Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

72 odpowiedzi w tym temacie

#41 ~Goleniowianka~

~Goleniowianka~
  • Goście

Napisano 24 listopad 2013 - 21:40

Pyrzyczanie - jako mieszkańcy miasta zaprzyjaźnionego składają goleniowianom wyrazy głębokiego współczucia z powodu tak dramatycznej pomyłki w wyborach...

Wyrażamy przy tym nadzieję, że będąc światłymi obywatelami mieszkańcy Goleniowa w kolejnych wyborach potrafią odróżnić ziarno od plew - czego im serdecznie życzymy!

Goleniowianie trzy lata temu odróżnili ziarno od plew czego i pyrzyczanom serdecznie życzę.

#42 ~goleniw go on~

~goleniw go on~
  • Goście

Napisano 24 listopad 2013 - 21:43

Pyrzyczanie - jako mieszkańcy miasta zaprzyjaźnionego składają goleniowianom wyrazy głębokiego współczucia z powodu tak dramatycznej pomyłki w wyborach...

Wyrażamy przy tym nadzieję, że będąc światłymi obywatelami mieszkańcy Goleniowa w kolejnych wyborach potrafią odróżnić ziarno od plew - czego im serdecznie życzymy!

No, nie, kolejny pseudo-patriota (patrioci?) tym razem z Pyrzyc pchają się tutaj nieproszeni. Jako "światli obywatele" odczepcie się od Goleniowa i zajmijcie swoimi smrodami, których macie zapewne wcale nie mniej niż Goleniowianie, o ile nie więcej. Pyrzyczanom już dziękujemy.

#43 zolt

zolt

Bywalec

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPip
  • 97 postów

Napisano 24 listopad 2013 - 21:46

Czyli rozumiem że od teraz innowiercy i ateiści żadnych podatków gminie płacić nie muszą.

Użytkownik zolt edytował ten post 24 listopad 2013 - 21:46

#44 ~colt~

~colt~
  • Goście

Napisano 24 listopad 2013 - 21:50

Czyli rozumiem że od teraz innowiercy i ateiści żadnych podatków gminie płacić nie muszą.

Nie, zapłacą 300% podatku za nienawiść

#45 ~Adam~

~Adam~
  • Goście

Napisano 24 listopad 2013 - 21:50

Pozamykaja burdele a za masturbację w chałupie stos czeka. Panie miej nas w swej mocy.

#46 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 listopad 2013 - 21:53

To potwierdzasz tylko to że katolicy prześladują innowierców.

#47 ~fuzja~

~fuzja~
  • Goście

Napisano 24 listopad 2013 - 21:53

Pozamykaja burdele a za masturbację w chałupie stos czeka. Panie miej nas w swej mocy.

A ciebie oleje grubym sikiem.

#48 ~colt~

~colt~
  • Goście

Napisano 24 listopad 2013 - 21:54

To potwierdzasz tylko to że katolicy prześladują innowierców.

Czy masz ochotę to sprawdzić?

#49 ~Niech sp...ada!~

~Niech sp...ada!~
  • Goście

Napisano 24 listopad 2013 - 21:54

Ten burmistrz będzie tak traktował umowy z kontrahentami, jak traktuje konstytucję państwa neutralnego światopoglądowo: jak świstek papieru do podtarcia. Należy ostrzec przed zawieranim umów z tym katotalibem.

#50 ~Munios~

~Munios~
  • Goście

Napisano 24 listopad 2013 - 21:59

Ten burmistrz będzie tak traktował umowy z kontrahentami, jak traktuje konstytucję państwa neutralnego światopoglądowo: jak świstek papieru do podtarcia. Należy ostrzec przed zawieranim umów z tym katotalibem.

Tak, oczywiście, a najlepiej zawrzeć z tobą umowę, złodziejem, który płaci fałszywkami, wartymi tyle, co papier do podtarcia.

#51 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 listopad 2013 - 21:59

Co grozisz

#52 ~colt~

~colt~
  • Goście

Napisano 24 listopad 2013 - 22:01

Co grozisz

A mam komu grozić?

#53 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 listopad 2013 - 22:08

A to jak za brzmiało nie jak groźba

#54 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 listopad 2013 - 22:18

Co by nie mówić Golewianie wyszliście na ciemnogród.

#55 ~krystek~

~krystek~
  • Goście

Napisano 25 listopad 2013 - 07:04

Brawo dla Burmistrza za cywilna i religijną odwagę. Protestujący przeciwko takiemu zawierzeniu - w ramach poprawności politycznej, proponuje przyjrzeć się nadchodzacej fali islamizacji która opanowała już Francję, Niemcy, Wlk Brytanię czy Szwecję. Bez silnego odważnego katolicyzmu wejdzie i tu, a wówczas nawet choinki nie będzie wolno postawić w mieście.   

Byłem na tej uroczystości, była bardzo podniosła i godna. Wierzę Jezusowi i w Jezusa i nie wyobrażam sobie lepszego opiekuna na ziemi i ciesze się że mieszkańców naszego miasta Jemu zawierzono. 

Człowiek ma wolna wolę - i jest to pewna granica którą Bóg szanuje i trzeba z własnej woli Jego wybrać, lub zawierzyć mu osoby nad którymi mamy opiekę - jako rodzic czy jako burmistrz.

Czytałem gdzieś komentarz "jestem niewierzący nie życzę sobie aby mnie zawierzano Bogu" Jeśli ktoś jest nie wierzący to nie powinien mieć problemu z zawierzeniem Komuś kto "nie istnieje" - a jesli mimo wszystko ma z tym problem, znaczy to że jest wierzący tylkoboi się własnego wyobrażenia Boga do tego stopnia iż woli o nim nie myśleć, a już na pewno mu się nie zawierzać.

Jeśli ktoś jest wierzący i robi problem z tego zawierzenia to powinien gruntownie przemyśleć swoją "wiarę" pamiętając o słowach Jezusa -  "Każdego więc, który mię wyzna przed ludźmi, i Ja wyznam przed Ojcem moim, który jest w niebie;  ale tego, kto by się mnie zaparł 

przed ludźmi, i Ja się zaprę przed Ojcem moim, który jest w niebie. "

#56 ~krystek~

~krystek~
  • Goście

Napisano 25 listopad 2013 - 07:25

człowieku ocnij się jest początek 21wieku a ty z burmistrzem tkwisz jescze w średniowiecze/wiara w krajach rozwiniętych jest osobistą sprawą polityków nie wychylają się z nią na forum publicznym, bo wyborcy politykom płacą za mądre i skuteczne rządzenie, Ten burmistrz nie potrawi zaisnieć mądrością w rządzeniu to podpiera się wiarą/ to taki typowy polski zaścianek,tą zacofaną mentalnością  jak widać od 20 lat spójność narodowa została rozbita.    Wiarą nie zbuduje się silnego i niezależnego państwa ale ty zapewne i tak nie zrozumialeś co ja napisałem/ rozodleni ludzie nie potrafią myśleć z perspektywą ,żyją tu i teraz a szkoda,bo  się  narodowy potencjał marnuje

#57 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 listopad 2013 - 07:30

No cóż ten wasz burmistrz jest wielki, rzucił na kolana nawet Jana Pawła za żywota jako osoba świecka stał się święty, teraz tylko powieście na urzędzie miasta krzyż i możecie się tam modlić do niego macie swojego świętego. Zastanawiam się tylko kiedy go wyniesiecie na ołtarze.

#58 ~Ja~

~Ja~
  • Goście

Napisano 25 listopad 2013 - 10:21

Im mniejsza wiocha tym tym bardziej zacofane jego społeczeństwo...  kościółki srółki, a pedofilów coraz więcej wśród księży, a zacofanie uwidacznia się że ksiądz to ksiądz i cokolwiek zrobi to trzeba go szanować. Żal po całości... kiedy w Goleniowie palenie innowierców i czarownic?

A tak z innej beczki, jeśli jakaś grupa religijna zacznie wystawiać flaki (lub je przechowywać) innych ludzi to byłby pogrom, a tu proszę... relikwie się pokazuje publicznie, przechowuje itd...

Oby to pokolenie powoli wymierało i kościół odszedł na bok, bo teraz to czasy średniowiecza nastają w ich pustych głowach...

#59 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 listopad 2013 - 11:45

Ale jadą po ws jak łysy ogier po ślepej kobyle. Ale dobrze wam tak sami tak chcieliście.

#60 ~żenada~

~żenada~
  • Goście

Napisano 25 listopad 2013 - 11:59

Krupowicz, Słomski to ten sam tok myślenia. Z nimi lepiej zgubić, niż znależć. XXI wiek, a tu mentalne średniowiecze!

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych