Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

72 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Sven~

~Sven~
  • Goście

Napisano 24 listopad 2013 - 13:56

Sekta... po prostu sekta. Ludzie którzy mają w głowie naprawdę pusto i wierzą w krzyżyki...

#2 ~edek~

~edek~
  • Goście

Napisano 24 listopad 2013 - 14:01

Nie jestem pewny ale tym czynem to Pan burmistrz popełnił chyba przestępstwo !!!???

#3 ~Ico~

~Ico~
  • Goście

Napisano 24 listopad 2013 - 14:08

teraz bedzie   mial finanse z glowy   -  " Bog zaplac ! "   :D  

#4 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 listopad 2013 - 14:17

Nie jestem pewny ale tym czynem to Pan burmistrz popełnił chyba przestępstwo !!!???

Pewnie zbrodnię odrazu..

#5 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 24 listopad 2013 - 14:31

Co za ciemnogród ,jedyny plus tej akcji to że o Goleniowie jest glosno w całej Polsce choc i tak miasto pewnie na tym nie skorzysta a raczej będzie pośmiewiskiem no ale cóż .Ja proponuję zawierzyć gmine Allahowi,Buddzie czy latającemy potworowi sphagetti :-)

#6 ~Mariusz~

~Mariusz~
  • Goście

Napisano 24 listopad 2013 - 14:41

Brawo dla Burmistrza za cywilna i religijną odwagę. Protestujący przeciwko takiemu zawierzeniu - w ramach poprawności politycznej, proponuje przyjrzeć się nadchodzacej fali islamizacji która opanowała już Francję, Niemcy, Wlk Brytanię czy Szwecję. Bez silnego odważnego katolicyzmu wejdzie i tu, a wówczas nawet choinki nie będzie wolno postawić w mieście.   

Byłem na tej uroczystości, była bardzo podniosła i godna. Wierzę Jezusowi i w Jezusa i nie wyobrażam sobie lepszego opiekuna na ziemi i ciesze się że mieszkańców naszego miasta Jemu zawierzono. 

Człowiek ma wolna wolę - i jest to pewna granica którą Bóg szanuje i trzeba z własnej woli Jego wybrać, lub zawierzyć mu osoby nad którymi mamy opiekę - jako rodzic czy jako burmistrz.

Czytałem gdzieś komentarz "jestem niewierzący nie życzę sobie aby mnie zawierzano Bogu" Jeśli ktoś jest nie wierzący to nie powinien mieć problemu z zawierzeniem Komuś kto "nie istnieje" - a jesli mimo wszystko ma z tym problem, znaczy to że jest wierzący tylkoboi się własnego wyobrażenia Boga do tego stopnia iż woli o nim nie myśleć, a już na pewno mu się nie zawierzać.

Jeśli ktoś jest wierzący i robi problem z tego zawierzenia to powinien gruntownie przemyśleć swoją "wiarę" pamiętając o słowach Jezusa -  "Każdego więc, który mię wyzna przed ludźmi, i Ja wyznam przed Ojcem moim, który jest w niebie;  ale tego, kto by się mnie zaparł 

przed ludźmi, i Ja się zaprę przed Ojcem moim, który jest w niebie. "

#7 ~BOBI~

~BOBI~
  • Goście

Napisano 24 listopad 2013 - 14:53

Wielki SZACUN dla burmistrza !!!!!!!

#8 ~naPokaz~

~naPokaz~
  • Goście

Napisano 24 listopad 2013 - 14:56

Wiara głośna i obnośna..

Konkordat i konstytucjazostały naruszone.

#9 ~piter~

~piter~
  • Goście

Napisano 24 listopad 2013 - 14:59

Brawo dla Burmistrza Goleniowa!!!

#10 ~Goleniowianka~

~Goleniowianka~
  • Goście

Napisano 24 listopad 2013 - 14:59

Wiara głośna i obnośna..

Wiara głośna i obnośna..

W którym miejscu? Proszę o konkrety, inaczej brzmi to jak zwykłe plotkarstwo.

#11 ~normalny obywatel~

~normalny obywatel~
  • Goście

Napisano 24 listopad 2013 - 15:07

Brawo dla Burmistrza za cywilna i religijną odwagę. Protestujący przeciwko takiemu zawierzeniu - w ramach poprawności politycznej, proponuje przyjrzeć się nadchodzacej fali islamizacji która opanowała już Francję, Niemcy, Wlk Brytanię czy Szwecję. Bez silnego odważnego katolicyzmu wejdzie i tu, a wówczas nawet choinki nie będzie wolno postawić w mieście.   

Byłem na tej uroczystości, była bardzo podniosła i godna. Wierzę Jezusowi i w Jezusa i nie wyobrażam sobie lepszego opiekuna na ziemi i ciesze się że mieszkańców naszego miasta Jemu zawierzono. 

Człowiek ma wolna wolę - i jest to pewna granica którą Bóg szanuje i trzeba z własnej woli Jego wybrać, lub zawierzyć mu osoby nad którymi mamy opiekę - jako rodzic czy jako burmistrz.

Czytałem gdzieś komentarz "jestem niewierzący nie życzę sobie aby mnie zawierzano Bogu" Jeśli ktoś jest nie wierzący to nie powinien mieć problemu z zawierzeniem Komuś kto "nie istnieje" - a jesli mimo wszystko ma z tym problem, znaczy to że jest wierzący tylkoboi się własnego wyobrażenia Boga do tego stopnia iż woli o nim nie myśleć, a już na pewno mu się nie zawierzać.

Jeśli ktoś jest wierzący i robi problem z tego zawierzenia to powinien gruntownie przemyśleć swoją "wiarę" pamiętając o słowach Jezusa -  "Każdego więc, który mię wyzna przed ludźmi, i Ja wyznam przed Ojcem moim, który jest w niebie;  ale tego, kto by się mnie zaparł 

przed ludźmi, i Ja się zaprę przed Ojcem moim, który jest w niebie. "

Jesteś tak samo chory na głowę dewiancie, jak ten wasz burmistrz.

#12 ~góB~

~góB~
  • Goście

Napisano 24 listopad 2013 - 15:15

Żenada...

#13 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 listopad 2013 - 15:23

Gdzie, my z takim ciemnogrodem do Europy? :wacko:  Wstyd i żenada. :(

#14 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 listopad 2013 - 15:52

Gdzie, my z takim ciemnogrodem do Europy? :wacko:  Wstyd i żenada. :(

Przed wyborami nie ważne jak się mówi ale w ogóle że się mówi, trzeba być na topie.

#15 ~dfsfg~

~dfsfg~
  • Goście

Napisano 24 listopad 2013 - 16:19

Ja jestem wierzącym i praktykującym chrześcijaninem ale nie katolikiem. Ale cos takiego mi się nie podoba. Kościół katolicki niema nic wspólnego z chrześcijaństwem . To jakaś totalna kpina!! Rząd, urzędy, prezydenci powinni byc neutralni przynajmniej  podczas swojej pracy. W domu nic mi do tego co robią.

#16 ~Elmo~

~Elmo~
  • Goście

Napisano 24 listopad 2013 - 16:36

Buahahahaha ale żenada i tacy ludzie mają władze ? Masakra ! :wacko:

#17 ~aligat~

~aligat~
  • Goście

Napisano 24 listopad 2013 - 16:39

Ja jestem wierzącym i praktykującym chrześcijaninem ale nie katolikiem. Ale cos takiego mi się nie podoba. Kościół katolicki niema nic wspólnego z chrześcijaństwem . To jakaś totalna kpina!! Rząd, urzędy, prezydenci powinni byc neutralni przynajmniej  podczas swojej pracy. W domu nic mi do tego co robią.

Skoro jesteś chrześcijaninem to czemu nie szanujesz poglądów innych? - powiem Ci z ciebie chrześcijanin jak z raka ogier :)

A dla Pana Burmistrza wielki szacun... za to, że nie wstydzi się swoich Wartości.

#18 ~aligat~

~aligat~
  • Goście

Napisano 24 listopad 2013 - 16:41

Skoro jesteś chrześcijaninem to czemu nie szanujesz poglądów innych? - powiem Ci z ciebie chrześcijanin jak z raka ogier :)

A dla Pana Burmistrza wielki szacun... za to, że nie wstydzi się swoich Wartości.

A - jeszcze jedno "nie z czasownikami" piszemy rozdzielnie...

#19 ~antydebil~

~antydebil~
  • Goście

Napisano 24 listopad 2013 - 16:42

na szczęście nie mieszkam w goleniowie bo wtedy dzieki burmistrzowi czułbym się jak idiota :)

na szczęście tez ów bumistrz nie jest ze mną spokrewniony bo wstydziłbym się za to do końca zycia :)

#20 ~Ela~

~Ela~
  • Goście

Napisano 24 listopad 2013 - 16:47

zazdroszczę Gminie Goleniów. Mieć Takiego Burmistrza to Skarb. Podziwiam. Życzę wszystkiego dobrego. Pozdrawiam.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych