Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

51 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~ona~

~ona~
  • Goście

Napisano 09 luty 2013 - 14:16

Szkoda, że Swojska ma tak mało głosów.. Tam jest bardzo dobra pizza!!!! no ale wiadomo.. nikt z centrum, prawobrzeża czy dalszych dzielnic (gumieńce, pogodno itp.) nie będzie jeździł tak daleko na pizzę..

Szkoda, że mają tylko jeden lokal.. mogliby otworzyć gdzieś drugi, przy jakimś większym osiedlu.. to może by więcej osób wiedziało, że ich pizza jest nie tylko ogromna (!!!), ale bardzo smaczna..

#22 ~verek~

~verek~
  • Goście

Napisano 09 luty 2013 - 14:22

pizza king

#23 ~olo~

~olo~
  • Goście

Napisano 09 luty 2013 - 14:28

Najlepsza była w Szwalni, taka z pieca węglowego. Teraz nr1 jest z Capri, jest the best.

#24 ~aa~

~aa~
  • Goście

Napisano 09 luty 2013 - 14:29

a gdzie TELEPIZZA i PIZZAHUT ???

pizzerie sieciowe ale przynajmniej wiadomo ze trzymaja standrad a nie to co indywidualna dzialanosc i majac jedna knajpe "orze jak moze" bo mu si8e uda moze nikt nie sprawdzwi, itd...

a taka "sieciowka" w przypadku nieprawidlowosci kontrola idzie od razu jesli ne we wszystkich to przynajmniej w regionie bo moze byc ten sam dostawca, itd.

#25 ~JA~

~JA~
  • Goście

Napisano 09 luty 2013 - 14:30

New York Pizza

#26 ~fhjfdfd~

~fhjfdfd~
  • Goście

Napisano 09 luty 2013 - 14:41

najlepsza pizzeria to koszyk&koszyk na łubinowej na prawobrzezu! ciasto zawsze chrupiace, nie za grube, nie cienkie, świeże składniki. spróbujcie to zmienicie zdanie
moja ulubiona tam to white pizza z serem pleśnwym i papryką

#27 ~dedo~

~dedo~
  • Goście

Napisano 09 luty 2013 - 14:58

najlepsza pizzeria to koszyk&koszyk na łubinowej na prawobrzezu! ciasto zawsze chrupiace, nie za grube, nie cienkie, świeże składniki. spróbujcie to zmienicie zdanie
moja ulubiona tam to white pizza z serem pleśnwym i papryką

hmm koszyk koszyk dobra byla 5-6 lat temu jak otworzyli pierwsze miesiace byly dobre zniechęcilem sie jak pewnego dnia przyszedlem a gosc dal mi do pizzy sosu tylko po brzegach pizza bez sosu to nie pizza to zakalec

#28 ~may~

~may~
  • Goście

Napisano 09 luty 2013 - 15:11

New York Pizza

żartujesz?? jadłam tam jedną z gorszych pizz.. masakra.. nie mogliśmy jej zjeść, ani ja, ani mąż... kelner chciał nam zapakować resztę, ale podziękowaliśmy..

Jadłam w różnych miejscach; lepszych, gorszych.. ale tam.. tej z new yorkera nie da się zjeść..

#29 ~m~

~m~
  • Goście

Napisano 09 luty 2013 - 15:23

Da Grasso kolo kuriera !!!!

#30 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 luty 2013 - 15:36

Tifoso na Jodłowej!!

#31 ~Claudia~

~Claudia~
  • Goście

Napisano 09 luty 2013 - 15:38

Oczywiscie ze Da grasso na Hołdu Pruskiego zajebista pizza ,obsługa ,wystrój i super promocje dla studenciaków;)!!!!!!!!!!

#32 ~raddo&daruda~

~raddo&daruda~
  • Goście

Napisano 09 luty 2013 - 15:59

Da Grassi lipa straszna obsługa nadaję się jedynie do obrączkowania komarów. Najlepsza pizza to Piccolo oraz Mayola na Orlła Białego

#33 ~maxXximus~

~maxXximus~
  • Goście

Napisano 09 luty 2013 - 16:19

polecam PEPERONI od powsta jej jestem czestym klientem.polecam

#34 ~Kubecki07~

~Kubecki07~
  • Goście

Napisano 09 luty 2013 - 16:25

Nie wiecie co jest dobre fakt kiedyś Picolo to była dobra pizza a szczególnie ta na grubym cieście teraz uważam że szkoda na nią czasu lokal zatrzymał się 10 lat temu i spoczął na laurach .Dla smakoszy polecam pizze u Radeckiego na Tkackiej tak dobrej pizzy w tak dobrym klimacie dawno nie jadłem szczerze polecam acha jeszcze obsługa tam jest jak w domu .Pozdrawiam wszystkich smakoszy;-)

#35 ~:)~

~:)~
  • Goście

Napisano 09 luty 2013 - 16:40

Nawet nie potraficie zrobic listy wiekszosci pizzeri w Szczecinie, najlepsza pizza to pizza hut na grubym ciescie polecam poezja :) wole sama margherite czy americane z pizzy hut niz najlepsza z np.takiego marco polo ze wszystkimi dodatkami, takiego smaku jak pizza hut na grubym ciescie nie ma zadna pizzeria .

#36 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 luty 2013 - 16:57

Na prawym brzegu najlepsza jest Pizzeria O.K :) a dla tych którym papryka konserwowa nie pasuje zawsze można zastąpić świeżą ;)

#37 ~GOŚĆ~

~GOŚĆ~
  • Goście

Napisano 09 luty 2013 - 17:08

Jak dla mnie najlepsza pizzeria to PIZZA HUT. A najlepsza pizza to farmerska.

#38 ~piotr~

~piotr~
  • Goście

Napisano 09 luty 2013 - 17:13

Nie ma najlepszej pizzy w Szczecinie nie rozumiem w ogóle tego pojęcia najlepsza .
Pod jakim względem smaku , składników , a może która ma więcej chemii żeby miała smak ?

Na prawobrzeżu zawsze dobrze smakuje da grasso ul.Fioletowa od wielu lat bez zmian , dobrze wyrobione ciasto, ilość składników zawsze odpowiednia
Pizza Roma na majowym również dobra pod względem składników i ciasta.

Jeśli chodzi o pizze domową bez chemii prawdziwy oryginał z chrupiącym ciastem to pizza na rogu kolorowych domów(os bukowe) - najlepsza pod względem prawdziwej zdrowej pizzy domowej

I na tym koncze liste jedych lokali na prawobrzezu gdzie powinno się jeść ( nie najlepszych! bo każdy jest inny)

Jeśli chodzi o marcopolo raz na 4 razy trafi się dobra pizza ze smakiem , ogólnie nie polecam bo więcej razy nie smakowała niż smakowała. ( mam tu na myśli ulicę Jasną)

ps sory za bledy nie chce mi sie tutaj myslec

#39 ~me~

~me~
  • Goście

Napisano 09 luty 2013 - 17:47

Polecam Tifoso, Santorini i Mexicane

#40 ~Piotrek~

~Piotrek~
  • Goście

Napisano 09 luty 2013 - 17:58

Moim zdaniem pizza lorenco na gumieńcach, odpowiednia ilość składników i dobrze wypieczona.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych