Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Kandydaci na burmistrza Suchania :: zobacz komentowany artykuł

• Zamknięty Temat jest zamknięty
358 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~roger~

~roger~
  • Goście

Napisano 14 listopad 2010 - 20:11

Pani Burmistrz z całym szacunkiem dla stanowiska -(przecież 4 lata temu wybraliśmy Panią), ale co Pani teraz wyprawia to mnie przeraża. Taką zawziętość na władzę nie widziałem od dawna. Te paczki roznoszone przez pracownice Ośrodka Pomocy Społecznej- poszukujące osoby od 15 - 20 lat nie mieszkający w gminie zakrawa na kpinę.Nie liczysz się, że w niektórych rodzinach brakuje dla dzieci zeszytu do nauki, a nawet śniadania. Najważniejsze jest kupić sobie głosy poprzez rozdawanie paczek i organizowanie przyjęć. Dlaczego zakończenie sezonu w piłce nożnej zorganizowała Pani poza gminą Suchań. Czy obawiała się Pani o jakiś krytycznych uwag. Co się dzieje z programem "Szklanka mleka dla ucznia" czy program dla dzieci propagujący spożywanie owoców i warzyw. Na te programy to Pani brakuje pieniędzy, woli Pani wydać na paczki dla emerytów niezależnie od uzyskiwanych dochodów. APELUJĘ DO MŁODYCH KTÓRZY TE FORUM CZYTAJĄ - CZAS NA ZMIANY. BIERZCIE SPRAWY W SWOJE RĘCE I GLOSUJCIE NA KANDYATÓW KTÓRZY JESZCZE NIE SĄ POWIĄZANI Z PANIĄ BURMISTRZ. To dla Was przede wszystkim powinni pracować radni i od was zależy przyszłość Naszej gminy.Ja jestem już starszy ale wiem że młodzieńcza energia może wiele zdziałać. Będę głosował na Pana Wołoncewicza i jego ekipę w Suchaniu. Apeluję - przekonaj mamę i tatę i zabierz koleżankę i kolegę na głosowanie.

#22 ~Mój Suchań~

~Mój Suchań~
  • Goście

Napisano 14 listopad 2010 - 20:52

Paczki, kawka na aerobiku, Trubadurzy, spotkania z seniorami i sportowcami- skąd na to wszystko pieniądze?!Czy nasz budżet gminny jest aż taki elastyczny? Nieświadomi wierzą, że to z unijnych pieniędzy hahahahhahh. Od kiedy unia daje na to środki finansowe?
Moim zdaniem robi się w budżecie suchańskim bardzo, bardzo wielka dziura budżetowa . Niestety a dziurę trzeba będzie załatać!Zapłacimy za to my wszyscy - podniesienie podatków, ceny za wodę i ścieki itp.
Zastanówcie się czy to, co się teraz tutaj dzieje jest normalne i czy tego chcecie przez kolejne 4 lata.Jeżeli Pani Burmistrz zależy na Suchaniu - TO DLACZEGO KANDYDUJE DO RADY POWIATU ? Ja w pełni popieram Pana Ryszarda - trzymam kciuki za Pana.

#23 ~Kamil~

~Kamil~
  • Goście

Napisano 14 listopad 2010 - 21:24

Co tam Wapnica na spotkaniu w Domu Kultury w Suchaniu szampan lał się strumieniami.Oj weseli byli wszyscy weseli i prosili o jeszcze i nie raz na cztery lata ale częściej.Pani Stasia była nawet gotowa do takich obietnic ale jakoś widocznie nie wypadło popadać aż w taki entuzjazm.Ładnie ,ładnie nie ma co nawet mi się to podobało a nie mówiłem że nasza Pani Burmistrz to bardzo równa dziewczyna. Tak Trzymać Pani Stasiu.Mam nadzieje że jak Pani wygra to na rynku w Sylwestra szampana nie zabraknie, jak to do tej pory nieraz bywało.

#24 ~Opozycjonista~

~Opozycjonista~
  • Goście

Napisano 14 listopad 2010 - 22:18

4 lata uwstecznienia, cofneliśmy się. Wszystko zamknąć, wszystko rozwalić. Ośrodek do remizy za 700 tysięcy, przedszkole do szkoly aerobik do przedszkola, zaraz cały urząd się zmieści w tej szkole, a dzieci na kasztany, a w urzędzie będą ćwiczyć karate :blink: pożoga, tragedia, brak słów, a wszystko w strugach szampana się dokonuje i pląsach trubadurów do tego za nasze pieniądze.

#25 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 listopad 2010 - 22:31

Jak patrzę na naszą gminę i porównuję ją z innymi to jest mi wstyd, bo chciałbym, żebyśmy się rozwijali a nie popadali w ruinę i groteskę. Tyle zaniedbań, niegospodarności, strat milionów złotych, wreszcie strat społecznych - bo kto cierpi na tym jak nie mieszkańcy gminy? W ośrodku nie ma gdzie się ruszyć,w przedszkolu też na kilku metrach - inwestycja zabójcza zniszczyć fajne przedszkole i wepchać wszystko w większy pokój w szkole!!! Ludzie popatrzcie na to!!Dom kultury to moglbyć w remizie a nie w takim budynku, zresztą domy kultury w innych gminach prowadzą dzialalność faktycznie kulturalną, a aerobik prowadzi się na salach gimnastycznych. Jak dla mnie to wszystko jest bezmyślnie zorganizowane i ludzie powinni sie o tym dowiedzieć. Powiedzmy tej pani dość i ratujmy tą naszą małą ojczyznę. Kibicuję i oddaję głos na Pana Ryszarda - jak tam ktoś cytował biskupa, wybieram człowieka mądrego, uczciwego i rozważnego.

#26 ~Z troski~

~Z troski~
  • Goście

Napisano 15 listopad 2010 - 09:06

Dlaczego na broszurze informacyjnej z działalności samorządu dała burmistrz zdjęcie apteki i wnetrza gabinetów lekarskiego i stomatologicznego? Apteka jest całkowicie prywatna i ta kobieta nie ma z nią nic wspólnego, wyposażenie gabinetów sfinansowane z tego co wiem ze srodków doktora i pani stomatolog!!!Ale kłamstewka maja krótkie nogi i fama chodzi po Suchaniu.

#27 ~oburzony art w 7 dni~

~oburzony art w 7 dni~
  • Goście

Napisano 15 listopad 2010 - 09:19

nooooo... pani burmistrz... pięknie pani chwalisz nasz ośrodek zdrowia w 7 dni stargardu, warunki super , kadra super tylko czemu pani się tam nie leczysz????a jeździsz do sąsiednich gmin ???opis- MIESZKAŃCY NIE MOGĄ NARZEKAĆ NA NUDĘ- weź pani się nie ośmieszaj, dwie imprezy do roku dla ogółu -dni suchania i sylwester , no może jeszcze dożynki i to wszystko oprawione marnym programem bo nawet inwestorzy nie chcą tu przyjeżdżać,owszem imprezy mają ale emeryci w domu kultury tzw;Dzień Seniora.obejrzyj się pani wkoło inne gminy jak już inwestują pieniądze unijne to budują NOWE ŚWIETLICE w gminach a pani? same PRZEBUDOWY.weź pani zrezugnuj z tych wyborów a oszczędzisz sobie wstydu. straciłaś pani nasze zaufanie -my pani więcej tu nie chcemy.ŻEGNAM.

ps .skoro panią stać na kupno tylu gazet to może codziennie zapewni nam pani prasę ????ciekawe ile tym razem gminę to kosztowało?

#28 ~Mówca~

~Mówca~
  • Goście

Napisano 15 listopad 2010 - 09:55

Ludzie mówcie głośno o tym co się u nas dzieje, to nasze miejsca rodzinne, nie pozwólmy ich rujnować, nie pozwólmy zaniedbywać naszej ziemi. Jak można tak nie szanwać ludzi i z niczym się nie liczyć jak ta kobieta. Mówcie o tym w swoich domach i innym ludziom jakie zle rzeczy sie tu dzieją, niech wszyscy to wiedzą.

#29 ~WYBORCA~

~WYBORCA~
  • Goście

Napisano 15 listopad 2010 - 10:07

podobno Seniorzy od paczek będą jeździć na wybory autobusami , które p.burmistrz im podstawi. szczyt chamstwa i rozrzutności , i niby dla wszystkich ale my wiemy po co to i dla kogo.
WSZYSTKICH, KTÓRZY BĘDĄ GŁOSOWAĆ NA PANA RYŚKA ZAPRASZAM DO AUTOKARÓW , FUNDATOREM JEST P. STASIA.

#30 ~spolecznik~

~spolecznik~
  • Goście

Napisano 15 listopad 2010 - 10:18

Włąśnie za te autokary też płaci gmina i są dla wszystkich głosujących w wyborach samorządowych na radnych, burmistrzów i kandydatów do sejmików, a nie że to ona to wymysliła tak jest wszędzie, a ludzie muszą podjąć właściwy wybór, dobry dla naszej gminy, któa po tych 4 latach aż jęczy.

#31 ~spolecznik~

~spolecznik~
  • Goście

Napisano 15 listopad 2010 - 10:20

Włąśnie za te autokary też płaci gmina i są dla wszystkich głosujących w wyborach samorządowych na radnych, burmistrzów i kandydatów do sejmików, a nie że to ona to wymysliła tak jest wszędzie, a ludzie muszą podjąć właściwy wybór, dobry dla naszej gminy, któa po tych 4 latach aż jęczy.

#32 ~PATRIOTA~

~PATRIOTA~
  • Goście

Napisano 15 listopad 2010 - 15:53

No dobrze wiemy już, że obecna P. Burmistrz się nie nadjae na kolejne 4 lata - życie... Ale jak mam głosowac na kontrkandydata skoro nawet nie wiem jaką kiełbasę przedwyborczą oferuje. To, że napewno pozwoli pracować swoim podwładnym to prawie pewne... ale co dalej???? Pytam gdzie nas to zaprowadzi i jakie gwarancje mamy skoro kampania u P. Wołoncewicza odbywa się albo zdala od mieszkańców Suchania albo w domoym zaciszu. Chciałbym aby Burmistrz był moim reprezentantem, aby wyszedł do ludu, BO MY NIE JESTEŚMY CIEMNOGRODEM!!!! Na dzień dzisiejszy ( a co za tym idzie na kolejne 4 lata ) nie widzę burmistrza w obecnych osobach. PRZYKRE ALE PRAWDZIWE.

#33 ~Liberator~

~Liberator~
  • Goście

Napisano 15 listopad 2010 - 16:28

Z tego co wiem Pan Wołoncewicz chodzi po domach i rozmawia z ludźmi, bo nie ma kilkudziesięciu tysięcy złotych z budżetu gminy, żeby rozdawać paczki i zaprosić zespół.

#34 ~brzózka~

~brzózka~
  • Goście

Napisano 15 listopad 2010 - 16:38

witam naszą gnojną gminę gdzie radni niszczą jedną drogę do suchania

#35 ~Obywatel~

~Obywatel~
  • Goście

Napisano 15 listopad 2010 - 17:06

w sprawie tych paczek może faktycznie sprawę powinien ktoś skontrolować z zewnątrz, bo jeżeli dano tym którym się nie należały ze względu na zarobki, to jawnie złamano prawo i wtedy sprawa nadaje się do prokuratury. Druga ryecy ta kampania wyborcza tej kobiety nie ma ta baba honoru, niech swoje pieniadye wydaje nie nasze.

#36 ~staszek~

~staszek~
  • Goście

Napisano 15 listopad 2010 - 18:15

a co to Stacha wykasowała wszystkie wpisy

#37 ~juror~

~juror~
  • Goście

Napisano 15 listopad 2010 - 18:19

pani Stasia jak nie wygra wyborów to podobno bedzie startowała w wakacje w wyborach MISS MIEDWIA

#38 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 listopad 2010 - 18:33

ponoć p. Stasia zrobiła 2 paczki dla emerytów, którzy od kilkunastu lat mieszkają w Stanach Zjednoczonych, a pochodzą z Żukowa, tylko teraz nie wiadommo czy na koszt gminy poleci za ocean im je wręczyć i w pisze to w delegacje czy jak? :blink:

#39 ~Kazio~

~Kazio~
  • Goście

Napisano 15 listopad 2010 - 19:03

Te paczki które przeznaczone były dla tych amerykanów po prostu znikły.Znikanie w naszej rzeczywistości to na ogół zjawisko znane i powszechne stosowane po prostu naturalne odparowanie rzeczy nie będących na ewidencji.Administracyjna kasacja.Ot i po sprawie.

#40 ~Sprite~

~Sprite~
  • Goście

Napisano 15 listopad 2010 - 21:01

Mam nadzieję, że mieszkańcy naszej gminy, pomyślą w końcu i nie dadzą się zwieść tym wszystkim co robi Pani Stanisława. Wybierzmy burmistrza, który będzie pracował prze cały okres swojej kadencji, a nie tylko wtedy, gdy zbliżają się wybory. Mam również nadzieję, że seniorzy również zrozumieją jak ważna i ile daje rola burmistrza przez całą kadencję, a nie tylko na 2 miesiące przed wyborami. Na ulotce Pana Ryszarda Wołoncewicza przeczytałem sześć punktów, które dają moim zdanie dużo do myślenia.
Panie Ryszardzie liczę na wysoką wygraną. :)

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych