Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Hiper Stolarka Szczecin Opinie

hiper stolarka szczecin

8 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Kalafior77~

~Kalafior77~
  • Goście

Napisano 28 czerwiec 2016 - 21:14

Mam pytanie odnośnie firmy Hiper Stolarka Szczecin z ulicy Santockiej .Czy ktoś tma kupował drzwi i podłogi ?Jakie macie opinie ?

#2 ~Klient~

~Klient~
  • Goście

Napisano 01 kwiecień 2017 - 09:00

Hiper porażka! Nie dotrzymują terminów, wszyscy są winni tylko nie oni. Pan Łukasz odwraca kota ogonem, a jest nierzetelny. Jakość tez nie najlepsza. Zamawiałam u nich okna, było opóźnienie, schody też dużo później i słabe wykończenie, pęka farba na drewnie... z innych rzeczy zrezygnowałam. Nie polecam!

#3 ~Magda~

~Magda~
  • Goście

Napisano 25 kwiecień 2017 - 21:02

NIeciekawie trochę mnie ten wpis zniechęcił.Zwłaszcza, że ktoś pisze dość wiarygodnie wymieniając imię sprzedawcy. Szkoda.

#4 ~Tomek~

~Tomek~
  • Goście

Napisano 05 lipiec 2017 - 15:07

Radzę z daleka od tej firmy. Obsługa jak i kontakt dramat. Brak reakcji na reklamacje. Polecam poczytać inne opinie na innych portalach. Wszytko się zgadza

#5 ~Urszula Frankowska~

~Urszula Frankowska~
  • Goście

Napisano 12 lipiec 2017 - 06:11

Do wszystkich ktorzy chca miec lub maja zamiar kupic drzwi z Hiper stolarka ,ja kupilam drzwi w tamtym roku i do tej pory mam problemy ,problem polega ze panowie wlasciciele sa beszczelni do granic wytrzymalosci ,ale widze po opiniach ze nie jestem sama z tym ,8 miesiecy oczekiwania na drzwi ,ktore rzekomo uszkodzil transport ,po 3 miesiacach drzwi sie odbarwily ,montaz  tez nie wyszedl poniewaz futryny zle zostaly pomierzone przez pania projektant ktora wspolpracuje z ta firma ,nastepnie reklamacja  choc zostala przyjeta  pan z Hiper winil slonce ,a teraz zadzwoniono do mnie i zarzadano usuniecia opini na ich stronie bo w innym przypadku nie otrzymam drzwi ,szantaz z ich strony ,spowodowal  ze podjelam inne kroki ,juz radca prawny zajal sie tym ,i naprawde nie bedzie panom do smiechu kiedy otrzymaja pismo i wyznaczona date do sadu .Przestrzegam wszystkich jesli chcecie miec dobre drzwi to zastanowcie  sie i przeczytajcie oceny ,panowie za wszelka cene doprowadzaja ta firme do zniszczenia takim nieprofesjonalnym zachowaniem i nawet nie jest mi przykro z tego powodu cwanictwo buta i tak sie konczy .

#6 ~Jolanta~

~Jolanta~
  • Goście

Napisano 15 lipiec 2017 - 08:24

Mam pytanie odnośnie firmy Hiper Stolarka Szczecin z ulicy Santockiej .Czy ktoś tma kupował drzwi i podłogi ?Jakie macie opinie ?

Odradzam same klopoty nerwy i zero profesjonalizmu

#7 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 06 listopad 2018 - 09:27

A kupował Ktoś tam okna ?

#8 ~Jace3k~

~Jace3k~
  • Goście

Napisano 01 marzec 2019 - 16:32

Ja tam kalkulowałem ale gadka się nie kleiła. Miałem wrażenie, że nie zależy im aby sprzedać mi okna. Kupiłem w firmie na Mierzynie.

#9 ~Klient~

~Klient~
  • Goście

Napisano 16 wrzesień 2019 - 10:28

Ja również odradzam. Przy zakupie wszystko ładnie i pięknie. Na montażu jeden fachowiec i to chyba dopiero uczący się. Składałam dwie reklamacje na montaż. Oczywiście żadna nie przyjęta. Jedne drzwi uszkodzone, w dwóch innych pomieszczeniach drzwi osiadły i ocierają ościeżnicę. Ale to przecież wszystko moja wina.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych