Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

72 odpowiedzi w tym temacie

#61 -GN-

-GN-

Bywalec

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPip
  • 93 postów

Napisano 25 listopad 2013 - 12:04

JA natomiast z uporem maniaka kolejny raz  powtórzę jeszcze raz tym co tak tu plują, co mam do powiedzenia.

Czytałem Komentarze na temat Poczynań Burmistrza Goleniowa i do tego artykułu i do poprzedniego i jeszcze jednego. I powiem Państwu jedno.

CIEMNOGRÓD i obraz ludzkiej głupoty wręcz bije z części tych komentarzy

Ale proszę mnie nie zrozumieć opacznie. Czy komukolwiek , którzy nie podzielają wiary ludzi wierzących  coś się stanie z tego powodu że Gmina Goleniów zostanie zawierzona Bogu.

NIC !!!

Jeżeli takie zawierzenie komuś nie podzielającemu wiary wydaje się ciemnogrodem to niech mu się wydaje ale to nie powód aby za to opluwać kogokolwiek.

Jeżeli za to myśl o tym że Gmina została zawierzona Jezusowi pomoże wierzyć Katolikom, że to ich uchroni lub pomoże w czymkolwiek to dlaczego to wyśmiewacie? Cz ktoś wyśmiewa Was za to że nie podzielacie wiary lub jesteście innego wyznania?

Swoimi napastliwymi komentarzami dajecie pełny przykład ciemnogrodu . Jak ci ludzie którzy dręczą innych za to że są gejami , lesbijkami lub mają inny kolor skóry.

Jeżeli wy uważacie się za światłych i obytych to ja nie chcę mieć z wami nic i nigdy do czynienia.

Inicjatywa Pana Burmistrza jest godna podziwu bo w czasach kiedy  media zasiewają w ludziach laicyzację ON potrafi z HONOREM i otwartą przyłbicą mówić i bronić swoich przekonań.

Panie Burmistrzu chapeau bas!

#62 -GN-

-GN-

Bywalec

• PipPipPip
  • 93 postów

Napisano 25 listopad 2013 - 12:08

PiS rozpieprza wszystko jak mogli rządzić krajem to się poddali uciekli do konta a teraz przy użyciu burmistrz upodlili znieważyli kościół, dziwię się tylko że kler się na to godzi ale widocznie jest tak samo zawistny i chciwy jak PiS, jest mi za to wstyd jako katolikowi.

Podam ci może jakie są owoce obecnego rządu z PO

1441398_715146501830219_20515758_n.jpg

Użytkownik -GN- edytował ten post 25 listopad 2013 - 12:09

#63 ~śmiechu warte~

~śmiechu warte~
  • Goście

Napisano 25 listopad 2013 - 12:09

NIc innego nie pozostaje mieszkańcom, jak kupić sobie ochraniacze na kolana i do kościola marsz!

#64 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 listopad 2013 - 12:31

Podam ci może jakie są owoce obecnego rządu z PO

1441398_715146501830219_20515758_n.jpg

Nie lubię nikogo obrażać ale ty jesteś chyba na wpół rozumnym człowiekiem.

Nie widzisz tego że burmistrz wraz z  PiS i w końcu ty sam z krzyża i z wiary katolickiej  zrobiliście narzędzie do walki. Co do świętej wojny na mawiać będziecie, krzyżem walczyć z partią rządzącą PO. Człowieku popatrz na swój wpis. Teraz kościół za miast łączyć to podzielił ludzi, za sprawą takich popaprańców jak ty. Krucjaty wam się zachciewa, to nie X wiek to XXI wiek. Dzisiaj rozmawiamy wirtualnie na odległość, tylko twój wódz nadal został w średniowieczu.

Jest takie powiedzenie jak wszyscy idą to idź razem z nimi bo jak nie to się cofasz do tyłu. 

#65 -GN-

-GN-

Bywalec

• PipPipPip
  • 93 postów

Napisano 25 listopad 2013 - 12:53

Nie lubię nikogo obrażać ale ty jesteś chyba na wpół rozumnym człowiekiem.

Nie widzisz tego że burmistrz wraz z  PiS i w końcu ty sam z krzyża i z wiary katolickiej  zrobiliście narzędzie do walki. Co do świętej wojny na mawiać będziecie, krzyżem walczyć z partią rządzącą PO. Człowieku popatrz na swój wpis. Teraz kościół za miast łączyć to podzielił ludzi, za sprawą takich popaprańców jak ty. Krucjaty wam się zachciewa, to nie X wiek to XXI wiek. Dzisiaj rozmawiamy wirtualnie na odległość, tylko twój wódz nadal został w średniowieczu.

Jest takie powiedzenie jak wszyscy idą to idź razem z nimi bo jak nie to się cofasz do tyłu. 

A ty umiesz czytać ze zrozumieniem? Widzę,  że nie .

Ja odpowiedziałem w tym poście , cytowanym przez ciebie na komentarz innego użytkownika dotyczący Pis . Ty za to połączyłeś ten komentarz z komentarzami dotyczącymi Burmistrza Goleniowa.

Zdejmij z  mózgu swój antykatolicyzm , ponieważ przesłania ci twoje myślenie.

W tym powyższym poście widać twoją napastliwość  , która do niczego nie prowadzi.

Po co używać Takich inwektyw i obrażać .

A co do polityków to dzisiejsi politycy z każdej partii to takie same skurczybyki którzy mają gdzieś obywateli.

Nie należę do Pis i nie bronię ich za błędy . Ale w przeciwko wywyższaniu jednych a pogardzaniu drugich będę stawał.

A przykład który podałem jest po to aby mojemu adwersarzowi uświadomić ze tak samo jak PIS tak samo PO PSL i SLD , Twój ruch to takie same ścierwa. Tylko że jest małe ale PIS coś zrobił dla obywateli dobrego , pozostałe partie NIC

#66 -GN-

-GN-

Bywalec

• PipPipPip
  • 93 postów

Napisano 25 listopad 2013 - 12:59

A pro po z tym cofaniem do tyłu. Może byś cię tak cofnął do tyłu do podstawówki aby nauczyli Cię . Poprawnie używać języka polskiego i nie używać pleonazmów.

#67 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 listopad 2013 - 13:09

A pro po z tym cofaniem do tyłu. Może byś cię tak cofnął do tyłu do podstawówki aby nauczyli Cię . Poprawnie używać języka polskiego i nie używać pleonazmów.

To pokaż mi znawco te moje pleonazmy jak chcesz błyszczeć to błyszcz.

#68 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 listopad 2013 - 13:20

A ty umiesz czytać ze zrozumieniem? Widzę,  że nie .

Ja odpowiedziałem w tym poście , cytowanym przez ciebie na komentarz innego użytkownika dotyczący Pis . Ty za to połączyłeś ten komentarz z komentarzami dotyczącymi Burmistrza Goleniowa.

Zdejmij z  mózgu swój antykatolicyzm , ponieważ przesłania ci twoje myślenie.

W tym powyższym poście widać twoją napastliwość  , która do niczego nie prowadzi.

Po co używać Takich inwektyw i obrażać .

A co do polityków to dzisiejsi politycy z każdej partii to takie same skurczybyki którzy mają gdzieś obywateli.

Nie należę do Pis i nie bronię ich za błędy . Ale w przeciwko wywyższaniu jednych a pogardzaniu drugich będę stawał.

A przykład który podałem jest po to aby mojemu adwersarzowi uświadomić ze tak samo jak PIS tak samo PO PSL i SLD , Twój ruch to takie same ścierwa. Tylko że jest małe ale PIS coś zrobił dla obywateli dobrego , pozostałe partie NIC

Ty użyłeś tego wpisu żeby wybielić PiS usprawiedliwiałeś tym przykładem zachowania PiSu i jego członków. W innych wpisach chwaliłeś zachowanie burmistrza, a ja połączyłem w całość twoje zachowanie na forum. Wstydzisz się przyznać że jesteś jednym z nich.

#69 -GN-

-GN-

Bywalec

• PipPipPip
  • 93 postów

Napisano 25 listopad 2013 - 13:29

To pokaż mi znawco te moje pleonazmy jak chcesz błyszczeć to błyszcz.

cofasz do tyłu.

Można się cofać do przodu?

#70 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 listopad 2013 - 13:47

cofasz do tyłu.

Można się cofać do przodu?

Nie można, wystarczyło ,, cofa" ale dla takich jak ty uzasadniłem żebyś zrozumiał, że ,,cofa"  oznacz iść do tyłu. Ty właśnie tak się zachowujesz próbujesz uchodzić za mądrale światłego człowieka, udzielasz się we wszystkich trzech tematach na forum dotyczących zachowania burmistrza, popierasz jego w tym co robi i innych co popierają jego. A później mówisz oj nie ja tak nie myślałem.

#71 -GN-

-GN-

Bywalec

• PipPipPip
  • 93 postów

Napisano 25 listopad 2013 - 14:02

Nie można, wystarczyło ,, cofa" ale dla takich jak ty uzasadniłem żebyś zrozumiał, że ,,cofa"  oznacz iść do tyłu. Ty właśnie tak się zachowujesz próbujesz uchodzić za mądrale światłego człowieka, udzielasz się we wszystkich trzech tematach na forum dotyczących zachowania burmistrza, popierasz jego w tym co robi i innych co popierają jego. A później mówisz oj nie ja tak nie myślałem.

Nie mam zamiaru wdawać się z tobą w pyskówki chciałeś aby ci udowodnić że jesteś głąb to ci udowodniłem więc o co ci chodzi?

#72 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 listopad 2013 - 14:22

Nie mam zamiaru wdawać się z tobą w pyskówki chciałeś aby ci udowodnić że jesteś głąb to ci udowodniłem więc o co ci chodzi?

Mi o nic ja wyjaśniłem co i jak, ale ciebie od głąbów nie wyzywam a ty maestro tak.

To ty pokazałeś że jak inni myślą inaczej jak ty to są głąbami. Bo ty oczywiście reprezentujesz jedyną słuszną opcję.

#73 ~Monia~

~Monia~
  • Goście

Napisano 01 grudzień 2013 - 12:38

Wstydzę się za poprzedniego burmistrza.

Z obesnego Burmistrza jestem dumna.

Tak jak ja:) Byłam zaskoczona, ale pozytywnie, gdy dowiedziałam się o tym, co zrobił.

Wgl nie rozumiem tej całej nagonki, która teraz ma miejsce... Tyle nienawiści!

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych