Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

263 odpowiedzi w tym temacie

#41 ~jan~

~jan~
  • Goście

Napisano 28 czerwiec 2012 - 12:35

Ja polecam "Farmę" na Placu Kościuszki

#42 rejk

rejk

Swojak

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 104 postów

Napisano 28 czerwiec 2012 - 12:36

rejk poszedłbym ale nie wiem gdzie ???

Dokładnie lokalizacje poproszę.... bo jedne mowi ze w tej paskudnej budzie na krzyzowce z zolnierska...a drugi na terenie hal z warsztatami jak sie z 75 na polibudę

Dokładnie tam, gdzie Ci linka wkleiłem - naprzeciwko przystanku przy osiedlu Magnolia Park (czy jak tam ono dokładnie się nazywa). Wchodzisz w tę bramę i od razu po lewej.
A kolega, który dał linka do Żołnierskiej, chyba pomyłkowo Twój wcześniejszy link wkleił po prostu.

Użytkownik rejk edytował ten post 28 czerwiec 2012 - 12:36

#43 ~tomas~

~tomas~
  • Goście

Napisano 28 czerwiec 2012 - 12:36

rejk poszedłbym ale nie wiem gdzie ???

Dokładnie lokalizacje poproszę.... bo jedne mowi ze w tej paskudnej budzie na krzyzowce z zolnierska...a drugi na terenie hal z warsztatami jak sie z 75 na polibudę

dokladnie to jest po lewej stronie na terenie hal z warsztatami jak sie z 75 na polibudę idzie

#44 ~karolina~

~karolina~
  • Goście

Napisano 28 czerwiec 2012 - 12:38

jak dla mnie berlin doner kebab jest najlepszy w szczecinie

#45 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 czerwiec 2012 - 12:39

Polecam "Farmę" na Placu Kościuszki

#46 ~tomus~

~tomus~
  • Goście

Napisano 28 czerwiec 2012 - 12:41

Jeszcze nie jadłem na wernyhory, ale jak ktos napisał że nie mają tam dobrego ostrego sosu to musi być kiepsko;/.. taka masówka dla ludzi bo wiekszośći ludzinie lubi ostrego sosu,a tu bład bo kebab powienien byc ostry:).
Ale pojade i zjem tam to ocenie.
Napewno b. dobry kebeb byl na pomorzanach obok akademikow pamu. ALe juz zamkniety;(
Kolejn dobry to ten zozan rog jagilonska z wojska polskiego. Tam to róznie było, bo był keidysniebo w gebie potem sie pogorszyl ale teraz znowu zaszedlem tam zjesc i znowu szczeka opada!! :) takze gorąco polecam. Daja bardzo duzo ze tez nie mozna zjesc, dobre oraz w b. dobrej cenie.
W netto na narutowicza, nie jest najgorszy ale ja wole np. zozana:).
w sumie to patrzac na to jakie zarcie daja np. w bar rabie to kazdyz tych kebabow serwuje super zarcie. NIe rozumiem ludzi co mowia ze bar rab ma najlepszy kebab.. KURCZE!! tam jest dno i nedza i to w duzej cenie.! Jak ja widze jak mi wazą to co daja do kebab to juz mi sie nie dobrze robi;/ ze o smaku oczywiscie nie wspomne;/ APELUJE do ludzi co jedza w barrabie!! opamietajcie sie! :) idzcie gdzies indziej i sprobujcie prawdziwego jedzenia! :) no chyba ze naprawde nie zostaliscie obdarowani ani jednym kubkiem smakowym :)
POZDRO

#47 ~Michał~

~Michał~
  • Goście

Napisano 28 czerwiec 2012 - 12:42

Najlepszy Kebab zdecydowanie u Turków na skrzyżowaniu Śląskiej i Mazurskiej (rondo Ofiar Katastrofy Smoleńskiej). Dużo mięsa i świetny klimat.

#48 ~bob~

~bob~
  • Goście

Napisano 28 czerwiec 2012 - 12:51

Wernyhory, kto zje ten zrozumie, choc czasem trafi sie gorszy. Akdeniz na komuny tez calkiem niezly.

#49 ~Alicja~

~Alicja~
  • Goście

Napisano 28 czerwiec 2012 - 12:53

Kiedyś najlepszy był w RABIE, ale widzę, że opinie są raczej ujemne. Jesli będe miała ochotę, to zajrzę przy NETTO na Narutowicza lub na Kołłątaja. Ale od jakiś 5 lat nie smakowałam kebeba. Pozdrawiam i smacznego:)

#50 ~gosia~

~gosia~
  • Goście

Napisano 28 czerwiec 2012 - 13:15

wernyhory tuż obok samochodówki czy co tam jest....

#51 ~thomas~

~thomas~
  • Goście

Napisano 28 czerwiec 2012 - 13:16

A czy wiecie skąd właściciele biorą mięso? Z Dębna z firmy Izmir Kebab. zero baraniny! Same mięso drobiowe.

#52 ~Agnes~

~Agnes~
  • Goście

Napisano 28 czerwiec 2012 - 13:17

Bezkonkurencyjny kebap jaki można zjeść w Szczecinie to ten serwowany przez Turka na Wernyhory. Gorąco polecam rollo. Tak dużo mięsa nie dostaniecie nigdzie indziej. Tam nie ma nakładania składników "na wagę". Do środka wrzucają tyle ile sie zmieści, że rollo jest ledwo zawijanie.
Turek z Wernyhory jest najlepszy !!!

Zgadzam się w 100 %. Taki rollo kebab miałam na dwa razy, taki wielki! I za niewielką kwotę-)

#53 ~szczecinianin~

~szczecinianin~
  • Goście

Napisano 28 czerwiec 2012 - 13:31

najlepszy kebab to na grota-roweckiego/berlinga
potwierdza to spora ilość samochodów policyjnych, taksówkarzy, kurierów i przedstawicieli handlowych pod tym kebabem
na wernychory też dobry ale ten jest lepszy

#54 ~ja~

~ja~
  • Goście

Napisano 28 czerwiec 2012 - 13:32

Turas na Grota Roweckiego! :)

potwierdzam
ten kebeb jest najlepszy

#55 ~Bart~

~Bart~
  • Goście

Napisano 28 czerwiec 2012 - 13:37

3 Maja przy przystanku "Plac Zawiszy" :)

#56 ~Gościu~

~Gościu~
  • Goście

Napisano 28 czerwiec 2012 - 13:44

TYLKO U KURDÓW ( NIE TURKÓW ) NA WERNYHORY.

#57 ~mateusz~

~mateusz~
  • Goście

Napisano 28 czerwiec 2012 - 13:48

a najlepszy kebab to ja robie w domu :) piers z kurczaka, tortilla, marchewka biała kapusta ogorek sos czosnkowy wlasnej. miesko przyprawiamy smazymy na patelni potem rozdrabiamy i dalej smazymy a pozniej wszytko w tortille i smacznego koszt ok 20 zł i mam 6 takich kebabow :) a kiedys jadałem na miescie to swego czasu był bar rab ale ostatnio cos słysze negatywne opinie i kebab na wenryhory jest jednym z lepszych jakikowliek jadłem !!!

#58 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 czerwiec 2012 - 13:52

wernyhory... ZDECYDOWANIE!!!

#59 ~M.~

~M.~
  • Goście

Napisano 28 czerwiec 2012 - 13:54

Przecież te wszystkie kebaby od Turków robione są z tego samego mięsa od tego samego dystrybutora więc można mówić wyłącznie o różnicach w sosach i ilości mięsa w bułce/placku. Osobiście polecam Turka na 3 Maja przy placu Zawiszy. Świeże surówki, dużo mięsa. Na Wernyhory w zasadzie wielkiej różnicy w smaku nie ma. Poza tym całkiem niezły kebab jest w Imbisie na Niepodległości. W innych miejscach nie jadam bo dają mało mięsa.

#60 ~jarek~

~jarek~
  • Goście

Napisano 28 czerwiec 2012 - 14:06

fawilla na mierzynie - czasem mam dosyc tych tureckich i tam pyszny taki od serca, i kelnerki liczne, na ryneczku przy ul walecznych - super pyszny, ze nie ma lipy, no i ta czerwona budka na parkingu przy starym centrum sloneczne - ideal

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych