Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

51 odpowiedzi w tym temacie

#41 ~Claudia~

~Claudia~
  • Goście

Napisano 09 luty 2013 - 18:05

Da grasso na hołdu pruskiego super pizza ,!!!!!!!!!!!!

#42 ~Były pracownik na czrno~

~Były pracownik na czrno~
  • Goście

Napisano 09 luty 2013 - 18:52

Pracowalem w marco polo. Kupuja przeterminowany ser,nie myja pieczarek, a do wywozu nigdy nie daja paragonu. ludzie omijajcie i jak wam zdrowie miłe

#43 ~ANka~

~ANka~
  • Goście

Napisano 09 luty 2013 - 19:02

Najlepsza pizza to moja własna, pieczona z własnoręcznie zagniecionego ciasta z dodatkiem czego tylko chcę ja i moja rodzinka.

#44 ~patka~

~patka~
  • Goście

Napisano 09 luty 2013 - 19:30

pizzeria izba na przeclawiu :D mniam :)

#45 ~Szefowa~

~Szefowa~
  • Goście

Napisano 09 luty 2013 - 20:11

PIZZERIA GALERIA! polecam white <3 :D

#46 ~hobo~

~hobo~
  • Goście

Napisano 09 luty 2013 - 23:16

Perugia na Łukasiewicza, od lat najlepsza w miescie i od lat ta sama wysoka jakosc.

Dobra byla jeszcze Marhaba na malopolskiej ale niestety juz jej nie ma

#47 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 luty 2013 - 08:03

Mexicana na Langiewicza :)

#48 ~piotr~

~piotr~
  • Goście

Napisano 10 luty 2013 - 08:19

witam najlepsza pizza to jest na wawrzyniaka dall italiano u prawdziwego wlocha z pieca nie elektrycznego tylko palonego drewnem.przynajmniej tam wszystkie skladniki sa orginalne a nie jakies badziewie typu SEROPODOBNE.

#49 ~piotr~

~piotr~
  • Goście

Napisano 10 luty 2013 - 08:20

witam najlepsza pizza to jest na wawrzyniaka dall italiano u prawdziwego wlocha z pieca nie elektrycznego tylko palonego drewnem.przynajmniej tam wszystkie skladniki sa orginalne a nie jakies badziewie typu SEROPODOBNE.

#50 ~Paulina~

~Paulina~
  • Goście

Napisano 13 październik 2015 - 00:37

Zdecydowanie mogę polecić restauracje La Rocca na Bezrzeczu. Pizza pyszna. Zresztą dania również, polecam małże :-)

#51 ~Anita~

~Anita~
  • Goście

Napisano 11 listopad 2015 - 13:42

Szkoda, że nie ma u nas Party Pizza. To jest sieć pizzerii, ale jak na sieciówkę trzyma fajny poziom i pizza jest syta i w dobrej cenie. Jadłam tam, gdy byłam we Wrocławiu, może i u nas się kiedyś pojawi.

#52 ~Ktoś~

~Ktoś~
  • Goście

Napisano 23 kwiecień 2016 - 12:56

Wczoraj po 20 zadzwonilismy do La Rocca na ul.Kralowej, żeby zapytać do której jest otwarte i czy są wolne miejsca (miała być to nasza pierwsza wizyta, było nas 8 osób:) Kiedy przyjechaliśmy stoliki były już połączone, obsługa nas mile przywitała. Pizza swierza, a przed nią podpieczone bagietki.
Brawa dla obsługi i kucharza!
Polecam

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych