Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

• Zamknięty Temat jest zamknięty
47 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~ALAT~

~ALAT~
  • Goście

Napisano 28 listopad 2010 - 19:59

Uwolnijcie nasze miasto od Krzystka - on myśli tylko o własnej duupie, posadach dla kumpli i darowiznach dla kleru. Panie Litwiński - spraw aby sobie poszedł do swojego brata, który nosi czarną sukienkę.

#22 ~olo~

~olo~
  • Goście

Napisano 28 listopad 2010 - 20:13

Jakoś przez ostatnie 3 lata nie zauważyłem, żeby PO i Pan Premier pałali miłością do Szczecina. Wręcz przeciwnie, Trójmiasto to miłość Premiera, Wrocław to miłość Schetyny. A u nas: Nitras, Marcinkiewicz,aż się płakać chce.
Panie Premierze, nie wierzę już Panu, nie wierzę już PO, jeżeli my sami nie "pogonimy" Was z naszego miasta i jeżeli nie postawimy na to co już dobrego zaczęło się dziać w Szczecinie to za 4 lata ten Szczecin będzie tas samo wyglądał jak teraz pokazujecie w swoich spotach. A serce i swoją miłość niech Pan zostawi dla żony, to chyba będzie bardziej wiarygodne.

#23 ~Pamietliwy~

~Pamietliwy~
  • Goście

Napisano 28 listopad 2010 - 20:22

Ciekawe 10 obietnic ! Coś mi to przypomina sprzed lat. 3 x TAK. Jak się to skończyło dla Polski ? Skończcie PO w tymi obietnicami na tydzień przed wyborami - Stadion, Obwodnica, stocznia, Aqua Park, Festiwal jakiś, i co tam jeszcze mądrym głowom do główek wpadło młodych ... Ja mówię Wam : 1 x NIE.

#24 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 28 listopad 2010 - 20:25

[quote name='wieszczu' timestamp='1290969643' post='143132']
Naobiecywać nic nie kosztuje, cuda też zapowiadał i jakie one sa widzimy.
Zamiast obiecywac niech Premier odda w zachodniopomorskim wszystkie cofnięte
inwestycje indykatywne, które wykreslił z listy rządowej.

smiac mi sie chce - tylko wszyscy myslicie ze wam sie cos nalezy zmaiast sie wziac do roboty. Jao jedne z niewielu panstw podczas kryzysu trzymalismy sie na "powierzchni" a Wy gadacie ze inwestycje cofneli, gdyby nie te cofniete inwestycje i obcinanie "budrzetu" to byscie dzis nie mieli co jesc.z jednej strony gadacie ze dlug publiczny rosnie i to wina rzadu, a z drugiej chcecie podwyzej i nie wiadomo czego jeszcze. nienormalny naród

#25 ~aligator~

~aligator~
  • Goście

Napisano 28 listopad 2010 - 20:45

Jak widzę jakie "towarzycho" za chyżym się objawia na zdjęciu..to staje się dla mnie jasne, ze Pan Litwiński będzie tylko marionetką, a z tylnego siedzenia moim kochanym Szczecinem będzie kierował w rzeczywistości spec od cofania na niemieckich autostradach mr Pitras;)..nie dziękuję..wiem, ze dla wielu będzie znowu w Szczecinie wybór między dżumą a cholerą jak mawia klasyk..ja z pewnymi zastrzeżeniami, ale wybieram Krzystka..zbyt wiele nasze miasto już cierpi na "rządach" ludzi spoza Szczecina w barwach PO..pójdzmy przykładem Wrocławia, Poznania, Gdyni, Katowic..itd..niech rządzą bezpartyjni. Mam nadzieję, ze dożyję kiedyś chwili, ze jak mieszkaniec wymienionych miast pójdę z czystym sumieniem zagłosować na 3 kadencję na dobrego prezydenta i gospodarza mojego miasta..życzę tego wszystkim, bo przez ponad 20 lat takiego nie mielismy..

#26 ~ania~

~ania~
  • Goście

Napisano 28 listopad 2010 - 21:07

Ciekawe czy będzie dofinansowanie obwodnicy jak szczecinianie nie poprą Litwińskiego...?

#27 ~m~

~m~
  • Goście

Napisano 28 listopad 2010 - 21:14

rudy przyjechal otworzyc kolejny market!

#28 ~normalnosc~

~normalnosc~
  • Goście

Napisano 28 listopad 2010 - 21:26

TOtalna patologia w tej drugiej turze - Jeden chce gigantyczne pieniądze wydać na stadion, który będzie tylko problemem dla budżetu miasta w latach następnych, drugi nie wywiązal sie z wielu obietnic przed poprzednimi wyborami. Ale z ciekawością popatrze na wynik wyborów - A zwlaszcza na fakt czy otaczanie się krzykaczami z Pogoni da efekt wyborczy czy wręcz odwrotnie

#29 ~gość16~

~gość16~
  • Goście

Napisano 28 listopad 2010 - 21:28

To on wiedział, że Szczecin leży w Polsce?! Przecież dla tych w Warszawie to Polska kończy się na Wiśle, a dalej to juz tylko pustnia. Przypomniają sobie o nas przed wyborami. Za rok przez parlamentarnymi też przyjedzie?

#30 ~mieszkaniec_szczecina~

~mieszkaniec_szczecina~
  • Goście

Napisano 28 listopad 2010 - 21:32

Zastanawiam się, dlaczego nie napisałeś w swoim poście nic o sprawach programu wyborczego tylko skupiasz się na atakach na Litwińskiego. Przyczepiłeś się również Nitrasa i uważasz, że spełniłeś obywatelski obowiązek lub życzenie znajomego.

Tymczasem chciałbym zadać Ci pytanie czy może słuchałeś dlaczego Litwiński został kandydatem PO i dlaczego to jego popiera w wyborach PO? Zapewne nie. Warto czasem przeczytać i troszeczkę się zastanowić. Krzystek nie wykonał obietnic wyborczych i cały czas oskarżał PO, że mu utrudnia. Tymczasem prawie wszystkie uchwały były popierane przez PO, a kiedy Platformersi poprosili o to żeby poddał się ocenie i wystartował w prawyborach to on zaczął mówić, że ta sama PO jest be.

Tymczasem łatwiej jest napisać, że biedny niezależny prezydent... jaki on niezależny? Na tym forum wymieniono co najmniej kilka zależności tego urzędnika.

Głosuję na Litwińskiego!

#31 ~Breaking News~

~Breaking News~
  • Goście

Napisano 28 listopad 2010 - 21:39

Obrycki I Tałasiewicz we wladzach regionu z PO,,,myślę, trzeba umieścić ogłoszenie w biurach nieruchomości ludzie sprzedawajcie swoje mieszkania w Szczecinie, ci dwaj spece znów doprowadzą do pogorszenia sytuacji gospodarczej województwa przez kolejne nietrafione inwestycje jak niedziałająca porta petrol lub wywalanie pieniędzy na lotnisko w goleniowie które nie jest w stanie wykorzystać inwestycji bo i tak ludzie będą latać z berlina co germanista obrycki pownien wiedzieć czytajać statystki lotnisk w berlinie i ci panowie to koń trojański podrzucony przez krzystka na listy po!!!

#32 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 listopad 2010 - 21:40

Nie glosuje na marionetki ! Precz z Litwinskim.

Czytajac powyzsze komentarze widze ze
Mlodziezowka partii oszolomow kontratakuje na gs24 :(

#33 ~Wyborca PO~

~Wyborca PO~
  • Goście

Napisano 28 listopad 2010 - 22:03

Mimo, że zawsze głosowałem na PO w następną niedzielę będzie inaczej, mimo zachęty Pana Premiera.
Muszę z przykrością stwierdzić, że popiera Pan kandydata mocno uzależnionego od p. Nitrasa postaci bardzo kontrowersyjnej w Szczecinie. Przewodniczący szczecińskiej PO i inni jeśli uważali , że p. Krzystek jest zbyt niezależny nie powinni kłamać, że żle rządził miastem. Przewodniczący powinien być odważniejszy i kandydować przeciw urzędującemu prezydentowi a tym samym poddać się osądowi wyborców. Byłoby to dla mnie zrozumiałe i nie podejrzewałbym, że za nim będą kryli się inni żądni władzy. Tak jest np. w Warszawie. Sytuacja jasna i klarowna. Ponieważ tak się nie stało ponad połowa wyborców tradycyjnie głosujących na PO nie głosowała w pierwszej turze na oficjalnego kandydata PO mimo nachalnych reklam na każdym tramwaju, autobusie, bilbordach. Kandydat Litwiński w trakcie tej kampanii popełnił dużo błędów odsłaniających jego ułomności /arogancja, obiecywanie "gruszek na wierzbie" chyba także przy Panu Premierze, kilka kłamstewek i ta koalicja z p. Wieczorkiem w tle/. Powstała sytuacja, którą władze krajowe PO powinny się w końcu zainteresować.

#34 ~Jacek~

~Jacek~
  • Goście

Napisano 28 listopad 2010 - 22:13

Mimo, że zawsze głosowałem na PO w następną niedzielę będzie inaczej, mimo zachęty Pana Premiera.
Muszę z przykrością stwierdzić, że popiera Pan kandydata mocno uzależnionego od p. Nitrasa postaci bardzo kontrowersyjnej w Szczecinie. Przewodniczący szczecińskiej PO i inni jeśli uważali , że p. Krzystek jest zbyt niezależny nie powinni kłamać, że żle rządził miastem. Przewodniczący powinien być odważniejszy i kandydować przeciw urzędującemu prezydentowi a tym samym poddać się osądowi wyborców. Byłoby to dla mnie zrozumiałe i nie podejrzewałbym, że za nim będą kryli się inni żądni władzy. Tak jest np. w Warszawie. Sytuacja jasna i klarowna. Ponieważ tak się nie stało ponad połowa wyborców tradycyjnie głosujących na PO nie głosowała w pierwszej turze na oficjalnego kandydata PO mimo nachalnych reklam na każdym tramwaju, autobusie, bilbordach. Kandydat Litwiński w trakcie tej kampanii popełnił dużo błędów odsłaniających jego ułomności /arogancja, obiecywanie "gruszek na wierzbie" chyba także przy Panu Premierze, kilka kłamstewek i ta koalicja z p. Wieczorkiem w tle/. Powstała sytuacja, którą władze krajowe PO powinny się w końcu zainteresować.

To taka transakcja wiązana - głosowanie na Litwińskiego za obiecanki. Oni chyba za bardzo nie wiedzą, co tutaj sie dzieje i jak są postrzegani. I co ma zrobić Polak wyborca - przed i po wyborach głupi?

#35 ~ga~

~ga~
  • Goście

Napisano 28 listopad 2010 - 22:16

No to jedź kolego do Irlandii lub Francji to dopiero zobaczysz kryzys.
A od młodzieżówek mnie nie wyzywaj bo jak będziesz miał tyle lat co ja i będziesz myślał logicznie a nie emocjonalnie to wtedy może będę miał partnera do dyskusji.
Gościu to podaj swoje argumenty na nie a nie wyzywaj innych od marionetek.

Budowane chodniki w centrum za grube miliony. Zapytaj się jakieś mamy z wózkiem co o nich myśli. A bruk poszedł m.in. na podjazdy dla kościołów
Ścieżki rowerowe brukowane nadal a nie asfaltowane a co było obiecane.
Obwodnica - dopiero się zaczął kolejny etap a na resztę przez opieszałość zabrakło pieniędzy
Stadion - bo Pogoń ratował m.in. znienawidzony Nitras i się Krzystek wkurzył do tego stopnia że na Radzie Portu wnioskował o zmniejszenie finansowania.
Hala - wszyscy specjaliści od roku mówią że projekt to relikt przeszłości i należy go gruntownie zmienić a dofinansowanie poszło się.... bo Krzystek nie chciał rozmawiać i prosić o pomoc podobno kolegów z PO
Mieszkanie - paranoja już nie pamiętacie jak wszyscy krzyczeli
Sprawa internetowa - też już nie pamiętacie
Struga - kolejny bubel bo kompletnie nie przygotowana inwestycja i znowu będziecie narzekać.

Przecież zawsze Prezydent mówił że odpowiedzialność za miasto spoczywa na nim więc za co mogę go pochwalić

Basen - hm gdyby nie Konstanty Oświeńcimski którego nota bene nie zaprosił to by guzik z tego było
Skwerki - fakt nawet fajnie zrobione.
Tramwaje - hm chyba pamiętacie jaja z przetargiem
Drogi - w porównaniu np. do Wrocławia to mamy się czym pochwalić?!
Reforma szkół - sami porozmawiajcie z nauczycielami

Ile miejsc pracy faktycznie stworzył a ile przeszkodził stworzyć?
O tym się nie mówi
Tak na prawdę dlaczego nie został zaproszony na otwarcie Oxygene?

Wiem wiem

Będziemy mieli imprezy sportowe
Mistrzostwa Tall Ship's

Ale niech to wam nie zaciemnia tematu

Marin przed 4 lata nie było są nadal w fazie projektu - 4 lata

Może drodzy piewcy obecnej władzy mają jeszcze jakieś argumenty za Krzystkiem a nie tylko epitety pod adresem kontrkandydata. Może choć jedna z osób się tak wypowiadających go zna?!
Bo Ci którzy chcieli się z nim spotkać mogli bez przeszkód do biura poselskiego zadzwonić i umówić spotkania.

A spróbowaliście się umówić z Prezydentem?!
Bez znajomości nie było to możliwe i uwierzcie że nie było warto.
Na ile listów odpowiedział

Nawet Radzie nie raczył odpowiedzieć na pytanie o przegrane sprawy sądowe miasta?!
Dlaczego?

Co ma do ukrycia

Potrafi tylko szkalować bez argumentów a jak z drugiej strony padają fakty to się chyłkiem wycofuje.

Więcej się wypowiadać nie będę bo szkoda słów.

#36 ~.M~

~.M~
  • Goście

Napisano 28 listopad 2010 - 22:27

Won z mojego miasta.

#37 budry

budry

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 28 listopad 2010 - 22:55

WON ze Szczecina NIEUDACZNIK tusck !!!!!! hcwd tj

#38 ~Lucek~

~Lucek~
  • Goście

Napisano 28 listopad 2010 - 23:00

Zadziwiające ze Tusk pojawia sie w Szczecinie tylko wtedy kiedy czegos potrzebuje a zamian obiecuje nie wiadomo co? ma nas w d...e bo Szczecin to zadupie juz lepiej jakby niemcy tutaj byli to miasto by rozwijało sie a tak nedza z bieda dalej beda parami po Szczecinie chodzili

#39 ~paprykarz~

~paprykarz~
  • Goście

Napisano 28 listopad 2010 - 23:09

Szczecin dla Szczecinian, nie dla Partii!

#40 ~olo~

~olo~
  • Goście

Napisano 28 listopad 2010 - 23:27

No to jedź kolego do Irlandii lub Francji to dopiero zobaczysz kryzys.
A od młodzieżówek mnie nie wyzywaj bo jak będziesz miał tyle lat co ja i będziesz myślał logicznie a nie emocjonalnie to wtedy może będę miał partnera do dyskusji.
Gościu to podaj swoje argumenty na nie a nie wyzywaj innych od marionetek.

Budowane chodniki w centrum za grube miliony. Zapytaj się jakieś mamy z wózkiem co o nich myśli. A bruk poszedł m.in. na podjazdy dla kościołów
Ścieżki rowerowe brukowane nadal a nie asfaltowane a co było obiecane.
Obwodnica - dopiero się zaczął kolejny etap a na resztę przez opieszałość zabrakło pieniędzy
Stadion - bo Pogoń ratował m.in. znienawidzony Nitras i się Krzystek wkurzył do tego stopnia że na Radzie Portu wnioskował o zmniejszenie finansowania.
Hala - wszyscy specjaliści od roku mówią że projekt to relikt przeszłości i należy go gruntownie zmienić a dofinansowanie poszło się.... bo Krzystek nie chciał rozmawiać i prosić o pomoc podobno kolegów z PO
Mieszkanie - paranoja już nie pamiętacie jak wszyscy krzyczeli
Sprawa internetowa - też już nie pamiętacie
Struga - kolejny bubel bo kompletnie nie przygotowana inwestycja i znowu będziecie narzekać.

Przecież zawsze Prezydent mówił że odpowiedzialność za miasto spoczywa na nim więc za co mogę go pochwalić

Basen - hm gdyby nie Konstanty Oświeńcimski którego nota bene nie zaprosił to by guzik z tego było
Skwerki - fakt nawet fajnie zrobione.
Tramwaje - hm chyba pamiętacie jaja z przetargiem
Drogi - w porównaniu np. do Wrocławia to mamy się czym pochwalić?!
Reforma szkół - sami porozmawiajcie z nauczycielami

Ile miejsc pracy faktycznie stworzył a ile przeszkodził stworzyć?
O tym się nie mówi
Tak na prawdę dlaczego nie został zaproszony na otwarcie Oxygene?

Wiem wiem

Będziemy mieli imprezy sportowe
Mistrzostwa Tall Ship's

Ale niech to wam nie zaciemnia tematu

Marin przed 4 lata nie było są nadal w fazie projektu - 4 lata

Może drodzy piewcy obecnej władzy mają jeszcze jakieś argumenty za Krzystkiem a nie tylko epitety pod adresem kontrkandydata. Może choć jedna z osób się tak wypowiadających go zna?!
Bo Ci którzy chcieli się z nim spotkać mogli bez przeszkód do biura poselskiego zadzwonić i umówić spotkania.

A spróbowaliście się umówić z Prezydentem?!
Bez znajomości nie było to możliwe i uwierzcie że nie było warto.
Na ile listów odpowiedział

Nawet Radzie nie raczył odpowiedzieć na pytanie o przegrane sprawy sądowe miasta?!
Dlaczego?

Co ma do ukrycia

Potrafi tylko szkalować bez argumentów a jak z drugiej strony padają fakty to się chyłkiem wycofuje.

Więcej się wypowiadać nie będę bo szkoda słów.

Jezli było tak źle to proszę o odpowiedz dlaczego PO przez 4 lata popierała Krzystka i to co robił.
Jeżeli chodniki były źle robione to czemu Rada głosami PO dawała na to pieniądze w kolejnych budżetach.
Jeżeli hala to relikt przeszłości to dlaczego 4 lata temu, jak PO doszła do władzy, nie podjęto decyzji o rozpisaniu projektu na nową halę. Czyżby zabrakło odwagi, a może mieliście wdedy to w nosie? Właśnie przez takie zwlekanie przez wszystkie poprzednie zarządy mamy projekt co ma chyba z dziesięć lat. Dopiero Krzystek zadecydował o rozpoczęciu tej inwestycji. A finansowanie nie "poszło się ......" tylko poszło na remont bulwarów i Arkonkę.
Stadion - pierwsze słyszę, że Nitras brał udział w ratowaniu Pogoni, ale mogę czegoś nie wiedzieć, tylko pisanie teraz że to jakaś zemsta chyba jest nie na miejscu. Każdy zdaje sobie sprawę co znaczy Pogoń dla Szczecina. Do mnie dociera argument, że nie możemy naraz budować i hali i stadionu i trzeba ustawić to w kolejności. Dla mnie najważniejsza jest decyzja i realizacja i to się dzieje.
Wyciąganie teraz przez PO sprawy mieszkania to szczyt obłudy i zakłamania. Zapomnieli już zaciekle bronili Krzystka, włącznie ze sprowadzeniem do Szczecina Pani Pitery. Teraz im się odwidziało.
Co do sprawy internetu to jak czytam niektóre wpisy na różnych forach to wcale się Krzystkowi nie dziwię. Jest pewna granica chamstwa której przekroczyć nie wolno.
Struga - długo to trwa, ale nie można zaprzeczyć że po drodze były zmiany w przepisach, oceny środowiskowe, itp
Basen - a gdzie byłi posłowie PO ze Szczecina żeby załatwić to dofinansowanie, że Krzystek musiał prosić o pomoc posła z Rewala( z całym szacunkiem do Rewala). A gdzie są teraz jak trzeba załatwić dofinansowanie z Ministerstwana na halę?
I tak dalej i tak dalej. Nie będę na kolejne punktu pisał bo byłyby w podobnym tonie.
Wniosek jest jeden koledzy z PO: pomóżmy Krzystkowi dalej ciągnąć ten wózek a nie rzucacie tylko kłody pod koła,a dlaczego: bo nie pozwolił sobie wejść na głowę.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych