Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

263 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~świadek~

~świadek~
  • Goście

Napisano 28 czerwiec 2012 - 11:59

Ja polecma kebaba na Śląskiej przy rądzie ofar katastrofy smoleńskiej, niedaleko Pleciugi. ;)

#22 ~melkor~

~melkor~
  • Goście

Napisano 28 czerwiec 2012 - 12:01

Ja polecma kebaba na Śląskiej przy rądzie ofar katastrofy smoleńskiej, niedaleko Pleciugi. ;)

Przy czym? o.O

#23 rejk

rejk

Swojak

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 104 postów

Napisano 28 czerwiec 2012 - 12:04

Przy rądzie - rądo to takie okrongłe skżyrzowanie ;)

A czy przypadkiem ten kebab (który tak gwoli ścisłości jest przy ulicy Mazurskiej, nie Śląskiej, z tego co się orientuję), nie należy też do tych Kurdów z Wernyhory? :)

#24 ~dagmara~

~dagmara~
  • Goście

Napisano 28 czerwiec 2012 - 12:05

Najlepszy Krbab jest u Turkow na Wojska Polskiego rog Jagielonskiej

#25 ~gosia~

~gosia~
  • Goście

Napisano 28 czerwiec 2012 - 12:06

1 miejsce: Orginal Turkish tuż przy rondzie przy Kołłątaja na Niebuszewie (przy skwerze)

chyba żartujesz....

#26 ~Ja to ja~

~Ja to ja~
  • Goście

Napisano 28 czerwiec 2012 - 12:08

Jedyny słuszny kebap to kebap w "AKDENIZ" u wesołego Turka na Komuny Paryskiej po drugiej stronie ulicy od przystanku w stronę Polic :-)

#27 ~Anon~

~Anon~
  • Goście

Napisano 28 czerwiec 2012 - 12:08

Tylko Wernyhory!

#28 ~Black Hayate~

~Black Hayate~
  • Goście

Napisano 28 czerwiec 2012 - 12:11

Osobiście polecam Turasa na Werny. Za 10 daje takie rolo że zjeść się samemu tego nie da :)

#29 ~GOSIA~

~GOSIA~
  • Goście

Napisano 28 czerwiec 2012 - 12:12

oczywiscie ze tylko i wyłącznie na wernyhory. moze nie ejst tam czysto i nie ma gdzie usiasc przy stole, zeby na spokojnie zjesc. ale Faceci sa naprawde mili i robią pycha kebab ze zeżreć ledwo idzie :) KEBAB? TYLKO NA WERNYHORY

#30 ~tomas~

~tomas~
  • Goście

Napisano 28 czerwiec 2012 - 12:15

Najlepsze kebaby są na Wernyhory u Arifa :)))))))
Codziennie dostawy surówek z biedronki - mieszkam niedaleko to widzę :)
POLECAM !!!!!!

Chodzi mi o wkład do surówek czyli warzywa nie mylic z gotowymi surówkami !!! :)

#31 ~Mario~

~Mario~
  • Goście

Napisano 28 czerwiec 2012 - 12:16

Zgadzam się z większością :) Napewno na Wernyhory numer 1 !!! Polecam również AKDENIZ na Komuny Paryskiej/Bandurskiego, jak i w pasażu na Narutowicza tam gdzie Netto :) to moja faworyzowana trójka :)

#32 ~delki~

~delki~
  • Goście

p.s.cos mi tu sie wydaje ze to tylko reklama tego wernyhory i spamowanie... a rzeczywistosc jest zdecydowanie inna

#33 ~hermenegilda~

~hermenegilda~
  • Goście

Bar rab może być,ale kto napisał że w Dabiu na dworcu-porażka!!!!!!!!!! przecież tam nie ma ruchu
a tak na marginesie co to za kebab z mięsa zmielonego,....olera wie co tam zmielone a prawdziwej czystej baraniny to raczej nie uswiadczysz w takich przybytkach

#34 ~kork~

~kork~
  • Goście

Napisano 28 czerwiec 2012 - 12:17

Wernyhory ? - chyba żartujecie - zawsze mało i bez prawdziwie ostrego sosu
Berlinery ? - jaka znowu baranina - zwykła mielonka z indyka z wołowiną lub z samej wołowiny i drożyzna na maxa
Bar rab - od kiedy wieprzowina to kebab?

Nie oszukujmy się - w Szczecinie nie ma żadnego kebaba z baraniny , choćby mielonej, nie mówiąc już o płatach.

W grę może wchodzić jedynie (oczywiście też mielonki) zozan (chociaż po zmianie ekipy ostatnio podupada z mięsem) bo są świeże surówy, dużo, tanio i sosy bez pudła oraz narutowicza gdzie wszystko jest w miarę na srednim poziomie i cena znośna. Unikajcie za to kurdów z froo grila na warszewie i mezo (boczna od łukasinskiego) bo tam zawsze jest najgorsza mielonka i słabiutkie sosy. Kiedyś dobry też był imbiss na niepodległości (za czasów wydziaranych sprzedawców) i buda na żókiewskiego, której właściciela po zamknięciu przybytku widziałem jako zwykłego sprzedawcę w berlinerze w turzynie.

#35 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 czerwiec 2012 - 12:22

tomas Widocznie nie mieszkasz z byt blisko, bo oni sami kroją surówki i warzywa przywożą z Przecławia

#36 ~mati~

~mati~
  • Goście

Napisano 28 czerwiec 2012 - 12:22

Turas na Grota Roweckiego! :)

#37 ~tomas~

~tomas~
  • Goście

Napisano 28 czerwiec 2012 - 12:25

tomas Widocznie nie mieszkasz z byt blisko, bo oni sami kroją surówki i warzywa przywożą z Przecławia

Kilka razy spotkałem w biedronce na klonowica wiec wiem co mowie :)

#38 Maciek83

Maciek83

Swojak

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 2467 postów

Napisano 28 czerwiec 2012 - 12:27

U turka na Narutowicza obok netto,albo na Wernyhory . A w makwakach i rabie to najgorsze ścierwo,wszystkie resztki mięsne nabija się szpikulec i smaży. Jeśli zamawiasz kebab to samo pytanie "wieprzowy czy drobiowy" jest już dziwne- z baraniny poprosze.

Użytkownik Maciek83 edytował ten post 28 czerwiec 2012 - 12:27

#39 ~tomas~

~tomas~
  • Goście

Napisano 28 czerwiec 2012 - 12:31

weż mnie nie wku***aj bo pier***isz głupoty sam z nimi jeżdżę do Przecławia bo kapustę widocznie widziałeś ich tam przypadkiem jak kupowali co innego !

Człowieku nie unoś się !!!! jeszcze masz mleko z piersi pod nosem a jeszcze podskakujesz... widzialem ich jak brali pomidory i cebule a kapusty nie widzialem wiec po co sie tak pocisz z tymi wypocinami - napisalem ze najlepszy kebab jest u nich wiec wyluzuj :)

#40 ~delki~

~delki~
  • Goście

Napisano 28 czerwiec 2012 - 12:33

rejk poszedłbym ale nie wiem gdzie ???

Dokładnie lokalizacje poproszę.... bo jedne mowi ze w tej paskudnej budzie na krzyzowce z zolnierska...a drugi na terenie hal z warsztatami jak sie z 75 na polibudę

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych