Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

• Zamknięty Temat jest zamknięty
55 odpowiedzi w tym temacie

#41 ~Adrian~

~Adrian~
  • Goście

Napisano 29 listopad 2010 - 18:45

Aż głowa zabolała od steku bzdur.Spadochroniarzowi z Warszawy poprzewracało się w głowie.

#42 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 29 listopad 2010 - 18:50

prezydentura Krzystka była do duupy

#43 ~Mad-Max~

~Mad-Max~
  • Goście

Napisano 29 listopad 2010 - 19:03

CO KRZYSTEK ZROBIŁ DLA MIASTA - ZERO!!!! A DLA KUMPLI I KLERU DUŻO !!!.
Pan Litwiński jest wyjatkową osobowością, kocha Szczecin i odda mu całe życie. Wiele z jego obietnic zostanie spełnione zaraz po wyborze na prezydenta. Z największą przyjemnością oddamy na Niego głos wraz z całą rodziną.

\

CO LITWIŃSKI ZROBIŁ JAKO POSEŁ I CZŁONEK KOMISJI INFRASTRUKTURY DLA SZCZECINA??? WIELKIE G... CZYLI NIC!!! Co w nim jest takiego wyjątkowego? Kocha Szczecin-heheehhe! a ktory kandydat na prezydenta Szczecina nie "kochał"Szczecina...? Cisniesz sie za nim jak Donek i NIeuroposeł... a,co liczysz po jego wyborze na cieplą posadkę... ??? jak to jest napisane PRACA DLA SZCZECINIAN (chyba znajomych szczecinian) ewentualne dla zwyklych Szczecinian za 800zł... Fakt ze konkretnego wyboru nie ma,ale wole mniejsze zło w postaci obecnego prezydenta.

#44 ~Gabryśka~

~Gabryśka~
  • Goście

Napisano 29 listopad 2010 - 19:03

Ja prosta dziewczyna na Pana Panie L.: 10 x TAK, odpowiadam: 1 x NIE. Gabryśka.

#45 ~nicku~

~nicku~
  • Goście

Napisano 29 listopad 2010 - 19:05

- Jeśli nie zrealizuję któregokolwiek z tych zadań podczas czteroletniej kadencji nie będę ubiegał się o reelekcję.

No tutaj to już przesadził :D

Jestem ciekawy czy pan Litwiński w ogóle wie ile jest w Szczecinie osób bezrobotnych. Ciekawi mnie też sposób w jaki p. Arkadiusz zamierza zrealizować swoją obietnicę, zmniejszenia bezrobocia o połowę.

Jak dla mnie to czysty populizm. ŻADNA z tych obietnic nie zostanie zrealizowana, bo jak ktoś wcześniej zauważył to nie leży w kompetencjach prezydenta miasta. Ale co tam... wszystko by tylko pozbyć się p. Krzystka, który stał się dla PO delikatnie mówiąc "niewygodny".

#46 ~Donek T.~

~Donek T.~
  • Goście

Napisano 29 listopad 2010 - 19:20

Tak myślałem, Litwińskiemu Tusk kazał uwierzyć w to, w co on sam nie wierzy. Jak studenciku poręczysz całym swoim majątkiem, że wypełnisz na 100% swoje głupie obiecanki, to ci uwierzymy w te brednie. Lepiej naucz się zawodu kukiełko, bo jesteś niepotrzebny.

#47 ~k~

~k~
  • Goście

Napisano 29 listopad 2010 - 19:22

precz z Krzystkiem

#48 demolek

demolek

Znajomy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPip
  • 23 postów

Napisano 29 listopad 2010 - 19:26

1 Zmniejszenie bezrobocia o połowę
Ciekawe w jaki sposób? Ale obiecać zawsze można.

2 Na terenach stoczniowych wznowiona zostanie działalność produkcyjna
Oczywiście zapewne w ciągu najbliższych lat na terenach stoczniowych powstanie jakaś działalność produkcyjna. Ale to się stanie bez względu na to kto zostanie prezydentem.

3 W porcie opłaty za wieczyste użytkowanie zostaną obniżone4 10-krotnie (z 3 procent do 0,3 procent)
Jest to z lekka podcinanie gałęzi na ktorej się chce zasiąść. Ale przecież z cztery lata należy dać porządzić kolejnym ludziom. Niech też się dorobią politycznie.

4 Rozpoczniemy budowę kolejnego etapu obwodnicy śródmiejskiej
A może ktoś w końcu wybuduje najpierw jej połączenie z drogami dojazdowymi do miasta? A nie budowanie tego czegoś od środka. By skorzystać z obwodnicy śródmiejskiej należy najpierw zakorkować centrum miasta :lol:. Dopóki nie powstaną przeprawy mostowe na jej planowanych końcach obwodnica nie będzie spełniała swojego pierwotnego założenia.

5 Powstanie nowoczesny aquapark
Czy najpierw powstanie kompleks handlowo usługowy a potem jeśli zwrócą się nakłady inwestorowi to może za lat kilka wbije się łopatę pod obiecywany i chyba potrzebny aquapark?

6 Rozpoczniemy budowę nowego stadionu sportowego
Dla drużyny która jak na razie nie potrafi dobrze zagrać. Ale liczy się postulat - nowy stadion. A ja myślę że to nie powinien być nowy stadion tylko wielkie centrum sportu i rekreacji. Z dobrym dojazdem, wieloma miejscami parkingowymi, otwartym dla ludzi.

7 Uruchomimy Szybką Kolej Miejską Police- Śródmieście-Szczecina- Prawobrzeżę - Port Lotniczy Goleniów. nowe połączanie kolejowe do lotniska w Berlinie.
Samorząd nie ma pieniędzy na utrzymanie dotychczasowych połączeń kolejowych które pod niego podlegają. To jak to ma do siebie uruchomienie szybkiej kolei miejskiej? To jest naprawdę kupa kasy. To nie tylko uruchomienie składu na trasie to także stacyjki dworce - obiekty tak zaniedbane i chyba w kilku miejscach sprzedane prywatnym ludziom.

8 Rewitalizacja Śródmieścia, powstanie rynku na pl. Orła Białego.
A co do tej pory pan Litwiński w tym kierunku zrobił? Nic.

9 Edukacja w atmosferze porozumienia bez konfliktów. Miejsca dla dzieci w żłobkach i przedszkolach.
Czy jak nie zostanie prezydentem będzie z przeciwnikiem dla dobra miasta współpracował (rada zresztą też) czy w imię interesów partyjnych będzie torpedował jak reszta pomysły dobra dla miasta?

10 Coroczny międzynarodowy festiwal muzyczny.
Gdzie będzie organizowany?

Taką listę 10 obietnic może napisać każdy - i jak każdemu nie uda się jej zrealizować. Tak pokazuje życie. To jak wygląda miasto to zasługa rady miasta to ona pozwala bądź nie wydać na coś kasę lub na jakiś cel jej nie przyznać. A prezydent? Dla mnie marionetka osoba która sobą prezentuje miasto - Krzystek? Miał swoje 4 lata. Ma przed sobą kolejne myślę że będzie lepszym prezydentem.
Myślę także że Litwiński ma poparcie Tuska tylko dlatego że jest z PO. Przecież ten sam Tusk 4 lata temu tak samo podnosił rękę Krzystkowi. Komu podniesie za kolejne 4 lata?

#49 ~juj~

~juj~
  • Goście

Napisano 29 listopad 2010 - 19:26

Wreszcie skończy się era Krzystka, który dbał głównie o własną duupę, posady kolegów i darowizny dla kleru

#50 ~JAJ~

~JAJ~
  • Goście

Napisano 29 listopad 2010 - 19:32

Przedstawił program, któty na pewno spełni. Znam go - jest wspaniałym człowiekiem. MAMY SZACSĘ NA LEPSZE ŻYCIE. gŁOSUJMY NA LITWIŃSKIEGO !

#51 ~Domel1971~

~Domel1971~
  • Goście

Napisano 29 listopad 2010 - 20:02

Szczecin.... ty jesteś jak zdrowie, ile cię trzeba cenić ten tylko się dowie kto cię straci.....(PO wyborach PO-wca na prezydenta), dziś piękność twą w całej ozdobie widzę i opisuję bo tęsknić będę po tobie jak go wybiorą. Panie Prezydencie co bronisz nas jak Częstochowy i Gryfie co w portowej świecisz bramie ty co gród Zachodniopomorski ochraniasz z jego wiernym ludem jak mnie wyborcę do urny ponownie zwróciłeś dziwnym cudem. I zaraz mogłem pieszo w najbliższą niedzielę do komisji progu iść i zagłosować na ciebie Prezydencie i za zwrócony nam na powrót Szczecin podziękować Bogu. Panie prezydencie ty nas powrócisz znowu na Pomorza Zachodniego łono tym czasem przenoś moja duszę utęsnioną do tych pagórków Gubałówki, do tych łąk zielonych szeroko nad błękitem Odry rozciągnionych.....CDN

#52 Maciek83

Maciek83

Swojak

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 2467 postów

Napisano 29 listopad 2010 - 20:10

Przedstawił program, któty na pewno spełni. Znam go - jest wspaniałym człowiekiem. MAMY SZACSĘ NA LEPSZE ŻYCIE. gŁOSUJMY NA LITWIŃSKIEGO !

100% racji,jeśli go znasz to masz szanse na lepsze życie,ty i inni koledzy,głosuj ale ponieważ z góry skazany jest na porażkę to i tak nie dopchasz sie do koryta

#53 ~Bolus~

~Bolus~
  • Goście

Napisano 29 listopad 2010 - 20:10

zawdzięcza ten program Malgorzacie J-Witt i jej programowi , 5 pkt z tych dziesięciu należy do niej , ale cóż , skoro pod jego rządami MJW ma być Vice Prezydentem , sklonna jestem zagłosować

#54 ~loko~

~loko~
  • Goście

Napisano 29 listopad 2010 - 22:11

Obaj finalisci konkursu wybory 2010 nie przedstawili realnego programu ale przynajmniej jedenz nich nie bedzie robił wszystkiego pod kolesi za Parti wiec ...i może uda mu sie zakończyć to co zaczoł, anapewno już nie jaest nam potrzebny przewród wszystkiego i zaczynanie od nowa bo to w cztery lata i tak nikomu sie nigdy nie udało. Leprzy prezydent przeciętny niż maronetka partyjna.

#55 ~Janusz~

~Janusz~
  • Goście

Napisano 01 grudzień 2010 - 00:01

1) Ciekawe niby w jaki sposób... otworzy bazarek na pl Orła Białego z pkt. 8?
2) Tereny stoczni zostały zakupione przez prywatną firmę więc on ma tam tyle do gadania ile w swoim domu.
3) To na czym miasto powinno zarabiać, będzie tracić.
4) Obwodnica śródmiejska jest w trakcie budowy, wszystkie etapy są zaprojektowane i umowy po podpisywane. tak więc. nie ma co tu rozpoczynać bo jest to rozpoczęte już od dawna
5) Bez inwestora nie będzie aquaparku, chyba że mówi o basenie w swoim domu.
6) Powodzenia, ciekawe dla kogo? Pogoń- to oni jeszcze w piłkę kopią?
7) To akurat mi się podoba, ale wątpie w realizację tego projektu i wątpie czy znajdą się na to środki
8) Bla bla bla, to nawet wijas miał na swoich ulotkach.
9) No no, ok
10) Boogie Brain Festival, też jest międzynarodowy tak więc to też już istnieje. Chyba że odpali coś ala Coke Live, albo Heniek <ok>

#56 ~janek~

~janek~
  • Goście

Napisano 01 grudzień 2010 - 08:54

A propos punktu 3 (obniżenia opłat za użytkowanie wieczyste na terenach portowych) to sprawa obniżenia jest konieczna ze względu na niższy poziom (dokłanie ten 0,3) w portach trójmiejskich!!! Przegrywamy konkurencję z portami Trójmiasta ze m.in. względu na te opłaty (dodatkowo także ze względu na to, że do Szczecina mogą wpływać statki o niższym zanurzeniu niż w Trójmieście - tutaj potrzebne jest pogłębienie toru wodnego Szczecin-Świnoujście, ale jest to inwestycja zdecydowanie nie będąca w gestii miasta (koszt ponad 1,6 mld zł, wpływ ma na to Urząd Morski i decyzję ministerstw w Warszawie).

Co do reszty to w zasadzie faktycznie nic nowego nie zostało wymyślone (a szkoda).

Pkt. 8 - a co z deptakiem Bogusława?!?!? Zapomniało się o wcześniejszych inwestycjach jak nowa z placem Orła Białego się pojawiła na horyzoncie? To co jest problemem Szczecina to brak kontynuacji i "skakanie z kwiatka na kwiatek" z nowymi pomysłami a nie kończenie starych. Najpierw kończy się stare, potem zaczyna nowe. Nie chodzi mi o to aby nie wspierać rewitalizacji pl. Orła Białego ale o to aby dokończyć poprawę funkcjonowania deptaku Bogusława. Myślę, że o oba tereny można dbać równocześnie.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych