Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Kandydaci na burmistrza Dobrzan :: zobacz komentowany artykuł

• Zamknięty Temat jest zamknięty
73 odpowiedzi w tym temacie

#61 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 listopad 2010 - 18:05

Jestem mieszkańcem gminy i myślę ze nie ważne jest gdzie mieszka wyborca,czy w 'wielkim mieście Dobrzany"czy na wsi każdy ma prawo mieć swoje poglądy i wybory.Dzielenie ludzi na miejskich i wiejskich jest nie na miejscu!!!!
ps.głosowałem na panią GIBAS,ALE SZANUJĘ WYBÓR WIĘKSZOŚCI!!!!!!!!!

#62 ~angela~

~angela~
  • Goście

Napisano 23 listopad 2010 - 10:12

pan p.wygral wybory dzieki alkoholowi..ciekawe ile stracił na tą kampanię alkoholową

#63 ~d~

~d~
  • Goście

Napisano 24 listopad 2010 - 02:40

Z Dobrzan na Prościaka glosowało ok 80 osób - czyli tylko rodzina, reszta to przekupieni gotówką i alkoholem ludzie z wiosek ( o czymś to świadczy)
Jak w dzisiejszych czasach można do tego dopuśćić! do takiej nieuczćiwości!

WSTYD!

#64 ~ciekaw.~

~ciekaw.~
  • Goście

Napisano 24 listopad 2010 - 08:45

Szkoda, że nie wszystkie opinie są puszczane. Ale trudno. Emocje wyborcze powoli puszczają. Czas normalnieje. Analizy wyników stają się ogólniejsze. Zaczyna liczyć się dzień dzisiejszy i jutro. Różnica pomiędzy dwoma komitetami jest w zasadzie niewielka, co mogłoby wróżyć pogłębianie się podziału. Należy mieć nadzieję i wierzyć w tych naszych wybrańców, że do tego nie dojdzie. Wszyscy oczekujemy kroku w przód,zgody i współpracy. Zgoda buduje! Daliśmy im władzę i niech nam łaski nie robią! Mają nam służyć! Pan Janek dostał "złoty róg" i niech nie zaprzepaści swojej szansy! Stać Go na samodzielność w myśleniu i działaniu. Winien pozbyć się pobocznych pomagierów i lizusów. Musi być wiarygodny i konsekwentny w obietnicach. Niech nie bierze złych wzorów od poprzednika i pogoni go z drugiego siedzenia! Rządzić ręcznie gminą się nie da! Trzeba szanować ludzi i wierzyć w ich zdolności. Zerwać z kolesiostwem i traktować gminę jak wspólne dobro samorządowe a nie prywatny folwark jednej rodziny. Pożyjemy - zobaczymy!!!

#65 ~dobrzany~

~dobrzany~
  • Goście

Napisano 24 listopad 2010 - 14:35

Z Dobrzan na Prościaka glosowało ok 80 osób - czyli tylko rodzina, reszta to przekupieni gotówką i alkoholem ludzie z wiosek ( o czymś to świadczy)

WSTYD!

Nie umiesz odczytywać wyników :) aż się zaśmiałam, jak przeczytałam Twój komentarz:) Nie dostał 80 głosów tylko o 80 głosów mniej niż p. Gibas, a to znaczna różnica :) Dobrzany też są za P. Prościakiem, a Ty naucz sie ważyć słowa i czytaj ze zrozumieniem:) hehe

#66 ~angela~

~angela~
  • Goście

Napisano 24 listopad 2010 - 15:20

no jeśli p.Gibas dostała w dobrzanach wiecej głosów to znaczy że za nim nie są. nie chcę obrażać ludzi na wsi ale tam za alkohol głosy były z resztą w dobrzanach też. niby czemu młody młotek cały weekend stawiał piwa:)

#67 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 listopad 2010 - 10:13

WSTYD!

wstydem jest to że obrażasz ludzi z wiosek!!ze ktos mieszka na wiosce to znaczy że pije?!!jakoś w dobrzanach mozna spotkac wiecej pijaków niż na wioskach,wiec stul morde!!!

#68 ~?~

~?~
  • Goście

Napisano 25 listopad 2010 - 11:09

WSTYD!

a czy masz na to jakiś dowód...

jezeli rzeczywiscie tak było, sa na to twarde dowody to jest to podstawa do unieważnienia wyborów... a jesli nie ma twardych dowodów to nie potrzebne jest obrazanie kandydata, jego komitetu i ludzi, którzy na niego głosowali...

#69 ~KAMIL~

~KAMIL~
  • Goście

Napisano 25 listopad 2010 - 12:29

no i niech bede uniewaznione taki "nos" na burmistrza?? jako wice nic nie zrobil!! teraz zrobia roszadę na stołkach i od nowa polska ludowa. kolejne latka na cieplej posadzie. JA JESTEM ZA UNIEWAZNIENIEM I UCZCIWYM WYBOREM A DOWODY NA PRZEKUPOWANIE SA. SAM WIDZIALEM I NA SWIADKA Z CHCECIA POJDE!!

#70 ~ja~

~ja~
  • Goście

Napisano 25 listopad 2010 - 13:51

no i niech bede uniewaznione taki "nos" na burmistrza?? jako wice nic nie zrobil!! teraz zrobia roszadę na stołkach i od nowa polska ludowa. kolejne latka na cieplej posadzie. JA JESTEM ZA UNIEWAZNIENIEM I UCZCIWYM WYBOREM A DOWODY NA PRZEKUPOWANIE SA. SAM WIDZIALEM I NA SWIADKA Z CHCECIA POJDE!!

To idź na świadka, a nie na forum swoją agresję rozładowujesz. Żal Ci, że nie dostaniesz ciepłej posadki? Czy o co Ci chodzi? Wygrał uczciwie. W demokratycznych wyborach. Myślisz, że p. Gibas grała fair cały czas? Jeżeli tak to się mylisz. Ale żyj sobie dalej w swoim świecie:):)

#71 ~KAMIL~

~KAMIL~
  • Goście

Napisano 25 listopad 2010 - 15:22

To idź na świadka, a nie na forum swoją agresję rozładowujesz. Żal Ci, że nie dostaniesz ciepłej posadki? Czy o co Ci chodzi? Wygrał uczciwie. W demokratycznych wyborach. Myślisz, że p. Gibas grała fair cały czas? Jeżeli tak to się mylisz. Ale żyj sobie dalej w swoim świecie:):)

jaką agresję po prostu przekupowali jawnie i na bezczelnego, więc o jakich wyborach uczciwych tu mowa?? nie może tak być że przekupuję się stawiając alkohol osobą które mają problem z piciem! alkoholizm to nieuleczalna choroba i wykorzystywanie tego przez pana P.jest dnem. wykorzystał chorobę i biedę ludzi!!!!!!!!!!!!!!

#72 ~OBCA GMINIE DOBRZANY~

~OBCA GMINIE DOBRZANY~
  • Goście

Napisano 26 listopad 2010 - 16:04

Ludzie, obudzcie sie co wypisujecie...........Jak mozna kogos przekupic. To znaczy, ze w gminie Dobrzany ludzie nie maja swojego zdania. To naprawde swietnie o was swiadczy........ Brak slöw. Co nie ktörym zal D..... sciska.

#73 ~laguna~

~laguna~
  • Goście

Napisano 29 listopad 2010 - 12:24

Wygrał ten kto ciężko pracował aby nasza gmina była piękniejsza a ludziom żyło się lepiej. Rozejrzyjcie się dokoła ile się zmieniło. To zasługa mądrych radnych poprzedniej kadencji i mądrych Burmistrzów a nie tych, którzy przeszkadzali i krytykowali wszystko co dobre. Tak dalej trzymać- życzę powodzenia !

#74 ~mieszkanka~

~mieszkanka~
  • Goście

Napisano 02 grudzień 2010 - 13:00

Ilu ludzi, tyle opinii - prawda stara, jak świat:) Ale obrażać nikogo nie można. Kto tutaj z piszących jest bez skazy, że tak oczernia innych? Czy to p. Annę Gibas, czy p. Jana Prościaka? W życiu trzeba sie rozwijać, a nie pozostawać na poziomie dziecka - ja chcę i mi się należy, coś typu "dlaczego wygrał p. Jan, ja chciałem/am p. Anię. Tupajcie sobie nożką, bo co Wam pozostało? Zamknięci w skorupie własnych, egoistycznych chęci do niczego nie dojdziecie. Nasze małe Dobrzany, a tak skłucone. W tym mieście źle się oddycha.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych