Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

83 odpowiedzi w tym temacie

#81 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 sierpień 2019 - 07:50

że w końcu odejdzie z forum.Tak jak to uczynił Gość .

Gość jest cały czas obecny, tylko ty, młotku jesteś zbyt głupi, żeby to zauważyć.

#82 ~.R.I.P.~

~.R.I.P.~
  • Goście

Napisano 12 sierpień 2019 - 20:20

Gość jest cały czas obecny, tylko ty, młotku jesteś zbyt głupi, żeby to zauważyć.

Gość nie bierze udziału w dyskusji, ale jest tam... patrzy, obserwuje, czyta każdą wiadomość. Ogólnie jest on niegroźny. W zasadzie, jego milczenie odnosi się do jego cech i jest bez podtekstów. Jest zadowolony, kiedy ludzie prowadzą konwersacje i cichutko ją obserwuje. Czasem jednak powodowany dziwnymi impulsami ujawnia się i atakuje. Gość  zamiast podjąć wyzwanie to ucieka ,aby się znowu po jakimś czasie się ujawnić .To co jest tematem tego forum ?

#83 zdziwiony

zdziwiony

Swojak

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 7189 postów

Napisano 12 sierpień 2019 - 21:13

.To co jest tematem tego forum ?

Ja cię o to już kilkakrotnie pytałem. Przestań łamać zasady netykiety i wypowiedz się na temat. Masz go u góry strony. 

Użytkownik zdziwiony edytował ten post 12 sierpień 2019 - 21:26

#84 ~.R.I.P.~

~.R.I.P.~
  • Goście

Napisano dziś, 16:52

Ja cię o to już kilkakrotnie pytałem. Przestań łamać zasady netykiety i wypowiedz się na temat. Masz go u góry strony. 

Jesteś totalnie denny zdziwiony, szkoda pisać - beret zryty do granic wytrzymałości ,może to dlatego ,że ci czegoś brakuje - jakiegoś organu którego tak ciężko zdobyć lub cię na niego nie stać ,Musisz sam zrozumieć. Tłumaczyć nie będę.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych