Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »


 • Zamknięty Temat jest zamknięty
55 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~GD_24~

~GD_24~
 • Goście

Napisano 29 listopad 2010 - 16:45

2. Na terenach stoczniowych wznowiona zostanie działalność produkcyjna - już teraz o tym wiemy, żadna nowość Litwiński :)

#22 ~lek_na_stres~

~lek_na_stres~
 • Goście

Napisano 29 listopad 2010 - 16:52

''Mamy obietnicę premiera, że rząd wspomoże nas przy budowie obwodnicy i planach odrodzenia terenów stoczniowych - mówił Litwiński'' - tak tylko Litwiński zapomniał dodać, że Premier miał na myśli jakiegokolwiek kandydata a nie tylko Litwińskiego, czyli jak nadal będzie Prezydentem Szczecina Krzystek to i tak pieniądze na obwodnice dostaniemy - tak jak obiecuje Premier Tusk :)

Ps. Żałosne te jego punkciki tym bardziej żałośnie je podsumował - ''jak się nie uda tego zrealizować to mnie szczecinianie rozliczą czy jak kto woli nie będę się ubiegał o reelekcje'' co on nie powie hahaha masakra widać, że szczecinian ma za kompletnych deb***i. LITWIŃSKI MAMY XXI WIEK I TAKIE FARMAZONY TO PRZESTALI JUŻ W XVII WIEKU MÓWIĆ HAHAHA.

#23 ~Funio~

~Funio~
 • Goście

Napisano 29 listopad 2010 - 17:02

Jednego nie obiecał, czego nie mógł obiecać: Walki z korupcją i nepotyzmem, więc Golema i Calbud górą, proszę sobie poczytać to poniżej, polska mafia cienko przędzie, więc będzie jeszcze bardziej bezczelna i krwiopijcza, a Litwiński to ich pachołek, chłoptaś na posyłki. Golema nie płaci podatków, oszukuje Skarb Państwa i Szczecin, ale na akcje wyborczą zawsze daje, i Krzystkowi i Litwińskiemu, z tym ,że Litwiński jeszcze nie zdążył się nachapać. Link poniżej, ciekawy
http://wiadomosci.on...-wiadomosc.html

#24 ~Joanna~

~Joanna~
 • Goście

Napisano 29 listopad 2010 - 17:21

Za kogo ten pan nas szczecinian ma?Za bandę deb***i bez własnego rozumu?Obiecuje taki bzdury że aż jest śmieszny...!Trzeba być mega idiotą żeby w to uwierzyć!Co on pali?!:-))Jeszcze 2 miesiące temu byłam anty-Krzystek ale to co ma do zaproponowania pan prezydent jest realne i do zrobienia!Ma pan głosy mojej rodziny!:-)

#25 ~oPOwieści dziwnej treści~

~oPOwieści dziwnej treści~
 • Goście

Napisano 29 listopad 2010 - 17:24

To gdzie mam iść na ten AquaPark? Już się zacznę szykować! Czarodziej, czy co?? W cztery lata bez lokalizacji, projektu, przetargów? Gratuluję. Jajcarz z Pana kandydata. Zresztą tak samo jak i z Donaldu Tusku, co nawet na kolanach będzie błagał. Wstyd i hańba. Skoro kandydat ma takie pomysły, czemu ich nie forsował jako poseł? Proszę czarno na białym powiedzieć co takiego zrobiło się dla miasta i jego mieszkańców. Skoro ma taki doskonały program to dlaczego już teraz kupczy stanowiskami, licząc na poparcie SLD, PIS-u, MJW?? Żal patrzeć na to co się wyprawia.

A co do obietnicy wyborczej, proszę bardzo, skoro z Pana taki bohater. Umówmy się ja na Pana zagłosuje, ale pod jednym warunkiem, jeżeli na którymś punkcie Pan polegnie, wypłaci Pan np. domom dziecka dziesięciokrotność zarobków prezydenckich w ciągu kadencji. Chociaż dzieci by na tym skorzystały.

P.S.
Rozpocząć budowę to ja również mogę, wbijając łopatę np. na polanie w lesie i głośno deklarując, że w tym miejscu może kiedyś powstanie mój dom.

Życzę więcej pokory, Panu jak i ugrupowaniu, na które niestety w poprzednich wyborach oddałem swój głos.

#26 ~Mario Bross~

~Mario Bross~
 • Goście

Napisano 29 listopad 2010 - 17:30

Panie Litwiński!! Chcę oto tą uwagą sprowadzić pana na ziemię!!!
SKM to pomysł na rozwiązanie problemów komunikacyjnych miasta - twierdzi kandydat PO na prezydenta Szczecina. - Marzę, żeby taka kolej zaczęła działać już za kilkanaście miesięcy.

Poseł Litwiński chciał udowodnić, że jego pomysł ma duże szanse na realizację. W środę o godz. 8.30 ze szczecińskiego Dworca Głównego wyruszył w towarzystwie ministra infrastruktury Cezarego Grabarczyka, władz samorządowych, kandydatów PO na radnych oraz dziennikarzy na przejażdżkę do Skolwina i z powrotem. Podróż w obie strony zajęła godzinę. W tym czasie poseł przekonywał do słuszności swojego pomysłu.

- Linia kolejowa do północnych dzielnic miasta jest doskonale zachowana i nie wymaga naprawy. Trzeba będzie jedynie odświeżyć i oświetlić perony, z których będą korzystać pasażerowie - mówi Litwiński. - Plusem SKM będzie także to, że przystanki przesiadkowe są skomunikowane z liniami komunikacji miejskiej. Dzięki SKM mieszkańcy będą mogli także szybko i bezpiecznie dojechać do Polic, Gryfina czy Goleniowa.

Litwiński zapewniał, że powstanie SKM nie będzie generować żadnych dodatkowych kosztów.

- Nie będę tworzyć nowych instytucji i powoływać prezesów - zapewnia. - Nie będę brać kredytów i kupować nowego taboru(a kto będzie chciał podróżować starymi rzęchami? na pewno nie pieski z PO oraz spec od jazdy na wstecznym biegu po autastradach Nitras!). Liczę na współpracę z samorządem województwa oraz spółką Przewozy Regionalne.

Pomysł Arkadiusza Litwińskiego poparł minister Cezary Grabarczyk, który mówi o sobie, że jest wielkim miłośnikiem kolei.

- Utworzenie SKM oznacza także więcej składów na torach oraz większy przychód dla spółek kolejowych - twierdzi Grabarczyk.(ciekawe skąd wezmą nowe składy?)


Panowie politycy zapewne setnie się bawili w czasie tej przejażdżki. I widzieli to czego nie było widać za oknami. Chyba dlatego że patrzyli na ową rzeczywistość z przymrożeniem oka lub co bardziej prawdopodobne oczu Ponieważ nie wszyscy mają okazji jeździć tą linią przypomnę:


Tor nr 1
Wstowo - Niebuszewo 30 w porywach 40 km\h Niebuszewo - Gocław tor zamknięty i systematycznie rozkradany Gocław - Skolwin 40 km/h Skolwin - Police 30 40 i tor często zamknięty Police - Trzebierz odrobinę lepiej ponieważ jednotorówka i czasem jeździmy z paliwem Dlatego złodzieje boją się tak kraść na wydrę
Tor nr 2
Wstowo - Wzgórze 30 km/h Wzgórze - Turzyn Tor zamknięty zarośnięty a co pod trawą lepiej nie pytać Turzyn - Niebuszewo 30 40 km/h Niebuszewo (za semaforem wyjazdowym) - Police (do wjazdowego) tor po naprawie przed dwoma laty szybkość 50 60 km/h


A poza tym kilka niespodzianek jak 20 km/h na kilku przejazdach (ludzi z przejazdu zabrano w ramach oszczędności na sygnalizację automatyczna już nie starczyło) oraz 30 na sypiącym się moście przed Policami. Odległość którą pokonali Panowie też nie jest imponująca. Szcz. Gł. - Skolwin to 18 kilometrów. Linia jest zamykana na noc. Przystanki i stacje totalnie zdewastowane!!!!
Aby to wszystko było spełnieniem Pana Litwińskiego potrzeba na to dużych środków pieniężnych i co najmiej myślę czterech lat a nie jak pan uważa kilku miesięcy


Przypominam że za kilka dni wyborcza dogrywka i można wiele usłyszeć. To polityczna wigilia kiedy politycy zaczynają mówić ludzkim głosem. Nie zawsze z sensem. W "Misiu" Barei pańcia pyta wozaków czy nie boją się jeździć wozem. Jeden z nich odpowiada "Strach jest!" I to samo dotyczy tego pomysłu. Na szczęście jeszcze tydzień i wszystko wróci do normy.

#27 Zolo

Zolo

  Swojak

 • Użytkownicy zarejestrowani
 • PipPipPipPip
 • 102 postów

Napisano 29 listopad 2010 - 17:51

Plan ambitny, ale to ten Pana Krzystka bardziej przemawia do mnie...

#28 ~j~

~j~
 • Goście

Napisano 29 listopad 2010 - 17:53

Krzystkowcy... dobrze nadali byście się do PiS-u... Ten sam poziom trolowania hehe

#29 ~piotrt707@wp.pl~

~piotrt707@wp.pl~
 • Goście

Napisano 29 listopad 2010 - 17:55

Litwiński jestw wyjatkową osobowością, kocha Szczecin i odda mu całe życie. Wiele z jego obietnic zostanie spełnione zaraz po wyborze na prezydenta. Z największą przyjemnością oddamy na Niego głos wraz z całą rodziną.

#30 ~piotrek~

~piotrek~
 • Goście

Napisano 29 listopad 2010 - 18:00

Litwiński jestw wyjatkową osobowością, kocha Szczecin i odda mu całe życie. Wiele z jego obietnic zostanie spełnione zaraz po wyborze na prezydenta. Z największą przyjemnością oddamy na Niego głos wraz z całą rodziną.

Wreszcie skończy się era Krzystka, który dbał głównie o własną duupę, posady kolegów i darowizny dla kleru

#31 ~guru~

~guru~
 • Goście

Napisano 29 listopad 2010 - 18:01

Czy aby na pewno.
Władza to kasa a kasę ma PO. Ludzie w Wawie wiedzą kto to Liwiński więc będzie mu dużo łatwiej.
Jeżeli miałby spełnić 60% tego co obiecuje to i tak jest to o 60% więcej od tego co zrobił obecny Prezydent.

I mała uwaga. Przez takich co tu się tak stanowczo wypowiadają nie mają żadnych argumentów a jedynie domysły Szczecin jest tam gdzie jest. Jacy mieszkańcy Tacy rządzący. Emocje zamiast logiki.

Szczecinowi gratulujemy wszystkich poprzednich Prezydentów
Szczecin prawie jak Barcelona a prawie robi dużą różnicę

Już za 4 lata w Szczecinie będzie mieszkać mniej niż 400 tyś ludzi.
Wrocław i Poznań które tak ochoczo popierają obecnego zacierają ręce ponieważ będą miały za darmo studentów i pracowników na których edukację wszyscy Szczecinianie płacą.

Wszyscy się ze Szczecina śmieją bo my zawsze pod prąd, zawsze ostatni zawsze jak w Dziadach

#32 ~piotrt707@wp.pl~

~piotrt707@wp.pl~
 • Goście

Napisano 29 listopad 2010 - 18:05

Litwiński jest wyjatkową osobowością, kocha Szczecin i odda mu całe życie. Wiele z jego obietnic zostanie spełnione zaraz po wyborze na prezydenta. Z największą przyjemnością oddamy na Niego głos wraz z całą rodziną.

#33 ~karol~

~karol~
 • Goście

Napisano 29 listopad 2010 - 18:06

Ciekawe jak będzie z tą pracą, jakieś specjalne partyjne bony na pracę będą rozdawać?????

#34 ~Gość~

~Gość~
 • Goście

Napisano 29 listopad 2010 - 18:14

KRZYSTEK ZROBIŁ ZERO DLA MIASTA A DUŻO DLA KUMPLI I KLERU. Litwiński jest wyjatkową osobowością, kocha Szczecin i odda mu całe życie. Wiele z jego obietnic zostanie spełnione zaraz po wyborze na prezydenta. Z największą przyjemnością oddamy na Niego głos wraz z całą rodziną.

#35 ~mm~

~mm~
 • Goście

Napisano 29 listopad 2010 - 18:23

Litwiński to gamoń, i tak jak ktoś powiedział on nie jest ze Szczecina tylko z platformy. Najpierw interes partii potem Szczecina.

#36 Maciek83

Maciek83

  Swojak

 • Użytkownicy zarejestrowani
 • PipPipPipPip
 • 2467 postów

Napisano 29 listopad 2010 - 18:27

Ciekawe jak będzie z tą pracą, jakieś specjalne partyjne bony na pracę będą rozdawać?????

Ten Leszcz liczy że większość mieszkańców z uwagi na położenie miasta wyjedzie do Niemiec jako że Niemcy otworzą rynek pracy,ale ponieważ jest najwyraźniej niedouczony to źle wyliczył i stąd wyszło mu 50%, co do reszty to albo podaje sprawy oczywiste jak stocznia czy budowa obwodnicy które chciałby przejąć po obecnej ekipie albo zwyczajnie łże jak w wypadku stadionu.

#37 ~Mad-max~

~Mad-max~
 • Goście

Napisano 29 listopad 2010 - 18:27

KRZYSTEK ZROBIŁ ZERO DLA MIASTA A DUŻO DLA KUMPLI I KLERU. Litwiński jest wyjatkową osobowością, kocha Szczecin i odda mu całe życie. Wiele z jego obietnic zostanie spełnione zaraz po wyborze na prezydenta. Z największą przyjemnością oddamy na Niego głos wraz z całą rodziną.


Panie ze sztabu Litwińskiego idz wieszac bilboardy po miescie,bo jeszcze ich za malo... a nie agituj,bo on i tak juz jest przegrany. Tymi postulatami zrobil z siebie posmiewisko i przekresil całkowicie swoje szanse... i BARDZO DOBRZE!!!

#38 ~Pawel~

~Pawel~
 • Goście

Napisano 29 listopad 2010 - 18:34

Wreszcie skończy się era Krzystka, który dbał głównie o własną duupę, posady kolegów i darowizny dla kleru

A to jest jakas roznica? Nastanie era PO-SLD, Litwinski-Nitras z Wijasem-Wieczorkiem i jak myslisz, ze beda mnie kradli, mniej kupczyli stanowiskami a dbali o rozwoj to jestes nienormalny. Po PO widac co robi z kraju i naszego wojewodztwa, SLD przez 8 lat juz sie wykazalo wspierajac, a wrecz krecac Jurczykiem jak pacynka. Prawda jest, ze Krzystek nie lepszy, wiec to wybor miedzy sraczka, a rozwolnieniem. Wazne, zebyscie przestali pisac bzdury o wspanialosci jednego czy drugiego, o ich cnotach, uczciwosci, pracowitosci, rzetelnosci bo to jedna banda zlodziei, oszustow, leni, kombinatorow, lapownikow i durni. I jak ktos pisze przeciwko Litwie to nie znaczy, ze jest za Krzystkiem, wiec przestancie wietrzyc teorie spiskowe, ciamajdy, bo wszystkich o to oskarzacie, a sami popadliscie dawno w paranoje. Po prostu kandydaci to zenada, a wrecz zlo wcielone i tyle.

#39 ~piotrt707@wp.pl~

~piotrt707@wp.pl~
 • Goście

Napisano 29 listopad 2010 - 18:41

CO KRZYSTEK ZROBIŁ DLA MIASTA - ZERO!!!! A DLA KUMPLI I KLERU DUŻO !!!.
Pan Litwiński jest wyjatkową osobowością, kocha Szczecin i odda mu całe życie. Wiele z jego obietnic zostanie spełnione zaraz po wyborze na prezydenta. Z największą przyjemnością oddamy na Niego głos wraz z całą rodziną.

#40 ~jj~

~jj~
 • Goście

Napisano 29 listopad 2010 - 18:43

CO KRZYSTEK ZROBIŁ DLA MIASTA - ZERO!!!! A DLA KUMPLI I KLERU DUŻO !!!.
Pan Litwiński jest wyjatkową osobowością, kocha Szczecin i odda mu całe życie. Wiele z jego obietnic zostanie spełnione zaraz po wyborze na prezydenta. Z największą przyjemnością oddamy na Niego głos wraz z całą rodziną.

Masz Pan rację - Krzystek jest kiepski
Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych