Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Kandydaci na burmistrza Dobrzan :: zobacz komentowany artykuł

• Zamknięty Temat jest zamknięty
73 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~karina~

~karina~
  • Goście

Napisano 14 listopad 2010 - 23:04

Marzę aby wreszcie gminą rządziła KOBIETA. 4 lata temu znajomi i moja rodzina była za obecną władzą.
Bardzo tej decyzji żałujemy ale teraz nie zagłosujemy na nich.Mój mąż chodzi zawsze na imprezy
organizowane przez gminę, nażre się za darmo, nachla za darmo pod namiocikiem i tak potem się chwali jak oni kłamią,
aby utrzymać się u władzy.Mój mąż ma ich i tak w D....

Mysle,ze twoje marzenia sie nie spelnia.... Co Ciebie za kobieta i gospodyni domu, ze twöj maz musi za pieniadze z gminy jesc. Twöj maz jest nie uczciwy bo nazre sie tak jak piszes to jeszcze obgada....Ludzie tak was poczytac to mozna sie posmiac ale z was to nie normalny naröd jestescie.... Brak slöw

#22 ~karina~

~karina~
  • Goście

Napisano 14 listopad 2010 - 23:06

Marzę aby wreszcie gminą rządziła KOBIETA. 4 lata temu znajomi i moja rodzina była za obecną władzą.
Bardzo tej decyzji żałujemy ale teraz nie zagłosujemy na nich.Mój mąż chodzi zawsze na imprezy
organizowane przez gminę, nażre się za darmo, nachla za darmo pod namiocikiem i tak potem się chwali jak oni kłamią,
aby utrzymać się u władzy.Mój mąż ma ich i tak w D....

Mysle,ze twoje marzenia sie nie spelnia.... Co Ciebie za kobieta i gospodyni domu, ze twöj maz musi za pieniadze z gminy jesc. Twöj maz jest nie uczciwy bo nazre sie tak jak piszes to jeszcze obgada....Ludzie tak was poczytac to mozna sie posmiac ale z was to nie normalny naröd jestescie.... Brak slöw

#23 ~kazia~

~kazia~
  • Goście

Napisano 14 listopad 2010 - 23:08

A może i dobra by była odmiana? A może tym razem KOBIETA? Niczego sobie! To nic, że znów nauczycielka, ale za to z otwartą głową!

To nie jest nauczycielka tylko przedszkolanka a to röznica..... WIELKA RÖZNICA

#24 ~karolina~

~karolina~
  • Goście

Napisano 14 listopad 2010 - 23:31

A co tam panie JP działo się z tym prowidentem? Coś teraz cichutko! A może to drażliwy i niewygodny temat na 5 minut przed wyborami? A może wstydliwy? Przecież chodzi o wiarygodność i prawdę, tę rzeczywistą a nie wmawianą nam w propagandzie! To w końcu - jak to było?, czy znów udało się ukręcić łeb sprawie?

a KIEDY PAN JP pracowal w prowidencie?.... JEST CICHUTKO i bedie cichutko. Najpierw dowied sie peawdy dopiero pisz.....

#25 ~wiera~

~wiera~
  • Goście

Napisano 15 listopad 2010 - 07:42

Widać, że ktoś tutaj ma krótką pamięć. Bardzo krótką! Albo się wstydzi tego co się wydarzyło w prowidencie. Co nawyczyniała pani P. Ja wiem, że to teraz niewygodne i wstydliwe, ale trzeba było myśleć wcześniej. Idąc do władzy, trzeba mieć czyste sumienie i być moralnie nieskazitelnym. A czy tak jest? A czy już zapomnieliśmy jak inna pani z "Ich gminy" pozwoliła sobie na bezczelny wpis, cyt: " ..... w dziurze, zwanej Dobrzanami." / kon. cyt./ A teraz mieni się "kochającą ludzi" zapewne dobrzaniaków. CYNIZM, OBLUDA i KLAMSTWO. Władza - to służba. Służba ludziom!

#26 ~JELCZ~

~JELCZ~
  • Goście

Napisano 15 listopad 2010 - 11:29

To nie jest nauczycielka tylko przedszkolanka a to röznica..... WIELKA RÖZNICA

Ma pani rację że przedszkolanka-ale zapomniała pani dodać była dyrektorka przedszkola.
Władze gminy i P. Młotkiewicz robili wszystko aby ją usunąć .Oni nie lubią ludzi mądrzejszych
od siebie i zaradnych i dlatego zniżyli ją do przedszkolanki.Kobieta z wyższym wykształceniem
ambitna i wie jak usunąć podziały w gminie na MY/WY.

#27 ~kazia~

~kazia~
  • Goście

Napisano 15 listopad 2010 - 14:27

Pan Prościak (zastępca burmistrza)z komitetu Nasza gmina. Zasłania się i nie przyznaje się że należy do partii.PO
Nie wierzcie w hasło wyborcze PRACA DLA GMINY to tylko kłamstwo wyborcze do koryta.Pan Prościak nie utworzył przez
6 lat żadnych miejsc pracy a wręcz przeciwnie w gminie jest ponad 20% bezrobocie.

Widocznie sie nie nadawala skoro P. Mlotkiewicz chcial ja ze stanowiska zdjac.A teraz pcha sie na burmistrza. Trzeba miec tupet.......

#28 ~kazia~

~kazia~
  • Goście

Napisano 15 listopad 2010 - 14:28

Pan Prościak (zastępca burmistrza)z komitetu Nasza gmina. Zasłania się i nie przyznaje się że należy do partii.PO
Nie wierzcie w hasło wyborcze PRACA DLA GMINY to tylko kłamstwo wyborcze do koryta.Pan Prościak nie utworzył przez
6 lat żadnych miejsc pracy a wręcz przeciwnie w gminie jest ponad 20% bezrobocie.

Widocznie sie nie nadawala skoro P. Mlotkiewicz chcial ja ze stanowiska zdjac.A teraz pcha sie na burmistrza. Trzeba miec tupet.......

#29 ~kazia~

~kazia~
  • Goście

Napisano 15 listopad 2010 - 14:29

#30 ~DODRZANIANKA~

~DODRZANIANKA~
  • Goście

Napisano 15 listopad 2010 - 14:44

Mysle, ze jeszcze sa normalni ludzie w naszej gminie i nie wierza tym bzdurnym opisa.Ludzie czy to jest walka o zycie czy tylko o stolek. Co ma byc to bedzie a nie jedno drugiemu nöz w plecy wklada. OBUDZCIE SIE!!!!!!!!!! To jeszcze pare dni mysle, ze dobrze wybierzecie. Dlaczego tak duzo zlego piszecie na Pana P....? A takie dobre rzeczy na Pania G.... Cos tu nie pasuje. Ludzie pamietajcie o jednym kobieta nie jest dobrym kandydatem do wladzy. Kobieta ma inne miejsce w swoim zyciu.......Pozdrowienia dla normalnych ludzi

#31 ~kobieta~

~kobieta~
  • Goście

Napisano 15 listopad 2010 - 19:12

Pni G???? gdzie ona sie pcha!!!! A PSL desperacja ten wybór kandydata!!!! Co ona nam może zaoferować???? Kontrole w gminie (chyba z nudów - bo na pewno nie dla dobra gminy). Ps. Miałam głosować na PSL!!!! Ale kadydat - porażka!!!

#32 ~mieszkanka gminy Dobrzany~

~mieszkanka gminy Dobrzany~
  • Goście

Napisano 15 listopad 2010 - 19:59

Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia. Każdy napisze co będzie chciał, bo tutaj jest to anonimowe. Można sobie poobrażać, bo przecież My, piszący, jesteśmy święci. Nie mam słów. Nie oceniamy przecież żony czy męża kandydatów na Burmistrza i nie mamy prawa oceniać Ich prywatnego życia. Chodzi o sprawy zawodowe. Sprawy pracy.Ale to co czynią Dobrzany jest bezwzględne. Szkoda. Każdy zagłosuje na kogo zechce, jednak nie obrażajmy przeciwnika. To nie jest moralne. Jeżeli wogóle rozumiecie o co chodzi.

#33 ~Dobrzanianka~

~Dobrzanianka~
  • Goście

Napisano 15 listopad 2010 - 21:38

Tak weszlam przez przypadek na te forum i nie moge uwierzyc jakie ludzie pisza bzdury!!! Przez internet to kazdy jest madry, ale prosto w oczy to nikt nie powie. Ja takze, jak kazdy mieszkaniec Gminy Dobrzany, zastanawiam sie na kogo zaglosowac. Jednak przegladajac za i przeciw, jestem za Panem Prosciakiem. Dlaczego??? Obserwowalam jego prace przez te kilka lat jako zastepce burmistza i mysle, ze inne Gminy powinny nam zazdroscic. To ile serca i zaangazowania wkladal w swoja prace widac bylo na kazdym kroku!!! Widac, ze to jego wielka pasja, a takich ludzi na stolkach jest bardzo malo. Wiadomo, nie kazdemu mozna dogodzic, a to stanowsko ma zawsze wielu przeciwnikow. Na tym forum widze wiecej przeciwnikow Pana Prosciaka i widze, ze prawda w oczy kole. PSL nie ma juz argumentow, zeby przekonac ludzi, wiec pisza takie glupoty, ze sie w glowie nie miesci. Mysle, ze ludzie nie sa slepi i prawda zwyciezy, a nasza Gmina bedzie sie nadal rozwijac, tak jak przez ostatnie lata. Pozdrawiam:)

#34 ~Dobrzanianka~

~Dobrzanianka~
  • Goście

Napisano 15 listopad 2010 - 22:03

No tak ja rozumiem ,każdy stoi przed wyborem na kogo ,ale krew mnie zalewa jak włazi mi po nocy baba pani Młotkiewicz do do mu i namawia na głosowanie.JUż się chyba brzytwy chwyta tak kolędować .Wstyd pani nauczycielko ,wstyd !!!!

#35 ~Kacper~

~Kacper~
  • Goście

Napisano 15 listopad 2010 - 22:04

Nareszcie ktoś prawdę napisał-ludzie z PSL w Dobrzanach potrafili przez cały okres ostatnich 4 lat tylko przeszkadzać i tak naprawdę blokowali wiele inwestycji i projektów. A Pani A.G- to jedna wielka porażka.... ludzie obudźcie się!!!!!!!!!!!

#36 ~Wyborca~

~Wyborca~
  • Goście

Napisano 15 listopad 2010 - 22:16

Widze, ze dwie osoby z PSL dorwaly sie do komputerow i chyba nie maja co robic, tylko siedza 24h i pisza pod roznymi imionami takie bzdury, ze normalny czlowiek i tak w to nie uwierzy!!! Ja tam uwazam, ze najlepszym kndydatem na Burmistrza jest Pan Prosciak. Jest czlowiekiem uczciwym i robi wiele dla Naszej Gminy, a to jest najwazniejsze:) Napisal dla Dobrzan i calej Gminy wiele potrzebnych projektow, dzieki ktorym mamy swietlice, boisko w calej Gminie, oraz wiele innych ciekawych objektow. Jak porownam sobie czasy Pana R. to normalnie niebo , a ziemia. Gmina byla zadluzona po same uszy i nie miala, zadnych perspektyw na przyszlosc. Pan R. nie interesowal sie niczym poza wlasnym interesem. Obecni burmisrowie jak na te kilka lat zrobili naprawde duzo, a najwazniejsze byli uczciwymi ludzmi i nie kradli pieniedzy z Gminy. Jestem pewna, ze Pan Prosciak rozwinie nasza Gmina jeszcze bardziej!!! Zycze mu wygranej i mam nadzieje i w niedziele bede sie cieszyc razem z nim. Pozdrawiam:))

#37 ~też Dobrzaniak~

~też Dobrzaniak~
  • Goście

Napisano 16 listopad 2010 - 08:56

W zasadzie, to nie mamy zbyt wielkiego wyboru. Kiedyś narzekaliśmy na mnogość kandydatów, dziś na ich brak. Bo i tak jest, niestety. Jeśli wejdzie Prosciak i będzie miał zausznika pana K.za plecami - to będzie dalej zemsta, obrazanie się na ludzi, podłość, bo mu się nie przeciwstawi. Widział to teraz i nie miał odwagi przerwać tego. Będzie dalej podatny na umizgi i ślinienie się oraz bufonadę " czł. czynu" i lizusostwo pana St. A z oceną ilości i jakości projektów, to byłabym ostrożna. Nie jest tak jak piszecie. Dobrze by to było - ale nie jest. Generalnie my mieszkańcy nie znamy prawdy,wiemy tylko tyle, ile nam mówią, ale przynajmniej wielu wie, dlaczego nam mówią głupoty. Dla własnej reklamy. Wiedzą, że nikt tego nie sprawdzi. A panią Mł. chętnie wynagrodzę za jej bezczelną kolendę i wtykanie do ręki gryzmołów odchodzącego burmistrza! Przynajmniej poprawiła by błędy, jako rzekoma polonistka!

#38 ~MAREK~

~MAREK~
  • Goście

Napisano 16 listopad 2010 - 12:46

Uważam, że kandydatka na burmistrza z PSL pcha się na stołek tylko dla zemsty. Znieśli Ją z funkcji dyrektora przedszkola to teraz ona będzie się mścić. Co do drugiego kandydata też nie jestem do końca przekonany, jednak z dwojga złego wole głosować na mężczyznę, który chociaż trochę orientuje się w sprawach naszej gminy.

#39 ~dobrzany~

~dobrzany~
  • Goście

Napisano 16 listopad 2010 - 22:16

Uważam, że kandydatka na burmistrza z PSL pcha się na stołek tylko dla zemsty. Znieśli Ją z funkcji dyrektora przedszkola to teraz ona będzie się mścić. Co do drugiego kandydata też nie jestem do końca przekonany, jednak z dwojga złego wole głosować na mężczyznę, który chociaż trochę orientuje się w sprawach naszej gminy.

#40 ~Dobrzany!!~

~Dobrzany!!~
  • Goście

Napisano 16 listopad 2010 - 22:24

Piszecie!!!!! że przyszły BURMISTRZ i jego rodzina powinna być bez skazy, powinna być wzorem))))OK!! Piszecie JProsciak i AProściak to provident!!!! OK. To może tak też w drugą stronę!!!!
To może tak zwolennicy PSL pochwala nieskazitelność Pana Z. Gibas! ŚWIĘTY!!! Czekam z niecierpliwością!!!!

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych