Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

• Zamknięty Temat jest zamknięty
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Elżbieta~

~Elżbieta~
  • Goście

Napisano 12 listopad 2010 - 21:43

Z tej całej listy tylko Arkadiusz Kuryś daje nadzieję na rozwój miasta Kamień Pomorski. Młody, zaangażowany w polepszanie jakości życia mieszkańców,rzutki,bez "smutnej" przeszłości,nieskołtuniony układami, poza wszelkim konktatorstwem i protekcjonizmem. Poza tym bardzo serdeczny i ludzki. Tylko taki radny da gwarancję na zrealizowanie obietnic wyborczych. Jest przedsiębiorcą, więc nie leci na kasę, jak pewnie większość tam... .
Sprawmy, by Kamień zaczął się w końcu rozwijać, rewitalizować, by turyści z chęcią zatrzymywali się u nas, a nie tylko przejeżdzali, jadąc nad morze. Wybierzmy Arka!

#2 ~Kamila~

~Kamila~
  • Goście

Napisano 15 listopad 2010 - 17:14

Popieram słowa przedmówczyni.Udało mi się poznać Pana Arkadiusza Kuryś jako człowieka kompetentnego, pełnego zapału i chęci na wprowadzanie zmian w naszym mieście, w którym wciąż brakuje ludzi młodych, zaangażowanych w prace na rzecz naszego miasta Kamienia Pomorskiego. Oby takich ludzi było coraz wiecęj, dlatego też zagłosuję w wyborach samorządowych do Rady Gminy na Pana Arkadiusza Kuryś, lista nr 4, pozycja 4.

#3 ~Karolina~

~Karolina~
  • Goście

Napisano 19 listopad 2010 - 15:20

pewnie tak piszecie bo Wam się podoba, ale wg mnie nieźle się utuczył, przynajmniej plakat na to wskazuje

#4 ~Elżbieta~

~Elżbieta~
  • Goście

Napisano 01 grudzień 2010 - 21:39

Moje gratulacje, cieszę się, że Arkadiusz Kuryś został nie tylko radnym, ale także przewodniczącym Komisji Oświaty w Ratuszu! W młodych siła i nadzieja!
To do roboty, drogi radny! Czekamy na efekty Pana pracy!

#5 ~g4~

~g4~
  • Goście

Napisano 02 grudzień 2010 - 14:49

Moje gratulacje, cieszę się, że Arkadiusz Kuryś został nie tylko radnym, ale także przewodniczącym Komisji Oświaty w Ratuszu! W młodych siła i nadzieja!
To do roboty, drogi radny! Czekamy na efekty Pana pracy!

Jeszcze nie ma powołanych Komisji Rady Miejskiej, pomimo wniosku Jacka Golusdy na I sesji RM, a już wiadomo kto będzie przewodniczącym komisji Oświaty. Gratuluję kolejnych wyprzedzonych informacji- mamy w Kamieniu dobrych wróżbitów...

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych