Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

 • Zamknięty Temat jest zamknięty
16 odpowiedzi w tym temacie

#1 Maciek83

Maciek83

  Swojak

 • Użytkownicy zarejestrowani
 • PipPipPipPip
 • 2467 postów

Napisano 08 listopad 2010 - 20:08

Już wystarczająca zbliżyli go do wody,jak popada to prawie Wenecja. A któryś z kandydatów obiecał może w porywie szału przedwyborczych pustych obietnic że jak wygra to w końcu tak zbliży Szczecin do wody że nareszcie będzie leżał nad morzem?

Użytkownik Maciek83 edytował ten post 08 listopad 2010 - 20:09


#2 ~katarski_inwestor~

~katarski_inwestor~
 • Goście

Napisano 08 listopad 2010 - 21:32

Nie istnieje coś takiego jak "partnerstwo publiczno-prawne", tak więc albo kandydat nie wiedział o czym mówi, albo redaktor nie wie o czym pisze. Od kilku lat próbuje się uruchomić w różnych miastach (z mizernym skutkiem) partnerstwo publiczno-PRYWATNE. Nawet powstała ustawa regulująca ten problem. Ustawę trzeba było znowelizować zanim ktoś zdecydował się na taką formę realizacji zadań publicznych. Jak na razie partnerstwo publiczno-prywatne jest, obok budżetu zadaniowego, jak uczciwy polityk - wszyscy wiedzą że coś takiego jest dobre ale nikt tego nie widzał.

#3 pomerania

pomerania

  Nowy

 • Użytkownicy zarejestrowani
 • Pip
 • 5 postów

Napisano 08 listopad 2010 - 23:10

Szczecin leży na morzem !!! Uświadomiłem sobie to wiele lat temu jak zobaczyłem zdjęcia satelitarne naszego regionu.

#4 ~bo już w nic nie wierzę~

~bo już w nic nie wierzę~
 • Goście

Napisano 09 listopad 2010 - 00:33

Kandydaci ... Wy się pchacie, a ludzie mają was dość. Nikt was nie chce. Nie można na was patrzeć.

#5 ~Brawek~

~Brawek~
 • Goście

Napisano 09 listopad 2010 - 06:33

najgorsze jest to że których z tych osobników zostanie prezydentem czyli w mieście nic dalej się nie zmieni poza stanem konta bankowego prezydenta bo będzie mu wpływać kasa i to nie mała za celową nieudolność i nepotyzm czyli pchanie swojej rodziny na stanowiska a może nawet nowy prezydent będzie cierpiał na chorobę zwaną śliskie ręce to znaczy że będą się dziwnym trafem przyklejać pieniądze do jego rąk ta ostatnia choroba jest nieuleczalna i nawet elektrowstrząsy nie pomagają

#6 ~ar~

~ar~
 • Goście

Napisano 09 listopad 2010 - 06:47

no własnie to zawodowi ściemniacze
jak uda im się zblizyć szczecin do wody jak to przynajmniej 100 km odległość:)?

#7 art-b

art-b

  Swojak

 • Użytkownicy zarejestrowani
 • PipPipPipPip
 • 1535 postów

Napisano 09 listopad 2010 - 07:18

Do tej pory pani Jacyna-Witt reprezentowała barwy PISu, a teraz czytam, że jest kandydatem nielależnym. Czyżby podpadła Jedynemu Prawdziwemu Prezesowi? A może wyczuła, że z PISem daleko nie popłynie.

#8 Maciek83

Maciek83

  Swojak

 • Użytkownicy zarejestrowani
 • PipPipPipPip
 • 2467 postów

Napisano 09 listopad 2010 - 07:28

Do tej pory pani Jacyna-Witt reprezentowała barwy PISu, a teraz czytam, że jest kandydatem nielależnym. Czyżby podpadła Jedynemu Prawdziwemu Prezesowi? A może wyczuła, że z PISem daleko nie popłynie.

Chyba raczej to drugie,kapitan psychiczny a okręt na dno idzie to wyskoczyła za burtę...

#9 ~Maria~

~Maria~
 • Goście

Napisano 09 listopad 2010 - 09:07

Do chwili gdy w Szczecinie nie powstana prawdziwe przedsiebiorstwa z dużym kapitałem i zmniejszy sie bezrobocie a tym samym miasto uzyska z tego tytułu pieniądze to nic sie nie zmieni. Popieranie inicjatyw, ktore tylko wyciągna pieniądze z kieszeni tych mieszkanców, ktorzy jeszcze w Szczecinie pracują to za mało na rozwój miasta i zatrzymanie wartościowych mlodych ludzi. Ale w tej sytuacji i tak musimy zdecydowac sie na jakiegoś prezydenta. Tylko pytanie którego?

#10 ~Danka~

~Danka~
 • Goście

Napisano 09 listopad 2010 - 09:13

Jeśli ktoś przeczyta uważnie relację i słuchał debaty w PR Szczecin, ten ze smutkiem skonstatuje, że "Głos" również wpisał się w ogólononarodowo-POwską nagonkę na PiS. Pozostaje czytać już tylko "Kurier".

#11 ~Mario Bross~

~Mario Bross~
 • Goście

Napisano 09 listopad 2010 - 09:43

Gospodarka głupcy!!!!

#12 ~stefan~

~stefan~
 • Goście

Napisano 09 listopad 2010 - 10:50

PaJacyna..stworzy centrum kongresowe i miasto ożyje :D Z całego świata będą się do nas zjeżdżać mądre głowy na kongresy, bo przecież nigdzie indziej tylko u nas będzie centrum kongresowe. Będziemy uratowani!

#13 ~olo~

~olo~
 • Goście

Napisano 09 listopad 2010 - 10:58

Osobiście uważam, Krzystek wypadł najlepiej, mówił konkretnie, podawał przykłady, nie ściemniał jak inni. Jestem za kontynuacją

#14 ~PPP~

~PPP~
 • Goście

Napisano 09 listopad 2010 - 11:53

Głupoty piszesz, od 2007 roku GDDKiA realizuje PPP w ramach A1, A2, A4, S8. Pozdrawiam


Nie istnieje coś takiego jak "partnerstwo publiczno-prawne", tak więc albo kandydat nie wiedział o czym mówi, albo redaktor nie wie o czym pisze. Od kilku lat próbuje się uruchomić w różnych miastach (z mizernym skutkiem) partnerstwo publiczno-PRYWATNE. Nawet powstała ustawa regulująca ten problem. Ustawę trzeba było znowelizować zanim ktoś zdecydował się na taką formę realizacji zadań publicznych. Jak na razie partnerstwo publiczno-prywatne jest, obok budżetu zadaniowego, jak uczciwy polityk - wszyscy wiedzą że coś takiego jest dobre ale nikt tego nie widzał.#15 ~kiki~

~kiki~
 • Goście

Napisano 09 listopad 2010 - 12:06

Litwińskiego i Krzystka w jeden worek wsadzić i wywalić jak najdalej od tego miasta !!!!!!!!!! Krzystek juz wystarczajaco zniszczył to miasto, a Litwiński ? chyba chce dokończyć dzieło grabienia miasta przez POpier***leńców... NIGDY W ŻYCIU TE DURNIE !!!

#16 ~Donek T.~

~Donek T.~
 • Goście

Napisano 09 listopad 2010 - 13:11

Mec. Bartłomiej Sochański przedstawił koncepcje najbardziej realistycznie. Jako jeden ma pojęcie o współpracy międzynarodowej i ściąganiu inwestorów, oraz turystów do modernizowanego Szczecina. Powinien za jednego ze swoich doradców wziąć Panią Pitt Bull Jacynę-Witt, a reszcie (wszyscy mają fenomenalne wizje) kazać zająć stanowiska ZCH Police i wyprowadzić firmę na prostą. Dadzą wtedy pracę dziesiątkom tysięcy ludzi i poprawią sytuację gospodarczą w regionie. Jak się okaże, że pasożyty się do niczego nie nadają, tylko do kłótni, to odebrane im zostaną majątki, które miasto przeznaczy na remonty dróg i kamienic. Odpowiedzialność ponad wszystko!!!

#17 ~Karolczyk~

~Karolczyk~
 • Goście

Napisano 09 listopad 2010 - 21:49

Jacyna-Witt to dobry kandydat. Wypada energicznie, konkretnie i odważnie na tle innych kandydatów. Każdy z nich używa ogólników i mówi to co chcielibyśmy usłyszeć. Jednak warto przeanalizować ich wypowiedzi i zastanowić się czy są spójne. W tym temacie stawiam na Jacynę.
Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych