Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »


4 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~was~

~was~
  • Goście

Napisano 13 lipiec 2018 - 13:05

Dziękuję za tak szczegółową i fachową analizę. Wypunktowane wszystkie niedociągnięcia i przegięcia. Budować zamki z piasku - kto bogatemu zabroni ?

Szkoda tych pieniędzy, nadziei i czasu ludzi.

Tak zwyczajnie, zastanawiam się, czy ludzie, którzy tak perfidnie nami manipulują, oszukują, mogą spojrzeć normalnie w lustro ? Czy można normalnie spać, żyć ?

 #2 ~Olo z Zamku~

~Olo z Zamku~
  • Goście

Napisano 14 lipiec 2018 - 03:56

Ale bełkot. Pan ekspert od wszystkiego. Całe szczęście, że nikt go nie posłuchał kilka lat temu i nie zburzono elewatora Ewa.#3 ~henryk~

~henryk~
  • Goście

Napisano 17 lipiec 2018 - 14:31

Panie Redaktorze

 

Duża ilość tzw. faktów na cm2 artukułu nie stanowi o jego dziennikarkiej jakości. Są one powrzucane do dyspozycji czytelnika niezorientowanego w poruszanej materii i w oczekiwaniu na efekt wow.

 

Promy, o których tu mowa nie powstaną z wielu innych powodów, ale Pan o nich nie wie i nie pisze.

Pan S. Domagałło jest emerytem od 10 lat, ale emerytem ciągle czynnym zawodowo, wykazującym się sprawnością intelektualną godną zazdrości również młodzieży. Wypadało tylko sprawdzić.

 

Podobno rozpytywał się Pan w "środowisku" o innych, bardziej doświadczonych projektantów, naliczył ich Pan ok.10. To pewnie dowiedział się Pan przy tym, ile i gdzie ci projektanci zaprojekto-wali i zbudowali ro-paxów. 

 

Pan S.D. był głównym projektantem statku B606 dla Unity Line, jego Projekt Techniczny  złożony w DNV niestety nie doczekał realizacji tuż przed upadkiem SSN.

 #4 ~Piotr~

~Piotr~
  • Goście

Napisano 17 lipiec 2018 - 20:52

Wypowiedź z cyklu nie wiem i się nie znam, to się wypowiem. #5 ~cez~

~cez~
  • Goście

Napisano 11 czerwiec 2019 - 09:07

Pan Zahorski sam siebie mianował na eksperta od stoczni budowlanych i remontowych, tylko nigdy w żadnej nie pracował. Niech poda najpierw jakie ma doświadczenie przy budowie nowych jednostek i duzym zarządzaniu zakładem produkcyjnym

Dodaj odpowiedź  


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych