Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »
Drodzy internauci!
W związku z ciszą wyborczą wyłączyliśmy możliwość komentowania artykułów i zamieszczania wpisów na forum.
Zapraszamy w niedzielę wieczorem, po zakończeniu głosowania.

3 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~logika jest nielogiczna~

~logika jest nielogiczna~
  • Goście

Napisano 12 styczeń 2019 - 13:19

Polacy uciekają za granicę, dzieci rodzi się mało, społeczeństwo się starzeje, wyż powojenny coraz starszy, Ukraińcy szykują się do wyjazdu za zachodnią granicę, a deficyt mieszkań i zainteresowanie kupnem na wynajem mają długofalowo rosnąć ...bardzo ciekawe

#2 ~Piotr K~

~Piotr K~
  • Goście

Napisano 12 styczeń 2019 - 15:00

przecież to reklama developerów i pośredników, którzy będą zdychać jak muchy.. już raz dostali w dupę i teraz będzie kolejny raz... 

ludzie nie dajcie sie ruchać, potem w mieście pełno byle jakich mieszkań i architektury robionej pod masówkę bez planu zagospodarowania

już teraz macie braki w szkołach przedszkolach, sklepach na takich odludziach, a co dopiero będzie potem - myślcie przed zakupem 

ci na ku słońcu chyba najlepiej się przekonali jak to jest być dosłownie WYDYMANYM przez dewelopera....

#3 ~tymonkruda~

~tymonkruda~
  • Goście

Napisano 30 styczeń 2019 - 14:37

Czyli co, nie oplaca się teraz inwestować? Mam ochotę zakupić mieszkanie na nowo powstałym osiedlu Lubicz Apartamenty w Rowach. Bardzo przemyślanie osiedle, idealne dla rodzin z dziećmi, w fajne nadmorskiej miejscowości. Chyba opłacalna inwestycja? Jak nie wynajmę jakiejś rodzince, to chociaż przez wakacje turystom - a jest teraz na to popyt tak myślę. 

#4 ~Magda~

~Magda~
  • Goście

Napisano 27 luty 2019 - 20:39

obserwuję od jakiegoś czasu ofertę gdańskiego Robyga i mam nieodparte wrażenie, że u cni ceny się  zatrzymały. I jak na trójmiasto są na bardzo atrakcyjnym poziomie. 

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych