Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Gazeta Gryficka


8 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Jarun~

~Jarun~
  • Goście

Napisano 08 grudzień 2012 - 16:53

Odpowiadając Empelonowi: który bapisał: " Należy rozwiązać jednostki antyterrorystyczne, bo czym będą się zajmować? Przecież u nas nie ma podłoża!(terrorystycznego -przy.aut.) Po przeczytaniu opinii prokuratury coraz bardziej umacniam się w przekonaniu, że „zamachu” miał dokonać p.Brunon K. i 4 agentów ABW
http://korwin-mikke....onet.pl/page/2/
Tajne policje w przeszłości hodowały sobie terrorystów. Pytanie czy Brunon K. nie był tajnym współpracownikiem. Tusk nie ma wpływu na to co robią tajne służby, sam jest zaskakiwany – mówi Michalkiewicz, który informacje na temat zamachu na Sejmu nazwał groteską.
kościól katolicki nigdy nie nawoływał do terroryzmu czy "swiętej wojny" ! Bezczeszczenie symbili w Polsce uchodzi bezkarnie, najwyżej jakies śmieszne grzywne...w islamie by panienka wisiała. Nikt nie osmieli się znieważyć np. Mahometa, bo to oznacza wyrok śmierci. W czasie 123 letniej niewoli pod zaborami Polacy-katolicy nie wyrzynali zaborców. Polacy nie wymyślili łagrów i obozów kocentracyjnych. Jak się nie ma argumentów to w tonie kpiarsko-napastliwym pisze sie durnoty panie Empelon.

#2 ~Empelon~

~Empelon~
  • Goście

Napisano 10 grudzień 2012 - 15:35

@Juran
Nie wiem kto inspirował Brunona K. Czy były to służby specjalne czy głos w jego głowie. Nie tego dotyczył mój Post. Ja nie zgadzam się z tezą że w Polsce nie może być terroryzmu. Być może kiedy to piszę ktoś właśnie podkłada gdzieś bombę. Nie chciał bym tego - ale nie mogę togo wykluczyć. A teza, że to dzięki Kościołowi Katolickiemu mamy i będziemy mieć kraj wolny od terroryzmu jest wręcz śmieszna.

Poniższe cytaty z zachowaniem oryginalnej pisowni:

kościól katolicki nigdy nie nawoływał do terroryzmu czy "swiętej wojny"
Taaak?
Więc to nie papież Urban II w 1095 r. ogłosił świętą wojnę i nawoływał do wypraw krzyżowych które wszystkim uczestnikom miały zapewnić odpust zupełny i zagwarantować przepustkę do nieba? To trochę tak jak męczeńska śmierć za wiarę która gwarantuje niebo i 72 dziewice.

Bezczeszczenie symbili w Polsce uchodzi bezkarnie
Nie wiem o jakich symbolach Pan pisze, ale jeśli o polskich to przypominam, że są to godło, flaga (barwy narodowe) i hymn. I są one chronione w konstytucji. Poza tym jaki to ma związek z tematem mojego postu?

Nikt nie osmieli się znieważyć np. Mahometa, bo to oznacza wyrok śmierci.
Marzy się co niektórym teokratyzmt i palenie na stosie za herezje.

Polacy nie wymyślili łagrów i obozów kocentracyjnych.
Tak - ale czy to oznacza że żaden Polak nie może zostać terrorystą?
Polacy służyli w UB/US. Mordowali innych Polaków. Niektórzy donosili do gestapo lub NKWD. Palili żydów w stodołach. To są fakty.
Nie twierdzę że cały naród, ale jakaś jego mała część zawsze była zdolna do największego świństwa. Możemy być dumni z naszej historii bo takie mendy były raczej marginesem społeczeństwa, a jako naród zawsze potrafiliśmy mobilizować się w obronie ojczyzny. Ale niestety w Polsce terroryzm jest możliwy i nawet KK na to nic nie poradzi.

Jak się nie ma argumentów to [...] pisze sie durnoty
O - i tu się z Panem zgadzam!

#3 ~Jarun~

~Jarun~
  • Goście

Napisano 23 grudzień 2012 - 19:58

Takie tam, szukanie dziury w całym, zwykłe czepianie się. A bo tysiąc lat temu..papież...śmieszna argumentacja. Oczywiście w Polsce też nie wykluczone jest trzęsienie ziemi. Nie mędrkuj pacanie !

#4 ~Empelon~

~Empelon~
  • Goście

Napisano 23 grudzień 2012 - 23:52

Nie mędrkuj pacanie !

O! I tu wystawiłeś świadectwo sobie, a więc i po części swoim poglądom. To takiej miłości bliźniego uczy ten wszechmocny Kościół Katolicki? Taki wpis kończy kulturalną dyskusję. Nie jesteś wart tego aby z Tobą rozmawiać.

#5 ~Jarun~

~Jarun~
  • Goście

Napisano 28 grudzień 2012 - 18:56

Brak argumentów...bo sobie pacanku pomyślałeś, że jak ty burkniesz no to...a tu nie,,,,krok po kroku wyśmiałem ciebie kmiotku !

#6 ~Empelon~

~Empelon~
  • Goście

Napisano 01 styczeń 2013 - 15:51

krok po kroku wyśmiałem ciebie kmiotku !

Krok po kroku niejaki Juran co najwyżej obnażał swoją ignorancję.

Chętnie podyskutowałbym na poruszane tematy ale z osobą o wyższej kulturze prowadzenia dyskusji w myśl zasady: Nie kłuć się z chamem bo najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem.

#7 ~Bartek~

~Bartek~
  • Goście

Napisano 04 marzec 2013 - 02:47

Podziwiam Empelon Twój spokój i wiedzę. Mam czasem podobne rozmowy z fanatykami uważającymi się za wyższą rasę od niewierzącycy i innych religii. Jak brak argumentów to i potrafią udowadniać swoją rację rękoczynami. Myślę, że tak by mogło się stać przy Twoim spotkaniu z "Jarunem" który, śmiem twierdzić, nigdy nie przeczytał ani jednego rozdziału Biblii. A warto. Tam dopiero krew się leje!

#8 ~inga~

~inga~
  • Goście

Napisano 04 marzec 2013 - 08:27

Szczygieł nie wie do jakiej organizacji wstępował w czasie stanu wojennego, w tym roku urodziła mu sie córka, która poszkiereszowała biedną kobietę w wypadku samochodowym, miała sprawę karną i powinna siedzieć w więzieniu, ale wynajął adwokatów ze Szczecina, i dostała w zawieszeniu. Chronił ją też policjant Kmiecik z Płotów, teraz jest od kilku lat komendantem straży w Gryficach. Skąd się znalazł, cuda się zdarzają..., A kobieta pokiereszowana cierpi do końca życia. A z gazety można dowiedzieć się że prawnicy wręczali kobiecie łapówkę za milczenie. Może pani dziennikarka Jakubowska płatna przez burmistrza wyjaśni tą sprawę??? Może wyjaśni sprawę Szczygła w WRONie, tam byli i katowali i bili ludzi, a on popierał ten system – przewodniczący WRON w Gryficach, tak jak Łobożewicz i inni. Ten człowiek nie powinien być burmistrzem, może ludzie opamiętają się i wybiorą normalnego człowieka, bo ten postawił tylko kacyków, na stanowiskach i okupują stanowiska w szkołach, zakładach pracy i urzędzie, nawet sprzątaczka była zaakceptowana. Nikt tam się nie prześliźnie. To samorządowy mafio, decyduje o wszystkim. W szkole rządzi Szczygłowa, a rospondek marionetką ale kasę bierze jak cholera. CBA już dawno zbadać te sprawy, zresztą zgłoszę.
Mieszkanka z TrzygłówDodaj odpowiedź  


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych