Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

• Zamknięty Temat jest zamknięty
50 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Katarzyna~

~Katarzyna~
  • Goście

Napisano 24 listopad 2010 - 17:57

To jakaś pomyłka! U nas nie ma takich kandydatów

#2 ~Damian~

~Damian~
  • Goście

Napisano 24 listopad 2010 - 17:59

Zgadza się do drugiej tury przeszedł Sławomir RUSZKOWSKI i Zdzisław Matusewicz

#3 ~wyborca~

~wyborca~
  • Goście

Napisano 24 listopad 2010 - 18:14

Ciekawe kto zwycięży. Mam nadzieję, że nie będziemy mieli burmistrza, który zna gminę z pobytów weekendowych. Miejscowi górą!!

#4 ~wybirca~

~wybirca~
  • Goście

Napisano 24 listopad 2010 - 20:12

Ja i cała moja rodzina glosowac bedziemy na Matusewicza. Dobry czlowiek i na pewno bedzie dobrym gospodarzem gminy.

#5 ~Nie - letnik~

~Nie - letnik~
  • Goście

Napisano 24 listopad 2010 - 21:44

świry do przodu - wapno za drzwi!
Matusewicz AVANTI!
Czas przewietrzyć nie tylko Trzebiatów ale wszystkie samorządy. Tylko doktorów jak na lekarstwo - tych którym się jeszcze chce walczyć o coś więcej niż tylko kasa na kolejny wózek i willę nad morzem.
Trzymamy kciuki za nowych ludzi z otwartymi głowami i bez interesów do załatwienia.
Trzebiatów dostał szansę - czy z niej skorzysta?...

#6 ~anonim~

~anonim~
  • Goście

Napisano 25 listopad 2010 - 17:03

A co ten doktorek zrobi w naszej gminie? Widział ktoś jego program? Na razie to nic poza chwaleniem, że wywalczył drogę dla Bieczyna nie pokazał. A fakt, że droga i tak była planowana to pewnie jest nie istotne. Najlepiej czyjąś walkę o coś przypisać sobie.

#7 ~trzebiatowianin~

~trzebiatowianin~
  • Goście

Napisano 25 listopad 2010 - 18:18

A co ten doktorek zrobi w naszej gminie? Widział ktoś jego program? Na razie to nic poza chwaleniem, że wywalczył drogę dla Bieczyna nie pokazał. A fakt, że droga i tak była planowana to pewnie jest nie istotne. Najlepiej czyjąś walkę o coś przypisać sobie.

Tytuł doktora z solidarności na pomorzu zachodnim nie daje mu uprawnień do określania się specjalista od spraw samorządu terytorialnego, czym innym jest wiedza teoretyczna czym innym wiedza praktyczna.
Wybory już pokazały, ze nie będzie miał większości w Radzie wiec zastanawiam się jak będzie mógł sprawować władzę, jak będzie współpracował z Powiatem, Sejmikiem Województwa, Posłem na Sejm RP. Biorąc to wszystko pod uwagę uważam ze Gmine Trzebiatów pod rządami teoretyka czeka marazm i stagnacja.
Ponadto kiedy słyszę, jak Pan doktor otacza się nieudacznikami, którzy w swoim życia pokazali, ze tylko liczą się ich partykularne interesy i obsadzanie stołków rodziną i koleszkami. Myślę ze Pan doktorek powinien się dobrze zastanowić co robi i kim się otacza.

#8 ~artur~

~artur~
  • Goście

Napisano 25 listopad 2010 - 18:22

Program????? hehe On nie ma o tym zielonego pojęcia, to człowiek który daje się manipulować z drugiego miejsca, może przejży na oczy !!!!

#9 ~ania~

~ania~
  • Goście

Napisano 25 listopad 2010 - 18:28

Dziwię się, ze potrafi tylko krytykować, ale cóż to domena teoretyków, gdyby tak zainteresował się osiągnięciami Gminy Trzebiatów przekonałby się, ile Burmistrz Sławomir Ruszkowski wspólnie z Radą Miejska i współpracownikami zrobił. Sprawy których nikt nie potrafił załatwić tj. zabezpieczenie przeciwpowodziowe trzebiatowa, obwodnica, rozbudowa portu itd. przekonałby sie jak jest prawda a nie przekazywałby bzdury przekazane mu przez jego popleczników, którzy chcą za pomocą jego osoby rządzić Gmina Trzebiatów. doktorku trochę wyobrażni!!!!

#10 ~Mrzeżyno~

~Mrzeżyno~
  • Goście

Napisano 25 listopad 2010 - 21:15

Ania dobrze pisze, "gdyby tak zainteresował się osiągnięciami Gminy Trzebiatów przekonałby się, ile Burmistrz Sławomir Ruszkowski wspólnie z Radą Miejska i współpracownikami zrobił".
- tylko krótki wycinek tego co zrobił! Patrz doktorku i się ucz, bo nic nie zapowiada na to, że chociaż minimalnie dorównasz poprzednikom! Czym Matusewicz miałby to zrobić? Sam nic nie zdziała, brakuj mu większości w Radzie! W radzie większość ma KW "Idziemy razem" a nie Najwyższy czas. Chyba jasne kto powinien zostać burmistrzem naszej gminy!

#11 ~wyborca~

~wyborca~
  • Goście

Napisano 26 listopad 2010 - 02:45

Po pierwsze sam Ruszkowski nie pochodzi z Trzebiatowa tylko został tu zesłany na zsyłkę. Po drugie Matusewicz nie jest teoretykiem, i na pewno do wspolpracy bedzie zachecał wszystkich kto chce działac dla dobra gminy. Krążą plotki, że zastepca jego bedzie p. Sitarski - są to oczywiście kłamstwa a decyzja kogo dobierze sobie do wspołpracy zależy tylko od samego Matusewicza. Nie sadze zeby planował rewolucyjne zmiany w urzedzie, bo Trzebiatow ma dobrych urzedników nie liczac obecnego zastępcy czy p. Niemczuka - sekretarza, nie wspomnę już o "rzeczniku prasowym" byłym wojskowym który zna się tylko na ganianiu żołnierzy po koszarach. Wierze, że po ewentualnej wygranej otoczy się on dobrymi ludzmi dla których liczy się tylko dobro gminy. Trzebiatow potrzebuje kogos kto bywa w świecie i nie ma kompleksów małomiasteczkowości. Zobaczcie na naszej klasie ile Matusewicz ma zwolenników!!!! Jest to ogromną część mieszkańców co zostało potwierdzone w I turze.

#12 ~wyborca2~

~wyborca2~
  • Goście

Napisano 26 listopad 2010 - 02:47

Ania dobrze pisze, "gdyby tak zainteresował się osiągnięciami Gminy Trzebiatów przekonałby się, ile Burmistrz Sławomir Ruszkowski wspólnie z Radą Miejska i współpracownikami zrobił". - tylko krótki wycinek tego co zrobił! Patrz doktorku i się ucz, bo nic nie zapowiada na to, że chociaż minimalnie dorównasz poprzednikom! Czym Matusewicz miałby to zrobić? Sam nic nie zdziała, brakuj mu większości w Radzie! W radzie większość ma KW "Idziemy razem" a nie Najwyższy czas. Chyba jasne kto powinien zostać burmistrzem naszej gminy!

A mniejszosc w rdzie to nie problem, radnym tak samo zalezy na dobru gminy jak Matusewiczowi. na pewno dobrze bedzie im się wspolpracowalo, bo z tego co go widziałem na spotkaniu potrafi zjednac sobie ludzi.

#13 ~wyborca~

~wyborca~
  • Goście

Napisano 26 listopad 2010 - 12:27

Gratuluje obiektywizmu gdy nasz klasa jest odzwierciedleniem kontaktów i znajomości, może Pan Matusewicz będzie rządził Gminą przez naszą klasę. Nie wiem czy są to kłamstwa, ze Pan Sitarski będzie zastępcą a pan Smal Sekretarzem,a także o zmianach pracowników w Urzędzie przecież o tym Pan Matusewicz otwarcie powiedział na spotkaniu w Mrzeżynie, tego chyba nie zaprzeczy.
A co ma wspólnego kto z jakiego terenu Polski pochodzi liczy się chyba wiedza i umiejętności, oraz to co chce zrobić dla mieszkańców gminy.

#14 ~Zdegustowany~

~Zdegustowany~
  • Goście

Napisano 26 listopad 2010 - 17:38

O proszę zapowiada się nowoczesna gmina rządzona przez naszą klasę hahahahaha. Zbudujmy sobie wirtualne miasteczko i grajmy w nim przez 4 lata.

No jasne, po co burmistrzowi większość w radzie...Przyjdzie cesarz matusewicz ze swoimi sługami (Sitarskim i Smalem) i nagle zdarzy się cud w Trzebiatowie, burmistrz zjedna sobie opozycyjną radę. hahahahahaha

Ludzie trochę realizmu! Może Ruszkowski to nie jest kandydat marzeń, ale jak chcemy żeby nasza gmina dobrze funkcjonowała to wybierzmy takiego, który ma poparcie rady i coś może osiągnąć, a nie tylko 4 lata patrzeć na brak zgodnego działania ze strony tych organów.

#15 ~Julita~

~Julita~
  • Goście

Napisano 26 listopad 2010 - 21:34

Ja i cała moja rodzina glosowac bedziemy na Matusewicza. Dobry czlowiek i na pewno bedzie dobrym gospodarzem gminy.

#16 ~Julita~

~Julita~
  • Goście

Napisano 26 listopad 2010 - 21:49

Ja i cała moja Rodzina będzie głosować na RUSZKOWSKIEGO. Super człowiek i na pewno JEST dobrym gospodarzem - wystarczy popatrzeć, jak się zmienia na lepsze Trzebiatów i cała Gmina. Do Matusewicza nie mam nic - nie znam człowieka, a na spotkaniu poza okrągłymi akademickimi słowami, nie powiedział nic co będzie robił - to co mówił, że będzie robił, to jak by miał dobrych "podpowiadaczy" - to by wiedział, że Ruszkowski już robi. Więc skąd to zaufanie, że będzie "dobrym gospodarzem" - nie na wyrost? ps.nie wszyscy, co mieszkają na wsi są dobrymi gospodarzami - popatrz na obejścia w Bieczynie :) .

#17 ~mieszkaniec Trzebiatowa~

~mieszkaniec Trzebiatowa~
  • Goście

Napisano 26 listopad 2010 - 22:52

Popieram Julitę! Podobnie jak Ty, ja i moja rodzina odda głos na Sławomira Ruszkowskiego.

Ps. W Nowielicach mają ładniejsze obejścia niż w Bieczynie :-)

#18 ~Leszek~

~Leszek~
  • Goście

Napisano 27 listopad 2010 - 13:50

Przeraziło mnie to co napisał ~wyborca~ "Nie wiem czy są to kłamstwa, ze Pan Sitarski będzie zastępcą a pan Smal Sekretarzem,a także o zmianach pracowników w Urzędzie przecież o tym Pan Matusewicz otwarcie powiedział na spotkaniu w Mrzeżynie, tego chyba nie zaprzeczy". Skoro sam matusewicz o tym mówił otwarcie na spotkaniu to wątpie żeby kłamał. Ludzie trzeba zrobić wszystko żeby nie dopuścić go do władzy. W czasie kiedy Smal był zastępcą dyrektora w trzebiatowskim gimnazjum (nie wspominając już o pani Pietrzykowskiej, która niestety teraz została naszą radna) o mały włos, tak zarządzając finansami szkoły "nie poszła ona z torbami"! Aż wstyd, że jeszcze tacy ludzie pchają się do urzędów publicznych! Chrońmy naszą gminę przed takim losem!! Postawmy na RUSZKOWSKIEGO!!!

#19 ~jarek~

~jarek~
  • Goście

Napisano 27 listopad 2010 - 17:56

ja mam nadzieję, ze trzebiatowianie opamiętają się i zagłosują Na SŁAWOMIRA RUSZKOWSKIEGO i pozwolą mu dokończyć to co rozpoczął w Gminie, a jest tego ogrom. Zastanawia mnie jedno dlaczego w wojsku był tak niski wynik poparcia dla RUSZKOWSKIEGO, kiedy były decyzje o likwidacji wojska wówczas wiedzieli do kogo się zgłosić, wówczas Burmistrz z Sekretarzem jeżdżili wielokrotnie do Warszawy uruchomili wszystkie swoje siły aby wojsko uratować i udało się, a teraz kiedy są miejsca pracy w wojsku, kiedy jest pewność, ze garnizon Trzebiatowski zostaje nagle się zapomina. Taka jest wdzięczność społeczeństwa. Teraz wierzy się w czcze obietnice i gruszki na wierzbie, gdzie jest osiedle koło Parku, które zapomniało jakie mieli drogi, a jakie są teraz, gdzie jest społeczeństwo tzw. koloni, które teraz tak dziękuje za kanalizację za budowę nowych dróg, gdzie są mieszkańcy którzy dostali mieszkania i ci którzy wkrótce dostaną w nowych blokach. Mrzeżyno tez już zapomniało co Ruszkowski zrobił dla nich, nowe ulice, hala widowiskowo sportowa, uporządkowany port, nowe inwestycje w porcie, nowe wejście i przebudowa portu.
Zapomniałbym ile wyremontowano kamienic, zbytków, chodników ulic, oświetlenie Trzebiatowa i wiele innych inwestycji.
Łatwo zapomina się o dobrych sprawach i szuka się nowych twarzy którzy obiecuje bajki, chyba w Trzebiatowie potrzeba jest wróżka, która przemówi do mieszkańców i głośno krzyknie TRZEBIATOWIANIE OPAMIETAJCIE NIE DAJCIE SIE OMAMIC GŁOSUJCIE TYLKO NA SŁAWOMIRA RUSZKOWSKIEGO

#20 ~zwolennik~

~zwolennik~
  • Goście

Napisano 27 listopad 2010 - 21:22

Nie pozwólmy aby naszą gmina zarządzał nikomu nie znany człowiek. Do Matusewicz osobiście nic nie mam, ale do ludzi którzy za nim stoją to........ Jakoś p.Sitarski kiedy pchał się na fotel do ratusza nie popisał się planem "ratowania" gminy skoro ludzie kilkakrotnie kopneli go w cztery litery. Dlaczego wtedy go nie chcieli a teraz kiedy wypycha faceta z tytułem na pierwszy plan żeby zmylić ludzi, oni jak ślepy w lesie ufają mu bezgranicznie ( i to tylko po jednym haśle - droga dla Bieczyna). Czy my mieszkańcy gminy jesteśmy tak łatwowierni że wystarczy nam tak maało a zmienimy się 360 stopni

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych