową - ale w państwie konstytucyjnie ŚWIECKIM, gdzie istnieje prawny rozdział Państwa i kościołów! I jako reprezentant świeckiego państwa ma obowiązek zachowania neutralności światopoglądowej w swoich poczynaniach, co - gdyby miał choć odrobinę klasy - wyczuwałby sam.

Gdyby miał...

Czyżby pan Czesław Majdak również tego nie wyczuwał?? To dlaczego uważa innych za głupszych od siebie??

O tempora, o mores!

Btw - jestem nieortodoksyjnym katolikiem i najbardziej przerażają mnie poczynania naszych fundamentalistów, nie różniących się w gruncie rzeczy od fundamentalistów innych religii; także tych, którymi straszy się dziś Polaków...

#52 ~zula~

~zula~
  • Goście

Napisano 23 listopad 2013 - 00:32

Wielki szacunek dla Pana burmistrza za mega odwagę,myślę że to co chce zrobić jest bardzo mądre

Też tak uważam

#53 ~rysiek~

~rysiek~
  • Goście

Napisano 23 listopad 2013 - 00:37

Odwalcie się, frajerzy, od Krupowicza. Kury wam szczać prowadzać, nie politykę robić, jak mawiał Marszałek. Moim zdaniem, nawet do kurzej szczalni się nie nadajecie.

Robert, trzymaj się, jutro jestem z Tobą!

#54 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 listopad 2013 - 00:39

Początkowo sądziłem - podobnie jak autor posta #46 - że to jakiś mało wybredny żart lub marketingowa prowokacja - ale niestety byłem w błędzie...

W tej sytuacji nie pozostaje nic innego, jak zacytować jednego z najwybitniejszych przedstawicieli ludzkości, Alberta Einsteina:

"Tylko dwie rzeczy są nieskończone: wszechświat oraz ludzka głupota, choć nie jestem pewien co do tej pierwszej."

Zaczynam wstydzić się tego, że jestem Polakiem...

Głupi jesteś, głupi umrzesz. Kij w grób.

#55 ~Fredek~

~Fredek~
  • Goście

Napisano 23 listopad 2013 - 01:03

Mamy totalnego idiote we władzach,kto rzadzi w Goleniowie?Przydupas koscielny!!

#56 ~Oremus~

~Oremus~
  • Goście

Napisano 23 listopad 2013 - 01:11

"Religia jest dla ludzi bez rozumu"- Józef Piłsudski.

#57 ~krystek~

~krystek~
  • Goście

Napisano 23 listopad 2013 - 08:31

piszesz jak potłuczony, brakuje ci podstawowej wiedzy,tacy ludzie jak Krupowicz nigdy nie powinni znależć się we władzach samorzadowych,jego wiara to prywatna sprawa.tacy ludzie doprowadzili Polskę do poziomu w której się znajduje, prawie na dnie to ludzie którzy nie potrafili zrobić użytku z własnego rozumu,bo chyba go nigdy nie posiadali

Odwalcie się, frajerzy, od Krupowicza. Kury wam szczać prowadzać, nie politykę robić, jak mawiał Marszałek. Moim zdaniem, nawet do kurzej szczalni się nie nadajecie.

Robert, trzymaj się, jutro jestem z Tobą!

#58 ~Zenek wstajacy~

~Zenek wstajacy~
  • Goście

Napisano 23 listopad 2013 - 09:23

Jeszcze jeden nawiedzony.Czy w Goleniowie mieszkają ludzie niedorozwinięci????Nie wiedzieli kogo wybierają na burmistrza???A może się ujawnil po wyborach???Tez taka opcja możliwa.Marszalek Województwa ma szybko wyslac szpice psychiatryczna bo to może być epidemia,lub pandemia.Szczecin tez ma nawroty tego wirusa,kosciolek na Warszewie,Szpital Miejski,i inne,a później placza ze kasy nie ma na chodniki.Z 200 szt.kaftanikow i natychmiast na Goleniow,poki jeszcze czas. :ph34r:  :P  B) Jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

#59 ~kelo~

~kelo~
  • Goście

Napisano 23 listopad 2013 - 09:28

....moje wyrazy współczucia dla mieszkańców Goleniowa ...

#60 ~BASIA~

~BASIA~
  • Goście

Napisano 23 listopad 2013 - 09:38

Brawo Brawo Wielki szacun dla Pana Roberta,Chwała Panu  <3

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych