Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »


3 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~kamil~

~kamil~
  • Goście

Napisano 07 luty 2019 - 18:08

Jeżeli takie działanie jak Żabek czyli uczciwe i nastawione na dobro klientów, byłoby standardem w tym kraju, to naprawdę byłoby świetnie.

 #2 ~dagmara~

~dagmara~
  • Goście

Napisano 07 luty 2019 - 18:14

Decyzja żabek o wycofaniu tego mięsa ze sklepów to jedyna sensowna decyzja. Odpowiedzialna firma nie mogła postąpić inaczej.

 #3 ~danuta~

~danuta~
  • Goście

Napisano 07 luty 2019 - 18:18

Rozumiem i szanuję. Byłoby źle dla wszystkich, gdyby szefostwo żabki uważało, że nie ma problemu. Na szczęście Żabka  pokazała, że chcą być w porządku wobec konsumentów.

 #4 zdziwiony

zdziwiony

    Swojak

  • Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 7164 postów

Napisano 07 luty 2019 - 19:04

Znów afera z mięsem, znów obciach na pół świata. Prawdziwa czy wyolbrzymiona - nie wiadomo. Ale przekaz idzie w świat, psuje z wielkim trudem wypracowywany wizerunek. Ile w tym walki o rynek, o zniszczenie konkurencji - nie wiadomo. Ale jedno widać wyraźnie - instytucje, które są powołane do określonych działań, do ograniczania skutków działania różnych pazernych durniów, którzy dla zarobku gotowi są zrobić wszystko - znów zostały przyłapane ze spuszczonymi gaciami. Inne państwa jakoś sobie radzą w takich przypadkach, bo głupota nie zna granic. Żabka wykorzystała czyjąś wpadkę i zarabia na czyjeś niekompetencji. A to akurat nie jest naganne, wręcz przeciwnie.

Dodaj odpowiedź  


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych