Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »


 • Zamknięty Temat jest zamknięty
8 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~tomek~

~tomek~
 • Goście

Napisano 01 grudzień 2010 - 07:55

Kiedy tramwaje beda jezdzily no nowych torach. ( wywzwolenia niepodleglosci piastow kiedunek basen gorniczy )

#2 ~janek~

~janek~
 • Goście

Napisano 01 grudzień 2010 - 08:28

Działania miasta jak budowa obwodnicy śródmiejskiej (skąd inąd potrzebna), dążenie do likwidacji strefy parkowania, przebudowa ul. Struga, budowa nowego połączenia w stronę Polic to są inwestycję wspierające rozwój ruchu samochodowego w Szczecinie. Z powodu nadmiernego ruchu samochodowego miasto ulega "zatkaniu", a mieszkańcy stoją w korkach i tego problemu nie da się rozwiązać. Nie rozwiąże jego także budowa całej obwodnicy śródmiejskiej. Co zrobią państwo dla obniżenia ruchu samochodowego w Szczecinie? Czy będą Państwo wspierać takie inwestycję jak np. budowa linii tramwajowej przez ul. Wojska Polskiego (odcinek od pl. Zwycięstwa do pl. Szarych Szeregów, z przystankiem przy deptaku na ul. Bogusława)? Tego typu inwestycję poprawią warunki poruszania się komunikacją miejską w Szczecinie, co przyczyni się do zmniejszenia tłoku komunikacyjnego w mieście. Ta konkretnie wymieniona przeze mnie inwestycja poprawi także funkcjonowanie deptaku na ul. Bogusława i ułatwi jego rozwój, bo na dzień dzisiejszy jest on hamowany przez brak dostępu komunikacją publiczną. Strefy piesze w mieście muszą być dostępne komunikacją publiczną. Co z ścieżkami rowerowymi? Dlaczego nie ma tego w programach żadnego z kandydatów?!?! Dlaczego nie ma nic w programach co zmniejszyłoby ruch samochodowy w całym mieście (a nie tylko w śródmieściu)?!?!?!

#3 ~maria~

~maria~
 • Goście

Napisano 01 grudzień 2010 - 09:42

Nie zaglosuję na Pana Litwińskiego, chociaż zaglosowałam na niego w pierwszej turze. Po ostatnich wystąpieniach SLD, ktore bardzo sie zblizylo do PO i ich argumenty "tego pana popieram bo jest przystojny" i te twarze skorumpowane, przekęty do dzisiaj nie wyjaśnione. Nie PO nie dostatnie juz odemnie głosu. Krzystek jest tylko altrnatywa bo innej juz niestety nie mamy. PO odkryła swoja twarz.

#4 ~ga~

~ga~
 • Goście

Napisano 01 grudzień 2010 - 12:11

Pytanie

1. Przez 4 lata nie udało się zakończyć chociaż w fazie projektowej nie wspominając o pozwoleniach na budowę kolejnych odcinków obwodnicy Śródmiejskiej (mowa o odcinkach Arkońska-Wojska Polskiego i dalej i Gen Sosabowskiego-Szafera-Wojska Polskiego). Jak w takim razie wyobrażają sobie Panowie przyspieszenie budowy skoro przy tym tempie uzgodnen możemy zdążyć zamknąć obwodnicę dopiero w 2030 roku a i tu nie ma pewności?

2. Szczecin nie posiada żadnego obiektu kulturalnego i sportowego wyróżniającego Szczecin lub nie marząc już aby być przez jakiś czas jedynym?
Basen olimpijski bo pewnie ten kontrargument padnie jest jedynie wkomponowany w kompleks który za 5-10 lat będzie się nadawał do rozbiórki bo remontować się go niestety nie będzie opłacało
Hala będzie jedną z najmniejszych które wybudowano i w porównaniu do Sopotu czy Łodzi nawet tym obiektom nie dorównuje.
Filharmonia będzie kolejną małą widownią a takich już mamy dość dla której wiele dużych imprez będzie po prostu za dużych.
i dodatkowe pytanie

Czy których z Panów był np. na meczu na takich stadionach jak w Poznaniu czy Warszawie i czy może choć raz któryś z Panów był na meczu czy imprezie na takim stadionie?

Czemu biorąc pod uwagę fakt iż już ponad 10 miast będzie miało nowe stadiony obecny Prezydent zamiast wydawać publiczne pieniądze na Halę nie pomyślał o budowie w pełni krytego obiektu na którym mogłyby się odbywać imprezy non stop i dodatkowo zapewniłby on zwiększoną turystykę imprezową i przypływ kolejnych klientów dla m.in. dla Hoteli i Restauracji ....co bez wątpienia zwiększyłoby przypływ inwestycji usługowych w naszym mieście?
czy nie warto zamiast do Can choć raz pojechać na objazd i zobaczyć jak się to robi w Europie ( obiekt w Genserkirchen w Niemczech).

Infrastruktura.
Dlaczego miasto mimo narzędzi nie wymusza na inwestorach typu markety przebudowy układu drogowego przy tych inwestycjach.

Lidl - Witkiweicza
Lidl - Chopina
Lidl - Modra
Biedronka - Obotrycka
i jeszcze kilka innych ?

Dlaczego przy planowaniu inwestycji Struga nikt wcześniej nie pomyślał o budowie drugie pasa na Pomorskiej, wiaduktu nad przejazdem na Pomorskiej i rondzie na skrzyżowaniu Goleniowskiej i Gierczak

Dlaczego miasto na Obotryckiej nie poszło za ciosem i nie wybudowało drugiego pasa między dojazdem do Przyjaciół Żołnierza a odcinkiem przy Leroy Merlin i dalej aż do Hożej co by na pewno rozładowało ruch.

Dlaczego urzędnicy najpierw mówią że ulica Łukasińskiego na odcinku od Taczaka do piekarni jest za wąska i nie ma możliwości poszerzenia a następnie piszecie iż nie jest ona w planach a potem się okazuje że jednak jest to możliwe? Po co to ściemnianie

Dlaczego grono inwestycji idzie na Warszewo (czyżby Prezydent dba o dojazd do domu) a zapomina się iż w okolicach Ku Słońcu budują duże osiedla POLNORD, Modeh Polmo i inni co spowoduje paraliż drogi krajowej z Lubieszyna?
Wypowiedź z tego roku jednego z Urzędników iż nie macie w planach ale jednak zezwolenia na budowę wydajecie?

#5 ~nie PO~

~nie PO~
 • Goście

Napisano 01 grudzień 2010 - 12:41

Ludzie koniec snu, koniec marzeń sennych, koniec cudów!
Nie wierzcie obludnym obietnicom PO!
Dlaczego Premier dopiero po 3 latach skałada deklaracje pomocy regionowi i miastu Szczecin!
Co nie widział, nie słyszał! Przecież wojewodą jest człowiek PO, Marszałkiem człowiek PO, kolesie Litwoiński, Nitras , Gawłaowski wiedzieli i nic nie zrobili.
Teraz obiecanki cacanki a głupiemu radość!
Dlaczego PO zaraz po objęciu wladzy wycofała wszystkie projekty inwestycyjne rządowe w województwie tzw. indykatywne na setki milionow złoty?
Nasz region został ukarany i pozbawiony środków inwestycyjnych, marszałek położyl wydawanie środków UE. nie wierzcie w delkaracje, bo narazie wszystkie deklaracje PO są bez pokrycie.
W regionie PO prowadzi brudną pomawiajacą kampanie i wielu daje sie zlapać na nią!
Po trupach do celu, cel uświęca środki!
Nitras 4 lata temu pokazał jak mozna bezkarnie opluc kontrkandydatkę na urząd Prezydenta i publicznie się do tego przyznał, kary nie poniósł, sądy sa jakoś łaskawe dla polityków PO!
Dzisiaj kandydaci i uczniowie Nitrasa prześcigneli swojego mistrza!
Pogońcie w Szczecinie PO za rogatki miasta, dość naigrywania się z nas!
Litwińskiemu jest mało, chce jeszcze urząd Prezydenta Miasta, chyba dla kolegów!
Koledzy partyjni już pokazali , ze nic nie potrafią, patrzcie ZCH Police!

#6 ~Donek T.~

~Donek T.~
 • Goście

Napisano 01 grudzień 2010 - 12:53

Krzystek złapie Litwińskiego za włosy, a Litwiński kopnie Krzystka w jajca i podrapie w szyję. Krzystek dojdzie do siebie i naderwie Litwińskiemu ucho. Takich gladiatorów nam trzeba. Ani do rządzenia, ani do broni. Won z powrotem na studia!!!

#7 ~Marcin~

~Marcin~
 • Goście

Napisano 01 grudzień 2010 - 14:35

moje pytanie:
Dlaczego Panowie nie zrezugnujecie???
Zróbcie to dla Szczecina!

#8 ~Jeż~

~Jeż~
 • Goście

Napisano 01 grudzień 2010 - 14:58

Podnóżek "PRAWDOMÓWNEGO" NITRASA p. Litwiński nic nie zrobi samodzielnie jako prezydent miasta tylko za aprobatą swojego promotora "PRAWDOMÓWNEGO". Mało tego że musi się słuchać promotora to jeszcze musi zadowalać złotoustych prawdomówców z Warszawki Tuska, Schetynę, Gawłowskiego, i wielu innych.SZCZECINEM WTEDY BĘDĄ ŻĄDZIĆ OBCY LUDZIE ZA NIC MAJĄCY POTRZEBY MIESZKAŃCÓW MIASTA!! PAN LITWIŃSKI BĘDZIE TYLKO NAMIESTNIKIEM SWOICH MOCODAWCÓW NA MIASTO SZCZECIŃ.P-A-M-J-E-N-T-A-J-C-I-E !!!!!

#9 POKOLENIE JP2

POKOLENIE JP2

  Znajomy

 • Użytkownicy zarejestrowani
 • PipPip
 • 23 postów

Napisano 01 grudzień 2010 - 18:34

Niestety będą to kolejne lat marazmu, zapaści Krzystek nie ma żadnej siły przebicia w Stolicy, ponadto PO będzie robić mu pod górkę, nie mam innej drogi obecnie jak współpraca z PO, które będzie niestety rządzić jeszcze długo w kraju ps.porównania Krzystak do Dutkiewicz, Szczurka,Grobelnego są nie na miejscu nie ten rozmiar kapelusza
Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych