Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

DOBRY OPTYK KRAKÓW

4 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~adbbb~

~adbbb~
  • Goście

Napisano 28 marzec 2019 - 14:50

Cześć, witajcie ;-) Szukam dobrego optyka w Krakowie, macie jakieś sprawdzone godne polecenia miejsca z ciekawymi oprawkami za rozsądną cenę? Generalnie rzecz ujmując to szukam pierwszych okularów dla siebie, zauważyłam że gorzej widzę podczas czytania, obraz mi się rozmazuje. Także interesuje mnie kompleksowa obsługa – badania + dobór soczewki + oprawka. Ktoś coś?!

#2 zdziwiony

zdziwiony

Swojak

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 7164 postów

Napisano 28 marzec 2019 - 16:58

Cześć, witajcie ;-) Szukam dobrego optyka w Krakowie, macie jakieś sprawdzone godne polecenia miejsca z ciekawymi oprawkami za rozsądną cenę? Generalnie rzecz ujmując to szukam pierwszych okularów dla siebie, zauważyłam że gorzej widzę podczas czytania, obraz mi się rozmazuje. Także interesuje mnie kompleksowa obsługa – badania + dobór soczewki + oprawka. Ktoś coś?!

Tacy idioci jak ~adbbb są jak komunizm w Korei Północnej. Zreformować się nie da, pozbyć się - nie sposób.

Jak wytłumaczyć takiemu, że tu nie Kraków?

Spadaj łosiu!

#3 ~martt~

~martt~
  • Goście

Napisano 29 marzec 2019 - 13:20

Podpowiem optyka na Krowoderskiej, Oko Design ( oko-design.com). Szybko mi się udało u nich wszystko załatwić, od badania do gotowych okularów. Sympatyczni ludzie, na kogo bym nie trafił to można było zagadać podpytać wszystko tłumaczą, klient wie dokładnie za co płaci.

#4 zdziwiony

zdziwiony

Swojak

• PipPipPipPip
  • 7164 postów

Napisano 29 marzec 2019 - 14:31

Podpowiem optyka Szybko mi się udało u nich wszystko załatwić, od badania do gotowych okularów. Sympatyczni ludzie, na kogo bym nie trafił to można było zagadać podpytać wszystko tłumaczą, klient wie dokładnie za co płaci.

I wyjaśniło się. Jeden forumowicz - pod jednym nickiem - rzuca problem aby - niby pod innym nickiem - sobie dać odpowiedź. Nawet łosiowi nicka nie chciało się zmienić. 

Użytkownik zdziwiony edytował ten post 29 marzec 2019 - 23:38

#5 anik11

anik11

Nowy

• Pip
  • 5 postów

Napisano 29 marzec 2019 - 19:11

Nie brakuje takich ofert w sieci. Użyj przeglądarki najpierw, potem zakładaj temat.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych