Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

21 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 listopad 2012 - 12:40

To tylko potwierdza fakt,że POLICJA jest niewydolna i nieskuteczna. To wynika z jej struktury działania, oni umieją tylko wypisywać mandaty i kierować sprawy do sądu.Dziania jest mniej niż zero.Skuteczność , poniżej zera.

#2 ~Mona~

~Mona~
  • Goście

Napisano 18 listopad 2012 - 13:04

To tylko potwierdza fakt,że POLICJA jest niewydolna i nieskuteczna. To wynika z jej struktury działania, oni umieją tylko wypisywać mandaty i kierować sprawy do sądu.Dziania jest mniej niż zero.Skuteczność , poniżej zera.

No i jak to można było szybko przewidzieć, pojawią się komentarze uczciwych obywateli znawców oraz ekspertów pracy Policji, którzy otrzymali mandat stojąc w bramie pijąc wino i teraz plują komentując.

#3 ~:)~

~:)~
  • Goście

Napisano 18 listopad 2012 - 13:25

Gość , Niewydolne to Ty masz chyba nerki

#4 ~gryficzanin~

~gryficzanin~
  • Goście

Napisano 18 listopad 2012 - 14:05

Policja bierze kasę za łapanie malolatów z fifką,konfidenci dostają kasę, świadkowie koronni biorą kasę i pomawiają niewinne osoby a kto na tych nieudaczników płaci ?

#5 ~.~

~.~
  • Goście

Napisano 18 listopad 2012 - 14:30

" To wstyd dla policji – napisał w komentarzu na www.gs24.pl internauta chudy60. – Ciekawe kto sponsoruje takie nagrody".
A mnie uczyli, że w pracy policji najważniejsze jest osobowe źródło informacji. Kapusie zawsze byli i zawsze opłacała ich policja. Ich nie zastąpi żadna elektronika.

#6 ~Quasimodoxxl~

~Quasimodoxxl~
  • Goście

Napisano 18 listopad 2012 - 14:47

Raczej nie będą mieli problemów z naborem. Chętni się znajdą. Obecnie jest więcej donosicieli niż za czasów komuny. Wystarczy, że komuś tylko trochę się lepiej powodzi, a już sąsiedzi (i nie tylko) patrzą na niego krzywym okiem. Pewnie nakradł, skoro stać go na bułkę z szynką. Zrodziła się ogólna zazdrość i nienawiść.

#7 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 18 listopad 2012 - 15:20

Najpierw zastanowić się wypada w jaki sposób dane informatorów będą chronione, znając ilość wycieków danych nie warto z policja współpracować

#8 ~janek~

~janek~
  • Goście

Napisano 18 listopad 2012 - 16:26

casting na " gumowe ucho"

#9 ~qui~

~qui~
  • Goście

Napisano 18 listopad 2012 - 18:19

Trochę wiem o służbach mundurowych i mogę domyślać się, skąd takie pieniądze.
Otóż komendanci posiadają fundusze na nagrody np. uznaniowe, więc jeśli sprawa zostanie rozwiązana, ale to nie policjanci się do tego przyczynią a informator, to on może otrzymać taką nagrodę.
Jeśli dobrze się domyślam, to może zadziałać mobilizująco na funkcjonariuszy, bo uciekają im pieniądze, które mogliby dostać za dobre wyniki. Nie jest tajemnicą, że wiele spraw jest zamykanych, bo brak śladów czy informacji pozwalających znaleźć sprawcę przestępstwa.

#10 ~upierdliwy dupek~

~upierdliwy dupek~
  • Goście

Napisano 18 listopad 2012 - 20:20

Uważam że Stargardzkiej Policji nie warto pomagać, Kiedyś byłem świadkiem jak chłopakowi ręce połamali podobno za rozliczenia, usiłowałem się dodzwonić na policję przez 15min nie odbierali, a jak przyjechali spisali moje dane jako świadka a za kilka dni miałem ostrzżenia abym więcej w takie sprawy się nie wtrącał. Dziwnym trafem, a podobno informacje nie wyciekają. Ciekaw jestem jakim sposobem?

#11 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 18 listopad 2012 - 20:20

dziecko drogie... idź odrabiać lekcje, a nie bierzesz się za pisanie o czymś, o czym nie masz pojęcia... zacznij się domyślać, jak zdać rok szkolny behehehehe..... mam pytanie do administratora.... skąd się biorą tacy ludzie? kto dopuszcza takie treści do publikacji???

#12 ~dan~

~dan~
  • Goście

Napisano 18 listopad 2012 - 20:33

Nie ma nic obrzydliwszego nad donosicielstwo. Najbardziej pogardzanymi /umyślnie nie używam słowa 'ludźmi'/ byli hycle i rakarze za mej pamięci mieszkali zawsze daleko od wsi czy miasta i nikt się do nich nawet nie odzywał. Jednakże poniżej tego wszystkiego byli donosiciele. " Spojrzyjcie w okno, szpicel chodzi po ulicy. Od rana tu czatuje jak zmora, jak glizda..." pisał Broniewski. I słusznie bo tego imała się zawsze najgorsza swołocz. I rzygać mi się chce kiedy o czymś takim słyszę. Policje od zawsze werbowały kapusiów, ale odbywało się to tak dyskretnie, że mało kto się nawet domyślał. Ostatnio widać sparszywiały obyczaje w tym kraju.

#13 ~pen~

~pen~
  • Goście

Napisano 18 listopad 2012 - 20:35

Trochę wiem o służbach mundurowych i mogę domyślać się, skąd takie pieniądze.
Otóż komendanci posiadają fundusze na nagrody np. uznaniowe, więc jeśli sprawa zostanie rozwiązana, ale to nie policjanci się do tego przyczynią a informator, to on może otrzymać taką nagrodę.
Jeśli dobrze się domyślam, to może zadziałać mobilizująco na funkcjonariuszy, bo uciekają im pieniądze, które mogliby dostać za dobre wyniki. Nie jest tajemnicą, że wiele spraw jest zamykanych, bo brak śladów czy informacji pozwalających znaleźć sprawcę przestępstwa.

Mało wiesz koleś. Nawet to trochę to mniej niż nic.

#14 ~Rob~

~Rob~
  • Goście

Napisano 18 listopad 2012 - 21:20

To po co wogóle Policja i tyle funkcjonariuszy. Wobec tego Policja będzie tylko organizować i informować o nagrodach wtedy prywatne podmioty będą zjmować się wykrywaniem przestępstw :) jaka oszczędność na etatach :).

#15 ~były glina~

~były glina~
  • Goście

Napisano 18 listopad 2012 - 22:26

Nawet sobie nie wybrażacie ile jest osób cywilnych współpracujących z policja, ze spec. słuzbami. Osoby te są wśród was, w waszych środowiskach przyjaciół, w waszych miejscach pracy, w rodzinach. Osoby podejmują współpracę z oprganami ścigania robią to głównie z chęci osiągnięcia korzyści materialnych, ale jest sporo takich ludzi, którzy robią to z poczucia dobrze spełnionego obowiązku obywatelskiego. Ci ostani przeważnie piszą anonimy, a podpisują w przeróżny sposób np. "życzliwy", "prawy obywatej", "z patrotycznym pozdrowieniem - Heniek" itp.

Odpowiedzcie mi na jedno zasadnicze pytanie. Skąd policja czy spec. służby uzyskały informacje np. o tym, że na waszym osiedlu jakiś nieznany sprawca w nocy okradł samochód. Za[ewniam was, że żadnemu z policjantów w nocy nie przyśniło się że tego włamu dokonał - Jan Kowalski z ul. Cień PRL.

#16 zdziwiony

zdziwiony

Swojak

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 3375 postów

Napisano 19 listopad 2012 - 00:23

Policja i spec służby rozpracowuje środowisko kiboli i związane z nimi ugrupowania rasistowskie, ksenofobiczne i lewackie. Musi, bo Konstytucja zabrania działalności takich osób. Za kilka lat, gdy Młodzież Wszechpolska wejdzie do Sejmu, dane konfidentów zostaną ujawnione. Oni sami będą mieli dużo szczęścia, jeżeli zdołają uciec. Tylko - dokąd?

#17 ~Obywatel~

~Obywatel~
  • Goście

Napisano 19 listopad 2012 - 07:21

Uprzejmie donoszę: jest grupa radnych, którzy sypią publiczne pieniądze polskojęzycznej agenturze obcego państwa Watykanu, zamiast dbać o dobro mieszkańców, o ich zdrowie i życie. Robią to dla poparcia z ambony, aby zostać wybranymi w następnych wyborach. Dopuszczają się zdrady dla własnej korzyści, a więc z najniższych pobudek. Na to jest paragraf w kodeksie karnym.

#18 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 listopad 2012 - 02:22

Ja już nie wierzę w naszą policję. Nigdy jej nie ma tam gdzie od lat ludzie mają problemy z pijakami i awanturami. Jak jest potrzeba dodzwonić się nie można. Patroli nie widać, jakby się ukrywaly? Władza niestety nie jest pozytywnie postrzegana przez ogół, a szkoda.

#19 ~prezes b4~

~prezes b4~
  • Goście

Napisano 28 listopad 2012 - 22:39

a ja tyle razy dzwonilem na Policje i na kolegow i na sasiadow,i mi nikt nie zaplacil,skladam reklamacje :D

#20 ~lolo~

~lolo~
  • Goście

Napisano 05 kwiecień 2013 - 20:50

Bylem informatorem musialem uciekac z kraju a teraz jestem wrobiony w przywlaszczenie auta odradzam byc informatorem juz raz byl na mnie zamach ledwo co przezylem

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Policja

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych