Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

72 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~putbill~

~putbill~
  • Goście

Napisano 24 listopad 2013 - 16:51

wspolczuje mieszkancom Goleniowa, teraz czarnuchy beda rzadzic gmina. Niech tylko, ktorys nie wpusci Czarnucha po koledzie to Burmistrz dobierze mu sie do dupy.

#22 ~je~

~je~
  • Goście

Napisano 24 listopad 2013 - 16:59

Wstyd na całą Polskę !!Ha ha ha  !!Ha ha ha  !!Ha ha ha  !!Ha ha ha  !!Ha ha ha  !!

#23 ~Krysztofiak~

~Krysztofiak~
  • Goście

Napisano 24 listopad 2013 - 17:12

Dotychczas dzieci lizały kolana ksiezy. Politycy sięgaja wyżej. To, co stało się w Goleniowie jest niebezpiecznym precedensem. Nie można tego interpretować smiechem; lecz trzeba brutalnie - tak, aby mem nie zaczał się krzewić. Podobnie, jak pominiki Chrystusa; ale to nic nie kosztuje (zawierzanie); więc cała Polska może za chwile okazać się krajem gminnych zawierzeń. Poczytajcie:
Dotychczas, jedynie dzieci „zlizywały śmietankę z kolan księży” – często za przyzwoleniem rodziców. Niestety profanacja eucharystii, jakiej dopuścił się burmistrz Krupowicz i zaprzyjaźnieni z nim księża, nie może być opisywana metaforą „śmietanki i kolan”.  Ów akt zawierzenia, będący świętokradztwem, został zaakceptowany przez metropolitę szczecińsko-kamieńskiego. Czy wobec tego Kościół Katolicki wymaga, przed najbliższymi wyborami, od  politycznego establishmentu oralnych aktów prostytuowania religii ? Metafora polityki jako prostytutki jest stara jak ludzkość. Czy w Goleniowie  burmistrz Krupowicz z udziałem księży stworzył więc nową metaforę w dyskursie publicznym?

To jest bardzo niebezpieczny precedens - ten mem moze się rozkrzewic tak, jak wirus SARS. Ostrzegam - jako specjalista od komunikacji memowej. 

#24 ~go back~

~go back~
  • Goście

Napisano 24 listopad 2013 - 17:52

To jest bardzo niebezpieczny precedens - ten mem moze się rozkrzewic tak, jak wirus SARS. Ostrzegam - jako specjalista od komunikacji memowej.

Uważaj, bo sam jesteś najniebezpieczniejszym wirusem dla siebie. Nauczyciel "mniemanologii stosowanej" się znalazł... A wykąpał się, że zaraz daje kolana do lizania?

#25 ~mietek~

~mietek~
  • Goście

Napisano 24 listopad 2013 - 18:10

Już się nie dziwię, że za jego wojewodowania nasze województwo upadało.

Wyrazy wspólczucia mieszkańcóm Goleniowa z powodu takiego burmistrza.

#26 ~henio~

~henio~
  • Goście

Napisano 24 listopad 2013 - 18:13

Co za j...na ciemnota.Ten numer P.Bruner nie przedłby za komuny.Czy ten wasz jezusek napełni jedną miskę zupą.?????????????????????????????????????????????????

#27 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 listopad 2013 - 18:26

PiS rozpieprza wszystko jak mogli rządzić krajem to się poddali uciekli do konta a teraz przy użyciu burmistrz upodlili znieważyli kościół, dziwię się tylko że kler się na to godzi ale widocznie jest tak samo zawistny i chciwy jak PiS, jest mi za to wstyd jako katolikowi.

#28 ~rejestr06~

~rejestr06~
  • Goście

Napisano 24 listopad 2013 - 18:54

Mógł się ukrzyżować dla większego rozgłosu i za grzechy mieszkańców ul Grenadierów 66.

#29 -GN-

-GN-

Bywalec

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPip
  • 93 postów

Napisano 24 listopad 2013 - 19:06

Jesteś tak samo chory na głowę dewiancie, jak ten wasz burmistrz.

Normaly człowiek  setnie się uśmiałem . Z twojego nicka jest adekwatny do twojej wypowiedzi

#30 -GN-

-GN-

Bywalec

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPip
  • 93 postów

Napisano 24 listopad 2013 - 19:14

Mógł się ukrzyżować dla większego rozgłosu i za grzechy mieszkańców ul Grenadierów 66.

W ZK przy tej ulicy w Goleniowie właśnie siedzą ci co pokutują za swoje grzechy. Nie ma potrzeby angażować Burmistrza . Z resztą zawierzał Gminę i mieszkańców Gminy Goleniów, a nie czasowo przebywających w pierdlu.

#31 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 listopad 2013 - 19:29

W ZK przy tej ulicy w Goleniowie właśnie siedzą ci co pokutują za swoje grzechy. Nie ma potrzeby angażować Burmistrza . Z resztą zawierzał Gminę i mieszkańców Gminy Goleniów, a nie czasowo przebywających w pierdlu.

A to jakaś nowość tłumacz skoro jesteś pełnomocnikiem burmistrz jak to było w kościele, kogo burmistrz zawierzył a kogo nie. A może już kogoś wyklął.

#32 ~fd~

~fd~
  • Goście

Napisano 24 listopad 2013 - 20:09

Czy mógłby się jakiś psychiatra wypowiedzieć ???

#33 ~pies na głupotę~

~pies na głupotę~
  • Goście

Napisano 24 listopad 2013 - 20:52

Skoro jesteś chrześcijaninem to czemu nie szanujesz poglądów innych? - powiem Ci z ciebie chrześcijanin jak z raka ogier :)

A dla Pana Burmistrza wielki szacun... za to, że nie wstydzi się swoich Wartości.

Oto wypowiedź klasycznego katotaliba!

Żąda poszanowania cudzych poglądów od kogoś, kogo religijne poglądy zostały brutalnie i prymitywnie pogwałcone przez nawiedzonego tzw. katolika, uzurpującego sobie prawo do przemawiania w imieniu wszystkich!

Czy ktoś jest w stanie wyobrazić sobie większą hipokryzję??

Tym, którzy są za leniwi by śledzić cały wątek podpowiadam, że post katotaliba o ksywce "aligat" jest odpowiedzią na poniższe:

Ja jestem wierzącym i praktykującym chrześcijaninem ale nie katolikiem. Ale cos takiego mi się nie podoba. Kościół katolicki niema nic wspólnego z chrześcijaństwem . To jakaś totalna kpina!! Rząd, urzędy, prezydenci powinni byc neutralni przynajmniej  podczas swojej pracy. W domu nic mi do tego co robią.

Btw -  w gruncie rzeczy nie powinna nikogo dziwić taka postawa - wszak cała praktyka kościoła rzymsko-katolickiego jest od ponad dwóch tysięcy lat oparta na zakłamaniu, fałszu i krętactwie...

#34 ~Zenon~

~Zenon~
  • Goście

Napisano 24 listopad 2013 - 20:58

Niby świetlna gmina a takiego zacofanego ma burmistrza. Wstydż się Goleniowie.

#35 ~Goleniowianka~

~Goleniowianka~
  • Goście

Napisano 24 listopad 2013 - 21:13

Wstyd to mi było, kiedy poprzedni burmistrz Goleniowa masonerię w ukłonach witał i jak najszlachetniejszych gości po siedzibie gminy oprowadzał.

Wstyd jest mi teraz za tych mieszkańców, którzy tylko szukają okazji do dyskryminowania innych.

Wstyd mi, że mieszkam w mieście, gdzie jeden drugiego utopiłby w łyżce wody z nienawiści.

Wstyd mi za oszczerców i potwarców, którymi ta gmina jest przepełniona. 

#36 ~goleniowianka~

~goleniowianka~
  • Goście

Napisano 24 listopad 2013 - 21:19

Wstyd jest mi teraz za tych mieszkańców, którzy tylko szukają okazji do dyskryminowania innych.

No, nareszcie!

Prawidłowy odruch - zaczęłaś wstydzić za burmistrza!

Chwała Bogu - bo już myślałam, że z Tobą coś nie tak...

#37 ~Goleniowianka~

~Goleniowianka~
  • Goście

Napisano 24 listopad 2013 - 21:25

Wstydzę się za poprzedniego burmistrza.

Z obesnego Burmistrza jestem dumna.

#38 ~pyrzyczanie~

~pyrzyczanie~
  • Goście

Napisano 24 listopad 2013 - 21:29

Pyrzyczanie - jako mieszkańcy miasta zaprzyjaźnionego składają goleniowianom wyrazy głębokiego współczucia z powodu tak dramatycznej pomyłki w wyborach...

Wyrażamy przy tym nadzieję, że będąc światłymi obywatelami mieszkańcy Goleniowa w kolejnych wyborach potrafią odróżnić ziarno od plew - czego im serdecznie życzymy!

#39 ~goleniowianka~

~goleniowianka~
  • Goście

Napisano 24 listopad 2013 - 21:32

Wstydzę się za poprzedniego burmistrza.

Z obesnego Burmistrza jestem dumna.

Jednak moje obawy nie okazały się płonnymi...

#40 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 listopad 2013 - 21:34

Wstyd to mi było, kiedy poprzedni burmistrz Goleniowa masonerię w ukłonach witał i jak najszlachetniejszych gości po siedzibie gminy oprowadzał.

Wstyd mi, że mieszkam w mieście, gdzie jeden drugiego utopiłby w łyżce wody z nienawiści.

Wstyd mi za oszczerców i potwarców, którymi ta gmina jest przepełniona. 

Goleniowianka wytłumacz mi opisz jak to wygląda mason, chyba wiesz skoro o tym mówisz, ja też bym chciał wiedzieć. Podziel się swoją wiedzą to po chrześcijańsku.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych