Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

• Zamknięty Temat jest zamknięty
47 odpowiedzi w tym temacie

#41 ~koles~

~koles~
  • Goście

Napisano 29 listopad 2010 - 00:19

Litwinski juz sprzedal d*** SLD - on robi wszystko zeby miec wladze, moze obieca nam metro do berlina albo lotnisko na glebokim albo .... oj tacy glupi to my nie jestesmy chlopcze Litwinski - spadaj!

#42 ~Robin Hood~

~Robin Hood~
  • Goście

Napisano 29 listopad 2010 - 03:05

Ja mam wielki żal do premiera Tuska, jak można było powiedzieć o kandydacie na III kadencję na prezydenta Wrocławia Rafała Dutkiewicza by na niego ludzie nie głosowali bo ma konszachty z PIS. Widać ludzie woleli nie słuchać premiera i zagłosowali na sprawdzonego w 2 kadencjach Dutkiewicza usyskując 73 proc. poparcie, i to niezależnego. Ja wiem że premiera boli to że nie ma swojej marionetki i robi wszystko by obstawić w miastach swoimi ludźmi, nieważne czy dobrymi czy złymi, liczy się tylko i wyłacznie władza. Dlatego też przyjechał do Szczecina poprzeć marionetkę Nitrasa. Bo już Krzystek dla niego be, bo nie można nim sterować.
Mam wiele uwag dla Krzystka, ale uważam że powinniśmy dać mu szansę na II kadencję, bądź co bądź 4 lata to za mało by się pochwalić co w mieście się zrobiło. Wolę Krzystka nad Litwińskim, bo Litwiński nie jest lepszy niż Nitras, którego nie cierpię, tak jak ostatnio całe PO.
Dlatego apeluję, głosujcie na Krzystka. Nie pozwólcie by naszym miastem rządziło PO.
Kto wie, może za 4 czy za 8 lat za prezydentury Krzystka Szczecin pochwali się osiagnięciami jak może sie pochwalić Wrocław czy Poznań? Trzeba mu dać szansę.

#43 ~Maciolek~

~Maciolek~
  • Goście

Napisano 29 listopad 2010 - 03:22

POczatek końca PO w POlsce zaczyna sie od Szczecina, podobnie jak PZPR. Zbyt wiele buty, sztywnych cynicznych min. Historia lubi sie powtarzać. Przypomnimy i sprzedane żwirownie i Police z Kronospanem Panie Krzystek, moja rodzina z Panem!

#44 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 29 listopad 2010 - 06:47

Uwolnijcie nasze miasto od Krzystka - on myśli tylko o własnej duupie, posadach dla kumpli i darowiznach dla kleru. Panie Litwiński - spraw aby sobie poszedł do swojego brata, który nosi czarną sukienkę.

#45 ~bezpartyjni~

~bezpartyjni~
  • Goście

Napisano 29 listopad 2010 - 07:35

Zgadzam się Panie Wodzu dziękujemy, bo jak rozumiem, nieważne kto wygra , a pomoc będzie ! Coś mi to przypomina . Kiedyś przyjechał do naszego stoczniowego Miasta wielki wódz Gierek krzyknął Pomożecie , stoczniowcy odpowiedzieli Pomożemy. A później wielu z nich musiało wyjechać z kraju. Dość partyjniactwa ! Szczecin zawsze był wolnym Miastem, dlatego tak nas się boicie i nagle tydzień przed wyborami przyjeżdżacie. PZPR i PO już było. Czas na dobre zmiany ! Wodzu kiedy Pan zaszczyci stoczniowców swoją wizytą za 4 lata , przed następnymi wyborami ?

Bardzpo dobrze,że nareszcie ROZWALAJA STOCZNIE!!!mogliście PRACOWAĆ,ale wam zawsze było źle,tylko STRAJKOWAC wam sie chciało,za komuny ,za każdego rządu,ktory nie dotował stoczni,związków na zakładaliście ,by sie za nasze pieniądze utrzymywać!!DOŚĆ do roboty nieroby z JURKIEM na czele,a nie wiece i manifestacje

#46 ~polka~

~polka~
  • Goście

Napisano 29 listopad 2010 - 07:40

POczatek końca PO w POlsce zaczyna sie od Szczecina, podobnie jak PZPR. Zbyt wiele buty, sztywnych cynicznych min. Historia lubi sie powtarzać. Przypomnimy i sprzedane żwirownie i Police z Kronospanem Panie Krzystek, moja rodzina z Panem!

Widze,że noc zarywasz by ,by wymyślec czym urazic PO,ale nic z tego; MY ŚPIMY SPOKOJNIE,a wy z Robim Hoodem jedźcie do Szkocji moze tam wasze miejsce!!

#47 ~dec~

~dec~
  • Goście

Napisano 29 listopad 2010 - 08:17

Widze,że noc zarywasz by ,by wymyślec czym urazic PO,ale nic z tego; MY ŚPIMY SPOKOJNIE,a wy z Robim Hoodem jedźcie do Szkocji moze tam wasze miejsce!!

Nie ma to jak zaślepiony fanatyk partii! Jestemy z tobą towarzyszu!

#48 ~xxx~

~xxx~
  • Goście

Napisano 29 listopad 2010 - 08:18

No tak, Krzystek już nie jest marionetką, potrzeba nowej "By żyło się lepiej... kolesiom".

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych