Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »
Drodzy internauci!
W związku z ciszą wyborczą wyłączyliśmy możliwość komentowania artykułów i zamieszczania wpisów na forum.
Zapraszamy w niedzielę wieczorem, po zakończeniu głosowania.

59 odpowiedzi w tym temacie

#41 ~Natka~

~Natka~
  • Goście

Napisano 28 kwiecień 2016 - 13:27

Polecam bar u krecika na krolowej jadwigi w sz-nie smacznie nawet moje dziecko zjadalo tam obiad ze smakiem choc na codzien jest bardzo wybredne

#42 ~oite~

~oite~
  • Goście

Napisano 02 czerwiec 2016 - 09:36

Napiszę coś nie co o Bistro Basia na   Krzekowie i  Łukasińskiego. Szczerze, ten lokal z obiadkami wcale taki  tani nie jest, jedzenie takie jednostajne, nie zdrowe, porcje małe ( wiadomo kucharz nie ma nic do gadania, to szefostwo tak każe, sknerstwo, to pracownik tak musi). Te połączenia jedzenia to samobójstwo dla organizmu. Więcej tych sosów, panierek niż rzeczywistej porcji  posiłku.
Ro co nie zejdzie w sklepie obok to się do jedzenia wrzuca, czuć to w potrawach. Co ma robić kucharz, musi wykonywać polecenia. Wyzysk.Stare jedzenie.
Lepsze są w centrum miasta obiady, jak już ktoś musi się posilić i zapchać organizm bulwami i jakimś tłustym mięsem. Nie polecam. Są fajniejsze lokale jak już ktoś tak uporczywie ciężkie polskie domowe obiady chce jeść.

Nie polecam!!!

#43 ~te~

~te~
  • Goście

Napisano 02 czerwiec 2016 - 09:39

Napiszę coś nie co o Bistro Basia na   Krzekowie i  Łukasińskiego. Szczerze, ten lokal z obiadkami wcale taki  tani nie jest, jedzenie takie jednostajne, nie zdrowe, porcje małe ( wiadomo kucharz nie ma nic do gadania, to szefostwo tak każe, sknerstwo, to pracownik tak musi). Te połączenia jedzenia to samobójstwo dla organizmu. Więcej tych sosów, panierek niż rzeczywistej porcji  posiłku.
Ro co nie zejdzie w sklepie obok to się do jedzenia wrzuca, czuć to w potrawach. Co ma robić kucharz, musi wykonywać polecenia. Wyzysk.Stare jedzenie.
Lepsze są w centrum miasta obiady, jak już ktoś musi się posilić i zapchać organizm bulwami i jakimś tłustym mięsem. Nie polecam. Są fajniejsze lokale jak już ktoś tak uporczywie ciężkie polskie domowe obiady chce jeść.

Nie polecam!!!

Potwierdzam, nie dobre, drogo. Właściciele oszczędzają na czym się da, ana jedzeniu dobrym się nie oszczędza. Ludzie to nie mają dobrego smaku.

#44 ~Janusz~

~Janusz~
  • Goście

Napisano 09 czerwiec 2016 - 05:46

Domowy smak, super porcje i niskie ceny - Bar Mak Poland ul Bandurskiego 87 , dowożą również do domu . Polecam w 100 %

#45 ~Janusz~

~Janusz~
  • Goście

Napisano 09 czerwiec 2016 - 05:50

:) Jak jestem w Szczecinie , to tylko ide do Baru -KOPYTKO - . Smaczne , pyszne , uprzejma obsluga i tanio. Panie Pawle L - zbadaj sie Pan u Psychiatry.

Pani wictorio zgodze się z Panią , wysłac go do psychiatry . Sama porażka to co zobaczy sie na talerzu, nie mówiąc o smaku

#46 ~Janusz~

~Janusz~
  • Goście

Napisano 09 czerwiec 2016 - 05:52

Bar "Małe Białe" przy Emilii Plater. Polecam.

W Małym białym mają super mielone

#47 Rumcajsx300

Rumcajsx300

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 9 postów

Napisano 22 czerwiec 2016 - 12:18

Skoro sytuacje przedstawiacie w ten sposób to pewnie wybiorę się na mielone.

#48 ~adamkost~

~adamkost~
  • Goście

Napisano 28 czerwiec 2016 - 09:03

Ja mam sprawdzonego chińczyka. Uwielbiam kuchnię azjatycką, a w Chińszczyźnie Szczecin na ul. Św. Barbary 1a mogę znaleźć zarówno kuchnię chińską jak i wietnamską. Serwują tam przepyszny makaron z kurczakiem, a moja dziewczyna zakochała się w kurczaku na ostro stamtąd. Dodatkowym plusem jest to, że maja również opcję dowozu i gdy nie chce mi się wychodzić z domu zawsze mogę zamówić przez telefon. 

#49 ~co~

~co~
  • Goście

Napisano 10 październik 2016 - 10:12

Byliśmy z rodziną w bistro Solniczka
na Łukasińskiego w Szczecinie , jedzenie średnie, więcej panierki niż mięsa,
surówki takie sobie, rosół to była woda z makaronem. Nie wiem czy
kucharz ma takie polecenie w ten sposób robić, czy razem kiwają
ludzi z właścicielami na czele w ten sposób. Ciężko moje
zarobione pieniądze zostały przeznaczone na takie oszukane
jedzenie. Nie polecam, jak ktoś szanuje swój żołądek i
pieniążki. To lepiej dołożyć i zjeść gdzieś już porządnie.

#50 ~Bistro bardzo słabo...~

~Bistro bardzo słabo...~
  • Goście

Napisano 10 październik 2016 - 10:19

Bistro Basia ma Krzekowie to jakieś  nieporozumienie. Zalatuje starością mimo przypraw da się to wyczuć. Jedzenie na pewno nie jest robione codziennie świeże. Zamiast świeżej ryby to jakieś mi mrożonki zaserwowano. Zamiast prawdziwej zupy pomidodorowej to jakieś śćieki. To Ja wolę sobie kupić zupki w proszku o połowę tańsze. Właściciele to pazerne towarzystwo, sami niech sobie to jedzą.

#51 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 18 październik 2016 - 15:20

Bistro Basia ma Krzekowie to jakieś  nieporozumienie. Zalatuje starością mimo przypraw da się to wyczuć. Jedzenie na pewno nie jest robione codziennie świeże. Zamiast świeżej ryby to jakieś mi mrożonki zaserwowano. Zamiast prawdziwej zupy pomidodorowej to jakieś śćieki. To Ja wolę sobie kupić zupki w proszku o połowę tańsze. Właściciele to pazerne towarzystwo, sami niech sobie to jedzą.

witam,byłem w bistro u Basi w tym tygodniu i jedzenie super, więc nie zgodzę sie z tym że bardzo słabo gotują wręcz przeciwnie ale jak ktoś lubi smak zupy w proszku to nie powinien chyba zabierac głosu smacznego

#52 ~Mario~

~Mario~
  • Goście

Napisano 18 październik 2016 - 20:59

Nie polecam!!!

Nie zgodzę się z tą opinią. Kilkukrotnie jadłem dania w Bistro Basia. Według mnie ceny są bardzo przystępne, porcje odpowiednie - facet spokojnie się naje. Jedzenie domowe, bardzo smaczne, obłsuga OK.

POLECAM!

#53 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 październik 2016 - 04:20

Polecam Bistro BASIA jedzenie jest smaczne ,codziennie nowe zestawy ,w porze obiadowej kolejka ,wiec z kąt te opinie ,ze tam jest tak niezdrowo ,ja szczerze polecam

#54 ~Sąsiadka~

~Sąsiadka~
  • Goście

Napisano 19 październik 2016 - 21:41

Ale sie ktos czepia Bistro Bistro I Bistro

#55 ~bywalec~

~bywalec~
  • Goście

Napisano 22 październik 2016 - 00:37

Jadam w barach po pracy ,nie mam czasu na gotowanie ,często zaglądam do Solniczki ,bo mam po drodze a tam pierogi i leniwe i placek po węgiersku no jak nie zajść .zlosliwe opinie ,bo o takie wyczytalem na tym forum mijaja sie z prawda Polecam to domowe jedzonko

#56 janusz210

janusz210

Nowy

• Pip
  • 4 postów

Napisano 11 listopad 2016 - 19:33

Osobiście polecam steki w Stek House - klasa sama w sobie. Byłem kilka razy i zawsze tak samo smakują, a szef ma naprawdę pojęcie o swojej pracy i przygotowuje pyszne dania. Sałatka z kurczakiem i zupka gulaszowa też rewelacja. I ceny bardzo przystępne.

#57 CoCosanka

CoCosanka

Nowy

• Pip
  • 9 postów

Napisano 15 listopad 2016 - 21:45

Polecam Bistro BASIA jedzenie jest smaczne ,codziennie nowe zestawy ,w porze obiadowej kolejka ,wiec z kąt te opinie ,ze tam jest tak niezdrowo ,ja szczerze polecam

Jestem Za, stołowałam się tam w wakacje jest pyszotka :)

#58 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 listopad 2016 - 16:06

A KTO ZNA BISTRO O NAZWIE  ,,KOCIOLEK ,,NA WROCLAWSKIEJ RUBIEZ 

#59 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 listopad 2016 - 17:54

No znam i sam nie wiem czasami sama sól i papryka chociaż bywają dania zjadliwe jak cepeliny ,czy zupa chłopska .Ale czy warto tam zaglądać by upolować coś dobrego ,szkoda czasu , :(

#60 ~DDD~

~DDD~
  • Goście

Napisano 14 lipiec 2017 - 21:21

W Małym białym mają super mielone

POTWIERDZAM - ZAJEBISTE !!!!!!!!!!!!

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych