Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Kandydaci na burmistrza Dobrzan :: zobacz komentowany artykuł


 • Zamknięty Temat jest zamknięty
73 odpowiedzi w tym temacie

#41 ~JELCZ~

~JELCZ~
 • Goście

Napisano 16 listopad 2010 - 23:17

Nareszcie ktoś prawdę napisał-ludzie z PSL w Dobrzanach potrafili przez cały okres ostatnich 4 lat tylko przeszkadzać i tak naprawdę blokowali wiele inwestycji i projektów. A Pani A.G- to jedna wielka porażka.... ludzie obudźcie się!!!!!!!!!!!

No proszę jak szybko nie którzy czytają paszkwil burmistrza.Wszystko co zrobił burmistrz i jego zastępca to ich
zasługa .Burmistrz wykonuje uchwały radnych i dzięki radnym PSL macie Orlika,mieszkania socjalne,świetlicę i wiele
innych które rada musi zatwierdzić .Nie można pomniejszać zasług radnych wybranych w wyborach i przez mieszkańców gminy.Tego burmistrz nie napisał.Trzeba było choć raz być na sesji aby zrozumieć ten paszkwil(sesje są dla ludzi i każdy
może się przysłuchiwać)Nie jestem sympatykiem jednych i drugich .Mam nadzieję że PSL odpisze na te kłamstwa.
Piszą to co najlepiej potrafią.

#42 ~mietek g~

~mietek g~
 • Goście

Napisano 17 listopad 2010 - 00:19

Tak weszlam przez przypadek na te forum i nie moge uwierzyc jakie ludzie pisza bzdury!!! Przez internet to kazdy jest madry, ale prosto w oczy to nikt nie powie. Ja takze, jak kazdy mieszkaniec Gminy Dobrzany, zastanawiam sie na kogo zaglosowac. Jednak przegladajac za i przeciw, jestem za Panem Prosciakiem. Dlaczego??? Obserwowalam jego prace przez te kilka lat jako zastepce burmistza i mysle, ze inne Gminy powinny nam zazdroscic. To ile serca i zaangazowania wkladal w swoja prace widac bylo na kazdym kroku!!! Widac, ze to jego wielka pasja, a takich ludzi na stolkach jest bardzo malo. Wiadomo, nie kazdemu mozna dogodzic, a to stanowsko ma zawsze wielu przeciwnikow. Na tym forum widze wiecej przeciwnikow Pana Prosciaka i widze, ze prawda w oczy kole. PSL nie ma juz argumentow, zeby przekonac ludzi, wiec pisza takie glupoty, ze sie w glowie nie miesci. Mysle, ze ludzie nie sa slepi i prawda zwyciezy, a nasza Gmina bedzie sie nadal rozwijac, tak jak przez ostatnie lata. Pozdrawiam:)#43 ~mietek g~

~mietek g~
 • Goście

Napisano 17 listopad 2010 - 00:20

Tak weszlam przez przypadek na te forum i nie moge uwierzyc jakie ludzie pisza bzdury!!! Przez internet to kazdy jest madry, ale prosto w oczy to nikt nie powie. Ja takze, jak kazdy mieszkaniec Gminy Dobrzany, zastanawiam sie na kogo zaglosowac. Jednak przegladajac za i przeciw, jestem za Panem Prosciakiem. Dlaczego??? Obserwowalam jego prace przez te kilka lat jako zastepce burmistza i mysle, ze inne Gminy powinny nam zazdroscic. To ile serca i zaangazowania wkladal w swoja prace widac bylo na kazdym kroku!!! Widac, ze to jego wielka pasja, a takich ludzi na stolkach jest bardzo malo. Wiadomo, nie kazdemu mozna dogodzic, a to stanowsko ma zawsze wielu przeciwnikow. Na tym forum widze wiecej przeciwnikow Pana Prosciaka i widze, ze prawda w oczy kole. PSL nie ma juz argumentow, zeby przekonac ludzi, wiec pisza takie glupoty, ze sie w glowie nie miesci. Mysle, ze ludzie nie sa slepi i prawda zwyciezy, a nasza Gmina bedzie sie nadal rozwijac, tak jak przez ostatnie lata. Pozdrawiam:)#44 ~wiesia~

~wiesia~
 • Goście

Napisano 17 listopad 2010 - 20:23

Stawiam na kobietę.Tam gdzie rządzą kobiety gminy są bardziej rozwinięte .
W Dobrzanach rządzili mężczyżni i co?Dług gminy większy,podział między mieszkańcami
większy,gmina bez domu kultury a tylko obiecanki przez całe lata.I to to Pan Kasprzak-Dżyberti
i Pan Prościak obiecali i kłamali 6 lat naszą młodzież i mieszkańców.I to najbardziej przykre.
TYM LUDZIOM ZAUFAĆ NIE MOŻNA DRUGI RAZ.

No nareszcie ktos sie zainteresowal mezem P.Gibas.Bo do tej pory wszyscy sie interesowali tylko P. Prosciak. Ja tez sie zastanawiam z moim mezem, czy P. Gibas jest po rozwodzie z mezem, bo nigdzie sie nie pokazuja razem. P. Gibas za to czesto pokazuje sie w obecnosci P.B. Czyzby tröjkaty byly w modzie...??? Co na to P.B...???!!!

#45 ~Gość~

~Gość~
 • Goście

Napisano 17 listopad 2010 - 21:42

kobieta + władza = kataklizm

patrz Suchań kobieta + władza = spalona ziemia

#46 ~blok~

~blok~
 • Goście

Napisano 18 listopad 2010 - 08:13

Odezwała się zwykła kobieca zawiść i plociarstwo - a tego u nas nie brakuje. Trochę to nie na miejscu. Przecież pan Kasprzak też zawsze we wszystkich sytuacjach pokazuje się sam bez żony i nikt tego nie komentuje, rozumiejąc jego sytuację rodzinną. To samo czyni wiele innych osób. Nie wystarczy pod rączkę iść razem do kościoła, aby nie było żadnych domysłów. Wielu tak czyni. Widocznie ma kandydatka taką a nie inną sytuację, kiedy mąż zarabia na chleb i życie poza Dobrzanami. Popaczmy ilu dobrzaniaków jest zmuszonych do szukania pracy poza Dobrzanami? Dlaczego? Bo nie chcą być z własnymi rodzinami? Absurd! Nie musieliby szukać pracy, gdyby była na miejscu. Insynuacje, których dopuszcza się internautka są zwykłym świństwem. Powinna za to przeprosić! Przecież naczelny lizus też sam chodzi na balangi w parku! A czy zastępca wszędzie ciąga za sobą żonę? Nie! Ona sama chodzi swoimi ścieżkami! I jest dobrze! I nikt z tego nie robi afery. Spróbujmy wysilić się na merytoryczne opinie a nie ploty!

#47 ~Wiesia~

~Wiesia~
 • Goście

Napisano 18 listopad 2010 - 08:21

A co tam panie JP działo się z tym prowidentem? Coś teraz cichutko! A może to drażliwy i niewygodny temat na 5 minut przed wyborami? A może wstydliwy? Przecież chodzi o wiarygodność i prawdę, tę rzeczywistą a nie wmawianą nam w propagandzie! To w końcu - jak to było?, czy znów udało się ukręcić łeb sprawie?

Pan Kasprzak pokazuje sie bez zony, ale nie w obecnosci innych kobiet.

#48 ~blok~

~blok~
 • Goście

Napisano 18 listopad 2010 - 08:32

Właśnie!! Pan Kasprzak przez ostatnie 2 lata najczęściej pokazuje się w obecności pani A. Bibas! I co z tego wynika?

#49 ~ja~

~ja~
 • Goście

Napisano 18 listopad 2010 - 13:49

Narzekacie na nas młodych, to proszę powiedzieć - gdzie mamy spędzać wolny czas? Czy w Domu Kultury, którego nie ma od wielu, wielu lat?, Czy w klubie, czy w kawiarni? czy w dyskotece? czy w kinie? czy w nieczynnej na wsi świetlicy? NO GDZIE?????a ja sie tak troche wtroące, bo od lutego działa OSK "Pod Aniołem" w salkach katechetycznych parafii... coś można porobić, a może poprostu pobyć... zapraszam

łatwo nrzekac, że nic nie ma... nie ma gdzie spędzać czasu, nie ma swietlicy, domu kultury... trudniej przejść do czynów i zacząć działać...

#50 ~ja~

~ja~
 • Goście

Napisano 18 listopad 2010 - 13:52

Swięto Niepodległości - żenada obecnej władzy! Kiełbasa wyborcza miała przyciągnąć tłumy - to nie te czasy! Brak sensownego pomysłu. Jak ze wszystkim! Więcej banerów!!!!! lub więcej oleju w głowach! Nie myślcie, że to "wasza gmina". Innych też!


co roku sa organizowane w ten sposób obchody 11 listopada... szkoda tylko, że w tym roku jakoś bardzie sie na to patrzy wyborczo...

#51 ~dobrzanianin~

~dobrzanianin~
 • Goście

Napisano 18 listopad 2010 - 20:52

Szok!!!!! Ludzie z PSL każą sobie dziękować za Orlika?????????????? Ludzie!!!!!!! To przecież oni nasłali kontrolę na gminę!!! i co z tego oni chcieli pogrążyć gminę i jej budżet!!!!!!!!!!!ale się nie daliśmy!! a PSL się tylko zbłaźnił!!!!! ps. codziennie jestem na Orliku.. dziękuję gminie że mamy gdzie pograć, pośmiać się, spalić kalorię (baby) i odreagować po trudach dnia... PSL do domu!!!!!!!!!Wstyd pani G a przede wszystkim panie B~!!! siedzisz w służbowym mieszkaniu to siedź!!! masz posadkę to uszanuj!!!!!!!!!!!

#52 ~blok~

~blok~
 • Goście

Napisano 19 listopad 2010 - 07:42

Opanujmy emocje, nie piszmy bezsensownych głupot, nie obrażajmy ludzi. Cieszmy się z kazdej inwestycji,która służy ogółowi. Jak będzie zgoda i jedność w działaniu - to można więcej dobrego uczynić dla nas wszystkich. Decyzja o Orliku rodziła się w "małych bólach", ale zapadła jednogłośnie! Sukces ma wielu ojców - porażka jest sierotą. Niech służy jak najlepiej, szczególnie młodzieży, która narzeka na brak zajęć. Niech odbywają się na nim wszelkiego rodzaju turnieje, zawody. Niech młodzi i starsi kształcą umiejętności, poprawiają tężyznę fiz., gubią flustrację itp. Twórzmy tam naturalne, młodzieżowe zaplecze "Zorzy", rozwijajmy sport szkolny. Nie psujmy dość spokojnej atmosfery w ostatnich chwilach przed wyborami! Wybory są tajne i tak zrobimy, co tylko będziemy sami chcieli. Kropka!

#53 ~Piotr~

~Piotr~
 • Goście

Napisano 19 listopad 2010 - 12:08

Ciekawą dyskusję prowadzicie,
jak to dobrzaniacy, o wszystkim i o niczym. Do P_Witka można mieć szacunek, ale wyłącznie jako nauczyciela. Jednak porażką jest ostatnie 6 lat, gdy sprawował Urząd. Nie ma nawet sensu krytykowanie go za to. Próbował lecz nie potrafił przy marnym wsparciu Kandydata podołać temu wyzwaniu. W zasdadzie przez przypadek znalazł się na tym stanowisku. Wypchnięto go na szeroką wodę. Niestety inne czasy, inna rzeczywistość. Bez obrazy - nie zamierzm obrażać zacnego skądinąd człowieka - jednak w moim przekonaniu nie potrafił i wydaje się, że nadal nie obejmuje rzeczywistości, nie rozumiał mechanizmów rynkowych, nie miał pojęcia o zarządzaniu, a istotę społeczeństwa obywatelskiego postrzegał po swojem - koncentrował się na rozgrywkach personalnych. Rzczywiście pokazał niektórym.

Opowiadają o skuteczności w pozyskiwaniu środków ze źródeł pozabudżetowych. Bzdura. Ich niekompetencja w tym zakresie jest porażająca. Policzcie sami proporcje tych środków do własnych, które inwestowano w przedsięwzięcia określone choćby w wydanej przez nich broszurze. Faktem jest, że próbowali, jednakże zawsze im coś nie wypaliło. Jakiś Pan czegoś nie dopilnował, bądź jakiś Pan czegoś i nie powiedział itd. NIEUDOLNOŚĆ. Zresztą nie można się temu zbytnio dziwić, skąd mogą to umieć. Ich doświadczenie jest żadne. Wystarczy spojrzeć na jeden choćby ranking WND-POKL.06.03.00-32-033/09 i jaki powód.

Zadłużenie naszej gminy - spójrz na stronę Dobrzan, w BIP / zakładka Finanse gminy, Budżet: opinia RIO

#54 ~wyborca~

~wyborca~
 • Goście

Napisano 19 listopad 2010 - 18:19

A jakie doświadczenie ma Pani Gibas? Uważam że nie wie w co się pakuję bo Gmina to nie przeczkole!

#55 ~wera~

~wera~
 • Goście

Napisano 19 listopad 2010 - 20:10

Brawo Piotr! Jeden sensowny, rzeczowy wpis! Trafna opinia i niech tak to pozostanie do niedzieli! Nie ma co się silić na prostackie, nie mające znaczenia złośliwości przez jedną, czy drugą stronę. Wyjdzmy z klasą z tego pata przedwyborczego!

#56 ~jakoś tam~

~jakoś tam~
 • Goście

Napisano 22 listopad 2010 - 07:06

no WYBORCO ty chyba jednak do "PRZECZKOLA" powinienes iśc żeby nauczyc sie poprawnie pisac

#57 ~lila~

~lila~
 • Goście

Napisano 22 listopad 2010 - 12:12

Pan Prościak (zastępca burmistrza)z komitetu Nasza gmina. Zasłania się i nie przyznaje się że należy do partii.PO
Nie wierzcie w hasło wyborcze PRACA DLA GMINY to tylko kłamstwo wyborcze do koryta.Pan Prościak nie utworzył przez
6 lat żadnych miejsc pracy a wręcz przeciwnie w gminie jest ponad 20% bezrobocie.


A co wy sobie myslicie ze kobieta jak bedzie burmistrzam to sie cos zmieni na lepsze nie prawda...wrecz odwrotnie.Male miejscowosci Grabnica czy Dolice przestana sie calkowicie liczyc.A dzieku Pani P widac jakies efekty.

#58 ~lila~

~lila~
 • Goście

Napisano 22 listopad 2010 - 12:18

Jasne, że czas i w Dobrzanach na to, aby wreszcie Kobieta została burmistrzem. Myślę, że jako mieszkańcy gminy jesteśmy na to gotowi. Wystarczy spojrzeć na sąsiednie gminy, w których z powodzeniem rządzą Kobiety - jako przykład przywołam choćby Suchań, Chociwel, Marianowo czy Węgorzyno. Kobiety z natury są dobrymi gospodyniami, zanim każda wyda choćby złotówkę - stukrotnie ją wcześniej obejrzy i się zastanwi. Natomiast nasi dotychczasowi włodarze"Boże chroń" potwornie zadłużyli Gminę. "Ich troje" bo jeszcze oczywiście "Człowiek czynu" to trójca zakompleksionych, małych i zawistnych ludzi, którzy dla doraźnych celów bezmyślne zadłużają gminę i nie cofną się przed niczym, aby zdobyć "upragnioną władzię" he; he. Nie dajmy się im!!!To te rozne bajki mowiane na KAZDYM SPOTKANIU przed wyborczym przez pania G to chec dojscia do wladzy po trupach a do Celu! Ludzie otworzcie wy wkoncu oczy! co wy myslicie ze np drogi robione sa w tempie slimaka to dzieki burmistrzowi kobiecie wszystko bedzie zrobione szybciej i lepiej!!ha ha ha Bzdura i

#59 ~Lolek~

~Lolek~
 • Goście

Napisano 22 listopad 2010 - 15:22

Śmieszni jesteście...Same poparcie w Dobrzanach Pani G było ogromne tylko jak wiadomo wieś to wieś i tego nie zmienisz...Przekonamy się jak będzie się sprawował nowy burmistrz, ale mimo wszystko nie wierze żeby było lepie, ale gorzej...Pani G to nowoczesna kobieta i takim osobom trzeba dać szanse, a z pewnością ją wykorzystają.

#60 ~Ela~

~Ela~
 • Goście

Napisano 22 listopad 2010 - 16:43

nie rozumiem po co to wypisywanie sciganie sie w słowach , wytykanie....chodzi chyba o to żeby NAM wszystkim zylo sie lepiej???:)a czy ważne z jakiego ugrupowania ktos jest??ważne jakim jest człowiekiem jakie ma pomysły na dalszy rozwój gminy:)To prawda że wieś poparła Pana J.P. ale i prawda ze dzieki niemu bardzo dużo zrobiono:)nie wykluczone , że Pani A.G. tez miała dużo pomysłów na poleprzenie życia w nasze gminie:)Mysle , że najlepiej było by gdyby wszyscy wzieli sie do roboty , nie kłócili na sesjach tylko działali razem .PRZECIEŻ CHYBA I JEDNEJ I DRUGIEJ "STRONIE"CHODZI O TO BY BYŁO U NAS CORAZ LEPIEJ:)i mam nadzieje , że tak będzie!!Pan J.P. ma 4 lata na przekonanie nas czy wybór ludzi był słuszny:)tego nam wszystkim życze:)
Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych