Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

27 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Stefan~

~Stefan~
  • Goście

Napisano 20 kwiecień 2019 - 11:43

„Myśmy grali w piłkę, bo była przerwa, to wyjedliśmy cały szczaw z nasypu i wszystkie śliwki ulęgałki, mirabelki jedliśmy. Dzisiaj te wszystkie gruszki, śliwki leżą i nikt tego nie zbiera. Chłopaki grają w piłkę na tych samych boiskach, szczawiu nikt nie zjada. Ja nie mogę słuchać o przynajmniej 800 tys. głodnych dzieciach.”
Stefan Niesiołowski

Wie pan, ale znam wiele rodzin, którym pieniądze na pierwsze dziecko nie są do niczego potrzebne. Więc może opozycja słusznie podnosi, że można by te pieniądze, skoro są, rozdzielać systemowo, zainwestować chociażby w edukację czy służbę zdrowia?

#2 ~CAEN~

~CAEN~
  • Goście

Napisano 20 kwiecień 2019 - 11:45

W 2009 roku NIK skontrolowała wykonanie budżetu państwa za rok 2008. Jak podał dziennik Rzeczpospolita kontrolerzy sprawdzili 397 jednostek finansowanych z budżetu, m.in. wszystkie ministerstwa. Tylko w resorcie kierowanym przez Ewę Kopacz dopatrzyli się poważnych nieprawidłowości. NIK zarzucało Ministerstwu Zdrowia, że w 2008 roku wydało bez podstawy prawnej 300 mln złotych na dofinansowanie szpitali poprzez program „Wzmocnienie bezpieczeństwa zdrowotnego obywateli”, którego celem było dofinansowanie zadłużonych szpitali. Według NIK nie było przepisów, które upoważniałyby ministra zdrowia do wydawania tych pieniędzy. Środki finansowe przyznano szpitalom bez realnego planu naprawczego i kontroli nad ich wykorzystaniem.

#3 ~Narefe~

~Narefe~
  • Goście

Napisano 20 kwiecień 2019 - 12:02

Do Brukseli to pan jedzie po kasę !!Nie oszukujmy się!  I to bardzo dużą kasę...Tak jak 3/4 polityków z waszej partii.. Reformować UE to wy nie będziecie i nigdy to się wam nie uda z takimi poglądami jakie macie teraz. Chodzi o zabezpieczenie sobie bytu w razie potknięcia w wyborach w kraju...

#4 zdziwiony

zdziwiony

Swojak

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 7174 postów

Napisano 20 kwiecień 2019 - 13:58

Jak dotychczas €posłowie PiS w €parlamencie odnieśli liczne sukcesy:

- całościowo - głosowanie za kandydaturą €posła Saryusz Wolskiego na przewodniczącego PE;

- €poseł Czarnecki - wyrzucenie z funkcji wiceprzewodniczącego;

- moralne zwycięstwo w kwestii obniżenia dopłat do rolnictwa (Krzysztof Jurgiel wspierany przez €posłów w PE),

- moralne zwycięstwo w sprawie wycinki Puszczy Białostockiej;

- moralne zwycięstwo w sprawach sądów w Polsce.

- propozycje nowych przepisów w sprawie przewoźników drogowych;

- marginalizacja obchodów rocznicy odzyskania niepodległości;

- €posłowi Legutce odmówiono prawa wygłoszenia wykładu w Middlebury College w stanie Vermonat. Szanownego profesora wpuszczono "tylnymi drzwiami" - jak z dumą obwieścił.

Należy oczekiwać, że nowi €posłowie wniosą znaczący wkład w klimat PE, trwale wpisując się w historię tej instytucji. Należy mieć nadzieję, że zdążą odbyć przyspieszony kurs savoir-vivre i zdobędą niezbędną w dyplomacji wiedzę. Np - że się nie sra za firanką. Należy to robić do muszli, w ubikacji. Oraz - jak ona wygląda.

#5 ~Jajko niespodzianka~

~Jajko niespodzianka~
  • Goście

Napisano 20 kwiecień 2019 - 16:58

A teraz napisz o sukcesach posłów PO, mam nadzieję, że będziesz też tak skrupulatny geniuszu internetu

#6 ~Jajko niespodzianka~

~Jajko niespodzianka~
  • Goście

Napisano 20 kwiecień 2019 - 17:19

Hej zdziwiony, mam nadzieje, że trzynasta emeryturę przelejesz do Caritasu lub WOŚP i zalaczysz skan przelewu do tego wątku. W końcu twój kręgosłup moralny nie pozwoli przyjąć pisowskiego pomyslu, haha

#7 zdziwiony

zdziwiony

Swojak

• PipPipPipPip
  • 7174 postów

Napisano 20 kwiecień 2019 - 17:35

Hej zdziwiony, mam nadzieje, że trzynasta emeryturę przelejesz do Caritasu lub WOŚP i zalaczysz skan przelewu do tego wątku. W końcu twój kręgosłup moralny nie pozwoli przyjąć pisowskiego pomyslu, haha

Jeszcze nie dostałem. I mogę nie dostać. Dlaczego - czytaj ustawę budżetową zamiast łykać jak pelikan propagandę PiS.

Użytkownik zdziwiony edytował ten post 20 kwiecień 2019 - 17:53

#8 zdziwiony

zdziwiony

Swojak

• PipPipPipPip
  • 7174 postów

Napisano 20 kwiecień 2019 - 17:40

A teraz napisz o sukcesach posłów PO, mam nadzieję, że będziesz też tak skrupulatny geniuszu internetu

Wybacz łaskawco, ale piszę o czym chcę. Chcesz zamówić u mnie tekst? Nie ma sprawy -załóż profil, podam nr konta, umówimy się na kwotę. Ja napiszę - ty zapłacisz. Możesz opublikować jako własne. Jeżeli ci PiS za mało płaci za twe erupcje intelektu to może tyle są warte.

#9 ~Jajko niespodzianka~

~Jajko niespodzianka~
  • Goście

Napisano 20 kwiecień 2019 - 18:27

Ale jak dostaniesz dodatkowa emeryturę, to pewnie podzielisz się z biednymi. Twoje teksty są " na wysokim poziomie". Haha. Typuje, jesteś milicyjnym emerytem?

#10 zdziwiony

zdziwiony

Swojak

• PipPipPipPip
  • 7174 postów

Napisano 20 kwiecień 2019 - 18:31

Ale jak dostaniesz dodatkowa emeryturę, to pewnie podzielisz się z biednymi. Twoje teksty są " na wysokim poziomie". Haha. Typuje, jesteś milicyjnym emerytem?

Jak dostanę, to będę się zastanawiać, co zrobić. Tobie sugeruję to samo - zamiast przeciążać umysł spekulowaniem - przeczytaj sobie ustawę budżetową.

#11 ~europejczyk~

~europejczyk~
  • Goście

Napisano 21 kwiecień 2019 - 14:24

jojo, a naumiałeś się jak drzeć ryja po angielsku za winkla : EUROKRACI  I   ZŁODZIEJE.

#12 ~Arnold~

~Arnold~
  • Goście

Napisano 21 kwiecień 2019 - 18:36

Mam nadzieję że mieszkancy naszego województwa dadzą Brudzińskiemu CZERWONĄ kartkę.

#13 ~Jan~

~Jan~
  • Goście

Napisano 21 kwiecień 2019 - 18:37

Facet nie ma szans !!!

#14 ~Gerwazy~

~Gerwazy~
  • Goście

Napisano 21 kwiecień 2019 - 18:40

Szczury uciekają (po kasę) z tonącego statku. Żenada! Nigdy ,przenigdy nie zagłosuję na pis

#15 ~lkjd~

~lkjd~
  • Goście

Napisano 22 kwiecień 2019 - 08:46

Temu panu juz podziekujemy. Zdemolowal Szczecin, zdemolowal polske, a teraz chce sklucic cala Unie? Powinien w ogole wycofac sie z polityki

#16 ~Grzegorz z PO~

~Grzegorz z PO~
  • Goście

Napisano 22 kwiecień 2019 - 12:13

Szczury uciekają (po kasę) z tonącego statku. Żenada! Nigdy ,przenigdy nie zagłosuję na pis

Pamiętacie te nasze PO-PSL 8 wspaniałych lat jak to jak rządziliśmy i wyprzedaliśmy Polski majątek narodowy ( społeczny )jak uwłaszczyliśmy się i jak nasi stali się bogaczami, jak działała dobrze demokracja strzelając do górników, jak wtargnęła policja do tygodnika wprost i co tam wyprawiano, jak zwolniono setki ludzi w TV, jak pięknie działały nasze sądy ich wspaniałe wyroki, jak działali nasi komornicy i ich skutki jak wspaniale pokazywano pod palmami emeryta a póżniej zabraliśmy wam pieniadze z OFE, jak głosowaliśmy za podniesieniem VAT z 22 % na 23 % , VAT z 8 % na 23% na ciuszki dziecięce, jak podniesliśmy wiek emerytalny i jak Trybunał Konstytucyjny to wszystko zatwierdził. Poznajcie życiorysy naszych wspaniałych demokratów i ich dokonania , jak chcieliśmy zaludnić Europe i Polske arabami, jak banki, supermarkety, i inni wyprowadzali pieniądze do rajów podatkowych ,głosujcie na nas w najbliższych wyborach to będziemy dalej tak działali, ale napisze że w planach w 2015 mielismy podniesienie wieku emarytalnego do 70 lat i wprowadzenie podatku kastralnego ale ten nie dobry PIS popsuł nam ten wspaniały program wygrywając wybory .

#17 ~fakty~

~fakty~
  • Goście

Napisano 22 kwiecień 2019 - 12:23

Temu panu juz podziekujemy. Zdemolowal Szczecin, zdemolowal polske, a teraz chce sklucic cala Unie? Powinien w ogole wycofac sie z polityki

Cztery lata temu Dariusz Rosati

został zarejestrowany przez SB jako współpracownik Buyer, warszawski polityk, przyznawał w mediach, że był zaskoczony decyzją władz partii, które wyznaczyły mu "jedynkę" na liście w Szczecinie. Rosati mówił też, że nie ma związków z regionem. Później, gdy wygrał, zapewniał  - że "zabiega o inwestycje w Zachodniopomorskiem".

#18 ~Anonim~

~Anonim~
  • Goście

Napisano 22 kwiecień 2019 - 12:26

Facet nie ma szans !!!

Szefowa Fundacji Otwarty Dialog, znanej w Polsce m.in. z podawania przepisu na obalenie rządu - Lyudmyla Kozlovska, którą rząd polski wydalił z terenu RP i zakazał wstępu do strefy Schengen, otrzymała prawo stałego pobytu w Belgii. Sam akt stanowi sprawę kontrowersyjną, jest to bowiem otwarte wystąpienie jednego z państw Unii przeciwko decyzji drugiego. Kozlovska po 5 latach będzie mogła ubiegać się nawet o belgijskie obywatelstwo a zakaz jej wjazdu na teren Schengen zostaje automatycznie zniesiony. Polska może jedynie utrzymać zaraz na poziomie krajowym.

#19 ~Ala~

~Ala~
  • Goście

Napisano 22 kwiecień 2019 - 12:28

Facet nie ma szans !!!

Kramek nawoływał do obalenia rządu
„Niech państwo stanie: wyłączmy rząd!” – pod takim hasłem 21 lipca 2017r. na portalu społecznościowym Facebook Bartosz Kramek opublikował instrukcję, z której wynika co robić, aby obalić polski rząd.

#20 zdziwiony

zdziwiony

Swojak

• PipPipPipPip
  • 7174 postów

Napisano 22 kwiecień 2019 - 12:53

Pamiętacie te nasze....

Trzeba być albo pożytecznym idiotą albo nie mieć honoru, by za groszowe stawki sprzedawać się zamieszczając takie posty (albo jedno i drugie) aby nie odróżniać rządów partii politycznych w kraju od roli i  udziału tejże partii w międzynarodowym parlamencie. Chcesz być wiarygodny to powinieneś  porównać osiągnięcia PO z osiągnięciami PiS w PE. Część tych ... hmm... "osiągnięć" PiS zamieściłem w swym poście #4. Możesz rozwinąć i uzupełnić

PiS stosuje znaną powszechnie zasadę: "MYŚMY zrobili (jak jest sukces, że nie ich - nieważne) - WYŚCIE spier***ili". Nawet totalną klęskę w sprawie nowych przepisów o przewoźnikach drogowych, którą zawdzięczają wyłącznie sobie - zwalili na PO. Tę samą narrację stosowali zwolennicy brexitu. Skutek znany.

Użytkownik zdziwiony edytował ten post 22 kwiecień 2019 - 12:54

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych