Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

59 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 14 październik 2012 - 09:40

smacznie, zaczek na piastów w budynku zut

#22 ~Rycho~

~Rycho~
  • Goście

Napisano 14 październik 2012 - 10:43

U WŁODKA jest dobre jedzonko i miła obsługa :-)

#23 ~studentZUT~

~studentZUT~
  • Goście

Napisano 14 październik 2012 - 10:46

smacznie, zaczek na piastów w budynku zut

czy tak smacznie to nie wiem...
jedzenie odgrzewane w mikrofali(wszystko), w schabowym więcej panierki niż mięsa
żurek w miarę dobry i tani jak dobrze pamiętam coś koło 3,2zł

#24 ~studentka~

~studentka~
  • Goście

Napisano 14 październik 2012 - 19:33

czy tak smacznie to nie wiem...
jedzenie odgrzewane w mikrofali(wszystko), w schabowym więcej panierki niż mięsa
żurek w miarę dobry i tani jak dobrze pamiętam coś koło 3,2zł

pycha mi smakuje jedzonko w żaczku blisko z uczelni i tanio;)

#25 ~klient~

~klient~
  • Goście

Napisano 14 październik 2012 - 20:55

Bar mleczny na dworcu PKP w Stargardzie,
10 sztuk pierogi ruskie lub z kapustą 5.90 z miesem 6.90
gulasz , ziemniaki surówka , kompot 7,50
schabowy , ziemniaki , surówka kompot 9,40
mielony , ziemniaki , surówka , kompot 8,40 itd.
Jedzenie smaczne , czysto i apetycznie. Polecam.

#26 ~klient~

~klient~
  • Goście

Napisano 14 październik 2012 - 21:00

Bar mleczny na dworcu PKP w Stargardzie,
10 sztuk pierogi ruskie lub z kapustą 5.90 z miesem 6.90
gulasz , ziemniaki surówka , kompot 7,50
schabowy , ziemniaki , surówka kompot 9,40
mielony , ziemniaki , surówka , kompot 8,40 itd.
Jedzenie smaczne , czysto i apetycznie. Polecam.

przepraszam , pomyłka z kompotem o 50 groszy drożej
gulasz , ziemniaki surówka , kompot 7,90
schabowy , ziemniaki , surówka kompot 9,90
mielony , ziemniaki , surówka , kompot 8,90

:)

#27 ~ja~

~ja~
  • Goście

Napisano 14 październik 2012 - 22:18

w "szaszłykarnii" na Wyszyńskiego w Stargardzie też jest bardzo smacznie i tanio...tylko że trzeba jeść na papierowych tackach

#28 ~Ela~

~Ela~
  • Goście

Napisano 16 październik 2012 - 08:35

Zgadzam się z opinią że w Stargardzie na PKP można dobrze i tanio zjeść ! Polecam ;)

#29 ~bartek~

~bartek~
  • Goście

Napisano 19 listopad 2012 - 23:25

tanio można zjeść w lokalu POD WIERZBA na prawobrzeżu na osiedlu bukowym mają tam obiady domowe dwudaniowe po 10 zł i naprawde smakują i naprawde mozna się najeść

#30 ~kari~

~kari~
  • Goście

Napisano 27 maj 2013 - 12:17

teraz najtaniej wychodzi zamówić sobie stolik przez 1globeevent.pl i wtedy na starcie dostaje się darmowe przystawki i zniżkę w restauracji. Bo tak samemu iść do restauracji to się nie opłaca.

#31 ~Mariusz~

~Mariusz~
  • Goście

Napisano 04 luty 2014 - 21:04

Polecam obiady w Jadłodajni Ewita na targowisku Kalinka przy Witkiewicza przy Lidlu.

Rewelacyjne naprawdę smaczne domowe obiady i do tego naprawdę tanio. za obiad dwudaniowy tylko 10,90 w zestawie jest też surówka i kompot.  

Rewelacyjną mają tam panią bufetową :) 

#32 ~neminka~

~neminka~
  • Goście

Napisano 31 marzec 2015 - 11:33

Smaczne oraz niedrogie jedzenie jest w Kantynie Portowej. Restauracja na Bytomskiej. Często lubimy tam całą rodziną wyskoczyć sobie aby coś zjeść.

Szczególnie,że jest samoobsługa, bardzo wiele dań do wyboru tak więc nie trzeba marnować czasu na przygotowanie.

Szczególnie polecam  spróbować ich smażónego śledzia. Niebo w gębie. 

#33 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 czerwiec 2015 - 12:34

Pasibrzuch na Kaszubskiej kiedyś było smacznie, teraz od paru lat coraz gorzej. Schabowe fuj, zupy niesmaczne. Nie polecam i wcale nie jest tanio !

#34 ~kaka~

~kaka~
  • Goście

Napisano 19 lipiec 2015 - 13:59

Krowa i Wół

#35 ~BMI 23~

~BMI 23~
  • Goście

Napisano 19 lipiec 2015 - 17:13

W Barach Mlecznych jedzą tylko zwierzęta... Chociaż ja mojemu rasowemu amstaffowi też nic bym stamtąd nie dał. Ja jem tylko w drogich restauracjach typu pizza hut albo kfc :) Pozdro

te gõwnodajnie, bo nawet na miano jadłodajni nie zasługują, pasą deb***i odpadami poprodukcyjnymi z ubojni oraz chemią. Człowiek o zdrowych zmysłach dostaje odruchu wymiotnego na sam zapach dobiegający z tych stołówek dla idiotów. Nurki opróżniające śmietniki lepiej i zdrowiej jedzą od czcicieli momów w hamburgerze. Mieszkam na ul. Wierzyńskiego, więc wiem czym śmierdzi z KFC, Pizza Hut, czy McDonaldsa.

#36 ~kiszony ogórek~

~kiszony ogórek~
  • Goście

Napisano 19 lipiec 2015 - 17:19

Jest jeszcze "U Włodka" w podziemiach PZU od strony Roosevelta. Całkiem przyzwoita jadłodajnie i nietoksyczna. Ktoś kto pisze, że KFC czy Pizza hut albo inny MCDonalds to restauracie i to "te lepsze" powinien raz w życiu odwiedzic restaurację. Restauracje w Szczecinie ti Chief, Bombay, Hotel Park. W reatauracji na stole leży świeży obrus, kelner nalewa wino czy wodę, podaje co trzeba i kiedy trzeba. A fast foodowe "korytka" gdzie podaje się żarcie w papierze to fast foody, nie restauracje.

Nie natężaj się, bo dêbil, który nie odróżnia fast foodów od restauracji i tak nic z tego nie zrozumie. Taki miłośnik fast foodów umrze jako dwustukilogramowy worek tłuszczu. Umrze młodo, a jego życie będzie pasmem udręki, bo nawet pociupciać nie będzie mógł choćby nie wiem jak bardzo tego pragnął.

#37 Memka

Memka

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 17 sierpień 2015 - 14:46

Pizzeria Alle dobre! Przyjaciół Żołnierza 78a polecam, naprawde warto.
www.alledobre.szczecin.pl

#38 ~berelka~

~berelka~
  • Goście

Napisano 16 wrzesień 2015 - 12:21

Ja nie przepadam za kebabami. Nie mam zaufania do takiego mięsa i jak wychodzę gdześ zjesć to staram się wybierać miejsca ze zdrowym jedzeniem.Od jakiegoś czasu lubimy soboie z mężem wyskoczyć do Kantyny Portowej na Bytomskiej. Smaczne jedzenie. Mają tam bardzo duży wybór potraw. Co mi się podoba to samoobsługa bo mogę sobie wybrać co chcę oraz widzę jak to wygląda.

Bawiłam się tam kiedyś na weselu siostry i również mi się podobało. Stąd zresztą znam to miejsce. 

#39 ~Karola~

~Karola~
  • Goście

Napisano 18 listopad 2015 - 21:14

Jeśli chodzi o dobrą pizzę polecam Pizzerię PO SĄSIEDZKU (ul.Bandurskiego - niedaleko ryneczku Wilcza ) Smaczne jedzonko (uwielbiam Toskane<3 ) , sympatyczna obsługa- dosłownie jak w dobrym sąsiedztwie i klimatyczna muzyka łagodzaca stres po całym dniu , której dziś brakuje
w  lokalach gastronomicznych. 

#40 ~xcxsd~

~xcxsd~
  • Goście

Napisano 15 grudzień 2015 - 10:25

Jednym z moich ulubionych miejsc na "kulinarnej mapie" miasta jest El Globo. Przytulnie, przemiła obsługa i dobre jedzonko.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych