Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Kandydaci na burmistrza Gryfina :: zobacz komentowany artykuł

• Zamknięty Temat jest zamknięty
34 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~Małgorzata od Mistrza~

~Małgorzata od Mistrza~
  • Goście

Napisano 13 listopad 2010 - 18:18

zastanawiam sie na kogo oddac głos... wczesniej myslałam ze bede głosowac na p sawaryna ale teraz mam watpliwosci! Co p sawaryn w sumie zrobił złego...

No właśnie nic złego, tylko ci którzy nie dostali kiedyś od niego tego, co uważali ze im się należy, produkują obelgi. 8 lat piłatowych nie zmieniło Gryfina na lepsze, miasto opuszczają młodzi ludzie. Potrzeba zmian, bo za 4 kolejne lata nie będzie już dla kogo zmieniać tej gminy. Mnie przekonuje program M. Sawaryna. Konkretnie i realnie.

#22 ~lolek~

~lolek~
  • Goście

Napisano 13 listopad 2010 - 18:34

Różak-Bienicewicz pokaże innym kandydatom na burmistrza że są bez jaj no i oczwiście wygra. Wspólna Sprawa.

#23 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 listopad 2010 - 10:13

No właśnie nic złego, tylko ci którzy nie dostali kiedyś od niego tego, co uważali ze im się należy, produkują obelgi. 8 lat piłatowych nie zmieniło Gryfina na lepsze, miasto opuszczają młodzi ludzie. Potrzeba zmian, bo za 4 kolejne lata nie będzie już dla kogo zmieniać tej gminy. Mnie przekonuje program M. Sawaryna. Konkretnie i realnie.

jaki program sawaryna cie przekonuje?? heloł chyba dlugopisy z napisem burMistrz - masakra jakas

i nie ze ktos od niego czegos nie dostal... chyba niektorzy nie rozumieja ze mozna znac i nie popierac tego czlowieka...

i naprawde wierzysz w to ze sawaryn cos zmieni dla ludzi? a nie dla siebie?

pan mieczyslaw - to zly BURmistrz

PS. tak na marginesie, pilat zrobil wiele, tylko zawsze patrzy sie na to co negatywne. pozytywne rzeczy zawsze sie pomija. wiec troche obiektywizmu.
a nabrzeze... jak wygra ewentualnie (czego mu nie zycze) sawaryn to tez pewnie bedzie jego zasluga?

#24 ~Małgorzata od Mistrza~

~Małgorzata od Mistrza~
  • Goście

Napisano 14 listopad 2010 - 16:14

jaki program sawaryna cie przekonuje?? heloł chyba dlugopisy z napisem burMistrz - masakra jakas

i nie ze ktos od niego czegos nie dostal... chyba niektorzy nie rozumieja ze mozna znac i nie popierac tego czlowieka...

i naprawde wierzysz w to ze sawaryn cos zmieni dla ludzi? a nie dla siebie?

pan mieczyslaw - to zly BURmistrz

PS. tak na marginesie, pilat zrobil wiele, tylko zawsze patrzy sie na to co negatywne. pozytywne rzeczy zawsze sie pomija. wiec troche obiektywizmu.
a nabrzeze... jak wygra ewentualnie (czego mu nie zycze) sawaryn to tez pewnie bedzie jego zasluga?

Tak poczekaj na nabrzeże, które na pewno powstanie ;), kiedy prognoza długo publicznego gminy wynosi obecnie ok 30 mln. lepiej się zaopatrz w latarki, jak nie będą latarnie świecić po nocach bo trzeba będzie oszczędzać na wszystkim w gminie, jak Twój ukochany H.P. wygra.
M.S. nie musi nic zmieniać dla siebie, bo o swoje sprawy zadbał ciężko pracując. Skąd taka podejrzliwość, kiedy ktoś kto odniósł sukces chce zrobić coś dla innych?

Gdybyś był zainteresowany programem, to byś oczywiście znalazł. ten piłatowy powala... od 8 lat ten sam.... to mówi samo za siebie.Tak Piłat robi..., inni za niego robią chyba.

Mieczysław Sawaryn to najlepszy burMiStrz jakiego może mieć gmina Gryfino.

#25 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 listopad 2010 - 13:11

Tak poczekaj na nabrzeże, które na pewno powstanie ;), kiedy prognoza długo publicznego gminy wynosi obecnie ok 30 mln. lepiej się zaopatrz w latarki, jak nie będą latarnie świecić po nocach bo trzeba będzie oszczędzać na wszystkim w gminie, jak Twój ukochany H.P. wygra.
M.S. nie musi nic zmieniać dla siebie, bo o swoje sprawy zadbał ciężko pracując. Skąd taka podejrzliwość, kiedy ktoś kto odniósł sukces chce zrobić coś dla innych?

Gdybyś był zainteresowany programem, to byś oczywiście znalazł. ten piłatowy powala... od 8 lat ten sam.... to mówi samo za siebie.Tak Piłat robi..., inni za niego robią chyba.

Mieczysław Sawaryn to najlepszy burMiStrz jakiego może mieć gmina Gryfino.

mowisz jak obroncy krzyza. jak jakas fanatyczka swojego BURmistrza

#26 ~zuza~

~zuza~
  • Goście

Napisano 18 listopad 2010 - 08:49

Trzeba popatrzeć ile zrobił w szkołach , na placach zabaw ,w parku ,na "górce" Pan .H.Piłat ,miasto jest zdecydowanie ładniejsze i Pan Heniu jest po pierwsze osobą która zawsze porozmawia z każdym mieszkańcem ,zaczynając od dziecka po osoby starsze !!!!!Nie widzę powodu do narzekania ,chcecie Sawaryna !!?? ok. to dopiero zaczniecie narzekać !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

#27 ~kami~

~kami~
  • Goście

Napisano 18 listopad 2010 - 11:15

Jak czytam hasło p. Sawaryna -dotrzymuję słowa, to na prawdę słów mi brakuje. Liczę, że nikt się na to nie nabierze.

#28 ~wyborca673893~

~wyborca673893~
  • Goście

Napisano 19 listopad 2010 - 13:43

Jak czytam hasło p. Sawaryna -dotrzymuję słowa, to na prawdę słów mi brakuje. Liczę, że nikt się na to nie nabierze.

ludzie glosujcie na ktoregokolwiek z kandydatow, ale jesli macie glosowac za tym czlowiekiem - nie glosujcie wcale!

#29 ~Jasio~

~Jasio~
  • Goście

Napisano 19 listopad 2010 - 17:13

A ja tez nam Pana Pilata. Bardzo nieslowny czlowiek i lekcewrzacy przecietnych obywaleli.

#30 ~jasia~

~jasia~
  • Goście

Napisano 19 listopad 2010 - 17:22

jestem oburzona tym ze Pan Pilat sie jeszcze pcha na stolek. Obietnic wogule nie dotrzymuje.Za to z krzyzakami sztame trzyma. Nic nie zrobil dla gminy. Za duzo wiem na ten temat. Ale tego nie mozna okazac.

#31 ~fef~

~fef~
  • Goście

Napisano 19 listopad 2010 - 19:33

kurcze ktoś by wytłumaczył dlaczego nie Sawaryn... tylko piszecie NIE NIE NIE, a dlaczego?

#32 ~zgr-edo~

~zgr-edo~
  • Goście

Napisano 23 listopad 2010 - 08:10

niestety, ale pan Mieczysław Sawaryn jest członkiem PiS, a to nic innego jak czarna d*** .
Niech się wypisze z tej kaczystowskiej organizacji, i udowodni, że jako bezpartyjny samorządowiec również jest dobry w tym co robi. Wtedy będę na niego głosował bez obaw.

#33 ~Paulinkaa~

~Paulinkaa~
  • Goście

Napisano 28 listopad 2010 - 23:47

:rolleyes: Jak najbardziej oddam głos na Pana Mieczysława ... ;) Popieram wszystkich , którzy są żeby Pan Sawaryn wygrał . . . ; *

#34 ~głosująca~

~głosująca~
  • Goście

Napisano 05 grudzień 2010 - 22:47

H. Piłat wygrał !!!

#35 ~ww~

~ww~
  • Goście

Napisano 05 grudzień 2010 - 23:16

jeszcze nic nie wiadomo

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych