Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Kandydaci na burmistrza Suchania :: zobacz komentowany artykuł


 • Zamknięty Temat jest zamknięty
358 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~w.s~

~w.s~
 • Goście

Napisano 04 listopad 2010 - 14:37

Panie Ryśku , liczę na to , że Pan wygra te wybory , bo już mamy dosyć rządów Stasi-samosi.Trzymam kciuki.

#2 ~wyborca~

~wyborca~
 • Goście

Napisano 07 listopad 2010 - 14:45

Panie Ryśku, trzymam kciuki z Pana, aby się udało wygrać!!!

#3 ~Suchanianka~

~Suchanianka~
 • Goście

Napisano 10 listopad 2010 - 16:19

Oddaję głos dla P. Burmistrz za aerobik w Domu Kultury. Jest super, tak trzymać.

#4 ~alojz~

~alojz~
 • Goście

Napisano 10 listopad 2010 - 19:48

Oddaję głos dla P. Burmistrz za aerobik w Domu Kultury. Jest super, tak trzymać.


Mam nadzieje ze po wyborach Pani Bodnar bedzie prowadzic zajecia z aerobiku a Burmistrzem zostanie Ryszard Wołoncewicz

#5 ~mortos~

~mortos~
 • Goście

Napisano 10 listopad 2010 - 23:40

Ale fajnie te 300 prezentów w postaci paczek z dobrami materialnymi wysłanymi do mieszkańców w ostatnich dniach to trochę za mało żeby wygrać wybory samorządowe.Pomysł przedni w końcu to nie pieniądze Pani Burmistrz tylko nasze a najgorsze że z opieki społecznej. Święta drodzy podopieczni macie z głowy prezenty dostał kto inny i to za kilkadziesiąt tysięcy. Gratuluje pomysłu .Tylko dlaczego teraz i na dodatek dla tych którzy mają emerytury po 3 a nawet 4 tyś .zł.

#6 ~alojz~

~alojz~
 • Goście

Napisano 11 listopad 2010 - 10:56

Ale fajnie te 300 prezentów w postaci paczek z dobrami materialnymi wysłanymi do mieszkańców w ostatnich dniach to trochę za mało żeby wygrać wybory samorządowe.Pomysł przedni w końcu to nie pieniądze Pani Burmistrz tylko nasze a najgorsze że z opieki społecznej. Święta drodzy podopieczni macie z głowy prezenty dostał kto inny i to za kilkadziesiąt tysięcy. Gratuluje pomysłu .Tylko dlaczego teraz i na dodatek dla tych którzy mają emerytury po 3 a nawet 4 tyś .zł.


Jezeli to jest prawda to sprawa nadaje sie do Prokuratury. Majatkiem gminnym chce przekupic mieszkancow, tak aby glosowali na nia.

#7 ~Karol~

~Karol~
 • Goście

Napisano 12 listopad 2010 - 22:38

Dziś od mojej babci dowiedziałem się że w Domu Kultury jest imprezka i że będzie jakiś fajny zespół.Zaglądam a tu ludzi tłum wszyscy siedzą sobie za dobrze zastawionymi stołami zadowoleni ,Suchanianki tańcują i śpiewają.Sielanka jak diabli.Słyszę że niektórzy chcą częściej i już myślałem że świat się zmienił cz ki czort.A tu raptem dowiaduje się że Pani Burmistrz i Pan Przewodniczący sobie przedwyborcze spotkanko uskuteczniają.Oczywiście za pieniądze gminy.Szeptana poczta nadała że ta cała imprezka wraz jakimiś Trupaturami to jakieś 20 tysiączków.Gratuluje .Następny raz też proszę o zaproszenie i uważam że mi się to należy.

#8 ~w.s~

~w.s~
 • Goście

Napisano 13 listopad 2010 - 08:39

Oddaję głos dla P. Burmistrz za aerobik w Domu Kultury. Jest super, tak trzymać.

NOOOOOO.....tak trzymać! burmistrz zabrała dzieciom przedszkole , żebyście "suchanianko" miały aerobik . SUPER !!!!, BO DZIECI WYLECIAŁY DO SALI W SZKOLE . OBYŚ TY WYLECIAŁA Z TAMTĄD TAK SZYBKO JAK STACHA WYLECI Z GMINY.

#9 ~osa~

~osa~
 • Goście

Napisano 13 listopad 2010 - 08:48

Jezeli to jest prawda to sprawa nadaje sie do Prokuratury. Majatkiem gminnym chce przekupic mieszkancow, tak aby glosowali na nia.

zastanawiam się czemu osoby w trudnej sytuacji finansowej nie dostały takich paczek , im wręcz się należy , a nie osobom po 70 -ce jeszcze włazi im w d..py robiąc niby imprezy dla seniorów a w rzeczywistości to kampania przedwyborcza . może faktycznie prokuratura powinna przejrzeć całą działalność p. bodnar.

#10 ~Leszek~

~Leszek~
 • Goście

Napisano 13 listopad 2010 - 13:16

Ta propaganda w 7 dni stargardu jest straszna. Jak ktos to czyta to z miejsca widzi straszna niegospodarność, którą ta kobieta sie jeszcze chwali. Ludzie przejrzyjcie na oczy!!! Zniszczone przedszkole na dom kultury ponad 100 tys. zniszczone klasy w szkole, żeby zrobić przedszkole (dzieci już uczą sie na stolówkach i świetlicach) kolejne 100 tys, a wynik taki, że tańcza aerobik, który można tańczyc na sali gimnastycznej, a dzieci meczą sie w jednym pokoju. Już lepiej jakby ta kobieta za nic się nie brała, potrafi tylko psuć.

Zauważyliście, że na tym ogłoszeniu w 7 dni Stargardu nie jest napisane, że ogłoszenie jest sfinansowane ze środków Komitetu S. Bodnar, a inne ogłoszenia mają taki zapis np to obok. Wniosek- zaplacili znowu mieszkańcy!!!

#11 ~kiczer~

~kiczer~
 • Goście

Napisano 13 listopad 2010 - 14:18

2010-11-12 14:52:57
10 przykazań wyborczych cynika9


1.Odrzuć ludzi ubiegających się ponownie. Doświadczenie liczy się u pilota i chirurga, nie u publicznie wybieranego oficjała. Nic tak nie rozleniwia i nie wzmaga arogancji jak powtórny wybór.
2.Skreśl ludzi których uposażenie z razie wyboru znacząco wzrośnie. Tym chodzi o szmal, nie o ciebie czy gminę.
3.Skreśl ludzi którzy nie potrafią logicznie uzasadnić dlaczego kandydują. Nieodmiennie wskazuje to na oportunistów z niskim IQ. Nic ci po nich.
4.Wyklucz kandydatów bez aktywnie wykonywanego zawodu. Publiczna funkcja to zaszczyt i odpowiedzialność, nie substytut zawodu, nie metoda na bezrobocie i nie przechowalnia na kryzys. Od zera oczekuj tylko zero.
5.Bądź podejrzliwy gdy kandydat rozwija wielkie plany nie podając źródeł ich finansowania. Jeśli nie wiesz kto jest ostatnim naiwnym który w nie uwierzy szansa jest ze jesteś nim ty. Jeśli nie wiesz z czyjej kieszeni będą one finansowane jest gwarancja że z twojej.
6.Cuda i ideały są domeną religii. W codzienności są jedynie kompromisy między grupami interesów. Odrzuć kandydata który tego jeszcze nie pojął. Skreśl też kandydata który chce ulepszać ale nie potrafi wskazać co poprzednicy zrobili źle a co dobrze.
7.Skreśl kandydatów przy najmniejszym nawet podejrzeniu koligacji rodzinnych, rodzinno-towarzyskich czy powiązań rodzinno-biznesowych. Klany rodzą korupcję i konflikt interesów. Dwa nazwiska z tej samej sitwy na listach wyborczych to o dwa za dużo.
8.Jeśli kandydat do ciebie nie dotarł ze swoim programem, w tej czy innej formie, przyjmij że cię olewa. Jeżeli widzisz jedynie jego uśmiechniętą gębę na słupie bądź pewien że śmieje się z frajerów takich jak ty. Zrewanżuj się pajacowi preferując tych którzy wykazali trud aby dotrzeć.
9.Odrzuć kandydatów posługujących się ideologiczno-obyczajową mową trawą. Na poziomie gminnym nie ma żadnej prawicy czy lewicy, są tylko ludzie rozsądni i durnie. Emocjonalne zbitki typu pomoc, wzmocnienie, zlikwidowanie, ukrócenie, w połączeniu z dziećmi, ubogimi, niepełnosprawnymi, emerytami, chorymi, bezpieczeństwem nieodmiennie wskazują na powtarzanie przez durni przysłanego im z centrali wyborczej kitu.
10.Z kandydatem jest jak z lekarzem - pierwsza rzecz nie szkodzić. Robienie dobra jest na tylnym siedzeniu. Rozważ pozytywnie kandydata obiecującego robić niewiele ale z sensem. Jest szansa że będzie lepszy niż aktywista, który za fiasko swoich projektów i tak przyśle ci słony rachunek.

Uwaga w związku z licznymi zapytaniami - blog DwaGrosze udziela zgody na przedruk powyższych "10 przykazań" pod warunkiem zamieszczenia aktywnego linka do oryginału. Wstaw po prostu następujący fragment bezpośrednio przed- lub po tekście:
DwaGrosze

#12 ~trep~

~trep~
 • Goście

Napisano 13 listopad 2010 - 17:36

CYNIK 09 - pochwalam! Instrukcja mocna i pouczająca i, co oczywista, na czasie!

#13 ~gosc~

~gosc~
 • Goście

Napisano 13 listopad 2010 - 19:05

za te paczki z opieki dla seniorów co to maja niektorzy emerytury ze hej to faktycznie do sadu i niech placi 50 tys z kieszeni wlasnej!!opieka spoleczna powinna kierowac sie wzgledami ubostwa a nie.nieladnie pani burmistrz zrobila nieladnie. a ilu rodzinom naprawde potrzeba pomocy...

#14 ~lolek~

~lolek~
 • Goście

Napisano 13 listopad 2010 - 19:16

jak dla mnie to ja bym widzial panią stasie jako jedna z tancerek zespołu suchanianki :lol:tam to ona sie nadaje:)

#15 ~jeszcze cos~

~jeszcze cos~
 • Goście

Napisano 13 listopad 2010 - 19:31

malo tego ze p. Bodnar kandyduje na burmistrza co juz uwazam za skandal za to co wyrabiala i wyrabia nadal to jeszcze pcha sie do rady powiatu- to juz o niej kompletnie zle świadczy, nieważne gdzie byle by bylo koryto. zalosc bierze na takich ludzi bez honoru.

#16 ~Kazio~

~Kazio~
 • Goście

Napisano 13 listopad 2010 - 20:32

Oj kmiotki kmiotki poszczekajcie jeszcze troszkę a Pani Stasia co dzień nową dziurkę w worku z pieniążkami robi. Dziś z Tłem Przewodniczącym obiadek smaczny za Wasze pieniążki z zespołem sportowym odbyła i tak będzie do końca kampanii wyborczej. A po wyborach wygranych po prostu kto będzie podskakiwał to po prostu dostanie szpica i powędruje na swoje podwórko. Zrozumiano.

#17 ~Liberator~

~Liberator~
 • Goście

Napisano 14 listopad 2010 - 11:40

Stasia nadaje sie na Białoruś. Taki mini suchański Łukaszenko w lakierkach, uważa, że lud głupi to każdą jej głupote przyjmie, a ci co przy korytku to potakują, bo im cieplutko na posadkach i też co po niektórzy czują się bezkarnie i z góry patrzą na innych, bo przecież wielcy urzędnicy.

#18 ~jadzia~

~jadzia~
 • Goście

Napisano 14 listopad 2010 - 15:32

aaaaaaaaaaaaaaa. szkoda gadać, tak oskubać kasę gminy mogła tylko taka bezduszna ,zimna , bezwstydna i bez serca baba jak ona. czego można było się spodziewać po kobiecie bez rodziny , karierowiczki??????????ci co tak sapią za panią burmistrz to trzęsą już d..ami , że polecą razem z nią. a niech raz na zawsze skończy się to tałatajstwo , może w końcu gmina zacznie żyć , bo jak na razie cofamy się . panie ryśku , szkoda pana bo pan będzie musiał ten b..del po niej posprzątać , ale bardzo panu kibicuję i wierzę , że jak pan wygra to zrobi porządek.

#19 ~Moja Gmina~

~Moja Gmina~
 • Goście

Napisano 14 listopad 2010 - 18:17

Dzisiaj na Mszy Świętej przekazano nam słowa naszego Arcybiskupa Andrzeja Dzięgi, który jest również człowiekiem zaangażowanym społecznie (bronił szczecińskich stoczni). W liście napisane było, abysmy wybrali ludzi "mądrych, uczciwych i dobrych".
Oceny kadencji Pani Burmistrz, zwłaszcza z ostatnich dni kampanii samorządowej niech oceni każdy we własnym sumieniu. Czy może tak postępować osoba na takim publicznym stanowisku, czy może wykorzystywać je do własnych celów?Czy nasza gmina jest na tyle bogata, aby bez względu na zamożność danych osób dawać im paczki z opieki społecznej, które powinny powędrować do naprawdę potrzebujących???

#20 ~Kamil~

~Kamil~
 • Goście

Napisano 14 listopad 2010 - 19:49

Nie denerwujcie się ludkowie szykują się następne atrakcje dla niektórych wybrańców.Następna imprezka w Wapnicy.Tych których nie zaprosiła Pani Stasi serdecznie proszę o ustawienie się w kolejce w Przedszkolu w Wapnicy w poniedziałek.Główni bramkarze to pan Przewodniczący i Pan Radny .Może się ktoś załapie.Ha,ha,ha.
Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych