Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

27 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~ff~

~ff~
  • Goście

Napisano 04 lipiec 2013 - 10:49

hot dog to największy syf. parówka ze szczura i innych śmieci...fuj!

#2 ~edyp~

~edyp~
  • Goście

Napisano 04 lipiec 2013 - 10:53

Amerykanie i kapusta kiszona !?!?!?!??!?!

Kto to wymyślił !!!!!!!!!!!!!!

#3 ~Remek~

~Remek~
  • Goście

Napisano 04 lipiec 2013 - 11:06

Pani ze zdjecia sprzedaje tosty i hot-dogi na pl.Kościuszki! Z przykrością musze stwierdzic ze takiego uśmiechu jak na zdjęciu to u niej nigdy nie widziałem, zazwyczaj jest bardzo nieprzyjemna i traktuje klientów jak zło konieczne, dlatego jak tylko ją widze to niestety kozystam z usłóg konkutencji!!!

#4 ~Meduza~

~Meduza~
  • Goście

Napisano 04 lipiec 2013 - 11:16

Ranking wygra smażalnia, która najlepiej zapłaci za tę kryptoreklamę. Dlaczego nie ma rankingu "kto sprzedaje najlepszy szczypiorek i dlaczego pani Pelagia z Gumieniec". 

#5 ~bez znieczulenia~

~bez znieczulenia~
  • Goście

Napisano 04 lipiec 2013 - 11:36

Pani ze zdjecia sprzedaje tosty i hot-dogi na pl.Kościuszki! Z przykrością musze stwierdzic ze takiego uśmiechu jak na zdjęciu to u niej nigdy nie widziałem, zazwyczaj jest bardzo nieprzyjemna i traktuje klientów jak zło konieczne, dlatego jak tylko ją widze to niestety kozystam z usłóg konkutencji!!!

korzystaj też częściej z usług słownika ...

#6 ~biznesmen~

~biznesmen~
  • Goście

Napisano 04 lipiec 2013 - 11:45

1zł za hot doga? To ile ma na jednym takim hot dogu? W ogóle coś ma czy dokłada do niego??? Jeżeli dziennie robi takich 80 to ma utarg dzienny na "aż" 80 zł! Odjąć od tego koszty, ile się trzeba narobić... i z czego płacić ZUS? Co to za biznes w ogóle?

#7 ~krzyzak~

~krzyzak~
  • Goście

Napisano 04 lipiec 2013 - 12:00

kto zna technologie produkcji parówek   to tego nie  jada. feeee.dla mojego psa też się nie nadaje.

#8 ~krzyzak~

~krzyzak~
  • Goście

Napisano 04 lipiec 2013 - 12:14

moi pracownicy młodzi jak takie rzeczy jadają  to  nastepnie  ogromnie p i e r d z ą   na budowie  i grożi to zatruciem środowiska.

#9 ~Maciej~

~Maciej~
  • Goście

Napisano 04 lipiec 2013 - 12:16

Najlepsze HOT DOGI sprzedaje facety na ul.Wyszyńskiego po prawej stronie , jest tam metalowa buta i tam są tak nie zięmskie Hot dogi że to poezja :)

#10 ~ania i mirek~

~ania i mirek~
  • Goście

Napisano 04 lipiec 2013 - 12:20

dobre hot-dogi sa w kebabie kamal pod kauflandem na prawobrzezu dobre sosy i sałata lodowa w środku

#11 ~traveller~

~traveller~
  • Goście

Napisano 04 lipiec 2013 - 12:31

1zł za hot doga? To ile ma na jednym takim hot dogu? W ogóle coś ma czy dokłada do niego??? Jeżeli dziennie robi takich 80 to ma utarg dzienny na "aż" 80 zł! Odjąć od tego koszty, ile się trzeba narobić... i z czego płacić ZUS? Co to za biznes w ogóle?

tez tego nie ogarniam ...2500 pln minus ZUS, media, czynsz, produkty i juz wychodzi ze Karina to dobra samarytanka :-) mam nadzieje ze wytrzyma do weekendu bo zamierzam skosztowac tego specjalu :-)

ps kiedys byl dobry hot dog przy WDS-ie ale to stare czasy teraz latwiej w Szczecinie trafic dobrego hamburgera

#12 ~tom~

~tom~
  • Goście

Napisano 04 lipiec 2013 - 13:29

najlepsze hot dogi we freshu shellu

#13 ~czytelnik~

~czytelnik~
  • Goście

Napisano 04 lipiec 2013 - 13:29

Co to jest konkutencja?

#14 ~aa~

~aa~
  • Goście

Napisano 04 lipiec 2013 - 14:28

w najtanszej parowce nie ma nawet 10% miesa...

moze w USA maja wyzszej klasy parowki le w naszym kraju to już lepiej kupic hamburgera (mimo ze tez nie wiemy do konca z czego jest mieso mielone) ale na pewno bedzie bardziej miesny od hot-doga!

#15 ~erot~

~erot~
  • Goście

Napisano 04 lipiec 2013 - 14:36

tej babce so sprzedaje to zrobił bym hot-dogaaa uuuuuuuuuuuuuuuuuuuu :D

#16 ~Tata~

~Tata~
  • Goście

Napisano 04 lipiec 2013 - 18:33

Pisałem na MMszczecin - wklejam ku przestrodze także tutaj :

Namówiony przez Was, widząc iż bułka jest grillowana poszedłem tam dziś... 

To był NAJGORSZY hotdog jaki kiedykolwiek jadłem a naprawdę lubie i jadam je w wielu miejscach. 

Bułka była stara - czuć było od niej coś dziwnego, musztarda o bardzo dziwnym kwaśnym posmaku, parówka z tego typu z wodą w środku - bez smaku. 

Jedyne co było w miarę to ketchup ale przecież nie jego chciałem jeść tylko smacznego świeżego hotdoga a to co otrzymałem to jakiś żart. 

Ktoś spyta się czego oczekiwałem za 2 zł, a ja jadłem sporo hotdogów w tej cenie i jeszcze nigdy nie przejechałem się tak bardzo. I już nie chodzi o parówkę, która była najtańszego sortu ale jak można podawać starą zleżałą bułkę o posmaku pleśni.. 

Ciekawe czy osoba która pisała ten artykuł zjadła tam czy dostała tylko kase na promocje.

#17 ~Ony~

~Ony~
  • Goście

Napisano 04 lipiec 2013 - 20:14

Ta pani Karina ze zdjęcia sprzedaje 80 hot-dogów dziennie po 1zł (teraz 2zł). Kto dopłaca do tego interesu? Bo nawet gdyby połowa z tego 1zł była marżą to pracując 30dni/miesiąc ma przychód 2400zł. z tego 1200 pochłaniają koszty komponentów. Dalsze 1000zł ZUS. Dzierżawa pomieszczenia i opłaty za media to dajmy na to (bardzo tanio) 1000zł. Podliczmy: 2400-1200-1000-1000...

#18 macrac1068

macrac1068

Bywalec

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPip
  • 82 postów

Napisano 04 lipiec 2013 - 22:21

Czekając kiedyś na 75 zobaczyłem te hot-dogi i szokującą cenę = 1zł. Ciarki przeszły mi po plecach jak może smakować parówka , która w komplecie z bułką kosztuje 1zł! I z czego wogóle ona jest zrobiona. Na wszelki wypadek odsunąłem się kilka metrów dalej od budki.

#19 ~Pilara~

~Pilara~
  • Goście

Napisano 05 lipiec 2013 - 13:53

"W Stanach Zjednoczonych hot-doga można kupić na niemal każdym rogu ulicy. Ale Amerykanie do parówki w bułce chętnie dokładają kapustę kiszoną. Cena amerykańskiego hot-doga to przeciętnie 2 dolary, czyli 6,74 zł. Nasz szczeciński hot-dog od jesieni do wiosny kosztuje 0,29 dolara, latem zaś 0,58 dolara."

Wow, u nas jest tak bardzo tanio, nie wiedziałem tego, to po prostu cudowne, wspaniałe, och, ach, biegnę kupić od razu 10 sztuk...

a tak na serio, jaki jest sens porównywania NAJTAŃSZEGO hot-doga z PRZECIĘTNYM hot-dogiem z USA nie uwzględniając tego, że amerykanie zarabiają 3 razy więcej?

#20 ~asparghan~

~asparghan~
  • Goście

Napisano 30 marzec 2015 - 18:46

ten kto się spodziewał dobrych hot-dogów za 2 zł to na pewno jest wielkim optymistą ;) Ja hot-dogi spożywam jedynie na Tobruku, człowiek co je robi zawsze ma świeżą sałatkę oraz ładuje solidne porcje, za te 4 zł można się najeść, a hot-dog za 2 zł to dla mnie byłby zbyt podejrzany oraz bałbym się go jeść, albo ktoś sprzedaje po kosztach w co nie wierzę albo na czymś oszczędza,

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych